CZ200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 26 zář 2007 16:21

No ta pazba vypada rozhodne zajimave, sice na me moc exoticky, mam raci klasiku, ale kyz bych to porovnaval s podobnymi, tak se opravdu povedla.

To raduz:
No tak to uz vazne nevim, nejspis, jak rikal troj, to bude v tlakovem zasobniku.
Jinak mam tady pro tebe ten nastrel na 50m. Strilel sem to dneska a prevazne foukal promeny vitr z leva. Je to razeno, v poradi strelby a jak byl uchycen terc k tycce kolicky. U toho posledniho bylo temer bezvetri.
http://www.volny.cz/altaross/50m%205ran.JPG


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 26 zář 2007 17:14

pazba je vzhledove nevyvazena kvuli tomu ze jsem fotil driv nez poprvy vystrelil- puskohled jsem soupnul o 6 cm dozadu a je to vzhedove jiz ok..pojeti je hodne netradicni ale "votomtoje"..kdyz udelam klasickou tuctovou "loveckou" pazbu tak si kazdej rekne hezka klasika ale nikoho to nicim neohromi..proto jsem se rozhodl jit touto cestou..pazby co jsem doposavad delal byly podle nakresu, fota apod tak aby vyhovovaly k presne k obrazu budouciho majitele..abych rekl pravdu tak ty se zase na 100% nikdy nelibily me- jednou byla pazba spise hezka nez prakticka, jednou zase elegantni ale pri klepnuti o zem se muze rozbit, jednou zase takovej klasicky ruskej hranatej zpusob..asi kazdej kdyz zavre oci tak vidi neco jineho..proto jsem vsechny delal ne podle sebe ale na zakazku podle prani..ta masivnost je presne z vami uhadnuteho duvodu- chtel jsem aby se ta pazba perfektne drzela, splnovala veskere strelecky-funkcni parametry, mela osobity design a byla prakticka-proto to kovani na vsech exponovanych mistech a robustnost- proste abych se nebal ji tahat na zadech a tak..licnice je anatomicka- z jedne strany vysoka a z druhe je zadlab na tvar- na fotografii bohuzel neni moc videt..
jinak povrchovka je teakovy olej, zadne moridlo, barva je ciste prirodni..bohuzel fotografie moc odstin nevychytaly..
pbrejsa
Příspěvky: 304
Registrován: 05 dub 2007 06:59
Bydliště: pha5

Příspěvek od pbrejsa » 26 zář 2007 17:33

pro raduzs
bolo by podla vas mozne vyrobit regulator (davkovac) na vetrovku? rusi to robia... ja viem, ze by to mohlo byt nebezpecne, ale ak by to preslo nejakou tlakovou skuskou?
není to náhodou něco jako redukční ventil?

http://talks.guns.ru/forummessage/30/057236-122.html
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 zář 2007 18:02

ano, je to redukcny ventil.
2 altaros: to sa s mojou puskou nastrielat neda... :evil: :evil:
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 26 zář 2007 18:27

No ten posledni soustrel bylo asi taky stesti. Prekvapil i me.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 26 zář 2007 19:36

To Raduzs: Mas moznost vyzkouset jiny tlakovy zasobnik? ..

To Troj: Kazdemu se libi neco jineho, dulezite je, aby se libila pazba svemu majiteli .. "vo tom to je"..

Jinak mne osobne se nelibi .. vetrovka 200S zatim nabizi pouze dvoudilnou trochu moc moderni pazbu, takze bych cekal, ze prvni typ pazby, kterou budou lidi chtit, je prave ta "lovecka klasika" .. tedy neco jednoducheho a osvedceneho, treba na tento zpusob: http://strelectvi.info/cz200s/obrazky/stock_s200.jpg

A pokud to ma byt sportovni a taky hezke, pak by se mi moc libilo neco takoveho:
http://strelectvi.info/cz200s/fotogaler ... leSkel.jpg
http://strelectvi.info/cz200s/fotogaler ... nutLam.jpg

Proste pazba musi vypadat jako pazba .. ne jako kosmicka lod.. :wink:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 26 zář 2007 20:20

polotovary mam, chut do prace taky..takze staci ftoka a muzu dlabat pazbu k obrazu nekoho jineho ;-)

to radusz:
ta fotka co jsi sem dal s tim ventilem- neni problem neco takoveho udelat ale muselo by byt videt co je vevnitr..respektive pokud budes mit vykres nebo fotku z ktere bude pochopitelne jak ten mechanismus funguje tak to neni problem vyrobit...ale byt tebou tak se snazim sprovoznit tu tvou pusku a ne hledat nebo vymyslet takoveto veci..
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 zář 2007 20:20

sidewinder: bohuzial nemam. pisal som mail do CZ, ci by bola mozna reklamacia nizkeho vykonu, ale nikto sa mi neozval uz dva dni...
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

np

Příspěvek od Barys » 26 zář 2007 20:52

Když pažbu tak klasiku (jen můj názor). Pažba se mi nelíbí,ale opracování slušné.
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 zář 2007 21:06

troj: tazko mozem nieco vymyslat, ked som uz vyskusal vsetko, co mi radili skusenejsi, a pani z CZ sa tvaria, akoby som ani neexistoval.... :? mimochodom, ani neviem, ci by mi to zobrali na reklamaciu, ked uz som s tou skrutkou zadnej bicej pruziny tolko hybal, ze aj slepy by videl stopy pohybu
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
technox
Příspěvky: 16
Registrován: 13 zář 2007 19:47
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od technox » 05 říj 2007 19:40

Trochu z jiného soudku..Nemohl by někdo prosím hodit nákres vnitřku ruční pumpy na PCP ???? :?:
Filip

Plnění lahví v Brně

Příspěvek od Filip » 07 říj 2007 17:48

Chtěl bych se zeptat, kde se dají v Brně naplnit lahve na 300atm. Předem dik.
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 07 říj 2007 19:24

Chtel bych od nekoho s praktickou zkusenosti s rozdelavanim tlak. zasobniku radu, na jakou stranu se povoluje ventil. Nebo li at nedojde k omylu, stojim celem proti ventilu a klasika mi rika, ze bych mel kroutit proti smeru hodinovych rucicek. Jak to tedy je?
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 07 říj 2007 20:46

je tam klasickej zavit "pravej"
1michal
Příspěvky: 27
Registrován: 08 zář 2007 15:44
Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

CZ200S a Weihrauch HW97k

Příspěvek od 1michal » 10 říj 2007 10:15

Ahoj, rozhoduji se mezi větrovkou CZ200S a Weihrauch HW97k, ale pořád nevím, kterou z nich. Pro CZ200S mluví snad vše, až na plnění zásobníku vzduchu, jelikož nemám kde doplnit bombu, tak připadá k úvahu jen plnění pumpou a o té nemám žádné informace. Myslíte, že by Weihrauch HW97k mohl být slušnou náhradou za onu CZ200S?
Odpovědět