Jaky puskohled Delta optical

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 úno 2008 20:26

Alebo si kúp polotovar a môžeš experimentovať :wink: .


Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Clona

Příspěvek od spider74 » 21 úno 2008 20:51

Zajímavý odkaz, ale nevím jak by se prodejce tvářil kdybych chtěl prodat třeba 10 x 10 cm, když to tam evidentně prodává po metrech...... :lol:

......spíš bych volil variantu přijít k hotovému talíři za rozumnou cenu :wink:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 úno 2008 20:58

Ber to tak, že by si mohol urobiť veeeľa pokusov :lol: .
BTW Taký kúsok by možno mali aj ako odpad - oni s nim totiž aj pracujú (aspoň tak som to pochopil).
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Clona

Příspěvek od spider74 » 21 úno 2008 21:08

Bylo by zajímavé zkusit to přesně vyříznout na rozměr vnitřního průměru běžné sluneční clony samozřejměs mírmým přesahem a natlačit to tam, jak jsem tam četl je tloušťka té plástve 10mm což snad bude záruka toho, že to tam bude kolmo k ose a nebude to vzpříčené v žádném směru......za pokus to stojí

nebydlí někdo v Olomouci že by to tam omrknul :?:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 úno 2008 21:56

Alebo nakresliť a nechať vyrezať buď vodným lúčom, alebo laserom.
Euchemio

Příspěvek od Euchemio » 02 bře 2008 14:20

Ahoj všichni. Před časem jsem tady "prudil", když mě naštval prodavač z Binoxu. Nicméně on se zachoval jako frajer a já jsem velmi spokojený majitel Delta 4x32AO.

Nikdy předtím jsem neměl puškohled v ruce (natož před okem) a jsem naprosto nadšený. Mám ho na QB 78 a střílím a střílím. Předtím bez puškohledu s těma hnusnejma mířidlama to nebyla taková zábava. Navíc to začalo bavit syna (kupodivu :)) a ve středu nastoupí do střeleckého oddílu.

Protože se z Binoxu zachovali super, tak bych jim možná udělal další kšeft. Přemýšlím o druhé QB 87 5,5 mm na tuning a o dalším puškohledu, případně trošku lepším, který by šel v budoucnu použít na větrovku, nebo malorážku.

Protože tomu vůbec nerozumím, vycházím jen z informací z tohoto fóra. Zatím vycházím z toho, že by puškohled měl mít víc jak 4x a měl mít AO. Můžete mě poradit?

Protože s Deltou 4x32AO jsem nadmíru spokojen, přemýšlím o Titanium 4-16x42AO, nebo Titanium 6-24x42AO. Ty už ale stojí docela dost peněz (proti 4x32AO), takže si to pořádně rozmyslím, než něco koupím. Jen na QB 87 by to asi taky byl trochu luxus.

- Myslíte, že by se ty puškohledy daly použít na větrovku nebo malorážku?
- Jak je Delta dobrá firma v oboru puškohledů?
- Četl jsem, že Delta 4x32AO je velmi povedený výrobek (proto jsem ji pořídil), platí to i pro tyto dvě Titania?
- Jsou nějaké dobré alternativy k těmto puškohledům?

PS. Je to asi hodně mimo téma, ale dalo by se vyřádit s QB 87 a s Delta Kolimátor Multidot? Nikdy jsem neviděl jak to funguje.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 02 bře 2008 14:41

S Deltou jsou myslím zatím spíš pozitivní zkušenosti ta Delta 4-16 by měla být kopií Weaver V16 takže celkem kvalitní sklo. Mají ho Bary a Kubajzz a myslím, že jsou celkem spokojený. Na větrovku nebo malorážku dostačující. Co už ale nějakou dobu střílím, tak bych na větrocku ćhtěl něco s bočná paralxou. I když to není až zase tak nutný tak je to komfortnější. Na srazu stejně málokdy přehazujeme vzdálenost, s výjimkou posledního FT. Většinou se leží v lajně a pálí se na jednu vzdálenost .-) Na QB je to podle mě zbytečněj luxus, ta flinta nikdy nebude mít výkon aby na ní to sklo mělo smysl. Možná bych zkusil sehnat Deltu 4-16x50 Ao MilDot - docela dost lidí si jí koupilo, ale už jí nemají v nabídce. Já jsem s ní zatím dost spokojenej. Na větrovce mi plně stačí a při ceně 4140,- i s montáží....... paráda.
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 02 bře 2008 22:04

Pro Euchemio : sestuduj si tyto stranky, najdes tam odpovedi na vetsinu svych otazek www.strelectvi.info
Euchemio

Příspěvek od Euchemio » 03 bře 2008 09:18

Mám teď QB 78 4,5 mm a Deltu 4x32AO. Je s tím spousta zábavy, ale pro mě má malou pažbu a nechci se v tom vrtat (pro kluka je akorát a je v záruce).

Nejraději bych chtěl nějakou "pořádnou" větrovku (po večerech "slintám" nad FX Rvolutions :)) a v budoucnu malorážku. Protože by to teď asi manželka nerozdejchala a budu prvně muset dostavět barák, chci zatím sehnat starší QB 78 5,5 mm (byl bych "nervózní", kdybych se hrabal v něčem co je nový a v záruce), abych si měl s čím "hrát". Udělat novou pažbu, tuning atd.

Říkal jsem si ale, že už bych koupil nějakej slušnej puškohled teď, abych ho, až se dopracuju k nečemu lepšímu, nemusel zahodit. Nemusí to být zrovna Titanium, ale trochu lepší než 4x32AO. Ta Delta 4-16x50 AO MilDot, by asi pro mne byla ideální a cena je taky slušná. Škoda, že už ji nedělají.

Prostudoval jsem jak http://www.strelectvi.info, tak vlákno "Kvalitní optika na větrovku" a začínám mít víc jasno v puškohledech, ale míň jasno co vlastně chci. Nebudu asi dělat žádný kraviny a asi se teď podívám po něčem starším (jak jsem četl vlákno "Kvalitní optika na větrovku", tak teď bude slušnech starších Delt na trhu určitě dost :)). Nějakej lepší puškohled budu řešit až to bude aktuální a hlavně až si je trochu ošahám a případně vyzkouším.
energizer

Příspěvek od energizer » 08 bře 2008 21:06

Chcem na vzduchovku Gamo CF 30 namontovat optiku Delta Optic 4x32AO, ktorá ma dlzku 325mm. Nebude velmi dlha vzhladom na sposob nabijania tejto vzduchovky? (dolny natah)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 09 bře 2008 09:57

Nebude, ta optika je krátká.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
energizer

Příspěvek od energizer » 09 bře 2008 18:24

Aku dlzku ma vlastne ta optika? Na jednej stranke pisu 325 a na druhej 296...Delta optical 4x32AO
energizer

Příspěvek od energizer » 11 bře 2008 19:27

energizer píše:Aku dlzku ma vlastne ta optika? Na jednej stranke pisu 325 a na druhej 296...Delta optical 4x32AO
Tak uz som to zistil, je to 296
hlídač
Příspěvky: 21
Registrován: 29 říj 2007 20:30

Příspěvek od hlídač » 12 bře 2008 14:28

Jaké má skla Delta Optical Classic?Broušená,nebo přesně odlévaná. Zajímá mě puškohled Classic 3-9x40.Děkuji
Uživatelský avatar
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

Příspěvek od LuckyHit » 12 bře 2008 18:21

Tak po přečtění celého tématu jsem se rozhodl pro puškohled Delta Optical 4x32AO od Binox.cz

Zůstává ale pro mě ještě problém s montáží. Na vzduchovce je lišta a chtěl bych montáž od Gama, kvůli těm zobáčkům které zapadnou do lišty a zabranůjí pohybu puškohledu.

Půjde přidělat montáž Gamo na tu Deltu? Případně co mám pořídit z vebu Binox, protože Gamo nevedou. Nejradši bych tu Gamo, pokud půjde, klidně zaplatím dvakrát poštovné. A ještě mám koupit nízkou, nebo vysokou? Nízká předpokládám bude daleko lepší, ale možnost podhledu na mířidla nemusí být také k zahození.

Přikládám fotku lišty z CFX

Obrázek
Odpovědět