Příspěvek
od Black Powder » 19 črc 2020 17:51
Vyzerá to ako tzv. panelový tmel
Kedysi sa tým okrem iného tmelili aj diery a špáry na plecharine áut. Hrozne lepkavá vec, musí sa stým manipulovať s mokrými rukami. Nezasychá, ostáva stále mäkký, po rokoch sa na povrchu vytvorí akoby suchá vrstva, no nieje pevná.
Ak to chceš použiť ako balistický gel, tak neviem ako by si z toho dostal strely von.
To radšej plastelínu, alebo hrnčiarsku hlinu.
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Steyr, Leshiy ... Servis, opravy, PCP (okrem HW100), programovanie Daystate, doladenie Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Hlupák má bezhraničné sebavedomie, no nulovú sebareflexiu.
Člen Mensa.