Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 23:33

To-Red arrob
To je v pohodě, naštěstí si samo fórum pamatuje co se na něm děje, stačí se mrknout a hned se ví co je kouřová clona :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 23:36

To- Franta Jetel
Prosím tě, i když Mat nepíše co by se ti líbilo, no i se mnou má výměnu názoru což patří k diskuzi. Pokus se ho nevyhazovat, on má svůj rozum a jistě si poradí. Stejně tak i Petr Dohnal, nelze ho na uvítanou poslat někam, je li slušný tak k tomu není důvod, dík za pochopení :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 23:39

edelweiss píše:To- Franta Jetel
Prosím tě, i když Mat nepíše co by se ti líbilo, no i se mnou má výměnu názoru což patří k diskuzi. Pokus se ho nevyhazovat, on má svůj rozum a jistě si poradí. Stejně tak i Petr Dohnal, nelze ho na uvítanou poslat někam, je li slušný tak k tomu není důvod, dík za pochopení :wink:
OK, rozumím.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 25 dub 2012 23:39

edelweiss - máš pravdu, uživatel to smazal sám, beru zpět, máš mou omluvu v tomto bodě, má chyba.

Franto, klidně mi můžeš říkat Martine.
Moderátory odprošovat nemusím, na knif se vracet nechci, mé důvody k odchodu byli řečeny vcelku jasně.
Jsem rád že se ti má práce líbí, nebo ne? Nevím, ale reklamu? No.....jiným zde obhajovaným nesahám zdaleka ani po kotníky.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 25 dub 2012 23:42

atropos píše:pánové :-) na záčátku jsem tu zaregistroval názor myslím morany75?? No.........je smazán. Ano, nebyl zrovna moc slušný, ale je vygumován. Pokud chci někoho kárat, zametu si před vlastním prahem.
Ad. Petr Dohnal..........taky bylo něco co jsme si s Peťou řekli, ale čeho si nesmírně cením, je to že když mě Petr pošle do prdele, tak to je mířeno přímo na mě a kuli konkrétní věci. Toho si vážím jako máločeho, přímosti. Kritika pokud neznáš onoho člověka není moc na místě. Myslím to v dobrém. Na knifu se z velké části známe osobně ( zde se asi též znáte, nevím) skalní jádro má ( nechci to škatulkovat, tak se omlouvám za vyjádření) ale asi kolem 80 lidí. Možná víc.

za prvé, to co se snažíte řešit, , není váš problém.
Za druhé, abyste mohli cokoliv o někom z knifu říct ať dobrého či špatného, měli byste ho poznat osobně, jinak je to dost zavádějící.

Možná znáte Romana který tu našel fan klub, ale znáte i jiné?? Osobně?
Protože já ano. A oni znají mě. Pokud mám výhrady ( mluvím teď čistě za sebe ) tak vznikli na základě něčeho dalšího než je nick. Znám lidi kteří jsou za tím nickem, znám je osobně a znám i práci kterou dělají i to, jací jsou. Tam si potom tu kritiku dovolit mohu. Já ano, a taky bude jinak příjmuta než od někoho skovaného za nickem kterého nikdy nikdo neviděl.
Nevím proč vám leží to co se děje na knifu tak v žaludku, ale vaše forum to není, vy ho neřídíte, nemáte tam žádné vazby ( nože asi tvořit nebudete) možná tam jste registrovaný pod jiným nickem a možná jste jen pozorovatelé, nevím, je mi to jedno. Ale to co se tu probírá ( mazání ) zopakuji, není váš problém a nikdy nebyl.
To že vás to zajímá ( zajímalo ) kuli Romanovy, to je chválihodné, ale první se zamyslete, ( a opakovat to už nebudu ) proč majitel ( mimo jiné jeho dlouhodobý kamarád ) Milan, bloknul Romana?
Psal jsem to tu a opakovat to už nechci, stačí si to přečís ale hlavně pochopit význam těch slov.
Pokud něco poseru já ( a stalo se mi to na knifu párkrát ) nemám problém si posypat hlavu popelem a tak jsem to párkrát udělal. Prostě sem uznal svou chybu.

Mat
začátek bez komentáře.
Ono dneska je už taková doba, že se lidi neznaj osobně.Jestli naštěstí nebo bohužel, tak tím si nejsem jistejTakže druhýho posuzuji podle toho, co napíše či jak se projeví.Jak pravil nějaký klasik"podle činů poznáte je".Spoustu lidí neznám, neznal jsem a nebudu znát osobně, seznam ny začínal Adolf ..... a končil u Žižky a přesto, mám na ně názor.
A mohu ho prezenovat(pokud mi ho kdosi nezgumí)
Romana neznám a to s fan klubem, co někdo z Vás splodil(myslim že Ty), není špatnej úhybnej manévr,stokrát opakovanej nesmysl se stává v čechách pravdou, já bych teda na Vašem místě místo fan club použil něco ostřejšího, ale je to Váš výrobek...k PR agentuře nebo do volebního štábu by jste se s podobnou úrovní dezinformací asi nepropracovali :lol: i když i trpajzlici začínali malí.
Na knife jsem/světe div se, máte špatnou věštkyni, když Vám vyložila takový pitominy jako že....nemáte tam žádné vazby ( nože asi tvořit nebudete).... brejlí to tý křištálový koule pořádně? Nebo líp muže zkusit kuřecí vnitřnosti :shock: /léta chodil, nože tvořim, jakkoliv sem jen brusič, což je třeba v případě Blacka často napadanej způsob výroby, u jiných velký klad :lol: Vazby tam taky mám, ale nebudu je tu ventilovat, nemáte nyní pořádně koho honit když Black nejni, tak abych Vás nenavedl.
Mazání tedy můj problém byl a dost dlouho jsem si ho nechal líbit.Docela mne to mrzí.
Závěrem Ti musím dát za pravdu když tvrdíš...ale vaše forum to není, vy ho neřídíte...protože upřímě musím říct naštěstí.
sakra přestal mi psát háček.....v ćem je háček.......
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 23:46

To- atropos
Mýlit se je lidské, opravdu si cením že, umíš přiznat omyl. Ona tu je opravdu poměrně svoboda a zásahy jsou jen v krajních případech, jistě je to z pohledu knife neuvěřitelné, ale zde to tak šlape roky.
K tomu o těch obhajovaných, takovou formu vyjádření přeci nemáš zapotřebí, znáš svou práci a její hodnotu, všichni víme, že umíš, tak ti póza ukřivdění (bez urážky) absolutně nesluší.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 26 dub 2012 00:02

Nelze než souhlasit s edelweissem.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 26 dub 2012 01:55

well, nomen omen /mat, black, etc.../

tak i ti stupidove zalozili zumpu misto flame... vysledek je naprosto vymluvny. holt negdo se schazi u ohne, nekdo ku hovne. ale hlavne ze je to od veci!
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 26 dub 2012 07:41

Není vám nikomu z knifu divný, že tady na server knife nadávají (mimo Blacka)hlavně uživatelé: Red arrows(ten téma založil) a Franta Jetel, kteří se oba zaregistrovali na gunshop jen kvůli tomuto tématu, aby mohli na knife plivat a první kdo se vyjádřil k založenému tématu byl na knifu ukřivděný Black? ...ta náhoda
Kdo má zájem se registrovat na jiný server, aby pomlouval chod na knifu? ...to rozhodně nebude osobní. :lol:

Proč někdo nespokojený s knifem to nenapsal rovnou tam???

Zde nemá cenu knife obhajovat, protože tady jde asi o něco jiného.
Finson
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2006 22:43
Bydliště: Svitavsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Finson » 26 dub 2012 07:43

atropos píše:Teď mi lžeš ty. Od Morana 75 jsem tu četl minimálně 2 příspěvky možná 3. Od jiného uživatele byl odkaz a print scren a ten je též pryč.

Mat
Ten příspěvek je tady pořád, Mate, původně byl screenshot přímo vložený, pak jsem dostal od moda upozornění, že je moc velký a v pravidlech se píše, že velké obrázky mají být linkem, tak jsem to upravil. Ale smazáno to nebylo:

http://forum.gunshop.cz/knife-cz-zavan- ... ml#p248352
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 26 dub 2012 10:14

To-Knife
A nemáš ty pocit, že to je čistě jejich věc? Nebo máš potřebu řídit jejich myšlenky a životy?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 26 dub 2012 10:36

Je to jejich věc a nikde nepíšu, že chci řídit někoho myšlenky a životy, tak nevím, proč mi to podsouváš.
Já se jen divím té náhodě s novými uživateli, ale asi to je u chlapa v dnešní době běžné, že chodí plakat jinam.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 26 dub 2012 11:05

To-knife
Aha, takže když to nejde řídit a je to zajímavé, tak se jim podsune, že chodí plakat jinam, to je má přinutit toho zanechat? Toužíš po konfrontaci? Nebo jaký je důvod takto vedeného hovoru?
Ve finále ty sem chodíš proč? Máte vlákno s názvem žumpa, tam se snadno dočteš, jak jsme hloupý a jak vy jste šlechta, to ti přeci musí stačit ke spokojenosti?
Víš lidé co sem chodí a které nazýváte plastovými esesáčky a jinak, jsou většinou fandové zbraní, vojáků a armád, docela je jim jedno jak to bylo politicky, zajímá je technika a um. No a to hlavní co dělá velký rozdíl mezi fóry, je fakt že zde mají lidé ZP a to jasně dokládá jejich trestní bezúhonnost a prověření základních funkcí těchto lidí a to státem. ,,Takže pokud bych mluvil jako vy, pár psychopatických kudličkářů co se těší, až někoho zapíchnou, nás nerozhodí.“
To že zdejší osazenstvo je bez trestní minulosti je fakt a ten těžko zvrátíte, proto jsou zde lidé takoví, jací jsou a umí strávit i témata co na knife neunesete. Vaše vlákno žumpa, je imitace svobody vyjadřování, lidé si tam neví rady s nabytou volností a proto se tam vyjadřují tak jak to tam je ke čtení. U nás je volnost ve všech vláknech takže stačí respektovat obsah a dá se mluvit o čemkoli. Jak pravil klasik, ozbrojená společnost je slušná.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 26 dub 2012 11:49

Myslím, že nemáš pravdu, že zde na fóru mají všichni ZP a jsou bez trestní minulosti, ale to je jedno.
Nebudu nikomu nadávat od klávesnice.
Ať se daří.
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Artifex » 26 dub 2012 11:57

Že už se do toho musím přidat, minimálně v části fóra o zbraních na ZP se dá ZP a čistý rejstřík předpokládat (teda, snad s výjimkou CRYWOLFa, což je exot et persona non grata), vzuchovkáři, plynovkáři a flobertkáři se nepočítají.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Odpovědět