Stretnutie vzduchovkarov - Slovensko

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
ferin
Příspěvky: 437
Registrován: 29 srp 2007 19:07
Bydliště: Dolný Kubín, SK

Příspěvek od ferin » 29 čer 2008 22:46

komu zo zúčastnených som zabudol poslať odkaz s foto ????? :oops:


Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 29 čer 2008 23:29

Bolo tam Super, tazko to do podrobnosti opisovat, malo to prijemnu priatelsku atmosferu, bolo o com kecat. Aj ked sa v tej horucave nedalo dlho strielat, myslim, ze stacilo. Bolo to hlavne o stretnuti.

Chcel by som podakovat riosovi, za profesionalne zvladnutu organizaciu, ako aj pohostenie a obytovanie.

Tesim sa na dalsie stretko.

...pisem az teraz, lebo padol net nemohol som skor pridat postreh...
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 30 čer 2008 00:47

To Fifo
Ďakujem "pán prezident"!
Ale myslým si,že pochvala patrí každému účastníkovi,lebo ja sám by som nebol dokázal nič.Podľa mňa to bolo kolektívne spáchané dobro ! :wink:
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 30 čer 2008 08:57

Tak sa môžem aj ja pripojiť k poďakovaniu za super akciu Risopepimu ! Bolo fakt super. Ja som tam dotiahol tri generácie z mojej rodiny a všetci si veľmi pochvaľovali. Risopepi sa o nás vzorovo staral a super vykrmoval, všetky paštéky som doniesol naspäť :) . Hneď po príchode v piatok na základný tábor – záhradu, sme zahájili streľbu priamo v záhrade až do úplného zatmenia. Asi potvrdím, že najviac sa nám páčilo strieľanie na sadrové odliatky. Risopepi bude mať trošku odkyslenú pôdu :D . Záhrada bola super veľká a druha polovička záhrady je do kopca, čiže sa dalo celkom dobre strieľať. A dalo sa hlavne zašiť pod stromy keď nás tak povypekalo v lome. Ešte v ten večer (resp. noc) nás Risopepi obšťasnil neskutočne dobrým čipoš gulášom, klobúk dole ešte teraz mi tečú sliny :P . A počas kecania dlho do noci sme občas vystrelili na pivové plechovky povešané po stromoch, divoký západ šuvix :) . Dobrá Šlifka a anglánsky Gin to istili v presnosti. V sobotu ráno nás už čakala fajnová praženička a potom sme sa organizovane presunuli do kameňolomu. Mne sa najviac páčilo strieľanie na vrchnáky z Pet fliaš, pekne pri zásahu lietali do vzduchu a samozrejme sádrovky. Terče sa veľmi neujali, žiadne súťaženie na body . Aha ešte som zabudol na Fifovu veveričku, trochu sme ju pokrstili. Neskôr pridám aj fotky . Slnko nám však postupne vysalo entuziazmus tak sme to po obede zabalili. Už aj diabolky boli horúce jak sviňa a moja QB 78 bola úplne rozpálená až prestala strieľať, len fľusala diabolky. Potom nám organizátor urobil auto prehliadku mesta a zapichli sme to v neďalekej pizzérií . Nášmu stolu pizza celkom chutila len sme ju nevládali dojesť, tie posledné dva trojuholníky ne a ne dostať do seba. Chlapci s DK to darovali na charitu do čierneho mesta. Tak sme sa vrátili na základňu s tým že si ideme trošku poležať, ale akonáhle niekto začal práskať do terčov tak sa pripojili aj ostatný.
Risopepi ešte doniesol z domu ďalšie kovové terče čo skonštruoval na počesť stretnutia. Ja som sa vystrieľal na týždeň dopredu . Zaujímavé bolo strieľanie na zvonček od bicykla až dovtedy keď sa suseda bola s maďarsky hovoriacim prízvukom „informovať „ že dačo tuná lietá vzduchom a dajakó to sviští . Večer bolo posedenie pri ohni a debata o Fifovej plácačke s dobrou slivovicou a nekonečným dnom :wink: . Metaxu som už ja zaspal. Ráno nás znovu Risopepi hostil gulášom a praženicou, čo dodať nebudem preháňať, fakt dobre varí. Ešte na obed nám navaril palacinky . Môjmu synovi povedal že ak nazbiera 1,5kg čerešní tak nám za 20min navarí fajnú bublaninu. Ale už by sa do nás určite nezmestila, leda že by nám to zabalil na cestu. Môžem len konštatovať, že stretnutie bolo medzi super chalanmi a dobrým „náradím“ ktoré som si mohol vlastnoručne obchytať a vyskúšať a veľmi dobre sa vydarilo. Ešte raz ďakujem Risopepimu za skvele zorganizovanú akciu a všetkým čo sa zúčastnili za príjemne strávený víkend. Za moju výpravu môžem povedať, že sa určite teším aj na jeseň ak sa podarí niečo také zorganizovať.
Prajem pekný deň.

PS: ešte som zabudol : Chlapi, kurňa naučte sa kosiť s kosou :lol:
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 30 čer 2008 09:13

To Canadair
Nerád niekoho opravujem,ale praženica,palacinky a bublanina sa pečú ! No,hlavná vec,že Vám chutilo čo som pripravil.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 30 čer 2008 09:19

No vidíš a ja za to drbem syna keď mi povie že " oco uvar mi kurča v rúre ", no sedí to, aký otec taký syn :D
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

stretko

Příspěvek od marosino » 30 čer 2008 09:54

tak ste sa fajn vybláznili.Skoda ze som nemohol.Ale nabuduce aj ked budu diany padat z neba pojdem.
clear43

Příspěvek od clear43 » 30 čer 2008 10:54

Bolo to ozaj dobre, len sa mi nepaci,ze dalsie stretnutie bude az o 2 mesiace. Take stretnutia-spolocenske akcie,by mali byt minimalne raz za mesiac.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 30 čer 2008 11:05

To clear
O termíne by si ešte nemal písať tak konkrétne,lebo to všetkým nevyhovuje , a práve preto sme sa tak dohodli,že niekedy v oktobri,keď už nebudú také horúčavy,a aby čím viac vzduchovkárom vyhovovalo.
Ty stejne máš dotedy čo opravovať! :lol:
(pritom je to pekné,že už Ťa ťahá na ďalšie stretko!)
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 30 čer 2008 11:10

To marosino
To Ti ľahko viem zabezpečiť,aby Diany nepadali z neba,ale tá druhá stránka je na Tebe! :lol:
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

Příspěvek od Kubo 630 » 30 čer 2008 12:48

Tak vam zavidim ze ste tam mohli byt. Ja som v piatok doma podhodil vysvedcenie ktore vzbudilo podobny rozruch ako statny rozpocet na rok 2008
a pobalil som si veci. O chvilu prisiel po mna styko a davaj k dedovi. Tam sme makali po dvore az do vecera. Potom trochu pivny maraton, rano o pol stvrtej do lesa a nic. Vratili sme sa z lesa, najedli a vrhli sme sa na osadenie hákov a riniev okolo strechy. S tym sme sa babrali cely den az do siestej. Potom do maskacov a do lesa do polnoci. Zase nic. Po polnoci sme zalahli a o
tretej rano zase stavali do lesa. Asi o piatej rano s nami paradne vydrbal diviak tak okolo 130-140Kg. Takze zase nic. Domov som prisiel pred obedom
dobity jak ciganska hracka a v kostole som zaspal :D Poobede po auto k otcovi do roboty a odviezt brata a rodinu na rybi. Tam sme boli asi do deviatej vecera. Ked som prisiel domov boleli ma veci o ktorych som ani nevedel ze ich mam. Strasne som chcel ist, ale ako vidite mal som ozaj nabity program. Dufam ze sa mi nabuduce podari dostat sa na zraz, lebo som sa realne chystal aj na zraz k bratom cechom, ale tiez to nevyslo. Na dalsiu akciu sa budem snazit dorazit, lebo vidim o co som prisiel.
Antonio Zoli 1900 Pro S Battue 9,3x62 + Bushnell 4200 Elite 2,5-10x50 RD + Weaver
Hemmerli 16/16x70
Hatsan 55 S + Nikko Stirling Gold Crown 6x42
Slavia 630
Poľovníctvo nieje koníček, je to spôsob života.
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 30 čer 2008 23:05

čo je to za fúkačku :)
Přílohy
gulášpárty.jpg
cojeto.jpg
plameňomet.jpg
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kayco » 03 črc 2008 18:29

jaaj chlapci zavidim vam ze vam to vyslo, super akcoska to musela byt, inac k tym fotkam mozte dat kludne odkazy sem, tak aby sme aj my co sme neboli mohli slintat :)
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 03 črc 2008 23:03

Normálne sa hanbím že som sa tam nedostavil (hlavne keď bývam hen za niekolkými kopcami v bohu zabudnutom okrese VK :) ), ale nedalo sa.
Dúfam že nabudúce sa bude dať.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 05 črc 2008 23:21

Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Odpovědět