Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
jurasek59
Příspěvky: 291
Registrován: 17 čer 2010 15:15
Bydliště: Šumperk

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od jurasek59 » 20 dub 2015 17:22

není na ní co opravovat 9.5 j je víc než 7.5


mvoracek
Příspěvky: 165
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 20 dub 2015 17:25

Že se s nim bavíš. Jen tady provokuje. Přečti si všechny jeho komentáře, zásadně a vždycky proti.

Napřed tvrdil že se s Foxkou nedá nic trefit a když na videích vidí že střílí přesně začne zase vymýšlet nesmysly. Jasně že ji neviděl ani z rychlíku :lol:
Dresslerovky, ZKM 451
jurasek59
Příspěvky: 291
Registrován: 17 čer 2010 15:15
Bydliště: Šumperk

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od jurasek59 » 20 dub 2015 17:43

ale co uvidím já vam to píšu jasně 7.5j není 9.5 a vždycky to vyzkouším nechci se hádat
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od strelec3751 » 20 dub 2015 17:45

Omlouvám se, že se vměšuji.
Nemusel ji vidět ani z rychlíku. Ale zákony mechaniky a balistiky jsou jen jedny, nejsou žádné vyjímečné pro flobertky pana Dreslera. Ať jsou sebepěknější.
A jakýkoliv normální projektil s energií 7,5J vystřelený ze sebezázračnější zbraně na 35 metrů běžnou plechovku neprostřelí. Pokud ano, pak lze opravdu s úspěchem pochybovat možná buď o pravdomluvnosti nebo spíš o těch 7,5J.
Adler A
Příspěvky: 282
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 20 dub 2015 17:47

Máš pravdu, na otázku jestli někdy střílel z dresslerovky neodpověděl. Takže je jasný že ne. Bylo by diskuzi prospěšné kdyby zde zaznívaly především příspěvky těch co mají s dresslerovkami přímou zkušenost.
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Zakk » 20 dub 2015 17:51

Poslední dobou to tu znovu začínám sledovat a je mi docela líto,že není možnost banu-někteří jedinci by si jej opravdu zasloužily.Toto vlákno jsem zakládal,abych se dozvěděl něco o flobertkách pana Dresslera-tím myslím od lidí,kteří flobertku vlastní a střílí z ní.
Výplody lidí co s touto flobertkou nemají zkušenost(tzn. nevlastní ji a nestřílí z ní) mě nikterak nezajímali,nezajímají a ani zajímat nebudou.
Doufal jsem,že v tomto vláknu se něco dozvím a pomůže mi při rozhodování jestli flobertku zakoupit či nikoli,že zde budou psát fandové řekněme značky či modelu.
Proto bych byl velmi vděčný a věřím,že ne jen já,aby sem přispívali jen majitelé zmíněných flobertek a někdo,kdo má snahu neustále něco shazovat ať jde do .......
Vás ostatní uvědomělé členy tohoto tématu :D ,prosím neraagujte-blbcům to dělá zřejmě dobře :wink:
QB78 DEluxe .177,optika Nikko Stirling 3-9x40AO - Mountmaster-derringer Rex L 3",Slavia 631 .177
mirekd
Příspěvky: 168
Registrován: 22 říj 2011 16:02

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mirekd » 20 dub 2015 18:03

Pro mě jsou obě videa na střelbu z Fox Specialu vítaným přínosem. Ukazují jaký má potenciál. Za sebe mohu říct že Foxka nemá chybu a je z ní radost střílet.

Video střelby na 25 metrů na terč mě nakoplo a v neděli jsem nastřílel rekord 89 bodů! A Foxka bezvadně fungovala, to se zdaleka o všech flobertkách říct nedá.
pistole Fox S 200, Fox Special, derringer Rex L
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od koník » 20 dub 2015 18:53

No nevím. Sice nemám Fox special, ale Trampa. Přesnost řešit nebudu, to je u každého individuální. Ale průraznost, už by tak individuální být neměla, pokud jsou zbraně stejně výkonné. Když jsem s ním naposledy střílel a to už je hodně dávno, byl jsem hodně zklamaný. Střílel jsem na petku ve které jsem měl trochu vody a zavěšenou na stromě. Z 12 zásahů na cca 8-10m prošly pouze čtyři střely a to jen první stěnou petky. Tak že i já se přikláním k názoru, že tohle vlákno, které kdysi v dobré víře zakládal Zakk, se proměnilo v čistě markrtingový tah, který navíc nic nestojí. Přeberte si to jak chcete, ale takhle to vidím já.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Kavy » 20 dub 2015 20:05

Kolik je taková "průraznost" Joulů ? Určitě najde možnost u koho to změřit.
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od koník » 20 dub 2015 20:09

Změřit ji určitě můžu, ale nebude to nic platné, dokud nezměříš tu, co prostřelí plechovku na 38m
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Kavy » 20 dub 2015 20:14

Takhle jsem nad tím nepřemýšlel :-)
Mám Alfy a tam není s výkon problém.
Uživatelský avatar
kentan
Příspěvky: 618
Registrován: 13 bře 2013 21:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od kentan » 20 dub 2015 20:22

Já tedy nevím, mě to jako marketingové žvásty nepřipadá. Dreslerku tedy nemám a mít nebudu, je to sice krásný kousek, ale za peníze, za které mi bohužel nestojí. Nicméně předváděné výkony považuji za reálné, mám pušku flobku od Řeháků (překopanej Anschütz za 4000 - max co jsem byl ochotnej za takovouhle hračku dát) a tohle je výsledek střelby z neděle na zahradě, 35 metrů (+- metr) vstoje bez opory... 26 ran.. 2 jsem humpolácky utrh, 2 podmířil. Furt tam mám perličkovou mušku, co mi zrovna nevyhovuje. Ale dokopat se k výrobě jiný se nějak nemůžu.
Jinak flobka je na slušný výsledek náročná skorem jako křesačka - vzhledem k malé rychlosti zůstává střela v laufu déle a stačí nepatrný pohyb... (U křesačky trvá déle zapálení náboje, vlastní výstřel je už rychlý, kdyby chtěl být někdo akurátní)
terc1.jpg
http://www.kk8lir.com
Pořádná bouchačka je z oceli, dřeva a maximálně trocha mosazi.
paul67
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2014 19:02

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od paul67 » 20 dub 2015 20:29

Presne jsem tusil co se tady strhne.Pro pochybovace...Za prve,vubec bych tady nesrovnaval nejaky petky naplneny vodou s plechovkou,vite vubec jaky ma voda zastavovaci ucinek? https://www.youtube.com/watch?v=yxKKvDuJX8w Za druhe,pro ty,kteri chteji obvinovat vyrobce z pouziti hlavne bez expanzni komory,meli by jste si uvedomit,jestli tvrzeni muzete nejak prokazat....
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od koník » 20 dub 2015 20:36

Paul: ad1-nikoho neobviňuju
ad2-vodu jsem měl po dně asi 5cm, aby byla zatížená

kentan: na tu vzdálenost ti to provrtá plechovku od jahod? ...nebo co to je...
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
kentan
Příspěvky: 618
Registrován: 13 bře 2013 21:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od kentan » 20 dub 2015 20:45

Na plechovku od jahod jsem nestřílel, páč tu nemám (a protože konzervovaný jahody nerad, ani mít nebudu), ale na plechovku od piva jo (Plzeň, ale použít jde asi i jiná...:) ). Na 35 metrů prostřelí tělo, pokud je prázdná. Pokud je plná vody, durch (obě strany) neprolítne, ale piksla někdy praskne. Dno a hranu jak kdy, záleží z jakého úhlu trefim, jestli je zapřený, nebo se pohne. Výkonu není moc a záleží na každé sebemenší ztrátě.....
http://www.kk8lir.com
Pořádná bouchačka je z oceli, dřeva a maximálně trocha mosazi.
Odpovědět