Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
petr dohnal
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2012 06:57

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od petr dohnal » 12 kvě 2012 12:04

Taky jsem hodně přemýšlel, jestli se vůbec ještě někdy přihlásím, ale snad naposledy.

To co napsal Jetel je hodně přes čáru, vyhožovat udáváním a těmito institucemi je už dost mimo.
Neschvaloval jsem ani když se tím nedávno vyhrožovalo na Blekově vlákně na Knifu.
Kde se vzala nenávist takové intenzity? Udělal jsem ti chlape někdy něco? Jsem člověk, který dost často mluví rychleji, než přemýšlí, někdy mě to i zamrzí, ale říkám co si myslím a hlavně to říkám za sebe. Neschovávám se za nějakou přezdívku a snažím se nebýt v životě hajzl. Vždyť se podle mě vlastně vůbec neznáme, nebo ano?

K dokladům, pošta je dohledatelná, já to v účetnictní mám, že jsem to možná nepřiložil k balíku je možné.

Kdo nepodniká, ani si možná neuvědomuje, jak nepříjemné kontroly mohou být, vždycky ti něco nejdou, s tímhle bych vážně nežertoval, ani nevyhrožoval, internet je veřejný, nikdy nevíš, kdo to čte ....

Zkus se nad tím zamyslet, tvůj příspěvek se nesetkal s podporou u nikoho tady, nemusí se "debata o prdu" zvrtávat v takovýhle hrůzy - jak máš napsaáno pod čarou - "pokud nejde o život, jde o hovno", tak se toho pokus držet.


Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 13 kvě 2012 09:31

Veřejný prostor je místo Matrixu(čti iluze) Můžu o sobě tvrdit, že jsem Franz Josef, nebo Napoleon, a nic to neznamená. Ale lidská zášť reálná je. Proto, opatrně s tím, co kdo píše.
A co se týče podnikání v oboru výroba nožů, pro mně se letošní rok stal likvidační. Zdravotní potíže, renta na ruce, a dál, zákaz práce ve vibracích. Ukončil jsem živnost, a jsem nezaměstnaný, na pracáku. Sice mám na koho to napsat, a firmu už jen vedu jako šéf, obchodní zástupce, a odborný poradce(můj vzor budiž nožíř z USA M.Snody...)ale moc si nevěřím, že dokážu uživit třeba dva zaměstnance, aby firma fungovala, a já měl právě na daně, a další výdaje. Je to čerstvé, ale podle toho, jak vnímám trh s ručně vyrobenými noži v čr, tak si dávám jen minimální šanci na to, že z toho vybruslím bez ztráty kytičky. Nové změny v mém životě jsou pro mně, coby nožíře, de facto-likvidační. Zkusím to ještě chvíli táhnout, ale docházejí mi nápady, kudy z toho ven, aby to šlo unést.
To je důvod, proč už si v podstatě píšu paměti. Co bude dál, netuším, ale optimismus už mne opustil dávno. Takže, zopakuju, nechte nožíře napokoji, jinak s tím praští, a nebudou.
V tomto státě není pro tohle podnikání dost odbytišť, a venku se prosadí jen malá hrstka nejlepších, co je spočítám na prstech jedné ruky.
I bez výhružek pokutama může být nožířina pro ty chlapy ekonomicky likvidační. A ne každý je ochoten svůj koníček dotovat. Což znamená, že v součtu výdaje/příjmy jsou leckteří nožíři na konci roku v pomyslném mínusu. Což se chápe, jako bakrot firmy. Ale ti chlapi to dělají dál. Myslete na to, až zase půjdete kolem jejich stolků na výstavách. Je možné, že já už u toho stolku sedět nebudu. Ale, uvidíme.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 13 kvě 2012 13:19

No, rád bych uvedl na pravou míru to, co měl můj příspěvek knifu vyjádřit, bohužel uloženou kopii přesného znění nemám, tak aspoň nástínění toho, jak byl napsán. Evidentně si jej pár lidí vysvětluju po svém.

Napsal jsem něco na způsob toho, aby se Roman držel se svým nářkem trochu při zemi. Pobírá rentu na nemoc z povolání, která ovšem moc nekoresponduje s jeho množstvím co produkuje ( alá malá čínská fabrička, tak nějak to tam bylo pojatý). Takže jsem napsal že by si měl dát bacha, že svým vystupováním a neustálím napadáním kohosi neznámeho, jen čekám na situaci, kdy se ten nějaký neznámí nakrkne na tolik, že dá echo reviznímu lékaři který každé 2 roky obnovuje oprávněnost pobírání renty. Plus jsem dodal, že neustálé chvástání kolik nožů již Roman vyrobyl a jak je na tom finančně dobře může též být problém pokud by to začalo zajímat berňák. Evidentně to pár lidí vyložilo tak, že Roman nakrknul mě a já mu to patřičně hodlám osladit...........omyl. Pár lidí z knife zná pozadí o Romanové práci i o tom jak byl oblíben u kolegů. Potažmo jiné věci týkající se tvorby. Proto sem se divil že si Roman nedá bacha na to co pouští ven do éteru. Můj příspěvek nebyl nejšťastnějším, vím to. Ale stojím si za původním zněním které jsem napsal na knif.

Roman nikdy nestál a nestojí za to, abych snad tohle řešil. Nestála mi za to ani má ex žena a to byla sakra jiná liga. Přesto jsem neučinil nic abych jí to nějak vrátil. Takže otázka zní, proč bych já řešit někoho z Ostravy??

Mat

Edit: Na rozdíl od Pana Jetela, ke mě může kdokoliv přijít a říct mi do očí, hele, seš vůl, to co jsi napsal, jsi neměl dělat. Já se za anonimitu neschovávám.
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 13 kvě 2012 13:29

Mate, víš naprosto hovno o tom, jak jsem to měl v práci. Víš jen to, co vám nakecal Černín. Proč si myslíš, že má v práci přezdívku Tlučhuba? Asi proto, že si rád vymýšlí. Mimochodem, je plynař, a nikdy můj nadřízený nebyl. Je to nemožné. Jen se bavím, jaké vám navykládal kecy. Pak seděl u mně v šablonárně, a já s ním překvapivě vycházím dost dobře. S ledasčím mi pomohl. Takže-reálně víš kulové. Jen pohádky, a bajky.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 13 kvě 2012 13:33

Romane, ale já vůbec nemyslel Juru. Zrovna od něho nemám nic. Těch lidí kteří něco pustili je víc. Nikdy nevíš kdo koho zná a kdo co komu řekne. Nehodlám to tu rozmazávat, je mi to u zadnice. Jen vím, že né vše jak to ty podáváš je skutečnost. Nic víc, nic míň.
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 13 kvě 2012 13:41

A jedna paní povídala,že slyšela, jak jiná povídala o jiné, co něco povídala. Je to k smíchu.
Ani můj šéf všechno nevěděl, a ten toho věděl dost.
Hele, tobě se někdo šťourá do toho, jak děláš v práci, a kolik za den utáhneš šroubků? Myslím, že v tý Prazé máte na to hlášku: "Helé, hleď si svýho!"
On by se třeba mohl najít zase někdo, kdo by začal šťourat u tebe. Prostě, na každého se něco najde. Je lepší nechat to být. Jsi to však ty, kdo furt něco vytahuje.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4317
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 13 kvě 2012 14:24

Panové!!! v osobním duchu ne!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10831
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Alexxxus » 13 kvě 2012 17:45

Já bejt admin nebo mod tak to tady zruším jak žádost na byt.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
cortes

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od cortes » 13 kvě 2012 18:11

Na knife a sem chodím rád,ale je pravda,že některé ,,zvrhlá témata raději ani nečtu.
A ani si nemyslím ,že by se to mělo řešit před celou ČR :roll:
No ale není to moje věc.
Nožům a kvérům zdar. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bonanza » 13 kvě 2012 20:48

I já se budu raději věnovat jiným vláknům. Přesto patří nože stále k mým oblíbeným hobby.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 13 kvě 2012 21:19

Na těchto internetových přestřelkách nakonec vždy vyplyne, kdo je co zač. Já děkuji Gunu, že jsem mohl něco sdělit, co jsem sdělit chtěl. (a nikdo to nesmazal) Vždy myslím na to, že tu či onu odpověď směřuji ne jen tomu jednomu uživateli, ale všem. Takže pokud napíšu, že jsem nucen skončit s nožířinou, z důvodů již napsaných, netěší mne to, ale jsou horší věci v životě. Kdo však chtít bude, cestu si ke mně najde.
Co se týče jiných duševních excesů, škoda času, textu, i energie ke čtení.
Dokud však budu moci, budu nožíře překvapivě možná, vždy obhajovat. Je to těžce vydělaný chleba. Dobře vím, co kolem toho je starostí. Hezký večer, a nějak to dopadne. Kdo mi fandíte, držte mi palec, třeba to není tak docela v háji, jak to zatím vypadá. Uvidíme.
Ale dále již ke sdělení nic nemám, proto v tomto vlákně je to můj poslední příspěvek.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 13 kvě 2012 22:37

Bullterier5: není k tomu co dodávat, shrnuto, podtrženo - souhlasím, ztotožňuji se!!!
Ani z 10% bych to nenapsal lépe!:)
Galil
Příspěvky: 1
Registrován: 14 kvě 2012 09:17

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Galil » 14 kvě 2012 09:25

Franta Jetel píše:... Až mě někdo opravdu nasere, písnu pár vět na příslušný finančák, přiložím poštovní (nebo jinou) doručenku. Někteří výrobci elmaxáků, repasovaných švýcaráků či nožů kovaných... nebo vybrušovaných kopií se značkou TTD, by se mohli fakt divit obsílce z místně příslušného Finančního úřadu ohledně krácení daně....
Jeteli Jeteli, jestli ty nebudeš trochu práskačská krysa. Z těch tvejch keců bych možná i věřil tomu, že jsi toho schopen. A jsem zvědav, jestli bys to těm nožířům v Lipové, kde to podle tebe bude samá přetvářka, dokázal říct do očí. Já myslím, že ne. S pozdravem Galil z Knife.cz
xHonza
Příspěvky: 5
Registrován: 18 bře 2008 15:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od xHonza » 15 kvě 2012 17:32

Napíšu to natvrdo tady s vědomím že už "stříháš metr", ale co máš Blacku ban, je na kupodivu na knife klid. Nechceš tu (a na tom svém fóru) raději zůstat? Jsou sice i věci ve kterých máš pravdu, ale mít pravdu nestačí - obzvláště pokud ti chybí sebekritika, to je pak smrtelná kombinace. Zdraví xHonza
Jsme tu jen na chvilku :-)
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 16 kvě 2012 07:43

Jasné,můžu taky za globální oteplování, a válku v Afgánistánu. Ban mi končí v neděli. A pak ukážu hromadu kudel, co jsem mezitím nadělal, zatímco jiní jen plkali. Protože je to prý forum nožířské, i když v jiných vláknech vidím mnohde značně odlišné věci, než prezentaci nože. Ale holt, na jiné uživatele se přimhouří oko, mně odstřelí. No, mám pamatováka, trpělivost, a hrát se může i jinak.
Diskutovat se mnou však na Knife nebude možné. Budu jen oznamovat, a ukazovat nové výrobky(třeba začnu háčkovat dečky se svým logem). Psát budu jinde.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Odpovědět