Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od glock69 » 10 čer 2012 20:59

Jak to tady čtu tak pravda je jen jedna, a tu má vždy a pouze Black. Nechápu, proč se diví, že ho majitel serveru vyhodil, když neumí dodržet dohodu a na druhé straně píše, že ze svých nových stránek vyhodí každého, kdo nebude poslouchat (tak nějak jsem to aspoň pochopil).


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 10 čer 2012 21:06

Kruci chlapi,nevíte někdo kam jsem zašantročil kulatý jehlový pilník? Nemůžu ho najít.. :shock:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 21:12

Glock-můžeš mi konkrétně napsat, čím já jsem kdy prudil? Psal jsem si příspěvky do svého nožířského vlákna. Hlasitě se ozývám až tady na Gunu, ale jinak jsem se spíše držel v komentech zpátky. Ukecaný, a zbytečně, to je jedna věc, ale prudit, to tedy ne.
Myslím, že i to šlo správou webu ošetřit, aby mi nebylo vyčítáno, že jsem pořát vidět na hlavní liště. Nerozumím tomu, ale jistě to jde, aby se rotací otáčel jen "chlívek(kolonka)" nožířů, ne všech témat, co byly. Nebo i jiné možnosti. Např. zpoplatnit každý jeden příspěvek nožíře,nebo třeba i všech přispěvatelů kamkoliv, a do kteréhokoliv vlákna. To by nám najednou ubylo diskutérů.
Možná by to však můj domovský servr Knife vytáhlo z těch blbých keců, kterým je ten servr zahlcen. Pořád mi na Knife záleží, a záleží mi i na spoustě lidí, co tam něco užitečného nebo hezkého tvoří.
I takto naokolo bych rád poradil něco, co by chod toho fora poslalo jinam, než kam směřuje. Myslím, že to trápí dost lidí. Od spousty lidí jsem přímo však slyšel, že na Knife přestávají, nebo zcela přestali chodit. Protože se jim nelíbí, co že se tam řeší za kraviny. Už dávno to nabralo podobu chatu, místo odborného servru.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 10 čer 2012 21:51

Black: poslední příspěvek je přesně onou odpovědí, co máš před očima a přesto ji od začátku nevidíš..

ano, šlo tě dostat z top10 vláken,
ano, šlo tě ignorovat
ano, šlo zpolatnit příspěvky
ano, šlo zpoplatnit volný obsah vlákna nožíře
ano, tolerovat to, že jsi ukecaný a rád řešíš každou blbinu a myšlenku, co se ti během každého dne přihodí

jsou stovky metod jak by se knife mohl přizpůsobit tvému stylu, výrazivu, potřebám, prezentaci či názorům...
ale ani jednou nepadlo, jak by ses TY mohl přizpůsobit knifu..

add to nazvání lhářem.. nevím přesně kdy jsem to napsal, ale předpokládám, že to bylo v rámci něčeho, co jsi řekl a co není pravda, ergo je logické napsat, že jsi v tomto lhal.. což neznamená, že bych tě považoval za lháře, který lže pořád a opakovaně.. A doufám, že nebudeš tvrdit, že jsi nikdy nelhal a mluvil jen pravdu.. :lol: vím o pár případech, kdy bych ti citací vlastních výroků mohl ukázat fakta, ale přijde mi to opravdu trapné.. asi jako dokazovat Jacksonovi, že není běloch... Pokud to bylo v souvislosti s tvrzením, že jsem byl proti tobě zaujatý, tak to jsi sám nakonec uznal jako omyl a omluvil se, t.j. pokud jsem to v mezičase označil jako lež, tak jsem v tom měl asi pravdu..

hlavně nechápu, proč se v tom musíš neustále rýpat.. copak sis nemohl odpustit tu poznámku o tom, že se mě a želvovi musel vyhýbat? stejně jako jsi nedávno absolutně bez podnětu začal stěžovat, jak tě na knifu pomlouvali atd.. nikdo tu nic nepsal, vody se uklidnili a zas to zbytečně víříš.. nechápu proč, fakt ne.. :roll:
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 10 čer 2012 22:03

Romane, právě proto že z knifu chat nechtěl nikdo mít, proto to tak mimo jiné dopadlo. Čteš někdy po sobě co napíšeš? A chápeš význam toho co napíšeš? Mě to tak nepřijde :-(.
Vše co zde píšeš tě jen jen víc poškozuje a ztrapňuje.
Je s podivem, že tě na to nikdo z tvých dobrých kamarádů neupozornil. Odemne to asi nepřijmeš.

Mat

Edit: Sam by se měl omluvit??? Romane, ty by ses měl omluvit a ne jen Samovi, ale hlavně Milanovi za vše co zde z tvé strany padlo.
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 22:09

A co takhle prostě uznat, že jsem potřeboval uzavřít nějakou kapitolu, a začít znova, a jinou rétorikou? Ale nebylo mi to umožněno. A co se týče mé dnešní poznámky, trvám na tom, že pokud se věci nevyříkají, tak to zametání "pod koberec" funguje právě naopak. Takže to hraní do ztracena mně naopak pěkně sere.
Rád bych vycházel s nožíři i nadále v dobrých vztazích, bez ohledu na to, co se kidne na Knife, či jinde. Jsou pro mně důležité vztahy s lidmi, ne kecy na klávesnici. A tak, jak já jsem tolerantní ke kecům kolegů, jistě je možné zkousnout i moje kecy.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 10 čer 2012 22:16

!!!EDIT!!! nevkusná naržka zde nemá místo.
A Ninja neví a ani nikdy nic neměl společného s čtyřkombinací Facebook - Knife - Black - trvalý ban ;-)
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 10 čer 2012 22:37

Black píše:A co takhle prostě uznat, že jsem potřeboval uzavřít nějakou kapitolu, a začít znova, a jinou rétorikou? Ale nebylo mi to umožněno.
ale bylo, 17. dubna viz: "Shodou náhod mi před chvílí volal majitel Knife.cz a chtěl se mnou řešit situaci, která je okolo dění zde neveselá. Jsem rád, že jsem jej překvapil, a potěšil tím, že řešení už jsem měl nachystáno. Tedy tímto berte, že na vaše fotky se i nadále těším, budu však reagovat jen stručně."

bohužel už od 22.4 jsi začal psát sáhodlouhé příspěvky co byly o tvé nespokojenosti s knifem, se mnou, o tom jak jsi udělal 1500 nožů a kolik už jsi na tom vydělal vč. citace odsud.. atd fakt "stručně"...

Franta pampeliška: s facebookem fakt nic společného nemám, s knifem jo, s blackem taky ne a s banem zase jo..
Naposledy upravil(a) samurai dne 10 čer 2012 22:38, celkem upraveno 1 x.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 10 čer 2012 22:38

Pane Jetel, vy se modlete abychom se mi dva nikdy nepotkali. Nebo aby se neprovalilo Vaše jméno.
Urážet či zesměšňovat rodinu si opravdu nenechám.

Martin
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 10 čer 2012 22:41

Fakt nechápu jednu věc. Proč se tady registroval "úspěšný a prosperující Knife moderátor" Ninja? Má snad výčitky svědomí a chce i na tomto fóru (kde nedisponuje žádnými pravomocemi) obhajovat jeho verdikty z fóra jiného?
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 10 čer 2012 22:42

Pane "atroposi" jen jsem shrnul to, co již bylo napsáno. Nejsou to má slova...;-)
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 10 čer 2012 22:47

Bullterier5 píše:Kruci chlapi,nevíte někdo kam jsem zašantročil kulatý jehlový pilník? Nemůžu ho najít.. :shock:
Tipuju, že ho našel Roman Švarc a zneužil pro jeho nekalou reklamu na Knifu v tématu pilníkové nože :-)))
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 10 čer 2012 22:51

Koukám, že do osobní roviny to mohou zatahovat jen vyvolení.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 10 čer 2012 22:53

franta čtyřlístek? a víš že vlastně taky nevím? :roll: asi na začátku v naivní víře v to, že aby si zde mohli lidi udělat objektivní náhled na pravdu, měli by znát obě strany a fakta.. pak se do toho vklínila obhajoba knifu a snaha o vyjasnění důvodů pro ban.. pak jsem se odmlčel a donutilo mě reagovat až když mě black obvinil ze zaujatosti.. zajímalo mě na základě čeho tak učinil.. což bohužel nevysvětlil.. tak jsem zklamán odešel a reagoval až po jeho omluvě s tím, že už na to doopravdy prdím se tu hádat a kazit si den.. jenže pak došlo na IPčko a schízu stran O2, tak jsem to jen technicky upřesnil.. a nenapsat teď black, že mě přehlížel na výstavě a chtějíc mu osvětlit, že jsem měl nutkání se udobřit, tak jsem už nepsal.. a ono je tu opět, jak se mám omluvit, jak kdybych mu dal na tiskovce pohlavek jak Macek :-)) ale jak vidím, tak každá snaha něco vyřešit, objasnit nebo zlepšit tu nakonec vždy skončí buď zle, nebo vyšumí.. počet stran textu a úroveň komunikace mi budiž dokladem.. asi se budu muset donutit buď přestat číst tohle vlákno, a nebo se naučit překousnout případná nepodložená obvinění mě či přátel a pomluvy..
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 10 čer 2012 23:02

Edit: nevtahuj sem osobní soukromé údaje lidí, jež podnikají, i ti mají právo na soukromí!
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 10 čer 2012 23:04, celkem upraveno 2 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Odpovědět