Online soutez pro vzduchovkare

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Eki

Příspěvek od Eki » 26 úno 2007 17:42

2 ss2men : BTW nezapomen si vsechny data zalohovat na disku protoze wz velmi rad maze obsahy stranek kdyz se mu neco nezda .) tak bacha na to. Sidewinder by mohl povidat .)


splash

Příspěvek od splash » 26 úno 2007 18:39

Chci se zeptat, na co ty A4 terče dáváte ? Já zatím střílel jen do těch 14 x 14 na lapači, a mám obavu když tu A4ku přidělám na nějaké prkno a budu do toho střílet 13J na 10 m tak bych mohl mít druhej terč z brejlí :shock:
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 26 úno 2007 19:01

neboj, mám Slávku 634, ta má taky cca 13J a střílím do 22mm dřevotřísky a diabolka do ní kompletně zajede i na 30m.
Horší to je s tou CO2 pistolkou, ta má jen 4J a to už se odráží. Tak pro jistotu po výstřelu přivírám oči. :D
A nebo to podložím silným kartónem a zůstává to v něm.
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 26 úno 2007 19:25

Eki
na wz.cz mám tri stránky umiestnené ale všetko si robím najskôr na vlastnom disku a až tak to upnem.

Manželka mi okupovala PC tak som nemohol pokračovať, ale idem urobiť štruktúru a podstránky. To už ale design nebudem prerábať.

Doplnok:
doplnená podstránka TERČE... :oops:
Naposledy upravil(a) ss2men dne 26 úno 2007 21:11, celkem upraveno 1 x.
splash

Příspěvek od splash » 26 úno 2007 20:54

jirkausti: no jasně, drrrrevothrrrriska ! Nějaká takováhle žoužel a ne dubové prkno které to pleskne zpátky. A ještě k tomu jí mám hromadu zbytků - proč jsem kurňa přemejšlel o fošně ? dik dik dik
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 27 úno 2007 21:17

ss2men-prosimtě na jaký terče se bude střílet na těch 15 metrů?
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 28 úno 2007 07:15

pozri sekciu terče
ale sú to presne tie isté ako na 10 metrov v stoji.
Ešte ich trošíčku upravím, ostali mi tam nejaké nezrovnalosti.
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 07 bře 2007 13:04

dnes je venku konečně pěkně, tak když se mi podaří utéct včas z práce, půjdu něco nastřílet a výsledky pošlu. :wink:
p.s.: jak je ten pistolový terč na 10m, je tam napsané Inner Circle = 10 a 1st ring = 10. Takže oboje se tedy počítá za desítku?
Jirka
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 08 bře 2007 14:20

ZDAR, stránky sú pripravené mám však zopár technických otázok.

Súťažné disciplíny ako aj pravidlá boli mierne zmenené. Preto som sa rozhodol že nebudem nadalej vyhodnocovať započaté súťaže ale že vyhlásime úplne nové kolá vo všetkých kategóriách.

K terčom na 10 metrov vzduchovou pištoľou sa neviem vyjadriť, dal som tam terč taký aký som dostal. Je len vo formáte pdf. Nedozvedel som sa ani rozmery terča aby som ho mohol upraviť.

Tekže tí, ktorí chcete súťažiť môžete začat. Dnes upravím stránky a začnem pracovať na rýchej aktualizácií.

PS: nástrely ktoré ste poslali SIDEVINDEROVI umiestním na moje stránky, budú sa nachadzať pod odkazkou HISTÓRIA, tá ale zatiaľ nieje.

PS: 2 - môžete posielať aj fotky zbraní, aleobo natočené videjká do 1-2 MB.

PS3: práve rokujem s jedným poskytovateľom webhostingu, ktorí sa má vyjadriť k bezplatnému poskytnutiu domény (sponzoring) tak uvidíme, či nezmeníme doménu aby som mal k dispozícií viac ako súčasných 50MB priestoru.

ss2men
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 bře 2007 15:47

Jsem rád, že ses toho ujal. :wink:
Mám jen pár připomínek.
1.) Mělo by tam být jasně napsáno, že na 30m se může střílet i na terče co jsou určené na 10m, ale dají se vždy dvě rány do jednoho terčíku. Ten stávající je totiž pro pístaře nestříletelný. Nebo by tam měl být alespoň ten modifikovaný terč s většími roztečemi, na ten střílela asi většina lidí.
2.) U pistole by mělo být jasně napsáno, že je jedno jestli se pistole bude držet jednoruč nebo obouruč, ale musí se střílet bez opory. Když je poloha libovolná, tak můžu střílet s oporou, což je u pistole na 10m na tak velký terč blbost.
3.) Myslím, že jestli jsem to dobře pochopil tak u soutěže na 10m ve stoje a 30m libovolně se nezměnilo nic, takže by se ve vyhodnocování klidně mohlo pokračovat dál, jen začít ty nové disciplíny 15m a pistole.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Hornet

Příspěvek od Hornet » 08 bře 2007 18:44

Nebolo by dobre pouvažovať nad tým že na 30m by to bolo určené len pre vetrovky a spraviť ešte jednu disciplínu pre piestové vzduchovky s optikou na 20m lebo konkurovať piestovou vzduchovkou na 30m vetrovke sa nedá. Ináč je to fajn že sa toho niekto ujal.
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 08 bře 2007 19:31

No, je jasné že se větrovka s pístovkou rovnat nedá, ale když vemu že Kubajzz nastřílel s H 100 150 bodů a jistý větrovkář "prcek" nastřílel s CZ 200S 156 bodů, tak si myslím že je to poměrně slušný.Podle mě si pístaři na 30 mtrů na terč B mohli docela dobře zastřílet.Vezmu-li ještě to že se na 15 metrů střílí bez optiky a na 20 metrů by se mělo střílet s optikou :? :shock: no nevim, jsem moc rád že se toho někdo ujal, sem tam nějaká změna neuškodí, ale až tak radikální změny mi nepříjdou vhodné.
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Hornet

Příspěvek od Hornet » 09 bře 2007 19:18

Bol to len taký nápad netvrdím že sa musí zrealizovať poprípade by sa mohlo strieľať na 30m a mohlo by to biť rozdelene na vetrovky a piestové vzduchovky proste som len chcel aby aj ty čo nemajú vetrovku mali šancu na nejaké slušné umiestnenie. :wink: Keď pozrieš do výsledkov tak najprv sú vetrovky a až potom piestové vzduchovky, ale ako som už povedal bol to nápad a netrvám na tom aby sa zrealizoval ja aj tak plánujem kúpiť vetrovku len by to možno viacej motivovalo tých čo ju nemajú a chceli by sa slušne umiestniť takto si možno povedia že to nemá význam keď aj tak nemôžu byť prvý, ale je to len môj názor a nikomu ho nevnucujem. :wink: 8)
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 09 bře 2007 20:24

Jo je to jen nápad a my o něm diskutujejem, od toho je diskuze.Je jasné že větší spektrum discplín je potěšující.Ten nápad aby se mohli pístovky taky umístit je dobrej.Třeba by se střelba na 30 metrů mohla rozdělit na dvě kategorie, ale to to mi příjde zatím zbytečný.Jinak se mi online soutěž moc líbí.
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Uživatelský avatar
ss2men
Příspěvky: 233
Registrován: 14 lis 2006 10:27
Bydliště: Kežmarok

Příspěvek od ss2men » 10 bře 2007 07:55

zdar páni.

myslím si že teraz je je to spravodlivo rozdelené. Namiesto polemizovania by ste mohli niečo nastrieľať a poslať, tiež by som na stránkach uvítal zopár vašich fotografií alebo nejaké pekné videá zo streľby na čokoľvek. Práve sa trápim s výrobou odosielacieho formulára.

Momentálne je na každú streleckú kategóriu vytvorená jedna tabuľka, podľa množstva zaslaných nástrelov budem kvartálne pridávať dalšie tabuľky.

PS: keby mal niekto vhodný terč pre vzduchovú pištoľ a mohol by mi to poslať alebo pridať tu na fóre pomohol by nielen mne. Ale lepšie by to bolo vo WORDe aby som to mohol ešte upraviť. Ak si strelci z pištolí prajú upraviť podmienky streľby uvítam nápady.

PS2: zatiaľ tomu nerobte veľku reklamu ako to niektorí spomínali. Design stránok je len vo vývoji...
Odpovědět