Flobertka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
candat
Příspěvky: 13
Registrován: 20 led 2013 19:49

Re: Flobertka

Příspěvek od candat » 26 led 2013 19:23

Můj EKOL VIPER na 2O metrů netrefí ani kýbl.Na 10 metrů prostřelí 5L soudek od heinekenu. Je to úplně totožná flobertka jak ZORAKI.


pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Flobertka

Příspěvek od pavel 54 » 27 led 2013 07:57

Všechny zbraně od p. Dresslera jsou zaručené kvality! Lepší nebo horší asi vůbec nevyrábí. To je moje zkušenost.
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Flobertka

Příspěvek od tydýt » 30 led 2013 07:39

OD Dresslera jsem měl rexe L(ten větší) a teď mám TRAMPA a ještě Wolfku....
přesně jak píše PAVEL....všechny jsou fakt dobrý!!!!
Tramp se líp drží a jdou na něm i vychytávky, které na RExu nebyli možný a navíc se mu otáčí bubínek v SA režimu a to Rex neumí, tam musíš ručo....
Rex se zase líp nosil :wink:
s obouma je bezva zábava :twisted: :mrgreen: a ještě budeš spokojenej, že máš něco pěknýho a hlavně kvalitního....
pohledej ve fóru......na Dresslerovky je tady několik vláken, kde najdeš co potřebuješ.....
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Flobertka

Příspěvek od greywolf » 30 led 2013 08:33

Candat:No,nejspíš co kousek to originál.Na těch 20m jsem to nezkoušel,ale třeba ten hladkej lauf na tu vzdálenost udělá svoje :wink:

Co se týče kvality zbraní p.Dresslera,vůbec nepochybuju o jejich kvalitě a potažmo přesnosti.Prakticky jsem nenašel jediný negativní komentář na tyhle hračky.Taky jsem uvažoval o revolveru Tramp..Samozřejmě kvalitě odpovídá cena,ale mám radši vzhled reálné zbraně a to bohužel"dresslerovky" nemají.
Taková Alfa641 s přesností a kvalitou výroby p.Dresslera..to by byla moje favoritka,ale to je stejný sci-fi,jako když jde cikán do práce :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Flobertka

Příspěvek od Beaver » 30 led 2013 09:58

Napadla me hrisna myslenka a to nechat si vyladit Alfu u pana Dresslera :) Nicmene by pravdepodobne naklady na doladeni presahly cenu samotne Alfy a jak by se na to tvaril pan Dressler je taktez otazka.
Alfa 641
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Flobertka

Příspěvek od tydýt » 30 led 2013 10:53

fíha....to by Dressler čučel z čeho se daj taky dělat "zbraně"......myslím, že by jsi ho asi nepřesvědčil :lol:
To spíš na nějakej "novátorskej kousek"......má jich ještě v šuflíku hafo, ale nestíhá ani to co zatím nabízí..... :wink:
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Flobertka

Příspěvek od Beaver » 30 led 2013 11:04

Necucel, vsak byl u vyvoje (alespon co se tyka Kora Brno) a "zinkove" revolvery konstruoval i pro ostre raze.

U Alfy je spis otazka, jestli by bylo mozne odvratat ty kalene koliky co drzi hlaven, vyklepnout ji ven a bud upravit a nebo vymenit za takovou, ktera nebude tak silne ovlivnovat presnost strelby, tj. hlaven co pouziva u svych vyrobku. To same plati samozrejme i pro valec (ten vymenit jde, to vime), ktery u Alfy trpel na problemy s nabojema .22, kterym se nafukovala nabojnice a sly blbe vyndat.
Alfa 641
mc.gyver
Příspěvky: 177
Registrován: 18 úno 2006 12:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Flobertka

Příspěvek od mc.gyver » 30 led 2013 11:27

U ALFY hlaven nevyklepneš ! Je šroubovaná do toho děleného válce.A na hlavni jsou dvě drážky ve kterých sedí ty kalené čepy. Je to docela dobře vymyšlené proti domácím kutilům :lol: Pokud se ti povede vyndat ty dva čepy tak už tě nic nebrání v tom aby jsi hlaven vyměnil za přesnější. Nezbývá neř popřát hodně štěstí 8)
CZ 200S 4,5mm Accushot 8-32 x 56S WAT Mil-Dot
Gamo HUNTER 440 Theoben Gas Rams 4,5mm Strike 3-9 x 50E
Walther CP99 Compact
TOZ 17-01
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Flobertka

Příspěvek od Beaver » 30 led 2013 11:34

Vsak ano, proto jsem uvazoval o tom, ze by takovou upravu provadel spise pan Dressler jakozto puskar nez aby do toho hrabal nekdo s kladivkem a klestema :D Ale je to samozrejme jen v teoreticke rovine.
Alfa 641
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka

Příspěvek od Kavy » 30 led 2013 12:10

Co je na hlavni spatneho ze ji chcete vymenit ?

Navrtat a vyskrabnout dva cepy nemuze byt takovy problem ani pro kutila domaciho.Se sebelepsi hlavni se ani z necvicene ruky a oka nestanou strely zazracne samonavadeci.
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Flobertka

Příspěvek od greywolf » 30 led 2013 12:18

Je to prostě furt dokola..hledání ideální zbraně po všech směrech.A takovou prostě nevymyslíš :lol: Když bude nádherná na pohled,bude to lítat do řiti,když bude přesná a kvalitní,tak se jistě najdou odpůrci ohledně dyzajnu(viz.já a "dresslerky").No a když bude pěkná,kvalitní a přesná,tak budeme prskat,že je ku.evsky drahá :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
petrisa
Příspěvky: 5
Registrován: 05 led 2013 22:57
Bydliště: Haná

Re: Flobertka

Příspěvek od petrisa » 30 led 2013 21:06

Chlapi, nevíte někdo, jestli se dodává náhradní válec na flobert Alfa Hunter?
(do alfy jsem zatím nepsal, pardon za blbý dotaz.)
Smazaný uživatel 9461

Flobertka

Příspěvek od Smazaný uživatel 9461 » 01 úno 2013 14:57

Zdar lidi,
co si myslíte o padesátosmičce předělaný na flobert. Máte s tím někdo zkušenosti???


Nejlevnější je mají za 6250 na afg.
http://www.afg-obrana.cz/prodej/flobert ... m-flobert/
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka

Příspěvek od Kavy » 01 úno 2013 17:32

http://forum.gunshop.cz/samopal-vz-58-6 ... 18469.html

petrisa
Válec určitě budou prodávat přímo v Alfa-proj.Napiš jim meila,jsou tam ochotní.Alespoň zjistíš,jestli ti umožní válec měnit svépomocí doma.

Kdyby dělali problémy,tak jim připomeň proč se tedy i na nové ALFě flobert povolil po 50 ranách šroub konzole.Když už to nebudeš moci dle nich vyměnit ty,tak ať udělají něco proto aby se nám nerozpadávaly jejich flobertky v ruce :wink:
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Flobertka

Příspěvek od Beaver » 05 úno 2013 17:06

Kavy píše:Co je na hlavni spatneho ze ji chcete vymenit ?

Navrtat a vyskrabnout dva cepy nemuze byt takovy problem ani pro kutila domaciho.Se sebelepsi hlavni se ani z necvicene ruky a oka nestanou strely zazracne samonavadeci.
Vedla se tu jeden cas debata o tom, ze ten nabeh do hlavne u Alfy neni mozna nejstastnejsi reseni, potazmo mozna ani ty nove valce, ktere maji asi 5-7mm komoru "akorat na nabojnici" a dal jsou vrtane vetsim prumerem. Tudiz hypoteticka uvaha je, zda by sikovny puskar, ktery ma s flobertkami zkusenosti (v tomto pripade pan Dressler) byl schopny z Alfy udelat lepsi a presnejsi revolver. Samonavadeci strely samozrejme nikdo neceka.
Alfa 641
Odpovědět