Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 09 čer 2012 21:52

Prosim Tě když by to šlo tak k tomu připiš koho se to tejká, já už v tom mám docela gulage :lol:


Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 09 čer 2012 23:43

To byl jen IT vtípek... tuhle adresu máš i ty :D
Alfa 641
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 08:20

Jen bych rád podotkl, že včerejší výstava nožů v Brně byla skvělá. Dík organizátorům. Pokec s nožíři na výstavě i v hospodě po výstavě zase jen potvrdil, že z očí do očí nemá nikdo s nikým problém. Já teda mám. Vyhnul jsem se Samurajovi a Želvovi. Ale jinak, velmi přátelské, pohodové prostředí. Pár fotek jsem dal na svoje forum.

eddit. Co hodnotím velmi pozitivně, když za mnou sem tam přidou lidi z internetových diskusí, a dokáží mi říct "ahoj, já jsem ten a ten" Nemusíme spolu názorově souhlasit, ale je lidsky dobré, že se ještě najdou lidi, co se neschovávají za klávesnici. Dokázat si říci, že na něco máme názory podobné, a v něčem se liší. Tohle dobrý základ plodné diskuse. Nyní na výstavě za mnou přišel xHonza, a představil se mi. Máme rozdílné názory, ale hodnotím jeho přístup.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 10 čer 2012 15:45

No jo, říct někomu něco do očí, to není jednoduché jako založit si dva tři nicky...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 10 čer 2012 18:12

[quote="Black"]Vyhnul jsem se Samurajovi a Želvovi. Ale jinak, velmi přátelské, pohodové prostředí.

víš Romane, že jsem měl normálně nutkání si jít s tebou pokecat? ale měl jsem z toho takový pocit, jako když jdeš k zubařce.. člověk ví, že je to k dobru, ale že si to musí vytrpět :lol: a tak jsem to odložil a nechal si tě na závěr.. kdy už jsi zase balil a otravovat tě při odchodu s báglem už bylo nevhodné.. a popravdě mě to mrzí spíš proto, že jsem chtěl pokecat s tvým potomkem.. jenže právě díky tvému vystupování zde jsem měl pořád pocit, že pokud bych zrovna nedostal pepřákem do očí a teleskopem po hlavě, tak by se asi jakákoliv debata zvrhla k osočování.. mám prostě pocit, že určitými výroky jsi vytvořil zeď, která se bude bořit těžko.. pozitivní pro tebe snad je fakt, že mě to mrzí.. notabene vzhledem k našemu přátelskému vztahu v dřívějšku.. :|
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 10 čer 2012 18:21

To-samurai
Ten pepřák a teleskop snad ne :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 18:26

Nic to nemění na tom, že nechci mluvit s někým, kdo mně několikrát osočil ze lži. Jsem ukecaný, a na tuto pokryteckou společnost a dobu i velmi přímočarý, ale nikdy o mně nebude nikdo říkat, že jsem lhář.
Takže, já s tebou mluvit nechci. Pokud máš zájem mluvit se synem, je dospělý, a telefon je na webovkách.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 10 čer 2012 18:51

edelweiss: narážím na blackovu citaci z jeseníku.. ale jen nadsázkou..

Black: no pak je to ovšem vyřešeno.. :lol:
neboť pokud říkáš nepodložená fakta a místo obhajoby vyzvracíš kvanta schizofrenních teorií a současně neuneseš následky takového jednání, kdy to má právě nejblíže k postu lží, pak jde pouze buď ti slepě věřit vše co hlásáš a být tvůj přítel, nebo zapochybovat a být navždy zatracen :roll:
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 10 čer 2012 18:57

Sice bych mohl být tím třetím,kterýse směje,když se dva perou-ALE myslím,že byste prokázali notnou dávku chlapství,kdybyste si přestali sypat sůl na pořezaný prstík a OBA dva jste se na to vysrali.Nebere to konce a furt si to ožíváte :roll: .Asi nejsem sám,kdo si myslí že byste to měli zapotřebí oba dva.Víc odvahy vyžaduje podat ruku,než plivnout....ale to byste museli každý kousek slevit-žejo?????
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 19:19

Až se mi samuraj veřejně omluví, poté můžeme mluvit dále. Já si velmi zakládám na tom, že jsem přímý, velmi přímočarý, a v pravdě žijící člověk. Pokud mne nazve lhářem, toto nemohu překousnout, a přejít mlčky. To, že někdo nemusí moje kecy, to je jednoduchá rada-nečíst moje vlákno, a nečíst vůbec, co píšu. Ale lhář tedy nejsem. Pořád platí, že vím jmenovitě, jak kdo hlasoval v Lipové, když mně vyhazovali z Knife. Přitom stačila maličkost. Nechat mně být. Já nemám potřebu se s nikým hádat. Jen chci klid. Uráželi mně a napadali ostatní uživatelé.
Kdyby se majitel poučil ze zahraničních for, stačilo dát moderátorská práva každému nožíři na jeho nožířské vlákno, a byl by klid. Prudiče by si nožíř sám vyhodil. Tak prosté. Ale ne, ono se raději bude hrát na iluzi nekomerčního servru.
Já si přitom myslím, že i při komerci, a prodeji nožů, mohou být nožíři v dobrých mezilidských vztazích. A většina je, a také já mám spoustu kolegů nožířů za své přátele. Není to problém, když se jen trochu chce. Můžeme si konkurovat na trhu nožů, a přát si navzájem úspěch. A můžeme si i poradit, a jít na pivo. Při dobré vůli jde vše, a jde to v pohodě. Ale pokud se začneme nazývat lháři, možné to nebude.

Samuraji, na divokém západě bys měl na náhrobku:"Nazval Billa Smitha lhářem". Tady máš možnost se omluvit.
Naposledy upravil(a) Black dne 10 čer 2012 20:04, celkem upraveno 1 x.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 10 čer 2012 19:40

Romane,já vůbec nepochybuju,že jsi přímočarý člověk,nakonec znám Tě osobně.Samuraje osobně neznám,ale nevylučuju,že by mohl být taktéž dobrým člověkem,tím spíš,že se nejspíš na Knife.cz musí řídit heslem "Ko chce s vlky býti,musí s nimi výti" a tím pádem asi hájí "něčí" pravdu na úkor osobních pocitů(můj názor) ale to nic nemění na věci,že pokud jste byli přátelé(nebo snad jen spřátelení nožíři) je škoda,abyste pokračovali tady v tom,co způsobilo rozštěpení Knife a pohřbilo přátelské vztahy.Však nemusíte jeden před druhým ohnout hřbet-stačí když jeden řekne "Serem na to?" a druhý odpoví "Jo!" a je to. :wink:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 10 čer 2012 19:42

Pokud se omluví, možné to je.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 10 čer 2012 20:04

Beaver píše:To byl jen IT vtípek... tuhle adresu máš i ty :D
jo, pravda, stejně jako ty máš stejnou IP jako black, Dohnal, Samurai a Paroubek :lol:
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 10 čer 2012 20:06

Kubajzz píše:No jo, říct někomu něco do očí, to není jednoduché jako založit si dva tři nicky...
Ono jde taky o to, jestli to má nějakej konečnej efekt.Protože mluvení je jenom hromada zvuků, psaní spousta znaků ale něčím kamkoliv pohnout......
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 10 čer 2012 20:26

Romane, tvá citace : Prudiče by si nožíř sám vyhodil. Tak prosté

Přesně to se ale stalo na knife.cz v tvém případě. Majitel - nožíř se takto rozhodl. Jak jednoduché.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Odpovědět