Chat Czech AirGun Camp

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
milius
Příspěvky: 3137
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od milius » 07 říj 2014 13:05

Martin K píše: A k ostatnim bych si dovolil jen jeden malej rejpanec - Milosi, Petre, Juro, kdyz se vam tak libej ty potlachy u ohne pro 5 lidí, tak proc jste si nekdy neco takoveho nezorganizovali pro tech par lidi, kterych se to tyka a kteří vam vyhovuji? Proc se kvuli tomu musel prznit jeden peknej a slusne zajetej zavod?!
Asi víš něco,co nevim já,ale mě to prostě přijde jako slabé roční období.No a jestli se nic neděje ještě neznamená,že se dít nebude.Jednoduše se nenecháme uštvat.Nato má moje rodina dost hlad,aby tatínek furt někde coural v bludnym kruhu.
No a víš proč s např.5ti lidma?Protože na ostatní díky honbě za medailema za dvacku nedojde.Přijedou,zalehnou ,dokud nebudou mít na 50 1cm,ti co se mají nad sebou zamyslet nad stavbou trati,se zvednou s první píšťalkou a dostanou k sobě někoho,s kým si (aniž by něco proti němu měli) nemají co říct,že ho neznaj,navíc kvůli úspěchu se musí přeci soustředit.Jednoduše pokud do Březí přijede 40 lidí,tak vím proč...budu mluvit s většinou z nich.


Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mildot » 07 říj 2014 14:01

miliusi já tě viděl na kryse letos jednou :) a slyšel sem, že něco chystáš :?: něco na způsob český sklopky :?:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mildot » 07 říj 2014 14:28

a vzhledem k tomu, že sem asi nas... nejvyššího CAC krysáka jež se mnou nekomunikuje tak budu hledat další HFT alternativy :wink: :lol:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od Martin K » 07 říj 2014 14:47

Milane, je někdo koho jsi ještě nenasral? :lol:
dycky STEYR
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mildot » 07 říj 2014 15:03

tak to mam radost :lol: počkejte až se naučim střílet :wink: nejhorší je prej prvních 10 let pak už to de :wink: :lol:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
marezin
Příspěvky: 135
Registrován: 30 lis 2005 21:17
Bydliště: Louny

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od marezin » 07 říj 2014 16:13

Miliusi,,mluvíš mi z duše,,napsal jsi to uplně přesně jak to je....prvních pár srazů když to začalo bylo nejlepších....
Taipan II +MTC Viper Connect 3-12x32 AMD
HW 100s+Hawke 8,5x25-42
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1261
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od jama » 07 říj 2014 17:49

Přátelé, tak za mně - letos mám na rozdíl od loňska tolik práce doma, že střílení (jakékoli) jsem byl nucen výrazně omezit. Jiný důvod, proč jsem byl v CAC asi 2x a jiných soutěžích asi taky tolikrát, prostě není. Těším se, že přes zimu budu mít času zase víc a Mražená Krysa 2014/15 bude opět fajnová.
z ho.na bič neupleteš
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od _Stalker_ » 07 říj 2014 22:52

Nechci se tu rozepisovat, protože mě všeobecně poslední dění kolem střílení hodně nutilo myslet na věci, které mě dřív ani nenapadly. :(

Tak jen jednu věc, která se týká tohodle vlákna a proč rád zajedu (když to vyjde) do CAC.
Protože se mi občas stává, že o víkendu zazvoní telefon s tím, že mám být někde jinde....a nezděluje nic o startovnem, počtu sklopek, závodníku a medailích.
Jen to že tam chybím a mam přijet na buřta. A to je pro mě lepší pocit, než vyhranej závod. Možná je to věkem, nebo tím, že jsem dřív leta závodil.

Jak se říká, každý svého štěstí strůjce.

A s tou Krysou...naposlet jsem ji sel se slaviji o kterou jsme se stridali s LaRim, dlouho jsem se tak dobře nebavil.
Ano bylo malo lidi. jake to ma minus? Napada me asi jedine. Vybralo se malo na startovnem......ted me napada, bylo nejake? :D
Ale na druhou stranu, nikdo po zavode neodjel hned domu a Ti první co nas opustili byly uz po veceri.
Jo a to lilo jako y konve, bylo hnusne a jedine co bylo super byly kysele spendliky. :P
Boty jsem jen neumyl, ale musel jsem je vyprat :D
Proste fajn den.

Mozna proto se to nejmenuje Zavodiste HFT, nebo Krysa, Česká Sklopka a podobne.
Ale je to Czech AirGun Camp
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10834
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od Alexxxus » 07 říj 2014 23:57

Jirko děkuji přesně tohle jsem měl namysli tohlo je Czech AirGun Camp - a ano občas tam budu páchát závody v HFT Česká Krysa stejně jako v Milovicích (nad Labem - chicht).

Ke mně do CACu si může přiject zastřílet kdokoliv s větrovkou či flobertkou - proháníme tam i autíčka - a na toho buřta, toho ostatně může dostat přímo na místě nebo ... na v ohni pečenou bramboru
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mandy » 08 říj 2014 00:04

Tak já taky přiložím. Jezdil jsem na krysu rád a bylo to milé osvěžení od klasického HFT.
Teď když čtu nebo slýchám povídání o tom, jak to probíhá, mám pocit, že tam jezdí parta výrostků pubertálního věku. Do něčeho takového se synem jezdit nechci, i když se mě ptá, kdy zase pojedeme střílet k Alešovi. Moc se mu to líbilo.
Jednoznačně říkám, že proti nikomu z vás nic nemám, ale takový způsob zábavy mi prostě nevyhovuje. Možná proto, že jsem se ho nabažil asi před 20 lety. To je jediný důvod proč už nejezdím.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od _Stalker_ » 08 říj 2014 00:46

mandy: Nerozumím proč si to psal?

To je jako kdybych napsal, ze mi nevyhovuje materiál pouzitej v nove Fabii, protože jsem to cetl.
Kdyby se Ti něco nelíbilo, když jsi tam byl, tak to chápu, nakonec ja tam taky tak často nestiham jezdit, tak tezko posoudim.
Ale takhle to viznelo minimalne divne.

[/color]
Jednoznačně říkám, že proti nikomu z vás nic nemám - jezdí parta výrostků pubertálního věku.

mám pocit, - To je jediný důvod proč už nejezdím.

takový způsob zábavy mi prostě nevyhovuje - Jakej? Můžeš být konkrétní?

Ja jen ze své zkušenosti když jsem tam odstrilel s tou slavkou:
Závod, strileni s novou flintou na trhu, něco ran z flobertky, pokec u ohne a peceni burtu, tri rakety "ohnostroj"
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mikiki » 08 říj 2014 08:42

Jezdil jsem moc rád na každý sraz a přiznám se, že poslední dobou moc nestíhám a proto vynechávám.
Ale k tomu co napsal Mandy:
- myslím, že jsi trošku přestřelil s tím Tvým hodnocením z doslechu
- když se někomu něco nelíbí, ať to řeší "face to face" a ne to psát všem
- stále mám pocit, že se tu řeší mezi řádky něco, co sem nepatří
Toť můj názor.
pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od pellerm » 08 říj 2014 10:48

Aleši,když to tady tak čtu přijde mi ,že jsi navázal na zašlou slávu muničáků :D Proč ne bylo to tam fajn,těšil jsem se na každou neděli :) a hodně jsme si tam užili. Akorát bych se přimlouval za uspořádání pár závodů krysy jako dřív ať to bylo na muničákách nebo v Milovicích.
Naposledy upravil(a) pellerm dne 08 říj 2014 17:29, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od mandy » 08 říj 2014 11:52

Co jsem napsal, napsal jsem. Jak si to kdo přebere je mi jedno. Škoda jen, že to už není ta krysa, která to byla. Ale to není podstatné, hlavně že se to líbí těm, kdo jezdí.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
robl.7
Příspěvky: 111
Registrován: 18 říj 2010 15:56

Re: Chat Czech AirGun Camp

Příspěvek od robl.7 » 08 říj 2014 12:06

Kdo bude hledat soutěžení... najde si ho se vším všudy včetně zázemí , cen , kvalitních soupeřů , ale také stresu , dlouhého cestování téměř každý týden. Každého volba...
Kdo bude hledat relax , který se z špičkových soutěží vytrácí což je pochopitelné najde si také to své. Alešovo CAC je toho příkladem a já mu držím palce neboť ne každý má ambice stát se nejlepším z nejlepších , toužící po diplomech , pohárech...
Přimlouvám se, aby tato diskuze byla ukončena, neb mi to připadá už jako hon na krysu.

P.S. Nějak jsem si nevšiml , že by jiným Aleš takto zas..al vlákno.
Walther LG 400 Anatomic 4,5mm , OPTISAN CP 10X32P MIL-MH10X
Zamčeno