Flobertka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Flobertka

Příspěvek od pelanj » 21 srp 2013 06:52

Nabíjí se do bubínku zezadu zkrz vybrání na pravé straně. Vyráží se vyrážečem, který je na pravé straně proti tomu vybrání, takže jdou ven stejnou cestou jako dovnitř. V hlavni je upevněná vložka. Detaily o snížení výkonu neznám, ale nikde nic neprská , kam nemá. Fotky pošlu večer nebo zítra.


koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka

Příspěvek od koník » 21 srp 2013 13:26

Jojo díky. Mě na jeho stránkách připadá ten Colt, že má ve spodní části hlavně vyfrézované tři otvory.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Flobertka

Příspěvek od pelanj » 21 srp 2013 23:17

Takže tady je pár fotek. Ty díry jsou vyfrézované v původní hlavni, ale jsou slepé. Všechny technické dotazy jistě rád zodpoví výrobce. Já z toho úžasného revolveru akorát střílím, technické detaily moc neřeším:)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Flobertka

Příspěvek od greywolf » 22 srp 2013 08:58

to pelanj:Nikdy jsem moc nepřišel na chuť tvarům výrobků p.Pejčocha,ale ohledně těchto předělávek je to jiné...Nevím o nikom jiném,kdo by předělával PeRe,nebo např.brokovnice..
Zajímá mě,jak to lítá na deset metrů....fakt jen cca...trefíš plechovku od koly?

edit:Jestli to není tajný,na kolik vyjde předělávka takového coltu od ing.Pejčocha?
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Flobertka

Příspěvek od PEPAN » 22 srp 2013 09:37

Jak znám jeho ceny tak to bude aspoň 5-6 litrů :mrgreen: . Ta překopaná dvojka kterou jsem poptával vyšla na 5500-6500!! (repase mechanismu, 2 laufy, soustřel hlavní, zkušebna.. kdo má proti tomuhle člověku nějaký pindy, měl by se zamyslet, i když se to třeba nelíbí)
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka

Příspěvek od Kavy » 22 srp 2013 10:15

Me se od nej libi dvourany derringer,model D07 bez tycky zajistujici sklapeni hlavni.A bez rytin.
Nikde jsem nenasel detail vytahovace nabojnic,jestli ho vubec ma.Zavlacka z boku taky neni vrchol elegance,neni to holt tovarni vyrobek.
Proti predelavkam historickych revolveru nic nemam,protoze je nutne delat upravy aby nesli nabit Shorty a LR.
Je skoda ze se neda u nas sehnat alespon Kimar 4mm flobert.

Jinak se mi taky uz stalo ze po nabiti a vybiti nevystrelech naboju s kulickou do Alfy 620 jedna strela zustala ve valci.
Bylo to na nevycistenem valci,tak se nejspis zasekla ve vrstve spalin ulpivajicich na stene.
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka

Příspěvek od koník » 22 srp 2013 10:27

PEPAN píše: kdo má proti tomuhle člověku nějaký pindy, měl by se zamyslet, i když se to třeba nelíbí)
Moje řeč.

pelanj: dík za fotky, tohle je přesně moje krevní skupina :mrgreen:
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Mamron
Příspěvky: 83
Registrován: 04 říj 2011 13:42
Bydliště: okres Nový Jičín

Re: Flobertka

Příspěvek od Mamron » 22 srp 2013 10:33

Chtěl sem se jen zeptat, jak se dá objednat ? Přes kontakt napsat mail ? No a na kolik tahle kráska příjde ?
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka

Příspěvek od koník » 22 srp 2013 10:35

Jo, přes ten kontakt na jeho stránkách mu napiš.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Flobertka

Příspěvek od pelanj » 22 srp 2013 10:38

greywolf píše: Zajímá mě,jak to lítá na deset metrů....fakt jen cca...trefíš plechovku od koly?

Jestli to není tajný,na kolik vyjde předělávka takového coltu od ing.Pejčocha?
Na 10 metrů petku od 0,5 l coly každou ranou, krabičku od sirek každou druhou a to jsem nijak extra nemířil. Stranově sedí, jenom si člověk musí najít záměrný bod. Střílel jsem v podstatě skoro od boku a la cowboy:) Zkusím něco nastřílet do terče. Vystřílel jsem zatím jenom jednu krabičku, pak začal mít soused pindy a musím najít jiné místo na střelbu. Pocitově se mi s ní míří mnohem líp než s Trampem nebo Rexem od Dresslera (tam jsem se musel nejdřív naučit, jak koukat:). Přesnost je podle mě na hranici možností střeliva a omezení energie. Ten težký revolver se v ruce ani nehne a spoušť chodí na mě tak akorát. Chystám se všechny flobertky vytáhnout za město na hradla, ale nevím, kdy se k tomu dostanu.

Tajné to není, ale ceny jsou na poptávku, PEPAN má to rozmezí zhruba správně. Jo a tu brokovnici už mám objednanou:)
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka

Příspěvek od koník » 22 srp 2013 10:42

pelanj: chápu správně že ten válec je dělený? ...nebo je v celku?
existují jen tři místa, která řídí celý svět
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Flobertka

Příspěvek od pelanj » 22 srp 2013 10:46

Dělený, otáčí se jen zadní část, ta má délku okolo 14 mm, přední část je napevno.
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka

Příspěvek od koník » 22 srp 2013 10:47

Já jsem si to myslel, ale podle fotek to vypadá, že je v celku. Dík za upřesnění.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Flobertka

Příspěvek od greywolf » 22 srp 2013 12:48

Cena repasů mi přijde přijatelná a přesnost víc,než bych čekal...,to že se mi jeho výrobky nelíbí i když je vyzdobí hezkýma rytinama je prostě jen věc vkusu..Co nemusím já,může někdo jinej,néé?
:) ...Kromě špilase mi už nezbyla žádná flobertka,ale ten colt by se mě páčil,jenže mám zakázku u nožíře a to taky nebude za hubičku :roll:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Smazaný uživatel 24760

Re: Flobertka

Příspěvek od Smazaný uživatel 24760 » 25 srp 2013 19:48

Zdravím

Chcel by som sa opýtať kde a za koľko kupujete flobertkové náboje? samozrejme v Čr.

Ďakujem za tipy
Odpovědět