Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Radgost » 06 čer 2012 19:39

stanfu píše:Aha , to jsem rád že mi to někdo osvětlil . :idea: A proto poskytovatel poskytl stejnou plovoucí ip adresu čtyřem lidem z knifu... :roll:
Ne.
A pokud chceš používat ironický tón, něco si o tématu, které chceš ironizovat laskavě nastuduj.


stanfu
Příspěvky: 143
Registrován: 31 bře 2007 10:43
Bydliště: Karviná

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od stanfu » 06 čer 2012 19:50

A Tebe taky děkuji za vysvětlení .
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4317
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 06 čer 2012 20:01

Blokování této IP nic neřeší, není trvale užívána, jen je super náhoda že se vyskytne 4x na jenom fóru a to ještě uživatelům se shodným zájmem. Jinde jsem toto ještě nepotkal. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 06 čer 2012 20:41

Kubajzz píše:To by mě zajímalo, kolik lidí se z jedné IP hlásí na knife...
Taky více,to si můžeš být jistý :lol: ..... "záložní nicky" a emailové adresy pro ANONYMNÍ urážení atd.....vždy samozřejmě v reakci na veřejnou hádku na jakémkoliv vlákně,nebo "nevhodný" příspěvek.... Své by o tom mohlo napsat více uživatelů,ne jen já..... Jinak tahle "čtryřka" - jistě to na ně nějak šikovně někdo narafičil,nebo tak něco :mrgreen: ......nebo ta souhra náhod :lol: Koukám,že jsem si dělal starost,že "největší kripl" jsem já,zbytečně......jsou lidé,co mě hravě strčí do kapsy - Je snadno ověřitelné,že na všech třech forech mám jeden nick a všude stejný - neschovávám se,jako anonymní připokakánci :lol: Edit: a intikánští podvodníci,co mají ještě tu drzost jiným o morálce kázat :evil:
gweck
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2012 20:34

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gweck » 06 čer 2012 20:45

Používám tři připojení
1) Doma WiFi - lokální připojení
2) O2 na cestách
3) V práci na Praze 5, jestli máme poskytovatele na Ph1 fakt netuším
Netuším odkud jsem se registroval, ale díky zdejší diskuzi mám téměř jistotu, že s práce
Mata znám, a jestli nejsem totální schizofrenik vím jistě že to nejsem já, o ostatních nic netuším, neznám je ani z Knifu atp.
Teď napíšu na Knifu do svého vlákna ANO, JSEM TO JÁ, což snad bude stačit jako potvrzení, že Gw tady je i Gw tam. Pokud někdo máte zájem a máte na Knifu účet (a zrovna nemáte banána :mrgreen: ) pošlete mi tam PM a já vám odpovím ze svého účtu, což dokáže, že tady teď píše Gweck. To, jestli jsem já jen jedna osoba nebo jsem vůdčí osoba komplotu s virtuálními alter ego nechám na vaši fantasii, ale kdo má trochu rozumu snad pochopí, že ani já ani Mat by nikdy svůj pečlivě opatřovaný nick nikdy a nikomu vědomě nesvěřili. Tím bude vyloučen Mat z galerie mých převtělení a ti ostatní mi holt zbydou na krku, nevím jak je vyloučit, no snad toho moc nesežerou a nevypijou.
Dík za pozornost Z
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 06 čer 2012 20:52

jedna k tématu IP..

a) dotyčná IP adresa z edelweissova výpisu je na Telefoniku O2 v praze
b) zrovna edelweiss by tu duplicitu psát neměl, sám je na knifu registrován jako:

-edelweiss
a taktéž jako
-Нестор Иванович Махно (neboli ten co jsem ho mylně považoval za Blackovo alterego, za což jsem se omluvil)

a paradoxně jeho IPčko je pro změnu taky na Telefoniku O2 ale v Brně..

když už jsme u těch faktů.. ono poskytovatel připojení má často pod svou IP adresou stovky lidí, neviděl bych v tom nějaký teroristický akt :wink:

edit Gweck: na knifu máš paradoxně právě zobrazenou IP adresu zcela jinou než tu zde uvedenou, současná začíná na 31.47.1.......
Naposledy upravil(a) samurai dne 06 čer 2012 20:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4317
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 06 čer 2012 20:53

To- gweck
Myslím, že je prokázaný fakt= nejste jedna osoba, tady se teď spíše bavíme o tom, jak se povedlo, že jste měli všichni jednu IP. To je takové dost zajímavé a ne úplně běžné.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4317
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 06 čer 2012 20:58

To-samurai
Nestor je u nás v domě a sem tam mi bere wif(taky zneužívá moji schránku, když se mu nechce na poštu)i, jinak jestli se nepletu registrován u vás nejsem, účet jsem zrušil bez jediného příspěvku, takže i kdybych si založil nový účet u vás třeba jako háre-krišna tak nenaplním duplicitu nicků ,-)
PS: kdybych toužil po více účtech tak jedu z mobilního telefonu, tam je IP plovuci.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 06 čer 2012 21:04

edelweiss píše:To-samurai
Nestor je u nás v domě a sem tam mi bere wif(taky zneužívá moji schránku, když se mu nechce na poštu)i, jinak jestli se nepletu registrován u vás nejsem, účet jsem zrušil bez jediného příspěvku, takže i kdybych si založil nový účet u vás třeba jako háre-krišna tak nenaplním duplicitu nicků ,-)
a chodí si občas půjčit i strouhanku? :lol:
jak vidíš tak pokud můžou být na knifu dva blackovi fanoušci ze stejné adresy, tak náhodou můžou být na gunshopu dva knifáci z jedné adresy O2 na cestách.. neb to IPčko 194.228... je mata, gweck má současně jiné..
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4317
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 06 čer 2012 21:10

Strouhanku ne, na to je líný šlapat schody, ale když tak mu dej ban na moji IP, aspoň bude otravovat ze svého připojení, když něco stahuje tak mi to padá, naštěstí je jeho PC starý krám a víc nejede, jak jede. MMJ. Tím že ho znám jsem se netajil, je to on kdo mi představil Blacka osobně. Ostatně jako i plno jiných lidi. A na gunu jsou 4 z jedné ,-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 06 čer 2012 22:25

Dobrý večer,sódruzi
nejsem až tak honěný v IT oblasti a tuhle rozpravu čtu celý večer nepřihlášený.Neuměl jsem si z toho vytvořit kloudný závěr,alebrž bych měl jasno jak to s tou IP je.Tak jsem nelenil,oběhl dva sousedy,o kterých vím že mají stejného poskytovatele u nás v baráku jako já(UPC) s tím,aby se regli sem na Gun a dva co mají WiFi se stejným přáním.Zítra se připojíme ve stejnou dobu a pak požádám Edelweisse o konfrontaci IP.A hin sa hukáže,jestli to bude stejně sčíslované,nebo se to bude lišit podle poskytovatele,protože pochybuju,že každý kompl má jedinečnou IP.
Třeba zjistím,že jsem ve své soukromé schíze vlastně B7 nebo B10 :mrgreen:
Samotného mně zajímá,co z toho vyleze. 8)
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Radgost » 06 čer 2012 23:00

Pánové,
problematika metodika přidělování veřejných IP adres poskytovateli internetu se liší od poskytovatele k poskytovateli.
Nektery přiděluje pevné veřejné IP, některý přiděluje při každém přihlášení do internetu pokaždé jinou veřejnou IP a někteří používají tzv. NAT, tzn., že více PC používá jednu veřejnou IP.

Jo a další vtip spočívá v lokalizaci IP.
Pokud použijete služeb celorepublikovych providerů jako je např. T-Mobile nebo Ódvojky (typicky mobilní internet) a přihlásite se z mobilu či GSM modemu např. z Ostravy, lokalizace vaši IP bude označena jako pražská, protože sídlo providera je právě v Praze.

Jsme ale úplně OT.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 07 čer 2012 20:05

Když budete eště chvíli takhle pokračovat, dostanete se k focení baráků z kterejch je ten kterej příspěvek psanej, případně mužem přijít na to že něčí babička udala souseda že plácnul načerno pašíka.Asi se budu muset jít podivat jestli mám dost nábojů na případnej mezigalaktickej konflikt :lol: :lol: :lol:

Vopravdu mi začíná připadat že knife je něco jako semeniště negativních sil který se-pokud je nějakej trouba jako já založenim tohodle vlákna vyvolá, začnou šířit netem.Asi bude třeba šaman, aby to zaklel zpátky do toho pekla...

bleunoir
Ty to máš dobrý, nikdo nepochybuje že seš z knife, protože máš knifáckej slovník:"vyližte mi".Pokud mi píšeš: Tomu snad sám nevěříš? na muj předchozí příspěvek je jasný že za a)na knife seš novej b)seš z gumácký kliky, takže to co se dělo považuješ za perfektní.Určitě máš ale pravdu v tom, že bejt mezi elitou si fakt nezasloužíme, my ztroskotanci a zaprodanci :lol: :lol: :lol:

Teď o víkendu je akce na statku Bernard a na plagátech píšou(že se nic nestalo... :shock: ) že se tam budou presentovat nožíři.Jedete tam někdo?
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 08 čer 2012 09:40

Stejné vlákno by na Knife bylo ihned mazáno ve jménu "vyššího dobra" kterému však rozumí asi jen majitel a hrska vyvolených. Je dobré, že to vlákno tady je. Alespoň vylézají na povrch jako vřed prohnilé vztahy rádoby kamarádského, nekomerčního servru. Všichni se milují, nikdo nože neprodává, a chraň Bůh, komerčně. Ze samé lásky k bližnímu svému jsou ceny lidové, prodělečné, a nožíři je rádi dotují ze svého. Tento pocit mám, že o takový obrázek se majitel snaží. Jenže ten obrázek už je dosti pokakaný.
Já, hnusný to imperialista jsem si dovolil napsat, že nože dělám pro výdělek, abych si tím vydělal na své jiné koníčky. To jsem ale hajzl, to se přece nesmí. Navíc, nekovu, nic nevím, neumím,materiálům nerozumím, a jsem debil, co umí jen přišroubovat kus pertinaxu na kus nezakaleného hrubě opracovaného plocháče. Tohle vše jsem se o sobě na Knife dočetl snad tisíckrát.
Inu což, nějaké návody na výrobu nožů budu dál psát na svoje nové forum, a uvidíme.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 09 čer 2012 20:50

Beztak máte všichni tu samou adresu 127.0.0.1, takže celý tohle je jen komplot jednoho člověka :lol:
Alfa 641
Odpovědět