Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 01 kvě 2012 16:54

red arrows: žumpa není určena pro KOHO ale pro CO, tedy žumpa je na příspěvky často vulgárního charakteru bez nějaké hodnoty, obecně nazývané debatou "o hovně".. není tím názvem vůbec myšleno, že diskutující co jdou do žumpy číst nebo psát nějak dehonestuje název na hovnocucaře atd.. když jdu psát do vlákna survival tak taky nemám spacák a nespím ve stanu..
jinak to že mažu málo je z mého pohledu a o mě, nemůžu mluvit za další moderátory, každý je jiný, každý má jiné hranice, ale všem jde o jeden cíl a to přehledný a tématický server.. vemte si jen to, kolik různých témat se díky té volnosti vystřídalo zde.. asi by nováček nehledal pod vláknem nefungujícího knifu debatu o kovaný vs broušený.. ona už debata o blackovi byla trošku OT..

Black: přesně tohle jsou důvody, proč na tebe lidi reagují jak reagují.. očerňuješ ale obecně a nekonkrétně, čili buď napiš kdo je tou konkurencí, která tě chce dostat z knifu - pokud to nejsou opět jen paranoidní hypotézy bez důkazů a nebo tyhle teorie kde se uvádíš v pozici mučedníka vůbec nepiš..

Taky by mě zajímala citace toho, kde jsem tě podle tebe chytře vyprovokoval.. neb o ničem takovém nevím a nemám to ani zapotřebí..


mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 01 kvě 2012 17:02

Tak je tohle vlakno o "presprilisne" (mne to tak neprijde) horlivosti moderatoru na knife a nebo je to jen misto kde si muzou poplakat fandove nejmenovaneho nozire ?
Jediny kdo jsem nevtahne Blacka v kazdem prispevku je Red Arrows, jinak mi to prijde jako sraz urazenych fanousku.
Blackovo vlakno na knife ke konci pripominalo ze vseho nejvic facebookovou stranku, tolik offtopic prispevku tam nemel zadny jiny nozir. Za to byl kritizovan a posledni mesicni ban dostal za to, ze dohodu s majitelem vydrzel plnit cele 3 dny.....
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 01 kvě 2012 17:05

Samuraj-lidi umějí číst,a najdou si to. Už velmi dlouho vůči mně nemáš nadhled moderátora s nezaujatým názorem. Pokud však máš vůči mně averzi, dá se s tím žít. Ale to je to, co jsem napsal, že poté moderovat vlákno člověka, ke kterému máš negativní postoj, je ne zcela suprové.
Co se týče konkurence, ta tady jistě žádná není, je to jen moje paranoja, a schizofrenní blud. A měl bych se léčit, jak jsem si přečetl od Orma na svém vlákně. :D Vidíš,a přesto i takoví jedinci dostali Nobelovu cenu za matematiku.
Jak praví jedno rčení: To že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou". A víš co je fajn? Tady mi to nesmažeš. A že jsem použil třikrát v jedné větě "PROSÍM", když jsem požádal, ne, slušně, opatrně, poprosil, aby majitel zvážil tvou reakci vůči mně,rozumím pravidlu nedotknutelnosti moderátora Knife. Tady však jsi na cizím foru, a tady to neplatí.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 01 kvě 2012 18:26

No Blacku mas pravdu,ludia vedia citat a vidia tvoje paranoje,kde ti kazdy zavidi a nikto ti nedopraje :lol: :lol: :lol: :lol:
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 01 kvě 2012 19:26

Black: klasika jak jsem čekal, namísto citací a konkrétních jmen jen obecné řečičky.. to je pro mě to samé jako bys přiznal, že sis to jen vymyslel a ne poprvé..

dále.. budeš se divit ale v anketě zda tě vyhodit jsem loboval za tebe a skutečně proti tobě nemám žádnou zášť.. obecně jsem velmi nekonfliktní typ, nejednám vědomě ani povýšeně, ani vulgárně a jediné, co je pro mě charakteristické je to, že co si myslím, to napíšu.. neoháním se nepodloženými fakty, teoretickými stejně smýšlejícími davy ani nezneužívám funkcí.. naopak jsem si od spolumoderátorů mockrát vyslechl, že jsem až příliš benevolentní dobrák a naivka snažící se se všemi vyjít po dobrém a uhladit konflikty.. čili žádnou averzi proti tobě nemám, což ale neznamená, že mě normálně nepopudí jako každého, když mě jmenuješ jako provokatéra a přitom to není pravda a nemáš důkazy.. to se logicky ohradím a nevidím to jako averzi proti tobě, ale proti tvému tvrzení, to je rozdíl.. ono by stačilo se zachovat čestně, napsat omluvu, žes to jen tak cítil, ale mýlil ses a omluva bude přijata a dál to netřeba řešit.. např. Mat se tu omluvil a nedělalo mu to evidentní problém.. a taky mohl napsat, že má určitě pravdu a ať si to lidi najdou a podle Murpyho zákonů "svědčí-li proti tobě fakta i zákon - řvi jak pominutý!"

vem si třeba co jsi opět napsal.. místo konkrétních jmen těch, co ti podle tebe závidí a škodí jsi to opět zahrál do autu se sebelítostí a moudry.. a opět další dezinformace.. že ti to tady nesmažu.. Ale kde jsi přišel na to, že kdybych tady mohl a nebo jsi to napsal na knifu, že bych to smazal??! budeš se divit ale nesmazal.. proč bych to taky měl mazat? je to vulgární? ne! je to proti pravidlům? ne! takže není důvod.. jediné, co pak z tvého příspěvku vyplývá je to, čím si škodíš ty sám. Otázkou je, nakolik si to vůbec uvědomuješ nebo ne.. taky je možné, že to prostě nevidíš jako dyslektik hrubky co napsal a tudíž nechápeš ty reakce, co následují.. Ovšem ostatní to bohužel vidí a čtou.. a někteří pak i reagujou, jiní už ale reakcí zanechali a jen nad tebou mávnou rukou a myslí si své.. a to je podle mě horší než se ozvat, protože já ještě neztrácím naději na změnu a věřím, že to půjde..

jo až mi nebudeš stát za reakci, pak to už bude se vztahy špatné..
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 00:58

No Ninjo, oproti novopečenému Papeži Knifu Románovi jsi fakt "... až příliš benevolentní dobrák a naivka snažící se se všemi vyjít po dobrém a uhladit konflikty.."
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 01:09

Dneska večer jsem si jen tak z hecu dal tu práci a pokusil se najít jádro celého sporu mezi Blackem a zbytkem světa.

Našel jsem to jádro tady: http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g ... =110&p=131

17.9.2009 Black píše: Nechci tu psát nějak víc o stezkách. Dal jsem tady ty fotky, protože to úzce souvisí s mými noži, a pracovními nástroji do lesa, které jsem někde musel vyzkoušet. Od klávesnice to jaksi nejde. Takže to moje lesní nářadí prostě mnoho let používáme na stavbu a údržbu stezek. Na mých webovkách to tak mám i rozděleno. Kdo je biker, najde si moje příspěvky na http://www.bike-forum.cz

Celý "flame" jak říkají Pokorného chlapci, začal totiž Zrzavý Orm (viz výše uvedené vlákno) stupidním příspěvkem o ničení lesa. Pak se postupně přidávali ostatní uživatelé a několik dalších stran je už jenom o MTB

Takže se ptám japonského šlechtice z vybrané společnosti Knife. Tady to bylo OK? tehdy se ještě smělo psát a přispívat ve vlákně nožíře mimotématikou?
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 02 kvě 2012 01:25, celkem upraveno 1 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 01:24

No a o pár stránek dál ten samý Zrzavec z Doudlébie vloží tři fotografie off-topic a zároveň nabádá Blacka aby si "zametl vlákno a oprášil štít" : http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g ... =110&p=132

Kurvahošigutentag. Za takovou drzost by v debatě z očí do očí dostal ránu mezi světla. Kdyby tohle udělal nečlen "elitního klubu" dostal by doživotní ban za vyvolávání flamu na cizím vlákně.
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 02 kvě 2012 23:31, celkem upraveno 1 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 02 kvě 2012 02:02

No pak se to už ubíralo dalšími směry. Přečtěte si to sami, jak se frajírek Dohnal vyjadřuje o Blackovi: http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g ... 738#269738

A pro ty češtinářské rejpaly z Knifu výňatek: "...my si nechali dělat po vykování i spektrální amalýzů, abychm zjistili, jak se mění složení a v laboratořích výkovek zkoumali, jak se shlukovali zrna atd.

Dohnale, ta zrna se shlukovala. :lol:
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 02 kvě 2012 07:11

Franta Jetel-tohle bych na svém vlákně nedohledal ani já sám. Dost dobrý, muselo tě to stát dost práce. Tohle by mně teda nebavilo. Vůbec nemám přehled, kdo, co napsal, nebo jak mi kdo zatopil, ale můj schizofrenní, maniodepresivní pocit z Knife je dlouhodobý. Dokud jsem měl pocit, že se mně lidi zastanou, tak jsem si říkal, že to půjde ustát. Ale, jak trefně poznamenal Ir, "Pokud moudřejší neustále ustupuje, budou světu vládnout hlupáci."
Dělám si věci po svém, jak já umím. Kdo si mne najdete na Facebooku, mám tam videa Mike Snodyho. Jeho produkce je mé duši velmi blízká. Tohle je má cesta. Myslím, že i jeho produkci umím taky. A v USA je Snody uznávaný nožíř, zatímco já jsem v čr, potažmo na Knife jen debil, co vybrousí kus plocháče, a připlácne na něj pertinax. Je mi fuk, že se mi někteří nožíři v čele s Dohnalem pošklebují, že nic neumím. Klidně totiž budu vyrábět jen motyky a kosičky, pokud mně to uživí. Nepotřebuju si poplácávat po rameni, jaký jsem pašák, že jsem překoval elmax, nebo D2. Klidně přivařím kus trubky na kus péra, a udělám s tím v lese kus práce.
Jen jedno mně mrzí. Čekal jsem větší odezvu od lidí, co mají moje kudly. A těch lidí je obrovské množství. Kdyby se ozvala jen čtvrtina z nich, to by byla smršť. Ale nic, je ticho. Lidi nemají potřebu se hádat v Matrixu.
No, a já o sobě čtu, jak jsem ukňučený týpek, co si jen stěžuje na ruce, a světabol. Co se dá dělat, z Knife se stáhnu jen na nezbytnou komunikaci, pár fotek, sem tam do svého vlákna, a budu si zase dělat věci po svém. Kdo budete chtít, není těžké si mně najít.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 02 kvě 2012 08:09

Franta Jetel:
a) když už se chceš posmívat Dohnalovi za jeden kroužek nad u a za špatnou koncovku slovesa, tak si oprav taky svoji ránu mezi světa.. ono světa a světla je dost rozdíl..

b) prznit přezdívky je na úrovni posměváčků základní školy, dost primitivní myslím i na anonyma..
c) ta kauza Black nemá nějaké své jádro, je to prostě dlouhodobé střádání drobných invektiv, kdy se pak řešení odkládalo, dkládalo až to dopadlo jak to dopadlo.. že tam kdysi dal Orm nějaké OT fotky a měl připomínky.. on na začátku Orm dostal i banána, mám dokonce pocit, že ne jednou.. s tou spravedlností je to obecně problém, něco jako v politice.. nějaký politik je souzen za úplatky a krádež, tisk to rozmázne a udělá z něj hajzla největšího.. a přitom jeho kolega, co na něj píská a odsuzuje ho, bral úplatky ještě větší a kradl ještě víc.. jen holt nebyl tak na očích. Black, tím že byl na očích furt, tak logicky přitahoval problémy víc než když si dal někdo na své vlákno OT příspěvek dvakrát za rok. V zásadě na knifu najdeš skoro v každé soukromé galerii něco netématického, překlepy, hrubky popř. porušení pravidel, takže pokud chceš psa bít, hůl si není problém najít.. problém je právě zmíněná frekvence a počet Blackových příspěvků, kde skoro o 100% překračoval běžného návštěvníka.. jen on sám. Možná kdyby zvolnil, nebylo by tolik příležitostí na flame a to málo OT by se mu prostě tolerovalo jako většině.. asi jako u Filmového Hujera.. dokud sahala snaživost jen k švestičkám, tak to učitel snášel, ale když už ho začal honit ve sborovně, překročil únosnou míru a následoval postih.

Black: čekal jsem nějakou reakci na mou výzvu ohledně citace tvého osočení a taky ty konkrétní jména konkurence.. dočkám se, nebo nic nemáš a snažíš se to mlčením oddálit? čekám reakci od tebe, ne od nějakých tvých přívrženců..
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 02 kvě 2012 08:27

Samuraj-moc dobře víš, že nemůžu použít konkrétní jména, i když svou vizi mám. Takže taky víš, že ti odpovědět nemůžu, aniž by to mělo pro mně dopady ještě horší, než jsou. Ale co takhle, aby se každý nožíř, potažmo zákazník staral sám o sebe? A ne jen furt se trefovat do někoho, v tomto případě do mně? Co po mně chceš, abych se tu odpískal, a skupika štváčů si jen bude mnout ruce, jak to šlo snadno? Ne, já to nenapíšu. Pokud si tady dají tu práci někteří lidi, a budou se v tom hrabat, a hledat příspěvky, kdo koho, kdy, já to dělat nebudu.
Seru na to. Jedu raději na kolo, kde si vezmu mojí vysmívanou kosičku a motyku, a budu dělat něco, co mně baví. Tyhle hádky o hovně mně teda nebaví.
Po dvacátépáté. Nebudu už na Knife dávat příspěvky, kašlu na ostatní vlákna. Pokud jsem radil, a psal o Knife do časopisů, a v TV mluvil o Knife, už se to nestane. Všude jsem Knife jen chválil, a co z toho mám. Když dostali možnost jiní, nezmínil se o Knife nikdo.
Dám si fotku do vlákna, a diskutovat už s nikým na Knife nebudu. Radit ovšem už také ne. Jsi spokojen? Takže moje příspěvky na Knife už prostě nebudou ŽÁDNÉ. Ano, dotklo se mně to, a urazilo mně to. Budu si psát, co budu chtít, ale jinde.
Jdu raději na kolo, venku je krásně.
Naposledy upravil(a) Black dne 02 kvě 2012 13:03, celkem upraveno 1 x.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
nDca
Příspěvky: 19
Registrován: 29 led 2011 11:12

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od nDca » 02 kvě 2012 09:50

Ja sa tu na tom celom strasne smejem, ved cely vas problem je len v stupidnom systeme toho fora na knife, davno to malo byt spravene tak, ze komercne cinni noziari by mali kazdy svoju sekciu, tam by si spravovali vlakna o jednotlivych nozoch a bol by pokoj, ziadne hadky o tom koho vlakno je vyssie a akymi prispevkami ho tam dostava.
Nehovoriac o tom, ze v tej forme, ktoru to ma teraz, to vacsinu navstevnikov odradi, hladat noze kazdeho noziara v xxx stranovych vlaknach je otravne a unavne. U mna vyhravaju ti, ktori maju svoju kompletnu produkciu aj na nejakom inom webe, prehladne a pokope.
A za tretie si ludia tie noze stale budu kupovat podla sympatii, nie podla intenzity reklamy. Niekto si v zivote nekupi finku, iny bolo, treti nesmuka ...
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 02 kvě 2012 09:53

Black: pokud nemíníš jmenovat (což nechápu proč, když tady ti to přece nikdo nesmaže a je tu ta svoboda) tak potom nepiš nic o závistivé a škodící konkurenci.. je to jako bych napsal, že mě jistý člověk z gunshopu okradl, ale neřeknu kdo to byl a že lidi si to klidně najdou.. nenajdou.. protože to je účelová lež. pokud by to byla pravda, napsal bych kdo konkrétně to byl, kdy a co ukradl a pak jde teprve podložit svou pravdu tvrzením, že důkazy mohou lidi najít (pokud důkazy existují) a je na obviněném, aby to uznal.. ale obvinit v podstatě kohokoliv z nožířů a pak z toho vycouvat z alibistického důvodu (nebo důvodu nutného uznání že sis to vymyslel) je nečestné a křivé.

Nauč se konečně buď stát za svými názory a nebýt politik (co do vlastností by to byl slušný výčet negativ) a nebo mlč..
ale ne že si otevřeš hubu, osočíš nožíře jako závistivou konkurenci, mě jako zaujatého moderátora, pak vycouváš z doložení faktů a s tvrzením že se už nechceš hádat zmizíš na kolo.. za mě teda máš velké mínus.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 02 kvě 2012 09:57

nDca: ono je to asi tím, že knife NENÍ inzertní server nožů ale diskuzním fórem nožířů.. to je dost podstatný rozdíl.. dokonce i inzerce na knifu je jen taková vedlejší funkce od majitele serveru s jasnými pravidly, neb byla a je často zneužívána a přináší spíš starosti co do moderování.. čili jak správně píšeš Každý nožíř co prodává své výtvory by měl mít své stránky a tam jde samosebou o byznys, reklamu atd.. ale ne zaměňovat knife a tyhle stránky, to je špatně..
Odpovědět