Mala odstrelovacka

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Re: závod

Příspěvek od Kurt » 06 črc 2008 21:40

spider74 píše:No jestli můžu za sebe tak jednu radu z vlastní trpké zkušenosti........nikdy nechoďte na závody s flintou, kterou jste stříleli prvně v životě 1 nebo 2 dny před závodem a ještě jste se neoťukali

Dobré pravidlo, ale jako u všech i zde existují i výjimky. Já jsem před minulým závodem MaO poprvé ze Suhlky/MC12 střílel ve čtvrtek odpoledne a už v sobotu dopoledne jsem dal 93 v rukojmích, což byl v tom okamžiku rekord soutěže. (http://www.strelectvi.info/mao_soutez/2008/s4.htm prostřední terč dolní řada).
Dále už to tak slavné nebylo, ale příčina je stejná, jako u tebe: "je to rukama". :wink: (a taky chybějícím pozorovákem u smajlů)
Samozřejmě, že ideál je odladěné železo (+kvalitní střelivo) a zkušený střelec, ale když je potřeba, nebál bych se jít do kompromisu.
Koneckonců, každá zkušenost je dobrá - i ta špatná. :)


hind
Příspěvky: 16
Registrován: 24 srp 2007 17:46
Bydliště: Orlová

Příspěvek od hind » 07 črc 2008 08:59

tak já jsem se svým výsledkem ze včerejška docela spokojen, nic jsem nečekal, se svou flintou jsem střílel teprv podruhé, jen jsem nechtěl skončit poslední, no a povedlo se 8)
vlastním ZKM 456 AERON + Delta 4-16x50 AO IR
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Závod Holešov

Příspěvek od spider74 » 19 črc 2008 18:48

Tak dneska se konala soutěž v Holešově.....je super , že od minule zrušili omezení na puškohled takže soutěž jsem odstřílel na 16x bez použití pozorováku, akorát na běhnu jsem na závěr použil zvěšení 8x kvůli šířce zorného pole abych viděl celou dráhu běhny .
Po mém minulém 4 místě v Orlové s nevyzkoušenou MC12 :cry: :cry: sem vzal svou osvědčenou veteránku 456 a skončil jsem na třetím místě s nástřelem 514 b. (jedna běhna z 5-ti mi utekla) , ale jsem navýsost spokojen.....Jinak účast byla docela hojná 17-náct střelců. :lol:

.........zástupci z Čech se opět nedostavili :?
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Smazaný uživatel 111

Re: Závod Holešov

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 19 črc 2008 21:32

Té běhny je škoda .... kde se stala chyba ??
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Holešov

Příspěvek od spider74 » 19 črc 2008 21:51

Střílel jsem za války do vzduchu :lol: .....
...né vážně byl jsem rád že jsem ty ostatní čtyři trefil (3x 9 a 1x 10)...tohle jsem střílel poprvé v životě a řejnu Ti že to byl pro mě docela mazec. Na terč v pohybu jsem ještě nestřílel a trénovat není pořádně kde u nás na střelnici máme jenom otočné terče ale běhny nééé. :cry:

.......střílelo se 1x 5min 5 ran, 1x 90 sec 5 ran a pak 5x po 40sec na 5 ran,..........následovali smajlíci a nakonec rozhodli všechno běhny - 5 přeběhů 5ran , na nabití bylo 10 sec , s tou mojí jednorankou tak tak...šprajcnout se mi náboj tak jsem prd*li.. :wink:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
CZ_Iceman
Příspěvky: 82
Registrován: 27 čer 2007 19:58
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Holesov

Příspěvek od CZ_Iceman » 19 črc 2008 23:28

Tak tak presne jak rika Spider, s jednorankou je to sibenicni. Dneska jsem si tam vzal sm-2 a skoncil jsem az na 6 miste. V prvni casti souteze se mi na jednom terci sprajcnul naboj a nestacil jsem vcas odstrilet celou polozku (5 ran za 40 sekund) - tam jsem zratil 9 nebo 10 bodu a pakjsem na behne trefil jen 3 z 5 - taky jsem stresoval, potoze cas na nabiti byl celkem sibenicni.. No kazdopadne si na tuhle soutez priste beru svoji starou dobrou 456:). Chtelo by to nekde tu behnu potrenovat, protoze "trenovat" na zavode neni to prave orechove...
EDIT: Tak kluci z Holesova spatne spocitali vysledky a posunul jsem se na 5 misto..
Uživatelský avatar
TELESCOPIC
Příspěvky: 173
Registrován: 03 čer 2007 14:02

Příspěvek od TELESCOPIC » 20 črc 2008 11:27

Když už se tady mluví o tom jak některý ty položky stíháte nebo nestíháte s jednorankama, chci se zeptat jaké máte s tímto zkušenosti na Mizivkách na 50m - oficiální soutěži
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

závod

Příspěvek od spider74 » 20 črc 2008 12:32

ještě jsem neabsolvoval...... :shock:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Smazaný uživatel 111

Re: závod

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 20 črc 2008 14:11

To Spider : mazec to je a to je to jen MaO .....za mesíc se ty behny budou střílet v Dobroticích na 300m :wink:
Pokud se zrušilo omezení optiky tak nejlepší varianta je mildot na 10x (proste platné zvetšení) a pálit na první tečku pak nemužeš tu behnu minout.
Bohužel na mizivkách je mil dot k ničemu když max je 4x :cry: :cry:
Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 20 črc 2008 14:30

TELESCOPIC - jedinej problem s jednorankou muže nastat v poslední položce 4+4rány za 50sec. Ale první ránu už máš nabitou a čekáš až se terče zvednou......buum pak už jen tech 7 :wink:
Borci s jednorankama to běžně stíhájí ....je to jen o treninku. I se seklou nábojnicí se to dá dostřílet jen to nechce zmatkovat .....musíš presne vedet co udelat :jestli pro ni budeš do okenka sahat nebo ji proste vyhodíš tim že nakloníš pušku.
cerberus
Příspěvky: 97
Registrován: 29 kvě 2006 19:47

běhny

Příspěvek od cerberus » 20 črc 2008 19:11

To Balda: taky se chystám do Holešova v srpnu doufám , že taky dorazíš.
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

závod

Příspěvek od spider74 » 20 črc 2008 19:23

jo........ten srpen pokud si zavčas neobjednáš u pořádajícího nocleh tak spíš pod stanem ....bude to na 2 dny
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Příspěvek od spider74 » 20 črc 2008 19:26

jinak s těma běhnama je to pěkně vyčůraně šité místním na míru....ty jako cizák nevíš kolik máš předsadit a oni tě nenechají ani jednu zkušební ránu.....sami mají natrénováno a ví přesně kolik při rychlosti své střely předsaditi a taky si to nesčetněkrát vyzkoušet :cry:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 20 črc 2008 20:23

Přístí tyden odesílam přihlášku tak že pokud se nic vyznamného nestane tak přijedu :lol:
Nocleh bude v poho ....spíš se bojim aby bylo místo v restauraci Kanada :lol: :lol: :cry:
V propozicích máš jakej prusek za jak dlouho ubehnou .....je to už jen o tom spočitat si to.
Běhny má jen Holešov a Hradec na mizivkách :!: S tim že to neni kde trénovat nic neuděláš nejlepší je aby ti kolega namaloval zasahy na kus papíru ...je to dobré ponaučení pro další závod :wink:
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

závod

Příspěvek od spider74 » 20 črc 2008 21:43

tak ono by stačilo kdyby při nástřelech každému pustili 2x běhnu a pak není co řešit.......což oni neudělají - pak jsou skoro vždy žhaví kandidáti na bednu :evil:
.....na druhou stranu je musím pochválit za organizaci a opravdu super atmosféru a příjemné lidi. 8)
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Odpovědět