Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 25 dub 2012 21:38

Jo, jo, kdyby se mazaly jen vulgarity a nechal se hovor plynout, ono by se to česem uklidnilo nebo vyříkalo, ale pořád někoho okříkovat, usměrňovat jak fracky ve školce? Někdo tu potřebu asi má a pak se mu ty vlákna asi libí také víc!
Reklama, negativní reklama, pozitivní reklama?!?!?
Když něco dělám, ať již prodávám nebo neprodávám a chodím na nějaké fórum s tématikou onoho, rád tam dám foto výrobku, jak ho dělám atd.
Třeba na rybářském fóru i píši články o komplet výrobě nástrah, fígle atd., rád se o to s lidmi podělím!
Když si někde natluču hubu na kole, atd., opět se na tom fóru o to podělím a nikdo se tam nad tím nepohoršuje. Když začne, čirou náhodou někdo trojčit a provokovat, jednoduše ho ignoruji, ať se s ním hádají jiní. Nikdo nic nemaže, pokud nepadnou vulgarity a někdy ani to ne. Po čase to utichne a karavana jde dál.
Tohle na Střelectví a Knife a třeba i jinde někdo z moderátorů neumí přenést přes srdce.
Já mu to ale neberu, prostě tam nejdu jako přihlášený, někdy nakouknu. Ale ani se nemůže one (oni) dotyční divit, když se jejich "normální" chování probírá pak jinde.

Pana Dohnala neznám, ale jeho reakce zde mě velice překvapila!!! Musím říci, že negativně a udělal jsem si obrázek, do jaké sorty lidí ho zařadit. Byť mýliti se je lidské!:)


Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 21:46

Petr Dohnal napsal. "Knif je sdružení lidí, kterejm o něco jde, minimálně právě o nože..."

Dohnale, prober se do reality, právě nyní ve vláknu "Žumpa" osočuje Lotrhou Steinera za avatar helmu z 1. Světové války. On sám má v avataru koňský penis. Bullterieři, Bulisové a další vystavují na odiv své psí mazlíčky a rozkošné dětičky - taky off-topic . Tomu říkáš debata o nožích?
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 22:02

A fakt nevím, proč mne Dohnale tipuješ na Nick a anonymitu. Nás Jetelů je celkem dost: http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Jetel/hustota/
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 22:08

Vyhledávání sporů kvůli avatarům je zástupný problém, když se nechce argumentovat a debatovat, tak za avatar můžeš nadávat, třeba za můj perfektně:-) Že to jméno nese hudební skupina, pivo nebo hotel je jedno hlavní je si zanadávat.
Hlavní je řešit mnoho zástupných problému a nevěnovat se tomu co lidi odhání z jinak zajímavého fóra.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 25 dub 2012 22:21

Franta Jetel píše:Petr Dohnal napsal. "Knif je sdružení lidí, kterejm o něco jde, minimálně právě o nože..."

Dohnale, prober se do reality, právě nyní ve vláknu "Žumpa" osočuje Lotrhou Steinera za avatar helmu z 1. Světové války. On sám má v avataru koňský penis. Bullterieři, Bulisové a další vystavují na odiv své psí mazlíčky a rozkošné dětičky - taky off-topic . Tomu říkáš debata o nožích?
Pravdu díš,Franto Jeteli.Moje dcerka,kterou jsem měl na Knife v avataru spolu s Anglickým Bullterierem jménem AIDA jsou bytosti,které reprezentují směr a smysl mého života.Dcera,za kterou bych položil život a pes,který by položil život za mně a moji rodinu.Off-topic? Pro mně ne a každej komu tohle vadí mi může-víš co?? :lol:

Apropos: Jak to,že můj profil na Knife.cz je ještě viditelný?Dvakrát jsem veřejně žádal o zrušení účtu a vygumování z databáze.... :shock:
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 22:39

Přesně tak pánové, na Knifu se aktuálně nejvíce řeší krávoviny typu avatar. Jenom poukazuji na ty skupinky uživatelů, které kritizují jiné, ale samy dělají a publikují totéž.

Osobně se se líbila vlákna nožířů, nebo jen fanoušků nožotvorby, stejně jako jejich osobní život, který má vždycky vliv na práci. Co mně fakt sralo je to, že se neměřilo stejným metrem a někteří si byli "rovnější".
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 25 dub 2012 22:49

Je to asi moc práce, nebo je to chápaný tak, že ty příspěvky jsou už jejich majetek.Black už někde psal že ten problém má taky.Já to ani neřešil...tak cenný informace jaký jsem tam psal já by fakt nahradili těžko :lol:
No když uvážim, stálo by to za to vyrobit vlákno-takovej hřbitov... :lol:
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 25 dub 2012 22:53

pánové :-) na záčátku jsem tu zaregistroval názor myslím morany75?? No.........je smazán. Ano, nebyl zrovna moc slušný, ale je vygumován. Pokud chci někoho kárat, zametu si před vlastním prahem.
Ad. Petr Dohnal..........taky bylo něco co jsme si s Peťou řekli, ale čeho si nesmírně cením, je to že když mě Petr pošle do prdele, tak to je mířeno přímo na mě a kuli konkrétní věci. Toho si vážím jako máločeho, přímosti. Kritika pokud neznáš onoho člověka není moc na místě. Myslím to v dobrém. Na knifu se z velké části známe osobně ( zde se asi též znáte, nevím) skalní jádro má ( nechci to škatulkovat, tak se omlouvám za vyjádření) ale asi kolem 80 lidí. Možná víc.

za prvé, to co se snažíte řešit, , není váš problém.
Za druhé, abyste mohli cokoliv o někom z knifu říct ať dobrého či špatného, měli byste ho poznat osobně, jinak je to dost zavádějící.

Možná znáte Romana který tu našel fan klub, ale znáte i jiné?? Osobně?
Protože já ano. A oni znají mě. Pokud mám výhrady ( mluvím teď čistě za sebe ) tak vznikli na základě něčeho dalšího než je nick. Znám lidi kteří jsou za tím nickem, znám je osobně a znám i práci kterou dělají i to, jací jsou. Tam si potom tu kritiku dovolit mohu. Já ano, a taky bude jinak příjmuta než od někoho skovaného za nickem kterého nikdy nikdo neviděl.
Nevím proč vám leží to co se děje na knifu tak v žaludku, ale vaše forum to není, vy ho neřídíte, nemáte tam žádné vazby ( nože asi tvořit nebudete) možná tam jste registrovaný pod jiným nickem a možná jste jen pozorovatelé, nevím, je mi to jedno. Ale to co se tu probírá ( mazání ) zopakuji, není váš problém a nikdy nebyl.
To že vás to zajímá ( zajímalo ) kuli Romanovy, to je chválihodné, ale první se zamyslete, ( a opakovat to už nebudu ) proč majitel ( mimo jiné jeho dlouhodobý kamarád ) Milan, bloknul Romana?
Psal jsem to tu a opakovat to už nechci, stačí si to přečís ale hlavně pochopit význam těch slov.
Pokud něco poseru já ( a stalo se mi to na knifu párkrát ) nemám problém si posypat hlavu popelem a tak jsem to párkrát udělal. Prostě sem uznal svou chybu.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 22:58

Mat napsal: "Ale to co se tu probírá ( mazání ) zopakuji, není váš problém a nikdy nebyl. "


Milý Mate, o tom, co je můj problém rozhodne sám dotyčná osoba, nikoliv Ty!
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 25 dub 2012 23:07

Já to tedy též zopakuji, není to problém gun fora.
pokud je to tvůj problém, 18.5? je PPN v jeseníkách, můžeš nám své problémy říct z očí do očí, kumu jen budeš chtít.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 23:07

atropos píše:pánové :-) na záčátku jsem tu zaregistroval názor myslím morany75?? No.........je smazán. Ano, nebyl zrovna moc slušný, ale je vygumován. Pokud chci někoho kárat, zametu si před vlastním prahem.
Mate toto je účelová lež, o mazání není záznam, jedná se o neschválení, ten vulgární příspěvek se vůbec nezveřejnil, takže pokud nevíš raději nespekuluj. Všimni si, že všechny nevulgární odpovědi byly schváleny a nevnášej sem moresy z knife! :wink:

PS: uživatel byl informován webem o zamítnutí příspěvku a tudíž mněl možnost jej přepsat do vhodného formátu a odeslat znovu. To je ovšem o jiných dovednostech.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 25 dub 2012 23:13

Hlavní je, že ted zase se bude dát řešit nějaký zástupný téma...fakt jste si na 100pro jistý, že se z ocele při zpracování neuvolnuje něco co ničí duši? :lol: Protože už mi to přijde docela zralý na vědeckej výzkum.....
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 25 dub 2012 23:16

Teď mi lžeš ty. Od Morana 75 jsem tu četl minimálně 2 příspěvky možná 3. Od jiného uživatele byl odkaz a print scren a ten je též pryč.
Takže zopakuji, zamést si před vlastním prahem.

Nechci se přít, nemám to za potřebí, ale od do.


Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 dub 2012 23:21

Prošel jsem celý moderátorský log, nebyl zde od modu ani jeden zásah nebo mazání. Pokud si to odstranil uživatel, je to jeho věc.
Opakuji, lžeš, lze to snadno prokázat právě tím mod. Logem :-)
Od-Morana 75 fórum eviduje celkem 3 příspěvky.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 25 dub 2012 23:32

Mate, vrať se na ten zkostnatělý Knife, odpros moderátory a znovu spusť reklamu (ukázku a prodej své práce) . Toť má rada.
S pozdravem
František Jetel
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Odpovědět