Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od pavel 54 » 16 říj 2015 07:54

Podle pravidel sportovní střelby-je to jasná devítka! Pokud čára by nebyla vidět přišel by na řadu kalibr rozhodčího.


martk
Příspěvky: 144
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 16 říj 2015 18:09

Taky si myslím. Fox special je dostatečně přesný i na 25 m a dá se s ním normálnė trénovat střelba do pistolového terče. To je u flobertek vyjímka.

A všimli jste si té korunky ražené pod hlavnī? Je to značka pro speciální přesné hlavně výběrové kvality :P
Dresslerovky, Špilas
Adler A
Příspěvky: 282
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 17 říj 2015 13:27

Korunku mám pod hlavní Specialu taky, jak jsi na to přišel co to má značit?
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
martk
Příspěvky: 144
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 20 říj 2015 13:39

Když jsem Fox Special u p. Dresslera kupoval, tak mi řekl že právě tou korunkou jsou výběrové hlavně pro terčovky označeny.
Dresslerovky, Špilas
Adler A
Příspěvky: 282
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 20 říj 2015 13:55

A čím se liší od ostatních hlavní které nejsou značené korunkou?
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
martk
Příspěvky: 144
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 20 říj 2015 14:28

Nechtěl mi nic konkrétního prozradit, jen že jsou tam nějaké technologické fígle aby to co nejpřesněji střílelo.
Dresslerovky, Špilas
mvoracek
Příspěvky: 166
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 23 říj 2015 14:56

Něco na tom bude, protože ta přesnost je fakt výborná. I na větší vzdálenosti. To je u flobertek vyjímečné.
Dresslerovky, ZKM 451
mvoracek
Příspěvky: 166
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 27 říj 2015 18:25

V neděli jsem navštívil p. Dresslera a kromě jiného jsme mluvili o hlavních na Special, něco málo mi o tom prozradil. Hlaveň je oprimalizovaná na střelbu s náboji s kuličkou, kromě jiného jsou tam dělány nějaké speciální úpravy v oblasti ústí hlavně.

Já jsem vyzkoušel i špičky a přesnost je s nimi také dobrá.
Dresslerovky, ZKM 451
paul67
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2014 19:02

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od paul67 » 03 lis 2015 22:18

Souhlas...Presnost,pokud jsou dobre serizena miridla vyborna...Mozna pujde u usti o cockovanou hlaven..Rozhodne musim rict,ze je to bezkonkurecni flobert a to i co se tyka pruraznosti,az neuveritelny vykon,vzhled k zakonemu limitu...dal to nebudu rozvadet :D
Adler A
Příspěvky: 282
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 05 lis 2015 17:05

Ta hlaveň má asi fakt čokovaný ústí protože přesnost Foxky Speciálu je fenomenální, pokud vezmeme v potaz že se jedná o flobertku.....
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
Batistuta
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2011 23:13
Bydliště: Praha

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Batistuta » 09 led 2016 08:18

Tak mne čeká oslava čtyřicetin a udělal jsem si radost a objednal si před vánocemi Foxe Special černěného s 250mm hlavní,anatomická rukojeť . Hotový bude sice až v únoru ,ale těším se jak malej kluk :).
Adler A
Příspěvky: 282
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 13 led 2016 15:22

250 mm hlaveň, to bude střílet fantasticky. Já mám "jenom" dvoustovku tak tiše závidím.....
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
martk
Příspěvky: 144
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 13 led 2016 15:56

No já nevím, mě 2oomm hlaveň bohatě stačí, ale každý to vidí jinak.
Dresslerovky, Špilas
cernunos
Příspěvky: 457
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 13 led 2016 17:14

Podle mě zbytečné těch 250mm,přesnost by "paradoxně" mohla být ještě horší než u 200mm.Jak mi sám p.Dresler potvrdil,tak při tak malé rychlosti u tak těžké střely lehce dochází ke strhávání z tak dlouhé hlavně,protože než jí střela opustí tak na ní působí sebemenší záchvěv ruky,přičemž tomu nepřispívá ani zpětný ráz,ikdyž minimální,tak u tak dlouhé hlavně může působit také na přesnost,zvláště u špičatých střel,které jsou "nakrmenější".
Apropo:neí jak vám ostatním ale mě docela dost nevyhovují daná miřidla-mušku mam chromovanou a hledí zas černěné,takže při meší viditelnosti nebo tmavém pozadí se mi miřidla rozplývají,nemluvě o jejich tlouštcě.osobně bych uvítal subtilnější mušku i hledí.Už zvažuju je bud předělat na drobnější a nebo zkusím nějaký kolimátor na hlaven.
Jinak bych rád zhlédl nějaká videa,kde úžsaní střelci trefují na 15m víčka od petlahví...,jsem ted líný vyhledat onoho výtečníka,který to tu před nějakou dobou uváděl.Podle mě čistá lež,takových výsledků dosahují leda tak sportovní střelci se špičkovou vzduch.pistolí na 10m,natož na 15 s flobertkou,i kdyby sebelíp udělanou tak vždy trochu zneváženou nedokonalým střelivem s nekonzistentními výstřely.Takového soustřelu nedosahuje koneckonců ani p.Dresler na svých videích a ten má snad svoje flobertky už sakra v ruce a v oku ne??Proto mě udivuje,proč nikde nejsou k mání videa ze střelby,jako jsou třeba vzduchovky-videa.At vidíme, jak se ta víčka dají snadno trefovat na takové a snad ještě větší vzdálenosti.Já mam videí dost ale nemůžu se v nich ani zdaleka chlubit takvou přesnotí,proto se s nimi sem radši nehrnu.Moje nej výsledky jsou,když trefím na 12-16m každou druhou až třetí ranou plechovku od piva či větší cíle.Je tam vícero faktorů,které se na výsledku podepíší,ta Foxka se dá velice snadno strhávat,pak je tam vada střeliva,ne zrovna štastně zvolená miřidla pro mé oko(to je čistě subjektivní názor,jen pro ty ,kteří by se chtěli hádat),prostě mi přijde,že trefovat s ní kvalitně je snad 3x těžší než z dobré vzduchové pistole.I přesto mě ale střelba z Foxkou stále dost baví(narozdíl od začátků,které byly poskvrněné několika problémy ohledně velké nepřesnosti,která se pravda zlepšila až po zaslání výrobci a díky pravidelnějšímu čištění po každé střelbě).Tak at vám to střílí a zkuste toto vlákno třeba oživit nějakými nápaditými fotkami či líp ještě videi ze střelby nejen Foxkou ale i ostatními Dreslerovkami,at je na co koukat,hlavně na ty víčka od patlahví bych se rád juknul...... :o
pparatkoo
Příspěvky: 83
Registrován: 16 zář 2015 19:03

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od pparatkoo » 13 led 2016 18:29

V každém vlákně se najdou jedinci co na patnáct metrů sundavají kostky cukru a pet víčka a na dvacet pět metrů dosahují úctyhodných výkonů na vzduchovkovym terči. Jinde zase flobertkovim Brňákem na padesát metrů posunují plechovky (přes pevná mířidla samozřejmě). V jiným vlákně se dá derringerem na padesát metrů dosahovat olympijských výsledků .....a jiné :D
A potvrzující videa pořád žádná :)
Abych nebyl (určitě budu) pranýřován za OT tak bych se chtěl zeptat jestli nevíte,že by pan Dressler chystal nějakou novinku ? Co si tak pamatuju tak v jeden čas chrlil každou chvilku něco nového tak jestli zas něco nechystá.
Odpovědět