CAFTA

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubique
Příspěvky: 167
Registrován: 24 dub 2012 18:42

Re: CAFTA

Příspěvek od Kubique » 06 čer 2014 07:14

Obrázek


CZ 200 S HUNTER + Hawke Panorama
milius
Příspěvky: 3137
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: CAFTA

Příspěvek od milius » 06 čer 2014 09:06

Marcela píše: Nezlob se, ale právě jsi u mě ta „fňukna“, protože jsi se do ní tímto i sám pasoval.
To není fňukání a nechci žádný metály.To je smích nad paradoxem a trapnost vývoje.Až budeš mít ale hlavu na špalku,pak buď chytrá :roll:
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: CAFTA

Příspěvek od Marcela » 06 čer 2014 10:08

No vidíš, záležitosti ohledně pozemků, smluvních dohod apod. jsi měl řešit už když to bylo skutečně aktuální, a to myslím tu dobu, kdy se všechno organizovalo za pochodu hromadně a nikdo za nic prakticky nezodpovídal, ovšem kromě Tebe, a to pokládám za paradox zase já.
Proto právě vývoj tímhle směrem, a založení asociace jako právního subjektu považuju třeba i v tomto ohledu za jakousi nezbytnost.
Udivuje mě jen, že zrovna Ty s touhle zkušeností v tom shledáváš něco trapnýho.
milius
Příspěvky: 3137
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: CAFTA

Příspěvek od milius » 06 čer 2014 10:28

Jak můžeš někoho donutit,aby tam nejezdil,přesněji řečeno způsobem jakým tam jezdil? :roll: To je věcí respektu.Aby tě to osvítilo,tak správce už ode mě dává ruce pryč a odkazuje mě jinám,že tam není žádná střelnice.Tvoje odhady na věc jsou mimo.Nebylas tam a víš všechno.Řeš si věci,který pamatuješ ty.Je mi jasný,co jste si kde o mě řekli,protože jinak nemůžeš být tak chytrá.Navíc Česká Sklopka v tu dobu vůbec neexistovala a bylo nás sotva 10.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: CAFTA

Příspěvek od SniperCZ » 06 čer 2014 14:31

To by mě zajímalo, kdo z těch dvou bude mít poslední slovo :lol: Na každém plku pravdy trochu, ale mám pocit že to přerostlo do osobního sporu, který s tímto vláknem už má bohužel málo co. Na tom dlouhém dodáním HW98 něco je, já jí v ČR nesehnal do dnes a upozorňovat na né příliž skvostné výsledky mi přijde trochu out, to abych se bál někam jet, že mě potom lidi budou odsuzovat :cry:
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 06 čer 2014 14:56

Koukam ze se mele dal.
Warthog : zalozit si sice muzeme co chceme / skoro / v nove dobe to je svobodnou volbou.
Jenze si myslim a zdaleka nejenom ja ze zastupci Cafty by meli byt pruhledne zvoleni zastupci regionalnich klubu z Cz a teprve potom by tito lide založili spolek s jasnymi a průhlednými pravidly. Predstavensto Cafty by se logicky menilo event odhlasovanym odvolanim atd.
Takhle si to tady zalozi kdosi a chce cosi. Divny, nepruhledny a dle meho nazoru i zbytecne hloupy.

PetrK : obecne plati, ze nejvice jednoduce je nebyt vubec v opozici
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: CAFTA

Příspěvek od Warthog » 06 čer 2014 15:21

Ano, pokud by CAFTA měla být primárně asociace, zastřešující kluby, bylo by logičtější, kdyby ji také kluby založily (a třeba i to, že členství by se automaticky odvozovalo od členství v klubu a samostatné členství v CAFTA pak ani neexistovalo). Na druhé straně mě nepohoršuje ani zvolený způsob založení. Mimo jiné takhle může* asociace pomoci se zakládáním klubů, protože je asi zbytečné, aby papírování při zakládání spolku řešil každý zvlášť, když tu jsou lidé, kteří to už dělali.
___
* Zda tak bude činit a za jakých podmínek nevím a nebudu spekulovat

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: CAFTA

Příspěvek od Zdendaxx » 06 čer 2014 15:36

Laponec: Nevím jestli jsem kompetentní mluvit jako zástupce regionálních(ho) klubů, ale takhle se to od prvopočátku domlouvalo( a "regiony" k tomu také měli co říci). Myslím že to bylo někdy na podzim (Kubajzz, Svako a já), bylo dohodnuto, že se Kubajzz postará o založení Cafty co se týče podání žádosti, zajištění právní stránky věci atd., i vzhledem k umístění by toto pro nás bylo poněkud obtížné. Nutno podotknout, že v té době vlastně žadný regionální klub neexistoval (a vlastně ještě oficiálně ani teď) jenom pár občasných organizátorů. Já jen, že mi to připadá jak nějaký hon na čarodějnice, na základě nepřesných nebo snad vykonstruovaných informací, nebo spíše dezinformací se tady někdo někoho snaží přibít na kříž.......I když zdaleka né ve všem s Kubou souhlasím, v tomto má moji podporu :!: .....
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: CAFTA

Příspěvek od mildot » 06 čer 2014 16:22

2všechny: já jezdim na srazy asi rok a sem spokojen u Aleše i u Kubajze, když je to v dosahu tak jedu :wink:
2milius: zůstávám na srazech dlouho, někdy do rána :lol: a neslyšel sem od nikoho na tebe špatný slovo spíš naopak :!: škoda , že nejezdíš častěji :wink:
2cafta: je to OK :!: musí to tak být, protože tak je to správné :wink:
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 06 čer 2014 16:26

.... nechat rozvinout regionální kluby tak rok a posléze nechat vzniknout Caftu. Takhle je to vzané hopem zezadu stejně jako organizace soutěží jak psal Mari a já asi stokrát.
Slovo soutěž není jenom slovo. Pokud nějaký organizátor vyhlásí soutěž soutěží, tak se na něj tímto valí spousta povinností a to začíná zejména doržením vystavených propozic.
Například zaplatit startovné a soutěž aby začala o půl hodiny později je na veřejnou omluvu. O hodinu bez nároku na startovné vůči pořadateli a v případě hodiny a více působí pořadatel jako nýmand který neví co dělá jeho levá i pravá ruka.
No, a když to shrnu, tak se mi nemůže nikdo divit,/ pro joudelíny jenom kritizuju / když tito lidé takto pořádající soutěže založí Caftu aniž by počkali na další kluby - hlasování atd.
A tito lide / představitelé nynější CAFTY / se nemůžou divit pro zdejší reakce. Já věřím, že vykročili s vírou světlých zítřků :) ale právě jak a kdy to založili, tak to právem vypadá hodně blbě. A pokud by na tom chtěli profitovat osobně, čemuž nevěřím, vrátí se jim to časem jako bumerang ale na toto zjištění jsou dostatečně chytří.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
svako
Příspěvky: 246
Registrován: 15 led 2013 09:34
Bydliště: Drahanská vrchovina

Re: CAFTA

Příspěvek od svako » 06 čer 2014 16:34

Zdendo máš do toho co mluvit.Pokud vím,tak už loni v létě jsme od Drozdova probírali
možnost, aby na Moravě vznikla regionální soutěž s tím,že se na této soutěži budou
podílet organizátoři na různých místech Moravy.Hlavní důvod-snížit cestovní náklady při
jízdách na srazy.Všichni, kdo jsme v této době jezdili na srazy,jsme se dohodli, že Zdendaxx,
tehdy ještě xxl,bude dělat administrátora moravských vzduchovkářů.To už se také mluvilo o
případném vzniku jednotlivých klubů.S tímto záměrem jsme se sešli, jak uvádíš, s Kubajzzem
a takto se o tom bavili.Pokud vím,tak v té době se nikdo na foru, mimo Kubajzze a "spol", o
vzniku klubů a CAFTY z Čech nikdo nezajímal.Tedy ti, co by byli ochotni organizovat soutěže. :)
Uživatelský avatar
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: CAFTA

Příspěvek od bimHObim » 06 čer 2014 16:38

Laponec píše:No, ikdyž jsem tuto diskusi nepřímo začal, tak bych navrhoval ji ukončit. Jak vidno, krafe tady do toho dnes už i žebrota třeba z Karviné včetně dalších lidí,.
ale, ale b....u, zase becis? odhadl jsem te presne. kopnout a utect. kdyz uz ti dochazi dech tak honem ukoncit? procpak jsi smazal to "iá .... iá" . konecne jsi mluvil reci, ktera k tobe pasuje...
HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 06 čer 2014 16:45

Jen jsem se chtel ptizpusobit tve reci ale nakonec jsem usoudil, že nejsi hoden. Nicmene na tvuj level jiz reagovat nebudu.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: CAFTA

Příspěvek od SniperCZ » 06 čer 2014 19:32

Za to co napsal v posledním příspěvku ZdendaXX si ho nesmírně vážím, napsal přesně to, jak věc vnímám i já. Myslím že místo Kubajze, raději přibijeme Laponce, nebo lépe ustřihneme od jeho počítače internetové připojení ať raději doma prozměnu poučuje manželku :lol:
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 06 čer 2014 20:00

Ano a pekne po bolsevicku - ustrihnout. Njn...
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Odpovědět