Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 02 kvě 2012 13:11

Samuraj-oba mluvíme česky, ač oba z Moravy. Přesto nerozumím řeči tvého kmene. Vyjádři se jasně, co po mně chceš, a já se pokusím ti vyhovět.
Ale pokud ti to udělá radost, můžu klidně shrnout tvé poslední výpady.
Žádný nožíř nejsem. Nikdy jsem nůž nevyrobil, a vůbec tomu nerozumím. Zákazníky nemám, a nikdo mi nepíše. Žiju sám v ústraní se svými bludy, a po nocích si ohryzávám klouby zoufalstvím. Všechny články, co jsem napsal, jsem nenapsal. Odvolávám, co jsem odvolal, a slibuju, co jsem neslíbil. A Babičku jsem taky nečetl. Trpím obscesí, a jsem ukřivděný moula. Spokojen?
Je mi prostě jedno, co si o mně myslíš. A tu svatozář nad sebou si užij. Možná bych zkusil oslovit pár farářů, třeba budeš svatořčen. Dám ti svůj hlas.


Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 02 kvě 2012 14:16

Tohle uz je ale slusna paranoia......
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 02 kvě 2012 15:50

je tu kromě Blacka ještě někdo další, kdo si větu Piš pravdu a nebo nepiš vůbec překládá jako Napiš sbírku nesmyslů na které se nikdo neptal a doplň k tomu na závěr nějaké cizí moudro?? :roll:

Black: když ty mluvit jinak ve váš kmen tak já psát aby ty pochopit.. přestat ze sebe dělat blba, přestat ze sebe dělat mrzáka na těle či na duchu, přestat říkat co jiný říká když to jiný nikdy neříct nebo pak se nedivit, když ti přistát jeho kyj na tvá hlava.. :lol:

jinak se pak nediv, když k tobě ostatní budou cítit to samé jako k tomuto galovi:
Obrázek
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 02 kvě 2012 18:52

Tedy hoši, teď už se nad tím vším celkem dobře bavím, až mi slzy vstoupily do očí!:))) Že vy jste se na nás domluvili a k tomu jaru se nás snažíte pobavit!?:))
Slovní argumentace a obraty, sloh a vyjadřování některých diskutujících jsou na světové úrovni! Fakt smekám! To myslím vážně!!!! Leckjaký profesionální řečník či diskutér by mohl tiše závidět! I já závidím slovní zásobu a výše uvedené!!!
Ono to máte tak - kdyby se každý staral především jen o to své a ne o druhé, byl by ráj na Zemi!.))
Jenže jsme "lidi", takže se to ještě hodně dlouho nepodaří!
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 02 kvě 2012 20:49

Aby se nevyrobil dojem, že knife je místo děsné a otřesné a kdo tam vleze zkřiví se mu charakter a jeho duše uschne, musím napsat to, co se mi na knife líbilo:
-Šlo se tam zeptat a pokud se člověk neptal konkrétní osoby ale jen tak vykřikl do luftu, dostalo se mu většinou odpovědi(stávalo se tedy že mi někdo napsal-kdyby sis to tady pořádně přečetl, blbě by ses neptal.Nevim kdo by dokázal při systému vyhledává nakopni a vyhoď přečíst celý knife, ale budiž :lol: ).
-V inzerci jsem nemusel čekat až někdo pošle peníze, nebo naopak, protože jsem věděl, že dušička by vokradení jiného knifáka asi nepřežila.
-Když někdo v inzerci ujel, bylo mu naznačeno.
-Než jsem se stal stahovačem-stopařem, dalo se tam najít dost literatury a linků.
-Vlivem těhle informací jsem si zavalil kancl v práci nožema který jsem vyrobil a tedy nesou stopy mejch rukou(bohužel? :lol: ).Některý z nich se daj použít i na drsný akce typu mazání paštiky nebo řezání izolačky.
-Našel sem tady pár lidí se kterejma si píšu i dál (světe div se, ne o knife).
-Občas jsem málem spadnul ze židle nad některými výtvory či vyjádřeními (některé byly jako humorné i myšleny :lol: )

A kdyby se tam bývaly daly vést (bez gumování) diskuse jako je to, co sem si tady přečetl dneska, byl bych tam asi dodnes..... :twisted:
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 02 kvě 2012 21:11

Asi tak nějak.Líp bych to neřekl 8)
Finson
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2006 22:43
Bydliště: Svitavsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Finson » 02 kvě 2012 22:37

Děkuji Frantovi Jetelovi za odkazy. Ačkoliv jsem tomu už sám nevěřil, nakonec mi tohle vlákno v pochopení situace přece jen pomohlo :idea:
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 23:15

samurai píše:... řešení odkládalo, dkládalo až to dopadlo jak to dopadlo..
Ninjo, uvědom si už konečně, že já nevystupuju na fóru jako japonský ochránce Shoguna. (Když tedy zmiňuješ anonymitu.) No a za druhé, chyba při psaní na laptopové klávesnici není totéž, jako pravopisná hrubka, kterou nesčetněkrát Dohnal kritizoval u jiných. :P

Jo když je někdo pravopisný nedouk (učivo páté třídy ZŠ), nemá se sám posmívat jiným.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 23:42

samurai píše:... ono je to asi tím, že knife NENÍ inzertní server nožů ale diskuzním fórem nožířů.. t
Kur*va Ninjo, to si snad děláš kozy , né? četl jsi už tuhle sekci na serveru, kde děláš moderátora? Tohle snad není inzerce: http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g=topics&f=28
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 03 kvě 2012 00:02

samurai píše:.. on na začátku Orm dostal i banána, mám dokonce pocit, že ne jednou...
Ninjo, ty jsi kur*wa lhář , že bys mohl kandidovat za VV. :lol:

V době kdy Zrzavec provokoval na Blackovu vláknu, nedostal banána nikdo už 8 měsíců Konkrétně mezi 19.8.2009 a 4.4 2010
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g ... t=4870&p=5
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 03 kvě 2012 00:08

jen to shrnu:

Franta jetel: já jen psal, že zdůrazňovat něčí hrubky, překlepy nebo chybějící písmenka mi přijde dětinské.. na tom, že knife není inzertní server trvám i když je tam sekce inzerce a prodej.. protože celá inzerce je jen takový dárek pro diskutující, ale knife není o inzerci ale o diskuzi a je tak klidně možné, že časem bude inzerce natolik zneužívaná nebo přecpaná, že prostě celá sekce inzerce zase zmizí a zůstane opět jen diskusní fórum, kterým knife byl a kterým by měl být i nadále hlavním účelem.
p.s. nech si toho ninju, je to ubohé a primitivní.. nebo tobě snad někdo píše jako "Frantík je tele"?

jinak se zase odmlčím, nechtěl jsem tu už vůbec psát, nebyl důvod.. ale pokud mě Black bezdůvodně uvedl v nepravdivém kontextu, který dosud neobhájil ani nevysvětlil, tak mi nezbylo než zareagovat.. bohužel Black namísto argumentů a citací předvedl notnou dávku paranoie a zbabělosti a nemám tak sebemenší důvod to po něm nadále chtít. Je jaký je a já nemám právo po něm chtít jakoukoliv změnu, je to jen jeho slovo, jeho pověst a jak on sám často píše - jeho boj..

přeji tedy příjemný den a omlouvám se, že jsem se nechal lživým osočením donutit opět reagovat, z pohledu výsledku mi to přijde, jako zbytečné mrhání časem i slovy, příště asi už jen mávnu rukou a budu si myslet své..
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 03 kvě 2012 00:18

Franta: za a) jsi se orma ptal?
z b) pokud svou "pravdu" na jejíž základě mě zoveš lhářem opíráš o to, že orm nebyl napsan ve vlákně o omezení přístupu, tak tě zklamu ale to vlákno není 100%ní, při určitých megaflamech se prostě rozdalo po pár dnech více lidem jen jako varování aniž by to musel dotyčný banér psát.. to vlákno není povinné oznámení, jen doporučené pro vysvětlení důvodů udělení delších či trvalých banů, u případů třeba neustále nově se logujícího prudiče by to ani nemělo smysl když často stihl třeba jen jednu dvě vulgarity s přiznáním se, že je to zase on a že nedá pokoj.. asi něco jako ty :roll:
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 03 kvě 2012 00:30

No Ninjo, kdyby borečci z Knife (jako Dohnal, Trman a Želva) neosočovali sami ostatní z anonymity, nenapsal bych jak se říká"ani popel". Kdybychom se potkali v hospodě, řekl bych, "Já su Franta a ty Makoto Nagano?" Dali by jsme si pár piv a rumů a vše by se vysvětlilo během tří minut.

Ve virtuálním prostoru na Knife je to ovšem nemožné a proto vznikají tyto rozpory. Naštěstí tady nemají Pokorní, Stoklasové ani west teriéři možnost mazat nepohodlné příspěvky a přátelé nožů jsou si možná bližší.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 03 kvě 2012 00:38

samurai píše:u případů třeba neustále nově se logujícího prudiče by to ani nemělo smysl když často stihl třeba jen jednu dvě vulgarity s přiznáním se, že je to zase on a že nedá pokoj.. asi něco jako ty :roll:
Takže jsi si jist, že Zrzavý Orm patří do kategorie neustále se nově logujícího se prudiče? No to asi ne. :) On patří do skupinky prudičů vyvolených a povolených. On že dostal ban? "..... s ryžu" jak se říká u nás v Sudetenland . to by se o tom vědělo a dlouho psalo.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 03 kvě 2012 01:03

Zajímavé, že prej nejde o inzerci, ale neustále tam vidím inzeráty od Želva, Mat, Romano atd. Tuším, že ten hnusný Black tam má izeráty v celkovém počtu nula.
Jinak když teď vyštípali a vybanovali Blacka včetně jeho vlákna, protože tam často psal, tak jsem zvědavý, kdo bude další na řadě. Podle mě Dohnal, protože má druhé nejdelší vlákno a píše tam offtopic, který si mimochodem normální lidi tak rádi čtou, v naprosto stejném stylu jako Black. A další v pořadí bude asi Želva, který se snažil své vlákno udržovat nahoře fotkama z různých dovolených a na které jsem se mimochodem taky rád díval.

No je sranda, jak si musí chodit lidi z knife podebatovat sem, to je jak v té pohádce. :lol: Za chvilku budou někteří psát, že za jejich problémy vlastně může gunshop, protože tady se odlišné názory nemažou. Jak už ostatně zaznělo dvě strany zpět. A nedejbůh aby vzniknul nějaký flame. :mrgreen:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět