Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 02 čer 2012 17:07

CzechJoker píše:Ne, děkuji. O lidech nemám iluze, ale to, co tam probíhá v posledních týdnech, to předčí veškerá očekávání. O takovou společnost nestojím.

Jo? A copak je tam tak závadného? Lidi,kteří odešli z Knife.cz proto,že měli plné zuby hádek,intrik a zášti?
Na Knife chodíš a tam Ti to nevadí?
My sice nejsme křesťanský spolek,ale jinak jsme normální bezúhonní lidi! Takže než na někoho hodíš kamenem,zvaž laskavě,jestli Ty jsi ten bez viny a neohrnuj nos nad lidma,o kterých nic nevíš. :evil: a kteří konkrétně Tobě ničím neublížili.Tak nějak se chovala Svatá Inkvizice-že ano?Odsoudit bez důkazu.....


Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 02 čer 2012 17:48

Myslím, že to myslel o Knife. Také žasnu, jakou má nyní úroveň. Ale "úroveň" je myšleno se smutkem.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 02 čer 2012 20:50

:lol:
"není kachnička, jako kachnička"
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 02 čer 2012 21:31

Martine,co má za smysl popsat tady půl strany a pak to smazat? Tak moc si stojíš za tím,co napíšeš nebo řekneš?Jo-kliknout na "vymazat" a místo toho sem dát jen vychechtanou tlamu je asi jednodušší.
Pevně věřím tomu,co bylo v tom smazaným příspěvku,že souhlasíš s Blackovým výřadem-zbavili jste se největšího konkurenta,který Vás objemem výroby a cenama převálcoval a můžete to všichni zaobalovat do charakterních pojednání o úrovni,prezentaci a kdovíčeho ještě,kdo není úplně blbej,tak to v tom stejně vidí....
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 02 čer 2012 21:39

ale vůbec né, jen sem si uvědomil zbytečnost svého psaní. Proto jsem to smázl. Pokud to máš skopírovaný, klidně to sem dej, já to znova psát nebudu.

s vyřazením souhlasím, blbě jsi četl. K tomu konkurentovy. můžeš mi dát jedinný příklad, čím přímo mě on byl kunkerentem? já to nevím, možná mi rozšíříš obzor

Martin
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 03 čer 2012 01:09

No já jsem to stihl přečíst, bylo to ve smyslu jak souhlasíš a jsi spokojený, že Blacka vyhodili z knife. Tak prosím, to je tvoje věc... Nechci prase jako má soused, já chci aby sousedovi to prase chcíplo...
Ale co je ti do toho, jak se kdo prezentuje a co píše ve svém vlákně? Blackovo vlákno bylo nejdelší, ale taky nejčtenější a lidi tam chodili rádi. Kdyby se jim to nelíbilo, tak by to nečetli. Zároveň ale bylo solí v očích pár lidem, teď nevím co bylo hlavním popudem, jestli závist nebo vlastní neschopnost ostatním lidem něco zajímavého napsat nebo jenom lenost nebo něco jiného. Nebo ty jsi ten, kdo ví nejlíp, co má kdo psát?
Na knife to neví nikdo, zato ví přesně, co kdo psát nemá. Prostě česká klasika... všichni perfektně vědí, jak se to nemá dělat...

Dále mě zaráží, jak tady i tam někteří moralizují a stavějí se do pozice správňáků, ale přitom si vklidu střihnou x-kopií nějakého uznávaného a úspěšného nožíře, jako nějaký vietnamský příživník adidasky a v pohodě se tím ještě pochlubí na netu.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 03 čer 2012 01:19

Tak koukám že čas sice plyne, leč rány se nějak nezacelujou.
Blacku, no musíš to brát z tý lepší stránky.Doba se poněkud změnila.Takže Tě sice mužou vyhodit z knifu(jsem se tam dneska začet a někdo píše že je to nekomerční server,docela prča) a vyloučit tedy z tý bezva party která to tam drží na úrovni :lol: ale to je asi tak všechno.
Mužou Tě teda eště pomlouvat, vždycky když se něco nevede nebo má někdo přetlak tak tam něco pěknýho napíše na Tvou adresu(muj děda v takovou chvíli chodil štípat dříví, což se zdá přínosnější, ale v paneláku nebo s plynovym kotlem to asi nejde), postupně celý to dění zkrucovat(dostatečně často opakovaná lež se muže stát pravdou) ale vem si to, že by doba nepokročila.
Dneska bys bručel v base za zradu nožířské třídy, stroje by rozkradli, nože znárodnili na svý chalupy, kluk by se sceloval s nožířskou třídou v nějaký špinavý velkobrusírně schitů z 420ky a tvoje jméno by navždy vymazali z mapy i paměti(po 40letech by Tě teda rehabilitovali a dostal bys řád nožířského lva s pavouky, ale to už by tě moc nevytrhlo) :lol:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 03 čer 2012 07:56

Je to v pohodě. Knife není středobodem vesmíru, ač jsem měl pocit, že si to někteří lidé myslí. Mám pořád ty samé přátele, které jsem díky toho servru získal. Za zrovna tak mám díky toho servru i nepřátele. Být obyčejný soustružník, točím si kolečka, a pes po mně neštěkne. Ale že jsem se pokusil vejít na nožířskou scénu, to vyvolalo kapku zemětřesení. Nikdy jsem neměl ambice být nejlepší, a podobné kidy. Jen se vklínit do zaběhlého trhu svým pojetím nožů, a to se mi podařilo. Díky přátelům jsem dostal prostor v časopisech, a díky své ukecané hubě i v televizi. Všem děkuju, kdo mi pomohli, a stále pomáhají. Nože budou pořád, neumírám, jen bude zmírněna výroba. Syn to bere jen jako brigádu,a nožířina je pěkná dřina. Syn má plány VŠ, a v budoucnu práci hlavou, ne dřinu rukama. ..A založit velkou firmu se zaměstnanci, na to si nevěříme. Jsou snadnější způsoby, jak vydělat peníze. Já mezitím, co dávám do formy své mini forum na www.lovime.eu tak listuju nabídky z pracáku, a hledám si job mimo nožířinu. Je to jednoduché, a tisíckrát jsem to i napsal. Takže, nože budou, jen se na ně bude čekat kapku déle. Už se nechci tolik honit, jako poslední roky. Makal jsem na PR svých výrobků, a asi je to tak, že už jsem celkem známý. Za což vděčím ovšem také všem těm lidem, co mají nůž ode mně, a neváhali to napsat, že jsou spokojení. Není lepší reklamy, než spokojení zákazníci. Díky všem za přízeň, a zas to nějak půjde dál.
A co se týče mého rodného Knife, budiž mu přáno, aby vzkvétal. Kdo se mnou chcete vést diskusi, budu o jedno kliknutí myší na jiné části Matrixu. Stačí si mně najít na novém foru.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 03 čer 2012 08:44

tak tedy naposledy, moderátoři pak můžou můlj profil smazat, nemám potřebu tady řešit stále dokola tyhle nesmysli.

Napsal jsem to asi takhle:

CzechJocker tohle je pro tebe, neb se to týká mě:
Z knifu jsem odešel kuli Romanovy, důvody? Neustále omýlání dokola o záviti, třídním epříteli atd. stále do kola. V podstatě si stačí tady přečíst jen Romanovy příspěvky. Tyhle nesmysli píše poslední 2 - 3 roky dokola.
Co se týče mé galerie, ano, chtěl jsem jí smazat, vzít si jí prostě sebou, kdzž odejít, tak se vším co by mě tam připomínalo. Ano, Milan to odmítl, neměl jsem s Milanem nikdy spor a nemám ho ani po tomto jeho rozhodnutí. Nelíbilo se mi to, to přiznávám, ale respektuji to jako jeho volbu. A nebudu knif pomlouvat a očerňovat, nemám důvod a ani potřebu.

Co se týče mého vyjádření k banu. Ano, souhlasím sním. Rozhodnutí padlo v Lipové a nebylo to rozhodnutí jednoho člověka. Roman měl ban na měsíc.......a za tu dobu jen stihl knif ( svou mateřskou základnu ) jen očernit a jeho (fanklub) tomu dodal. Takže se tento závěr s banem dal očekávat. Jeho syn a jeho první příspěvek na knifu opravdu arogancí nijak nešetří :( evidentně jablko nespadlo daleko od stromu. Pokud je knif tak špatnej, nechápu snahu se opět dostat zpět mezi ty špatné lidi kteří čpí jen síru a dým se závistí. Závěrem, Roman dostal co si zasloužil, mezi těmi závistivci skončil a je štastný na lovime.eu kde má svou tvorbu a kde si ho přeci každý najde. No, jede se přeci dál.

AMEN

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 03 čer 2012 09:44

To-atropos
Mate, nechci to rozmazávat, ovšem tvůj poslední text to nemá chybu, ty argumenty to je duševní nicota, ačkoli jim reálný základ neupírám. Jen dodám soudit takto soudy, tak si všeci přejí dobu kamennou. :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 03 čer 2012 11:26

Může k tomuhle tématu být popsáno ještě mnoho stran...
z reakcí na Knifu i tady je ale jasné,že palčivý problém jménem Roman Švarc-Black nebyl dosud vyřešen,protože jinak by se protagonisté těch tahanic a nositelé transparentu s nápisem "Já Blackovo vyhození schvaluju" pořád k tomu nevraceli.
Důvod je prostý: Likvidace se nepovedla.A řekněme si upřímně,pokud se vroucí přání nesplní,,to hodně nasere....
Mat tady nazývá Blackovy přátele jeho fanklubem.To je velice primitivní pokus urazit pár lidí,kteří mu vyjádřili podporu.
Já se jen zeptám,jak nazýváš Martine ty davy přisírků,které na Knifu píšou pod každou kudlu stále dokola : Tleskám,Ten tedy je,Respekt a obdiv,jdu do kolen, včetně nalepených zdvižených palců a epileptických smajlíků,tihle lidé jsou co? Jistě je nazveš vznešenějšími slovy-asi obdivovatelé,ne?
Samozřejmě je každému jasné o co tady jde,pomsta se nepovedla,tudíž není tak sladká,jak se povídá.

Za sebe řeknu,že mi je šumák,co si kdo o mně myslí za to,že jsem stál na Blackově straně.Napsal jsem to i na jeden z posledních postů na Knif: postavil bych se na stranu každého,jehož šikanu bych vnímal jako nespravedlnost.
Majitel serveru měl vlákna jednotlivým nožířům prodat nebo pronajmout a ti by si za svoje prachy mohli psát co by chtěli a jak často by chtěli a bylo by po problému.A ti,kteří se užírají nenávistí ke komukoliv úspěšnějšímu,by si mohli stěžovat tak leda na nádraží.

Modlitba nebyla vyslyšena,sousedovo prase nechcíplo...tak nezbývá než vymyslet nějaký hezký nick (navrhuju takový,co vyjadřuje pomstu) a huráá na lovíme.eu trošku zvířit to líné kaliště-ne? :lol:
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 03 čer 2012 13:46

je dobre si uvedomit fakt, a pred nakou dobou na to prisla dokonce i oficialni psychologie, ze plati podle sebe soudim tebe. vidime a soudime pouze to co je v nas, byt rekneme nekdy ponekud zasunuto ci potlaceno. nic jineho totiz neni mozne. doporucuju nezapomenout a konfrontovat s vlastni zivotni zkusenosti, nebo testovat v praxi v dalsich mesicich...
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 03 čer 2012 16:24

No, jestli je pravda že-"je dobre si uvedomit fakt, a pred nakou dobou na to prisla dokonce i oficialni psychologie, ze plati podle sebe soudim tebe" tak pak je jasný, proč to knife vypadá jak to vypadá :lol: a bylo mi vždycky spíláno do různých stvoření a byl jsem podezírán ze všeho možného.
Fakt je, že nikde jinde se asi nedá líp prodávat nože(konečně je to takovej reklamní prodejní server, představte si podobnej třeba u výrobců hajzlpapíru :lol: ).Protože nikde jinde se nenalézá tolik lidí psychicky závislejch na nožích.
No, koukám že mladej Black nahradí-teda v případě že se protlačí na knife-starýho v roli špatnýho hocha v rámci rodinný klatby.............
Jo a jestli jsem proto, že neodsuzuji dostatečně Blacka (už jsem psal, že je to z důvodu že dovede něco udělat zadarmo, jako ty cyklostezky, na rozdíl od různejch vyžírků co si z dobrovolnictví udělali dojnou krávu) nazýván členem jeho fanklubu, je mi to vzhledem k tomu kdo to pronáší, dokonale u pr..le :lol:
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 03 čer 2012 22:48

Mate,jsi labilní nádoba,která přetéká legrační zapšklostí...... Opravdu nikdo z nás,dokonce ani Black,nemůžeme za to,že se Ti pokakal život,po tom,co se Ti narodil černoušek a že Tvůj marketingový tah - jakoby odchod ze scény - nevyšel a po předražených EDC finkách se nezaprášilo tak,jak sis představoval :wink: Ze všeho můžeš vinit pouze sám sebe a ne ty "vhodné" okolo...... Měl by jsi se nad sebou vážně zamyslet a přestat plivat jedovaté sliny :wink: Máte snad v Praze psychiatra,ne????
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 04 čer 2012 08:43

Pánové, vás to pořád ještě baví? :roll:

jen k pár posledním poznatkům:
- Milan nebude prodávat vlákna nožířům proto, aby si tam dělali, co si zachcou jen pro argument, že si za to zaplatili.. mají prostor pro prezentaci a je jim vložena důvěra, že toho nezneužijí a budou se chovat slušně a ohleduplně. Black toto ovšem neakceptoval a porušil. neříkám, že jako jediný, určitě i u dalších nožířských galerií by jste našli pár příkladů toho, co by tam být nemuselo, ale bude jich pár.. U Blacka díky jeho kadenci to nebylo pár ale více, hodně, mnoho a poslední rok už prostě přespříliš.. Kamarádi mu radili, "tzv. nepřátelší admini" mu to zakazovali, ale ať to šlo po dobrém či po zlém, tak se na Romanově přístupu nic nezměnilo.. tak musel přijít banán.

- něco jako paranoia z toho, že Black knives zaplaví český trh, nožíři budou bez práce a Black si bude podpalovat cígo tisícovkou je nesmysl, každý nožíř má jiný styl, dalo by se třeba polemizovat o konkurenci tzv. bushkrafťáka, kterého v podobném stylu dělá víc lidí, ale to je natolik obecný tvar nože, že se nemůžeme bavit o něčem jako Blackově designu.
Black si vydobil svůj prostor svými boly, parangy, kosičkami a pár dalšími tvary, kde díky jednoduchosti a praktičnosti našel odbyt a v tomto ohledu mu nikdo nikdy nezáviděl, nefušoval do stylu a dovolím si říct, že kdo má o podobný nůž zájem i nyní, nemá problém si jej u Blacka objednat, nezávisle na tom, jestli na knifu je nebo není.. Když budu chtít něco od Busse, je mi jedno kde ho najdu, na jakém je serveru nebo jestli to vyrábí v africe či v grónsku.. jde o osobu a ta je jedinečná stejně jako Black.. Asi i proto nebyl moc přijat úvodník jeho syna (který vyjma toho, že byl psán naprosto Blackovým stylem a zasel tak pochybnosti o tom, jestli to psal syn nebo sám Black), kde dotyčný právě tvrdil, že s otcem za zády není problém pro kohokoliv dělat nože ve stejném stylu a kvalitě jako Black.. což je z hlediska praxe kravina a každý, kdo si myslí, že laik postavený před profi stroj dokáže bez praxe dělat to co desítky let drilovaný šablonář a detailista, tak si to asi nikdy v praxi nezkusil.. můžu to vidět, mít přípravky, rady i triky, ale přes noc se z vysokoškoláka profinožíř prostě nestane.. Chápu, že Black nemůže napsat, že firmu předal jen "papírově" kvůli úřadům, ale zase dělat takhle z praktiků blbce je pod úroveň všech..

- co Black z knifu odešel, výrazně se debata zklidnila a je zcela jedno, jestli to je nebo není Blackovým banem, ale stačil jeden příspěvek jeho potomka a následovaly tři strany hádek.. takže pak je těžké nehledat v tom nějaké spojitosti.

- na lovime.eu co já vím nikdo z knifu nechodil kvůli provokacím a i tady došly jen aby obhájili své přátele či názory, takže je naivní se domnívat, že tu probíhá něco jako Lov na Blacka, to je nesmysl..
Odpovědět