Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 09:40

same, nakopíruj zase něco z facebooku a napiš že to není jasný hon na čarodějnice :mrgreen:
Prostě pravda je jako vždy uprostřed :wink:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 04 čer 2012 10:58

edelweiss: asi tě zklamu ale já jsem na facebooku nikdy nebyl ani nejsem a ta citace z něj není má.. použil jsem ji jen coby argument pro vysvětlení při udělení banána, neb jsem považoval za správné, aby ostatní měli stejné informace jako moderátoři.. Pokud to ale Black na facebooku řekl (a neslyšel jsem od něj že ne), pak je to jeho názor a za tím by si měl stát, jedno jestli to napíše na knife, sem, na lovime nebo na facebook.. Nebo pokud ti někdo doma řekne, že ten a ten je svině a před ním to pak popře, že to nikdy neřekl, budeš toto považovat jako že ses přeslechl, nebo si jen upravíš názor na dotyčného??

jo kdyby to bylo jak v bulváru a někdo použil proti Blackovi něco, co neřekl (a třeba jen naznačil a novinář si domyslel vlastní hypotézu), tak to by bylo něco jiného.. ale tohle jsou jen citace.
Naopak Black citval málokdy.. vždy to byl "někdo" , "všichni", "lidi", "přátelé a nepřátelé" .. atd.. což mi teda víc přijde nekorektní než citovat, byť ze zdroje možná ne určeného uším všech (což mi zrovna k facebooku alias big brotherovi moc nesedí .-) ).

Ale netřeba to pitvat, napsal jsem bezemočně jen postřeh druhé strany, kdo chce, vezme si z toho něco poučného, kdo chce ale kidat hnůj, toho nepřesvědčí sebelepší argumenty a tomu lze jen popřát kvalitní vidle :lol:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 04 čer 2012 11:33

Vše, co jsem kdy napsal, tak to jsem já. Komu nevoním, ať si trhne hnátou. Komu vyhovuju, umí si mně najít. Samuraji, vím jmenovitě, kdo a jak hlasoval v Lipové. A vím, že tys hlasoval pro mé vyhození ze servru Knife. Ale jaksi, neumlčeli jste mě. Mám vlastní forum na www.lovime.eu a je to supr. Kdo bude chtít se mnou diskutovat, může se přihlásit, a slušně můžeme vést dialog. Kdo zaprudí, vyhodím ho, jako jste vyhodili i mého syna z Knife po jediném příspěvku.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 04 čer 2012 11:40

Vseta píše:Mate,jsi labilní nádoba,která přetéká legrační zapšklostí...... Opravdu nikdo z nás,dokonce ani Black,nemůžeme za to,že se Ti pokakal život,po tom,co se Ti narodil černoušek a že Tvůj marketingový tah - jakoby odchod ze scény - nevyšel a po předražených EDC finkách se nezaprášilo tak,jak sis představoval :wink: Ze všeho můžeš vinit pouze sám sebe a ne ty "vhodné" okolo...... Měl by jsi se nad sebou vážně zamyslet a přestat plivat jedovaté sliny :wink: Máte snad v Praze psychiatra,ne????

Vseto, jsi XXXXX. ( ano, je to osobní napadení, vracím stejnou mincí ) Narodil se mi krásnej kluk na moje narozeniny, kdo si může přát lepší dárek. Na knifu jsem skončil, můžeš to brát jako můj odchod a nemusíš. Na knif se vracet nechci, mám svoje důvody. Jeden z nich je, že nemám potřebu se vracet a být součástí http://www.knife.cz a druhý důvod je, že sem to myslel vážně a návratem v tuto chvíli bych si jen tak trochu nakakal do vlastních úst. Za tím co jsem udělal ( svoje ukončení ) si stojím. Nikdy jsem ale neřekl, že nebudu účasten nožířským akcím.
EDC finky se povedli, cena je 4700,- Kč, pokud umíš vyrobit zavírací nůž z těchto materiálů a v čistotě zpracování lépe či aspoň stejně jako já a za menší cenu, rád ti pošlu veškeré nákresy. Kdo ode mne nožík má, je spokojen. Zpětnou vazbu mám. Ostatně do klobouku na PPN jsem šel právě s finkou, celkově se zavíráky objevili jen u mě a Gwecka a oba nože sklidili ůspěch.

Mat

Edit: Mate prosím bez sprostých slov :wink:
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 16:51

Same pokud se i my budeme chovat jako ty, tak si ve vláknu žumpa najdu důvod pro banování tebe, to je jasná totalitní logika, na tokové řešení nepotřebuji IQ stačí funkce(třeba moderátora)! Opravdu to jen dál tlačíš do absurdna. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 04 čer 2012 17:20

Black: ano, v Lipové jsem hlasoval pro tvůj odchod a sdělil jsem ti to i před lipovou.. loboval jsem za tebe dříve a nebýt tvého postoje během měsíčního banána tak jsem možná hlasoval pro to, abys zůstal.. Napsal jsi ale co jsi napsal a musíš logicky nést následky svého chování k ostatním.

Edelweiss: mno pokud to bereš tak, že bych tu mohl dostat banána za věci na knifu směřované proti Blackovi tak prosím, nemám s tím problém, neboť se už stejně zase odmlčím.. jen bys tím ale nasadil korunu té vaší necenzurované svobodě projevu.. zatím vidím jen červené editace.. to už je na tom líp žumpa, tam si můžeš klidně vulgárně zahalasit, pokud máš tu potřebu se takto projevit jako zde Mat na Vsetu, který to obsahově dost přestřelil do osobní roviny a být na jeho místě tak nechodím kolem mata blíž než na dva metry.. aneb U vás neboxujete? Ne! My se fackujem! :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 17:32

S banem to byl příměr, asi ti to nic neříká. Je to o tom, že se my, nechováme jako vy!
K Matovi a editování, je snadnější mu vypustit z textu vulgaritu, než ho vyhodit pro porušení pravidel.
S žumpou a vaším mazáním bych to nesrovnával, ale na to bys potřeboval mít kousek soudnosti aby ti došlo že zase přestřeluješ.
:mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 04 čer 2012 18:08

JJ, na knife si dávají bany i za to, co někdo napíše na facebooku, to už mi hlava nebere...
Dále jsem taky nepobral, jak tady z nás dělají Blackův fanclub. To je jako co? To je to, že běžným čtenářům nevadí, když Black (nebo jiný nožíř) do svého vlákna hodí fotky jak byl někde na kole (chytal ryby, byl na Aljašce, chová papoušky, střílí z luku atd.)?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 04 čer 2012 18:20

Tak to zkusím postupně.... :D Možná jsem to,čím mě nazýváš,možná ne..... o to víc si vážím svých přátel a kamarádů,že mě berou,jakej jsem :wink: Určitě mám prořízlou pusu,to jo,ale za tím,co jednou řeknu si stojím..... Tím "odcházením" jsem myslel to,jak jsi hlasitě a okatě ukončoval výrobu nožů a poté se objevovali opakovaně další a další Tvoje nože v inzerci a vždy to byl ten "fakt už poslední" :lol: ....potom ještě tenhle ze šuplíku....a tenhle ze zbytků.....no a nakonec ta serie EDC finek - "v poslední předsmrtné křeči" a "jen z lásky k uživatelům-zákazníkům" :lol: Tohle vše prokládáno fotkama vrtačky u postele a pilníčku v kuchyni....... Zde snad každý,i ču... jako já viděl ten Tvůj nepovedenej "marketingovej tah" - šroubování ceny...asi drahej rozvodovej advokát.... V poho,sám jsem dvakrát rozvedenej a dvakrát obranej...jen kolem toho nikde hlasitě nehysterčím a necpu to lidem,abych budil lítost :roll: NIKDY jsem nezpochybňoval kvalitu a precisi Tebou vyrobených nožů - pouze ty tyjátry a komedie okolo... Vždyť už zas i tady jsi chtěl odcházet a mazat..... Zase komedie,divadlo,tyjátr :lol: Jo pokud by sis neměl "nakakat do úst",tak od doby,co jsi tehdy ohlásil ono slavné ukončení výroby,bys už opravdu nic nevyrobil :wink: tvoje reakce a jednání mi občas silně připomíná mojí starší dceru...ta ale,když dostane hysterák,dostane na zadek a je klid :wink: Jo,pokud se Ti příčí výraz psychiatr,říkej mu třeba "terapeut",nebo jinak,ale určitě ho vyhledej..... Pro Sama: nemám problém to říct Matoj znova do očí,pokud budu tázán....kdo mě zná,ví proč :wink: a o přestřelování v osobní rovině bych moc nemluvil,mrkni JINAM,co tam si, pravda pouze někteří,mohou dovolovat :wink: :evil:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 04 čer 2012 18:27

To-kubaizz
Tak ono je jednodušší zesměšnit všechny názory, které jsou proti jejich absurditě, jednoduchým shrnutím do kolonky black fanklub, odpadne pak hledání důvodu vzniku odlišných názorů a nemusí se nic řešit, správáňáci nic neřeší, jak jeden z nich psal, jsou smečka (v souvislosti s jejich chováním bych spíše volil slovo tlupa).
Takže nemá cenu řešit onu smečku, ono to už stejně přerůstá do kolektivního vědomí, něco jako mraveniště, tak už jen obut kanady, navléct uniformy a s jedním kolektivním názorem jít do průvodu v ulicích ( jen nevím, jestli třepetalkami oslavovat mír, nebo hajlováním utužovat smečku, to už je ale na jejich centrálním mozku). Jen pro ty co po přečtení mého příměru zrudnou jako krocaní hudrovadlo, je to příměr tak ať vás netrefí šlak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 04 čer 2012 18:42

žádný bez sprostých slov. Vseta se otřel svou nevymáchanou pusou o mého 1,5 měsíce starého syna. Jeho pojetí mohu chápat tak, že přítelkyně je coura, dítě je bastard, a já mám parohy...... Takže sorry, tohle je v osobní rovině.
Nevím jaký máš Vseto fizické dispozice, ale tohle mi říct nebo zopakovat do očí, tak ti dám přez držku, bez ohledu na to jak bych dopadl já.

Mat

Teď k nožům.
2 roky nemám dílnu, to je fakt. Vše co vzniklo a doufám že i dál vznikat snad bude moc.............vzniká doma na balkoně. To je holá realita. Dost mi pomohl kamarád co kreslí v autocadu, a firma co je ochotná palit laserem i drobotinu. Jo, je to drahý, ale je to řešení. Tím mi odpadnou nasraní sousedi co jim vadila flexa na balkoně. Doma jsem dřív řešil práce na nožích cca v 15%, teď je to 100%. Hodně pomohlo PPN kde jsem jel celých 2,5 dne co jsem tam byl. ( jako jeden z mála ) Holt už to není o práci. A dost tomu pomůže knifest v červnu. Ano, chtěl sem se na to vyprdnout. Pokud chceš znát důvod, tak mě jen sralo mít z bytu dílnu a bordel všude. Nože pro mě zas tolik neznamenaj, pokud budou, budou, pokud né, bude něco jinýho. To že dál něco dělám, za to patří poděkování jedný supr ženský která prostě jen nechtěla abych se vzdal svýho koně. A co máš ty??

Edit : odchod zde, ano, máš pravdu.....reagoval jsem a tudíž tu sem. Málo co mě zvedne ze židle, ale v zájmu svého klïdu mi Gun může na příště ...........
"není kachnička, jako kachnička"
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 04 čer 2012 19:10

Týýjo,tady to žije.To je fajn,protože takhle má člověk možnost poznat,jak se pomaličku dostává všechno na povrch.Ten řekne to a ten zas tohle a ve finále to zapadá do skládačky.Když jsem byl na Knifu tak půl roku,přehnala se nějaká bouřka nad Blackem,kvůli jeho dnes už slavnému plku v tom plátku,co tak strašně nasralo takové kvantum nožířů.Tenkrát jsem tam naklepal něco v tom smyslu,že jako Black asi ví co mluví,anobrž je člověk od železa.Dostal jsem několik mailů,ve kterých mi bylo vysvětleno,jak strašně se Black zvýhodnil a jak moc shodil nožíře-kováře a jejich práci.Od koho-to si nechám pro sebe,týká se to jenom mně.Ale na jeden z těch emilů jsem odepsal,že Black má švigrfotra metalurga a že by si asi nedovolil hodit do éteru nějakou hovadinu,páč by mu to pak tchán omlátil o držku.V odpovědi stálo doslova:
"
To:B5
Nemáš náhodou od něj slíbenou kudlu zadara,že se ho zastáváš?Koveš nože?Nekoveš! Tak se do toho neser,když tomu nerozumíš!My děláme nože poctivě,ne jako on,kerej na kus plechu nanýtuje pertinax,pošudlá to na brusce a říká tomu nůž.Pokud budeš psát takový kecy,budou tě brát jako že jseš stejnej vůl jako on..
"
Od té doby jsem začal pozorně číst Blackovo vlákno a všechny reakce na něj.Záhy jsem poznal,že vlastně proti němu vystupujou jedni a titíž lidé a že se to cyklicky opakuje,většinou v těch časech,kdy Black vyfotil plný stůl hotových čepelí a napsal,jak nestíhá a zakázky se pořád jenom hrnou.Kdo si dá tu práci a projede jeho vlákno,pozná že je to pravda.Od té doby jsem se netajil přesvědčením,že to není o mlácení nebo nemlácení do oceli-ale o závisti....tečka.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 04 čer 2012 20:18

ještě ke Vsetovi a jeho JINAM.. jen bych rád upozornil, že po tvém banu na půl roku se tě zastali tři moderátoři co do neadekvátnosti banu ze žumpy a nebo co do neadekvátnosti půl roku banu a to včetně mě.. Bohužel v tomto případě ban udělil admin a naše doporučení v potaz nevzal (asi to vzal taky osobně).. To jen abys nemyslel, že jsou všichni moderátoři vždycky zajedno a když jeden navrhne ban tak s ním ostatní vždy souhlasí. Spíš, že je možná na zamyšlenou, zda se občas nekrotit ve vášnivé debatě osobní roviny.. :wink:

B5: zkus nemluvit za ostatní, jinak se dostaneš doopravdy na stejnou úroveň jako Black.. na jednu stranu se vám nelíbí, když někdo lživě napíše, že všichni na gunshopu jsou blackovi nohsledi, ale když to samé napíšeš o knifu, že zase všichni závidí Blackovi, tak to je už asi něco jiného..
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 04 čer 2012 20:28

Same pozor,já nejmenuju Knife.cz,ale malou skupinu lidí,kterých se to týká a kteří se nikdy netajili tím,že jim Black leze krkem.Neházím a nikdy jsem neházel do jednoho pytle lidi,co se kolem Knifu motají.Shodou okolností ten mail byl od člověka,který rozhodně nepatří k nějaké nožířské elitě,takže jsem dost zíral na to,jak ho to popudilo.Já mám díky Knifu dost přátel,kteří ale mlčí a nedělají si problémy a nezviditelňují se konkrétními komenty,které by jim někdo přičetl k tíži,až by došlo na lámání chleba.
To nic nemění na věci,že si stojím za každým slovem.B5
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 04 čer 2012 20:40

Same,nikdy jsem verbálně nenapadl knife,jako server,stejně tak jsem nikdy verbálně nenapadl admina - i když za toto mám onen ban - dokonce jako odůvodnění a "důkaz" onoho údajného verbálního napadení z mojí strany je Milanem uveden odkaz na onu debatu v žumpě,kde ale není jediné slovo verbálního napadení!!! Pouze dotaz,konstatování nevyvrátitelného faktu a kritika - vše ale ve slušnosti - každý se může přesvědčit...... Nadále všude při každé debatě o knife tvrdím,že je to u nás zatím jediný server,který je nacpán info o nožích,od výroby po užívání a je to veliká studnice vědomostí..... server sám o sobě nemůže za svoje uživatele..... Nikdy jsem taky nehodil všechny moderátory do jednoho pytle a neřekl,že jsou špatný..... Nemusel bych to tady ani vysvětlovat,stejně počítám,že z půlročního bude nakonec v tichosti doživotní :wink: no a ze strachu o další vlastní osud se nikdo jinej ptát nebude a "hubatej" už taky nebude..... Pravdou je,že knifu vděčím za mnohé,hlavně za nové přátele,ale jsem více-méně smířen s tím,že jsem tam již odepsán,protože já "neodvolám" a názory mám pořád stejné - na mnohé uživatele i horší.....viz vrchní intrikátor,který si najednou hraje na strašně čestného a vyzývá k toleranci :lol: Copak nevidíte tu tichou podporu,kterou tam již mnoho lidí Blackovi vyjádřilo? Edit: Same,vždyť celá ta honba na arcizloducha Blacka vlastně původně vzešla právě z "osobní roviny",ale ze strany jaksi "nedotknutelných"....
Naposledy upravil(a) Vseta dne 04 čer 2012 20:50, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět