CZ200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
marezin
Příspěvky: 135
Registrován: 30 lis 2005 21:17
Bydliště: Louny

Příspěvek od marezin » 25 zář 2007 16:39

no,pokud se bavíte o tomto šroubu tak sem ho take neměl utažený,a zhruba po 1000 vystřelech jsem hoztratil,no ztratil při výstřelu mě podložka co je pod ním prorazila nehet našel jsem akorat tu podložku co byla pod ním,dal jsem tam,podobný,utahl a v poho.


mc.gyver
Příspěvky: 177
Registrován: 18 úno 2006 12:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mc.gyver » 25 zář 2007 17:52

ví někdo o nějaké vhodné rychloupínací montáži na větrovku???
CZ 200S 4,5mm Accushot 8-32 x 56S WAT Mil-Dot
Gamo HUNTER 440 Theoben Gas Rams 4,5mm Strike 3-9 x 50E
Walther CP99 Compact
TOZ 17-01
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 25 zář 2007 17:55

tusim jeste jednu zradu ktera by mohla byt pricinou veskereho tveho trapeni- mechanismus tela pusky je tedy naprosto stejny jako u nasi 16J..pokud pominu ze by byla chyba jak jsem popisoval driv uz zbyva jen jedno- uvnitr tlakoveho tubusu je mechanismus pritiskujici zpetny ventilek zavirani vzduchu- dle vlastni zkusenosti vim ze ladeni tohoto ma extremni vliv na presnost, tj konzistenci a vykon- hledal bych tedy zradu tady..ovsem jestli ses bal rozebrat mechanismus pusky tak tohle uz nerozeberes urcite- to dalo fusku i me- potrebujes dobrej stahovak a specialni vercajk...
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 25 zář 2007 18:00

no tak to mas pravdu, to nerozoberiem. rozmyslam, ci sa nemam vypravit za tebou alebo sidewinderom do ciech... akurat ze byvate tak strasne dalekoooo :roll:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 25 zář 2007 19:45

takze konecne nadesel den kdy mohu zverejnit kus sve prace, predem rikam ze to neni prvni vyrobena ale drivejsi byly na zakazku vyrabene do zahranici a nynejsi majitele si neprali jejich zverejneni..pokud obcas listujete zahranicnimy odkazy sem tam tam svou praci vidavam..ale ted k veci- predstavuji vam tuningovou pazbu na vetrovku cz200s udelanou naprosto k obrazu memu- jednodilna pazba z tresnoveho dreva (konkretne tato z horizontalne lepeneho ze 3 kusu- levnejsi polotovar), anatomicka rukojet po vzoru sportovnich pusek, anatomicka licnice aby tvar sedla na drevo jako pr__l na hrnec a specialni kovani z lesteneho hliniku- kovani pod rukojeti kvuli zamezeni nebezpeci odstipnuti spodku rukojeti pri strelbe vleze, predni uchyt aretujici tlakovy zasobnik a hlaven a specilani botka z mekke "chytlave" gumy, navic je cely spodek pazby udelan tak, aby pri polozeni na rovnou plochu pevne sedel (po vzoru br) ale aby razance tohoto zakroku neovlivnila design a celkovy dojem..ve finale vsechny oblouky vznikle opracovanim oble tak aby byly elegantni, samozrejmosti je stylove prislusenstvi a to klicka a spoust..pazba je celkove cca o 5 cm delsi nez puvodni a byla koncipovana tak, ze jsem zavrel oci, rekl si jaky by byl nejprijemnejsi uchop a "obalil" ho pazbou:-) posledni detail je skryta rytina s mym podpisem..mam momentalne nekolik vyrezu takze kdyby snad nekdo z vas zatouzil po takoveto pazbe muze se mi ozvat na mail troj11@seznam.cz ...tak co, libi se?

www.troj.dphoto.com
mc.gyver
Příspěvky: 177
Registrován: 18 úno 2006 12:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mc.gyver » 25 zář 2007 19:55

To :Troj
Troji promin ,ale tohle se mi moc nelíbí.Máš ještě jiné koncepce?Líbilo by se mi kdyby ten tlakový zásobník byl úplně schovaný,pod nějakým rychlo sundavacím krytem. :idea:
Jinak přeji hodně úspěchú v dalším tunění. 8)
CZ 200S 4,5mm Accushot 8-32 x 56S WAT Mil-Dot
Gamo HUNTER 440 Theoben Gas Rams 4,5mm Strike 3-9 x 50E
Walther CP99 Compact
TOZ 17-01
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 25 zář 2007 21:54

Troj: jak už jsme se bavili - vždy se najde kritika :lol: Pažba je fajn, já bych za sebe vytknul přílišnou masivnost té oblasti za rukojetí - lícnice a tak (podle mě je nevyvážená ta přední a zadní část, ne hmotností, ale vzhledově). Taky ten přední úchyt - podle mě to tam působí nepatřičně.
Já mám ve výrobě polotovar z americkýho ořechu, jenže momentálně není absolutně čas. Taky jsem domluvenej s jedním nástrojářen, že mi udělá nástroje do frézy aby šla udělat pažba z jednoho kusu, která bude krýt polovinu hlavně a celý zásobník vzduchu.
Ale každá práce se cení a vím co ti to dalo práce to realizovat (poprvé jsme se o výřezu bavili tak před rokem ne?). Koneckonců proti gustu........ a pokud se to líbí tak bych v tom nehledal mouchy :wink:
EDIT: troji jakou jsi tomu udělal povrchovku? Nebo je to zatím bez?
Naposledy upravil(a) Silencer dne 26 zář 2007 08:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10833
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 26 zář 2007 02:47

Tak jsem musel jen otevrit jinej prohlizec abych kouknul na Trojovu pazbu, Troji dost dobry, masivni je tedy fest ale zase ji neprerazis kdyz ti upadne. Pekny.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
1michal
Příspěvky: 27
Registrován: 08 zář 2007 15:44
Bydliště: Nový Hrozenkov
Kontaktovat uživatele:

Pumpa

Příspěvek od 1michal » 26 zář 2007 10:48

Ahoj, chci se zeptat jestli nekdo vlastni pumpu k cz200s, jde mi o jeji zpracovani, potencionalni zivotnost, rozmery, udrzba. Dekuji
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 zář 2007 11:29

bolo by podla vas mozne vyrobit regulator (davkovac) na vetrovku? rusi to robia... ja viem, ze by to mohlo byt nebezpecne, ale ak by to preslo nejakou tlakovou skuskou?
Obrázek
kodl68
Příspěvky: 40
Registrován: 25 srp 2006 10:44
Bydliště: Západní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kodl68 » 26 zář 2007 11:35

To Troj: pažba se mi líbí, je dost masivní, dost velké "FUTURO". Možná tam ale vidím jeden problém, pažba je podle mne příliš vysoká a je málo místa "pro oko". Toto jsi asi již řešil, na dvou fotkách vidím posunutý puškohled směrem dopředu - ale v tom případě se ti tam nevejde otočný zásobníček, takže zase asi budeš muset "cuknout" s puškohledem dozadu. Možná je to jen můj názor, ve skutečnosti to možná nevadí, chce to vyzkoušet a vzít flintu "do tlap". Ale stejně - gratuluji !!!
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 26 zář 2007 14:35

Troj: skvela tvorba, sverazne pojeti. Pokud budes vyrabet i dalsi pazby, vzhledove - tvarove jine, tak se mnou pocitej, coby se zakaznikem.
Kosto

Utesnenie skrutiek

Příspěvek od Kosto » 26 zář 2007 15:15

2 Radus

Nazdar, mne tiež prefukoval pri výstrele vzduch okolo tej spodnej skrutky aj okolo toho cervika.
Utesnil som to instalaterskou teflonovou tesniacou paskou. Skrutka ma rozmer M4x asi7 a ten cevik je M3x12.
Pri tejto operacii som ten cervik rovno vymenil za imbusovu skrutku M3x10. (cervik beztak asi 2mm trcal a tuto skrutku som utiahol az po hlavičku, koniec som zabrusil do spicata, tak ako bolo na cerviku).
Po utesneni sa vykon pusky zdvihol, ale nemam to premerane, lebo nemam chrono.
Nelepit tie skrutky lebo lepenie je aspon teoreticky :lol: nerozoberatelny spoj .
Chyba moze byť ešte v tlakovom zásobníku (ten ventilček na spodku). To by sa dalo zistiť vymenením tohoto zasobnika.

2 Troj: krasna pazba
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 zář 2007 15:28

diky, kosto. cervika som sice zalepil a uz neprefukuje, ale vysledok to neprinieslo ziadny. chyba musi byt inde...
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Kosto

Příspěvek od Kosto » 26 zář 2007 16:03

2 Radusz
Skus ešte utesniť tú spodnú srutku.
Inač moje nastavenie je asi nasledovné:
Bicia pružina cca o 2 otačky povolena, červík trčal cca 2mm (teraz je tam už imbusová skrutka, lebo ten imusový kluč do červíka som brutálne ohol a skrútil než som ho povolil asi bol zalepený, ale aj tak prefukoval). Tato skrutka (M3x10) je dotiahnutá až po hlavičku.
Odpovědět