Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
2REP
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2012 22:15

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 2REP » 01 srp 2012 21:52

...v klidu...někdy je tam toho víc, někdy míň. Ale jak jsem řekl, k čistokrevnému fóru chlapů od fochu to má dneska dost daleko. Proto člověk dneska musí umět anglicky a chodit jinam. Samozřejmě by se dalo debatovat, CO k nožům a jejich výrobě ještě patří a co už ne. Stejně tak, KDO k nožířině ještě patří a kdo už ne. Třeba fotka Endura, Benchmade, F1...po stopáté, Pepa a Láďa s Jardou si nově koupili to a to, co jsme už stokrát viděli... je na nožířském fóru informace s nulovou sdělovací hodnotou a mezi řemeslo to prostě nepatří. Ale o tohle mi fakt nejde. Já jsem opravdu dost svobodomyslná povaha a fandim lidem ve svobodným a volným projevu a naopak nesnesu všelijaký ty napravovače, pány učitele a samozvaný spasitele morálky. Takže říkám už taky po mnohokráté, že je to prostě zájmové fórum, kde se úroveň a fundovanost uživatelů může dost lišit, stejně tak obsah. A i na samotné adminy jsem kdysi směroval dotaz, jaká že je vlastně ta představa o "vzhledu", obsahu, fungování onoho fóra. Protože jsem přes ony zákazy, bany, gumování a upozorňování na soukromý server nabyl toho pocitu, že nejen pan "Milan" vede své dítě hodně zkrátka a dobře ví kam. Odpovědí bylo samozřejmě takové rozplizlé dalekosáhlé povídání, co bylo kdysi, potom, co je teď, co je v pravidlech atd., ale jasný koncept mi zůstal stále utajen a domnívám se, že vedle "fóra pro nožíře a lidi se zájmem o nože" vlastně ani žádný není. Takže není divu, že cesta "přidružené výroby" místního JZD může být od původní produkce poněkud vzdálená. Jako ty Samuraiovy zahrádky....


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 01 srp 2012 23:26

Nemyslím si,že by bylo na škodu,že se na Knifu objevují prvky buškraftění a že zapálenci jako Skea,Kraken666 a další dávají k dobru svoje videjka.To všechno s noži souvisí jak s velbloudem hrb.Co by byl čundrák bez nože či sekery? Co by dokázal trempí novic bez kousku zkušenosti v přírodě,kdyby třeba takový Milan Matějka nedával ve večerníčku svoje postřehy s noži nebo výstrojí??Vím,že mnozí namítnou,že dneska už to klasický tremping není-ALE-ne všichni se vybavujou kosmickými materiály a zůstali věrni tradici....Nožířina? Udělat z Knife přísně profesní fórum? Proč?Aby ti,kteří tam lezou právě kvůli tomu,že je to fórum všestranně informačně vybavené tam lézt přestali? To by byla škoda.Každé fórum jednou dojde do fáze,kdy se na něm vytvoří skupiny,které si hlídají to svoje a útočí na kacíře,kteří se snaží vnést do informačního šumu jiný tón-tu někdo pochválí napodobeninu-a je zle.Proč? Tovární čínská napodobenina tam být nesmí a napodobenina vyrobená věrně nožířem ano?Kolik jich je? 70%?....možná víc...Co vlákno s výkresy nožů tovární produkce?To nekoliduje s fanatickým odmítáním fejků?Pak někdo pleskne pár fotek zahrady a je zase zle.Mazáci se vrhnou na rušiče a dají mu co proto.Blackovi byla vyčítána agresivní reklama-což se zaměřit na vlákna těch,co mají e-shopy s nožířským materiálem?To nejsou příspěvky směřující ke komerci,tak vyčítané Švarcovi?? Ty tam být mohou-se strohými informacemi typu "včera naskladněna ocel ta a ta?? Dřevo to a to opět skladem + odkaz na eshop??
Rozporuplných počinů je na Knife.cz víc než dost.Co je jednomu zakazováno,je u druhého samozřejmostí.Někteří hlídači ctnosti jdou ve své drzosti tak daleko,že některým inzerujícím maří obchody psaním různých výblitků pod jejich nabízené zboží s jediným záměrem-odradit kupce.
Přitom by stačilo tak málo-být tolerantní a řídit se rozumem-ne pravidly,které někteří tak sveřepě prosazují.

A protože vím přesně,co bude následovat-rád bych vzkázal všem potíračům vlastního názoru-"Hezký večer a na Vaše tisíckrát omílané argumenty typu: nemáš pravdu,vidíš to zkresleně,za všecko může Black,pravdu máme jenom my-zvysoka hádejte co?? :lol:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 07 srp 2012 11:17

Jsem po dovolené v Chorvatsku, a světe div se, na Knife jsem se za tu dobu ani nepodíval, i když jsme počítač s sebou měli. Vadí mi, a vadit bude, že mně vyhodili způsobem, jakým se to stalo. Nikomu jsem nic neudělal, a měl jsem dlouhodobě v plánu mít své vlastní forum, jako mám nyní na lovime.eu ...
Ale raději mně vyhodili, aby neměli konkurenta. Já chtěl už na jaře psát už jen stroze o nožích, a příběhy a fotky z výroby a výletů psát na své forum. Jako to již pár nožířů také má, a píšou si třeba blogy, a vlastní weby. Chlapi taky nechtějí furt se nechat peskovat nějakým moderátorem, nebo hůře vést nenávistnou diskuzi s konkurentem, který zcela záměrně provokuje. Takže ti méně průbojní si to po svém založili už dávno. Já naivní nadšený vůl chtěl pro Knife to nejlepší, a pořád je to pro mně srdcovka. Což se stačí podívat na moje forum, co mám v Chorvatsku za tričko na fotkách. Knife není pro mně jen hrstka 10 vyvolených(majitelé a moderátoři) ale jsou to pro mně lidi, které rád uvidím, a pokecáme. Možná už ne ale v Lipové, protože Westy je tak znechucen děním na Knife, že chce Lipovou zrušit. A přitom stačilo jen být více vstřícní, a tolerantní, a Knife mohlo být i pro mně pořád domovským servrem.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 07 srp 2012 15:34

Jak uz jsem psal - nevrtal bych se v tom, hodil na Knife bobek a blogoval si u sebe nebo tady. Takhle jen vytvaris palivo pro diskutery, co ti sem chodi psat, jak tu tzv. brecis. Aspon tak bych to resil ja.
Alfa 641
2REP
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2012 22:15

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 2REP » 08 srp 2012 13:14

Blackovi na tom třeba záleží, taky tam patřil docela dlouho a pevně, to je u nožíře celkem pochopitelné, ať jsou jeho důvody jakékoliv. I když se docela divím trpělivosti a vlastně pořád určité podpoře, kterou tomu fóru dává, i když je tam pořád za vyvrhele. Já bych dávno zlomil hůl. O tomhle fóru zase někdo určitě může říct, že se sem chodí lidi vyplakat a je to pořád stejné téma a dá se s tím i souhlasit. Ale na druhou stranu, proč by měl člověk držet hubu. Tohle vlákno bylo založeno s určitým prvotním sdělením a ironií, se kterou se dá bohužel stále souhlasit a jiné to asi ani nebude. Já si na Knifu všímám prostě pořád těch paradoxů...někdo smí a směl, někdo ne, někdo je kamarád, někdo za stejná "provinění" nepřítel. Jednou je zdůrazňováno, že jde o nožířské fórum, poté se rojí bez omezení "mimotematická témata", kde spíš člověk vidí batohy, stany, dcery a manželky zůčastněných...a zítra asi začnou chlapi od výhně debatovat o dětských kočárcích. No jak se v tom má na konec člověk vyznat?... Ale tohle píšu fakt už jenom jako ironii, je mi to vlastně celkem jedno, co se tam děje a debat se neúčastním, ale rád se těm paradoxům prostě trochu zasměju aspoň tady.
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 08 srp 2012 22:22

...Tak Samurai mě s úspěchem konečně zabanoval, tak mu to napíšu sem, ať ví od koho. Nebudu tady psát obecný hodnotící slohovky, ale řeknu něco ke konkrétním věcem. Já jsem se Blacka zastával z podstaty, ačkoliv ho vůbec neznám a ani Vsetu. Bral jsem to prostě věcně. V době, kdy tam fungoval, byl opravdu pořád na první straně a taky mě tim štval. Ale po tom handrkování a konci jsem to bral, že teda platí nějaký pravidla a je řád platný pro všechny a tím se to uklidilo. Ale pendrek. Třeba před tím mě dost překvapovalo chování MyKnife, toho jsem taky moc nechápal, ale nějak mu to všechno prošlo a to je obchodník s naprostou jistotou. Stejně tak Matějka, kterej mi přišel tim dědkovským moralizováním, až buzerací, kterou má asi ze svojí profese a transformací nožířskýho fóra na cestopisy po Šumavě, taky dost nesnesitelnej. Ale prošlo mu to a nikdo neřek ani slovo, protože je v náboženský úctě místního bratrstva. Ale budiž, takže jsem věc bral, že se teda pole vyklidilo, pravidla jsou daný a budou se dodržovat. Jenže zas a znova se ukazuje, že je v tom prostě bordel. Kdo šoupe poslušně nožkama a banda ho uznává, ten si tam může cpát sebevětší kraviny a všechno projde. Samurai je pro mě nějaká divná existence, osobně bych ho nazval nějakým švihlým teploušem, ale nechci tady padat do urážek. A zaznělo to i tady, tohle už přeci neni žádný nožířský fórum, ale prostě sbírka výlevů fotříků od táboráku. Tim se nechci nikoho dotknout, všichni budeme starý. Ale proč prostě nepřiznaj, že je to fórum spíš o nějakým bushcraft stylu a taky o nožích a nemelou každou chvíli něco jinýho. Jednou:"Všichni na něho" a podruhý "Vždyť je to přeci všechno v cajku a ty do toho nevrtej". Nevim a nechápu. Za sebe řikám, že mě bavilo ty lidi posílat do hajzlu a dát jim najevo, že si o nich myslím, že jsou kokoti. Pardon za urážky, ale řikal jsem kolikrát i tam, že se tam slejzá banda pupkatejch troubů, co si nevidí na špičku nosu, ale rádi budou ostatní buzerovat. Hlavně klídek a pohoda. Pravdou je, že jsem v podstatě psal jenom do Volnýho a do Žumpy, takže mě nikdo nemůže vinit, že jsem zasíral vlákna zbytečnejma OT kecama. Ale k provokacím se naprosto otevřeně přiznávám, zvlášť v poslední době potom, co jsem dostal pár výhrůžnejch mailů a řikal jseml Xaxovi, ať mi konečně zruší profil, ať na ty věci nereaguju, protože jsem v Česku a v Anglii v podmínce a nerad bych se dostal do problémů. Odpovědí bylo, že profily nemaže. Takže mě to naštvalo ještě víc. Na knife jsem se dostal vlastně ve chvíli, když jsem sháněl nějaký nářadí a pak se tam nějak zasek. Nejdřív jsem to uznával jako fórum řemeslníků a odborníků, ale čím dál tim víc to v mejch očích padalo. Ale protože se v Česku už tolik nepohybuju, vždycky mě ty čecháčkovský móresy dost nas.rou a ta přiblblost, kdy lidi ve stádě jsou hrozný hrdinové a mistři světa a když se vítr obrací, najednou ticho po pěšině. Takže tak, Samurai, fakt si myslim, že jsi vůl, ale hlavně si tam spíš ukliď a udělej nějaký pořádný pravidla, aby to za chvíli nebyla inzerce plná spacáků a prošlapanejch kanad a vlákna o tom, kde kuci o víkendu opekli buřta. Tak to pěkně zkopíruj a foukni na Knife, ať maj kuci o čem debatovat...

EDIT:
Panáčku osobní urážky tne! Právě jsem to zapl a nečte se to dobře! Ed.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 09 srp 2012 08:50

Je to tak. Já byl vždy vděčný velmi mnoha lidem, kteří mi na Knife mnohokrát pomohli, a i nadále pomáhají, i když už tam nejsem vidět. Ale čtu si to pořád. Jsem vděčný ale konkrétním lidem, i když je jich velmi mnoho. A já nezapomínám. Kdo je ke mně laskav, vracím, a přidám. Jen odpouštím velmi pomalu, trvá mi to. Ale Knife propaguju všude, i nadále. Dokonce myslím jako jediný český nožíř jsem si to sám sobě napsal i na své webovky v pokecu o nás.
http://www.black-knives.com/o-nas
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 10:22

Přiject z dovolené a hned takovej po Xté otřepanej příspěvek :-( tomu říkám zášť.

Jsem po dovolené v Chorvatsku, a světe div se, na Knife jsem se za tu dobu ani nepodíval, i když jsme počítač s sebou měli. Vadí mi, a vadit bude, že mně vyhodili způsobem, jakým se to stalo. Nikomu jsem nic neudělal, a měl jsem dlouhodobě v plánu mít své vlastní forum, jako mám nyní na lovime.eu ...
Ale raději mně vyhodili, aby neměli konkurenta. Já chtěl už na jaře psát už jen stroze o nožích, a příběhy a fotky z výroby a výletů psát na své forum. Jako to již pár nožířů také má, a píšou si třeba blogy, a vlastní weby. Chlapi taky nechtějí furt se nechat peskovat nějakým moderátorem, nebo hůře vést nenávistnou diskuzi s konkurentem, který zcela záměrně provokuje. Takže ti méně průbojní si to po svém založili už dávno. Já naivní nadšený vůl chtěl pro Knife to nejlepší, a pořád je to pro mně srdcovka. Což se stačí podívat na moje forum, co mám v Chorvatsku za tričko na fotkách. Knife není pro mně jen hrstka 10 vyvolených(majitelé a moderátoři) ale jsou to pro mně lidi, které rád uvidím, a pokecáme. Možná už ne ale v Lipové, protože Westy je tak znechucen děním na Knife, že chce Lipovou zrušit. A přitom stačilo jen být více vstřícní, a tolerantní, a Knife mohlo být i pro mně pořád domovským servrem.


No k tvému několikátému narážení jak ti bylo ukřivděno na knifu a jak ty ho od té doby stále jen hájíš všude preferuješ. K tomu na svých vebovkách ti chybí jen taková drobnost, dodat, že jsi byl vyhozen za toto, když už chceš být přesný :-)

Dovolím si přesnou citaci přímo od Milana z knifu:

Black
Na základě chování Blacka v průběhu jeho měsíčního banu a jeho názorech a postojích, co během té doby na adresu serveru a lidí uvedl se většina moderátorů shodla na rozhodnutí trvalého Banu.

Zde jsou argumenty, které pro to vedly:

1) Black již nebere knife jako něco, čemu by měl pomáhat, nýbrž jako prostor, který může zneužívat pro osobní výhody
2) Veškeré rady, řešení a pokusy o vysvětlení, v čem dělá Black chybu a co je pokaždé důvodem rozepří a hádek, padly vždy na neúrodnou půdu nezávisle na to, jestli to radil přítel, kterému na Blackovi záleželo, nebo radil úplně neznámý čtenář.
3) Black neumí držet své slovo, pravidla a po nějaké době toto vždy sám porušil
4) Často argumentoval nepodložená obvinění ačkoliv je nemohl doložit
5) Dlouho mu byly jeho porušování pravidel právě ze strany moderátorů přehlíženy a omlouvány právě pro jeho dřívější přínosy, návody, tipy a prezentaci, ale to prostě nejde dělat donekonečna a asi to jen čekalo na nějaký impuls
6) celou dobu jeho banu byl na knifu klid, zatímco na jeho novém fóru se to hádalo jako dříve zde

Rozhodnutí je konečné, pokud by někoho zajímaly Blackovy citace, které během banu napsal na adresu knifu i lidí zde, tak je možné toto i vaše názory řešit ve vlákně nemoderované diskuze.

Edit: byl jsi zde upozorněn, že není moc vhodné a žádané v každém příspěvku znovu a znovu opakovat kde momentálně působíš, tj. lovime.eu........a opět to zde neopomeneš zmínit, to jen takové vypíchnutí, namátkový příklad tvého nerespektování ničeho a nikde.

Edit 2: když jsme u knifu, možná by se měl p. Švihov vyprdnout na neustálé napadání lidí na knifu. ( alias Vseta ??? poněkud dost to přípomíná jeho styl )
"není kachnička, jako kachnička"
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 09 srp 2012 10:49

Black: všecko nejlepší k svátku a ať se moc neloupáš, když jsi po dovči..
jimni
Příspěvky: 8
Registrován: 01 srp 2012 16:27

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od jimni » 09 srp 2012 11:59

Je to prča. Jak jsem psal (je to na předchozí straně, 01 srp 2012 17:11), knife.cz má dost velký máslo na hlavě. Na druhou stranu Black se tam choval jako totální ko.ot a ukázka trolla, který by asi dostal ban leckde jinde.

Ale zpět ke knifu, o kterém je tohle vlákno. Zastavím se nad body, které tu atropos vyjmenoval jako důvody Blackova banu:

1) Black již nebere knife jako něco, čemu by měl pomáhat, nýbrž jako prostor, který může zneužívat pro osobní výhody
//Boha jeho, co si to ten Milan dovoluje? Black je (teda byl) jeho zákazník, on mu dělá jako jeden z mnoha traffic na jeho bannerama oblepenej výdělečnej web. Majitel komerční stránky vyžaduje, aby jí někdo pomáhal? To je nějaká nadace pro pomoc postiženým dětem či co?//

2) Veškeré rady, řešení a pokusy o vysvětlení, v čem dělá Black chybu a co je pokaždé důvodem rozepří a hádek, padly vždy na neúrodnou půdu nezávisle na to, jestli to radil přítel, kterému na Blackovi záleželo, nebo radil úplně neznámý čtenář.
//Jojo, to je asi fakt.//

3) Black neumí držet své slovo, pravidla a po nějaké době toto vždy sám porušil
//Je to tak (na knife.cz, v reálu netuším).//

4) Často argumentoval nepodložená obvinění ačkoliv je nemohl doložit
//Obvinění? Nevím.//

5) Dlouho mu byly jeho porušování pravidel právě ze strany moderátorů přehlíženy a omlouvány právě pro jeho dřívější přínosy, návody, tipy a prezentaci, ale to prostě nejde dělat donekonečna a asi to jen čekalo na nějaký impuls
//Ano, byly přehlíženy. To je totiž typická vlastnost knifu. Každýmu jiným metrem. Tak nějak "po lidsku, soudruzi" :-) //

6) celou dobu jeho banu byl na knifu klid, zatímco na jeho novém fóru se to hádalo jako dříve zde
//Nemám páru.//
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 09 srp 2012 12:13

Ve středověku se tomu říkalo "hon na čarodějnice". Stačilo ukázat na nepohodlnou osobu, a byla upálena na hranici. Nezáleželo na tom, co vlastně provedla, komu ublížila. Jen se třeba nelíbila inkvizitorovi, nebo mu možná večer špatně posloužila. Jsem jiný, než obvyklá většina. Vidím v tom však nikoliv mínus, ale plus. Vždy jsem trčel z davu. Rovnat mně do lajny se nikomu nepovedlo. Ale říct mi do očí, že nejsem čestný člověk, asi by dotyčný poté nerozdýchal. Dělám si věci po svém, ale mám svůj kodex. Asi jako Dextr. 8) :lol:
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
jimni
Příspěvky: 8
Registrován: 01 srp 2012 16:27

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od jimni » 09 srp 2012 12:20

Ty vždycky někam napíšeš, jakej seš borec. Takže z posledního postu třeba plyne, že jsi:
- výjimečná osobnost ("Jsem jiný, než obvyklá většina. Vidím v tom však nikoliv mínus, ale plus.")
- nezlomný ("Vždy jsem trčel z davu. Rovnat mně do lajny se nikomu nepovedlo.")
- tvrďák ("asi by dotyčný poté nerozdýchal")
- ...a zásadový! ("mám svůj kodex")

No jo, my víme.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 09 srp 2012 12:26

Jj, a mimo jiné jsem rychlý jako vítr, silný jako býk, a také tak chytrý. :lol: :lol: :lol:
A komu to nedošlo, já už z toho mám tak akorát srandu. Názor jsem si na konkrétní lidi udělal už dávno. Kdo je můj přítel, ví to. Koho rád nemám, obvykle to ví také. Nejsem jako někteří jedinci na Knife schován za několik nicků, a nerozeštvávám lidi. Ad.Švihov -četl jsem si včera na žumpě, i v pokecu., a bavil se. Sranda musí být.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 09 srp 2012 12:58

atropos píše:.....
Edit 2: když jsme u knifu, možná by se měl p. Švihov vyprdnout na neustálé napadání lidí na knifu. ( alias Vseta ??? poněkud dost to přípomíná jeho styl )
Mate jsem registrován na třech forech,na každém pod jediným stejným nickem. Je legrační,že právě ty obviňuješ někoho z duplicitního nicku - viz příspěvky tvoje a dalších 3 nicků,všechny z jedné IP adresy..... A navíc ještě zase zrovna ty,který jsi z knifu teatrálně odcházel a pálil za sebou mosty :lol: a nyní se v inzerci objevují framelocky od tebe,které nabízí uživatel s nickem "stvonji" a kontaktní e-mail je tvůj :lol: Takže - nemám na knife duplicitní nick - Svihov - nejsem já - jsou lidé,do kterých bych se nikdy nenavezl,což on udělal.... Koneckonců je možné Svihova ověřit přes IP - internetový detektiv "liščí ocásek" :mrgreen: se toho jistě rád ujme a je to v jeho silách - pokud se to tedy bude zrovna hodit..... :wink: Edit: půjdu sem zase až večer,mám i jiné věci na práci,než rejpání :P
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 13:00

Ano, do určité míry to asi úsměvné bylo.

Ty body co jsem vyjmenoval, jsou přímo na knifu uvedeny v přesné citaci.
Neřeším zde 100% oprávněnost těchto bodů, ale to, že každý ( jak to nazvat, nerad bych byl chytán za slovíčko, ale skousnete označení " normální" ?? ) člen, uživatel, návštěvník se je snad schopen přispůsobit nějakým pravidlům. Někdy mi vyhovují, někdy mě můžou i srát, s jinými nemusím vůbec souhlasit... je to tak?
Pokud ano, pokračujem.
Když je mi něco vyčteno, co "normálně" udělám? Já se zamyslím nad tím, proč my to bylo vyčteno, případně to s dotyčným pořeším po telefonu, mejlu, z očí do očí. Souhlas?
A podle výsledku onoho jednání se zařídím.
Pokud tak ale neučiním, co bude následovat od oné "oprávněné" osoby, opět mi to bude nejspíš vyčteno a opět to můžu řešit, nebo to opět ignorovat, Souhlas?
Roman to však dlouhodobě porušoval, ano, bylo mu nadržováno právě kuli jeho přínosu knifu a jeho dovednostem a radám..........ale vše má svou hranici přes kterou dál vlak nejede.
Opět, každý tu hranici má posunutou jinam, to je v pořádku.
ALe pokud se Roman ohání dokola tím, že má své forum, kde nedovolí nikomu prudit či nevhodně se chovat ( jeho pravidla) a přitom není schopen připustit si, přiznat si, že ON porušil pravidla chování u někoho jiného a proto byl po letech ( cca 2 - 2,5 roku upozorňování ) vyhozen, tak je chyba někde jinde ale né v tomto případě na straně knifu.
Knif pouze uplatnil stejná pravidla pro chování které sám Roman vyžaduje na svém serveru.
Tak co furt kurva řeší ????

S pozdravem MAT


Ad Vseta : nože mám v inzerci knifu, je to po dohodě s adminama, první jsem vznesl dotaz, zda mohu touto formou mít nože v inzerci. Onomu obvinění, neobviňuji, jen se na podobným vyjadřováním pozastavuji, připomíná to tebe. Né, nemám další nicky zde na Gunu, Atropos jsem zvolil místo Mata čistě z nejistoty svého prvního příspěvku, který byl zaměřen na domácí výrobu větrovky, stačí dohledat.


zde kopie mého dotazu : Dne 12. 6. 2012 18:39, m.hlinak napsal(a):

Ahoj Same.

Mám dotaz na tebe coby admina.
Je možný využít inzerci knife pro svůj nůž? Jsem předběžně domluven s kamarádem ( Stvonji) že mi ho tam dal.
Ale nechci v žádném případě jít proti pravidlům, nebo proti Milanovy.
Pokud by s tím nesouhlasil chápu to a nemám s tím problém.
Než budu psát jemu ( vím že má dost jiné práce než řešit tohle J ) píšu první tobě zda by to mohl Jirka vložit a zda to něčemu neodporuje.

Předem díky za odpověď, Martin J
"není kachnička, jako kachnička"
Odpovědět