Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
gweck
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2012 20:34

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gweck » 04 čer 2012 23:16

newimperial píše:Dobrý den, já jsem si myslel, že my, co jsme znechuceni odešli z nebožky knifu, budeme zde, v azylu GunShopu radostně zpívat hosana bez záště, zloby a závisti a věnovat se našim koníčkům. A vy se tady zase nervujete a samonasíráte ...nechápu ...vždyť JIM to dělá velkou radost... :roll:
Tak to je svatá pravda, co jsem měl možnost vyslechnout osobně od těch co jim říkáte Mirkové Dušínové většinou se náramně baví, jak ti co na knifu nezformulovali kloudnou myšlenku, zato byli u každé hádky řádí i tady :lol: :lol:


Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 04 čer 2012 23:40

Osobně proti Blackovi nic nemám, nejsem nožíř a ani si s nikým neplácám po rameni, tak je mi to vlastně jedno, ale je dětinský, že to takhle dopadlo... dospělí chlapi si tady vyhrožují :shock: .
Chodím na knife pár let a je škoda, že nás všechny házíte do jednoho pytle, ale to se nedá nic dělat, tak už to na inetu je.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 04 čer 2012 23:44

edelweiss píše:stejným stylem byl vyhozen Black (za facebook)
nelži laskavě.. za facebook nebyl Black vyhozen.. byl vyhozen za několikaleté opakované porušení pravidel a zvyšování frekvence vyvolávání hádek, urážek a flamů.. to, že byl vyhozen teď a ne už třeba před rokem nebo třeba až za rok je jen a pouze o konkrétní mezi trpělivosti většiny lidí.. samosebou je i tak dost lidí, kteří tuto mez mají jinde a Black by je naštaval třeba až za pár let (a nebo taky nikdy) ale z pohledu zákona by to bylo podobné, jako když někomu vykradou chatu.. jednou, dvakrát, pětkrát, desetkrát a podvanácté prostě chatař šlahne zloděje brokovnicí nezávisle na tom, že zákon by je omilostňoval třeba dalších dvacet vloupaček a určitě by se našli zastánci zastřeleného, kteří by ve vší počestnosti vylíčili zloděje coby charakterního otce deseti dětí, kterého zabili ne pro krádež, ale bo to byl rasísmus 8)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 23:55

To- samurai
Prosím tě, co tady předvádíš? Ž e to vyhození byla dobrá habaďúra víme všichni, proč jinak sem chodíš a ospravedlňuješ to, na čem máš podíl? Nemluv o zákonech, ty u vás platí jen pro někoho! Facebook byla stejně dobrá záminka jako všechny ostatní co jsi vyjmenoval, já si vybral tu, co mi přišla nejimbecilnější, ne že by tam byla nějaká inteligentní.
Dál bych to nerozváděl, protože už mně napadají jen příměry v osobní rovině a zesměšňovat tě nebo urážet se mi nechce.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 23:58

To- Knife
To vyhrožování inzultací má jasného původce, takže se obrať na něho. Ve vláknu žumpa byli místní lidé hanobeni ještě více, ale o inzultaci a vyhrožování nikdo nenapsal ani čárku. Původ těchto zvrácenosti je na jiném webu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 05 čer 2012 01:37

Vždyť ten pravý důvod vyhození Blacka je tam na knife napsaný úplně jasně, dokonce ho v jeho vlastním vlákně Samuraj napsal tučným písmem: "ve svém vychvalování, prezentaci kvality a schopnosti prodat své výrobky to činí na úkor jiných nožířů nebo jejich stylu výroby". A pod tím hafo příspěvků od furt těch samých pár nožířů ve stylu "To jsi krásně napsal a pod to se podepíšu". Prostě jim leze na nervy, že dokáže něco, co oni ne - mít úspěch.
Těch šest jakoby oficiálních důvodů pro ban je pak úplný nesouvislý blábol bez jakéhokoliv konkrétního argumentu, které se dají v pohodě použít na kteréhokoliv tamního zaregistrovaného uživatele...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 05 čer 2012 08:06

komu není rady, tomu není pomoci a nezbývá než ustoupit.. pokud máte pocit, že na knifu za poslední rok a něco napsal přes 3000 příspěvků i někdo další než Black, tak klidně jmenujte.. Blackův ban není žádná pomsta závistivých, ale naopak dost lidí se mu to snažilo opakovaně vysvětlit, v čem už tu svoji "prezentaci" přehání a to jak přes počítač, tak i osobně.
Zvláštní je, že zatímco Black sám se tu proti tomu fakticky nebrání, tak spousta jiných, co ani neznají všechna fakta, jej tu brání zuby nehty, jak by bylo proti čemu ho bránit.. není.. ban na knifu je trvalý stejně asi jako nenávist některých zdejších uživatelů proti části knifu nebo jeho celku. Black může dál mastit nože v rámci pravidel renty, která ho omezila daleko víc než celý ban na knifu, má své stránky, své fórum a své zákazníky. Jezdí na výstavy, akce a kromě toho, že nemůže PSÁT na knife se nic nezměnilo natolik drasticky, aby si to zasloužilo tyhle vášně a osobní útoky lidí, kteří se ani neznají.. mějte se tu, jak si zasloužíte.. čus
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 08:21

Samuraj-pěkně ses tady znemožnil. Dostal jsem tedy ban za to, že jsem ukecaný, a rád si povídám s lidmi. Bravo

Kubajzz-díky, trefils to. Krátce, přesně.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
gweck
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2012 20:34

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gweck » 05 čer 2012 08:43

Kubajzz píše:Vždyť ten pravý důvod vyhození Blacka je tam na knife napsaný úplně jasně, dokonce ho v jeho vlastním vlákně Samuraj napsal tučným písmem: "ve svém vychvalování, prezentaci kvality a schopnosti prodat své výrobky to činí na úkor jiných nožířů nebo jejich stylu výroby". A pod tím hafo příspěvků od furt těch samých pár nožířů ve stylu "To jsi krásně napsal a pod to se podepíšu". Prostě jim leze na nervy, že dokáže něco, co oni ne - mít úspěch.
Těch šest jakoby oficiálních důvodů pro ban je pak úplný nesouvislý blábol bez jakéhokoliv konkrétního argumentu, které se dají v pohodě použít na kteréhokoliv tamního zaregistrovaného uživatele...
Vy co pořád řešíte že Blackovi někdo závidí nějaký úspěch, můžete mi napsat jaký??? Důchod na ruce? Že stojí frontu na pracáku, nemá na to dát si auto do servisu? To mu někdo může závidět???
Znám lidi co se nožema uživí a přitom nikoho nenaserou, tam bych to pochopil to je sám o sobě úspěch :lol:
Aby jste mi rozuměli, proti Bleckovi jsem nikdy nic neměl, ikdyž mi ta jeho paranoia občas lezla taky na nervy, jenom to vídím realisticky. Jedna věc je něco dělat a druhá po sečtení zůstat v zisku, pokud ne ještě pořád můžu být slušný hobík a mít krásný koníček, ale rozhodně to není žádný velký úspěch co mi tu Kubajzz presentuje.
Takže abych to za sebe definitivně shrnul, to, že Ti někdo závidí, je Blecku tvůj postoj k životu, což je samo o sobě smutné, ještě smutnější je, že ti to někdo žere.
S pozdravem Z
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 05 čer 2012 08:56

Jo a tu štvanici a sbírání materiálu po internetu, to si Black vymyslel bo má paranoiu. Pánové jen to okřávejte, fakt že jste se vyřádili, nezměníte, je to černé na bílém prosáklé celým knifem, pokud chcete zahladit stopy vašeho mrzkého počínání, asi budete muset víc mazat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
bleunoir
Příspěvky: 13
Registrován: 15 kvě 2012 18:59

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od bleunoir » 05 čer 2012 09:01

Zdravím.

Pár věcí sím.
Ban, téma točící se stále dokola. Roman na knifu skončil, proč? Odpovím jeho vlastní citací z lovíme.eu Ale tohle není jen dobré, tohle je super. Kdo chce, bude si číst. Kdo se bude chtít slušně ptát, budeme diskutovat. Kdo zaprudí-toho vyhodím. Jako u mně doma. Knif je domov někoho jiného, né Romana. Roman zaprudil a majitel domu ho po X tém napomenutí zkrátka vyhodil. To je fér.
Neakceptování důvodů pro ban u Romana je směšný. Můžete to schovávat za jiné důvody ale tahle věc se táhla poněkud déle. Není to náhlé hnutí mysli někoho neznámého. Pokus synátora o svoje vyjádření a postoj k tématu na knifu byl na dospělého člověka k tomu ještě studovaného ( nedostudovaného ) dost přes čáru ve svém vyjádření. I já v jeho příspěvku schledávám čistě náhodně Romanův styl.....arogance byla bonusem navrch.

Vseta: Otřít se o rodinu kohokoliv v tomto duchu je opravdu na přezdržku. Přímo o Matovy nebo o komkoliv jiném říct že je bastard, to je jiná, s tím se dá žít. To je mezi chlapama. Ale tahat do toho děti.......

Bleunoir
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 05 čer 2012 09:04

Ano, ano tady se vubec necenzuruje, nikomu se needituji prispevky :)
Taky asi jak komu, ze edelweiss....
Black tu paranoiu mel uz davno predtim, nez dostal ban. Nejdriv na mesic, aby se zamyslel, nepomohlo. Dohodu s majitelem serveru dodrzel cele 3 dny, nekonkretni obvineni nedefinovane skupiny lidi je taky super (obvinit konkretniho cloveka chce dukazy...)
Stejne mne neprestava prekvapovat snaha dostat se za kazdou cenu zpatky na ten zly, osklivy knife, kde ho nikdo nema rad, vsichni mu zavidi, hazej klacky pod nohy atd....Zajimal by mne ten duvod..ze by lovime eu nemelo zas takovou navstevnost ?
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 09:17

gweck-asi ti nerozumím. Tady se jen dobře bavím těmito oduševnělými výplody přispěvatelů. Mám své nové forum, a můžu si na něm psát, co je mi libo. A nikdo se tam se mnou hádat nebude, a nesmí. Je mi fuk, co se tady řeší, ale čtu si to. Je to lepší, než Dikobraz. Tebe mám za pohodáře, co nemá potřebu vůbec věci řešit. Divím se ti, že se ti chce.

mouzes-Helemesepředstavmese. Tebe z knife neznám, nejsi ty 15 převtělení Dalajlámy? Nebo jen vystupuješ pod jiným nickem? Mat měl alespoň koule napsat, že je to on s jinou přezdívkou. Nemá mně rád, a já jeho už také ne. No a co. Líbat se teda nebudem. Ale je to sranda, jen tak dál, ukaž nějaký oduševnělý příspěvek. Třeba to bude poté jako povinná četba do čítanek pro děti o slušnosti v dialogu.

Ale jinak, aby bylo jasno, jen mi fuk, co se tu píše, ale čtení je to dobré. Tolika legrace na pár stranách, to už je pomalu na prodání autorských práv televizi. :lol: :lol: :lol: Byla by to telenovela, jak lusk. Babičky by si popakaly, stejcové dali panáka, a mně by mohli jen poslat na účet apanáž. :D
Naposledy upravil(a) Black dne 05 čer 2012 11:42, celkem upraveno 1 x.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 05 čer 2012 09:28

Black...Knife prevazne ctu, prispevku tam mam vsehovsudy asi 5, jako obvykle k tematu nic a ten tvuj prispevek je slusnost sama....
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 05 čer 2012 09:33

Ano, můj příspěvek je zdvořilý, a umírněný. Pokud jsi jen tichý pozorovatel, tedy mlouvám se.
Co se týče mého nového fora, za tu chvilku, co jej mám, a jsem tam v azylu, je přes 4300 shlédnutí fora Black knives. :D Sledovanost je obrovská. :D
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Odpovědět