CAFTA

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 05 čer 2014 16:35

Kubajz : Caftu jsi založil ty s rodinou zcela nedemokraticky tak nechapu kde beres odvahu se jeste rozcilovat. Za tuhle podpasovku vuci ostatnim klubum v Cz by ses mel omluvit misto urazeni lidi viz tvuj prispevek.
Proc se takto nediskutuje u tebe na foru ?


Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: CAFTA

Příspěvek od mandy » 05 čer 2014 16:49

Laponec píše:Kubajz : Caftu jsi založil ty s rodinou
To by mě zajímalo, jak jsi se dozvěděl, že jsme s kubajzzem rodina. Já to nikomu neřekl... :-) :-)
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: CAFTA

Příspěvek od Martin K » 05 čer 2014 16:53

snažíš se celou situaci odlehčit a nebo z nás děláš pitomce? :lol:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 05 čer 2014 17:02

Nadpolovicni většina pro zalozeni sdruzeni - spolku ( tři lidi ) je Kubajz ( Marta Kubajzova ale sveho prijmeni - takze pro urady ok. No a někdo musel byt do tretice ....
Vetsina lidi vi pisu to sem pro nemtudom.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: CAFTA

Příspěvek od Kubajzz » 05 čer 2014 17:07

Laponec píše:Kubajz : Caftu jsi založil ty s rodinou zcela nedemokraticky tak nechapu kde beres odvahu se jeste rozcilovat. Za tuhle podpasovku vuci ostatnim klubum v Cz by ses mel omluvit misto urazeni lidi viz tvuj prispevek.
Proc se takto nediskutuje u tebe na foru ?
Tohle už musí být nějaká diagnóza na pocit méněcennosti...
Hele, že ty si z nás děláš srandu? :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: CAFTA

Příspěvek od mandy » 05 čer 2014 17:15

Kubajzz píše:Klidně pokračujte dál v podpásovkách, v odkrývání vlastní nepřejícnosti, sebestřednosti, závisti, pocitů méněcennosti a neschopnosti. "Psi štěkaj a karavana jede dál..."
Nic výstižnějšího mě za daných okolností nenapadá, takže raději cituji. Ale teď mě omluvte, jdu se věnovat důležitějším věcem.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: CAFTA

Příspěvek od Warthog » 05 čer 2014 18:08

Laponec píše:Kubajz : Caftu jsi založil ty s rodinou zcela nedemokraticky tak nechapu kde beres odvahu se jeste rozcilovat. Za tuhle podpasovku vuci ostatnim klubum v Cz by ses mel omluvit misto urazeni lidi viz tvuj prispevek.
Demokracie, to je taky pěkný svinstvo samozřejmě*

V čem je to podpásové? Já nebo Ty si přece taky můžeme založit se svými rodinami** kolik spolků chceme, ne?

Jako podpásovku bych začal vnímat až pokud by se CAFTA začala chovat jako se v NL chová KNSA - organisace, která si dělá nárok*** na monopol při rozhodování o všem kolem střeleckého sportu a zbraní a která je jedna ruka se státem. Ale k tomu má zatím daleko i Český střelecký svaz.
___
* J. Cimrman - České nebe
** Úřadům je úplně jedno, zda členy přípravného výboru jsou členové jedné rodiny
*** Nedávno s tím, díky Bohu, dostali po držce u zdejšího nejvyššího soudu

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Zipep
Příspěvky: 307
Registrován: 14 zář 2009 20:04
Bydliště: Teplice

Re: CAFTA

Příspěvek od Zipep » 05 čer 2014 18:18

To je mazec :roll: už jsem se v tom totálně ztratil, hlavně se těším na ten počet kandidátů do vedení, až dojde na schůzování a valnou hromadu, jinak dělat nejdřív volby do neexistující organizace mi připadá divný, teď je začátek a po první valné hromadě se naběhne na standardní režim, nevidím v tom problém. Hlavně nevím co bylo na začátku, viz. Smazané otázky a podobně. Je to pár let nazpět co slováci zakládali SAFTA a tenkrát jsme nechápali proč se rozhádávají a teď to tu máme taky :( .
milius
Příspěvky: 3137
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: CAFTA

Příspěvek od milius » 05 čer 2014 18:34

Marcelo jednou provždy.Seš úplně mimo.Nevim proč furt meleš něco o nějakym mým kňouráni nebo co,když to není předmětem mých přízpěvků.Neznáš nic a jen předpokládáš.Pokud vím,trvalo ti,než si vybrala vzduchovku,pak ti nejezdilo auto,teď si byla na zájezdé,stala se členkou a na výsledkovkách si dole.Nezlob se,ale pro mě si jako vítězka supestar.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: CAFTA

Příspěvek od mari » 05 čer 2014 19:18

Den to tu clovek necte a vecer mu to da fakt zabrat. Jediny prispevek, ktery mi ale po precteni utkvel v pameti je ten od GANMIKIHO. Jediny vecny prispevek. Vse ostatni pouze smesice plku, ktere se tady i jinde stale jen opakuji. Jedna strana neposloucha a druha si stale vede svou.
Kdyby jste rasi ten cas venovali treninku :lol:
Jak to nekdo nema rad, tak ja jsem nadsenej, ze se z HFT stava sport i zde v CR. Jedu zavodit a ne si popovidat, nechapu moc stale se opakujici slovo sraz. Srazte se v hospode, pokecejte ale zavod ma vypadat jinak. Pripadne nejaky sraz jednou dvakrat za rok, tak jako na motorkach. Bohuzel stale se v organizovanosti zavodu objevuje pachut minulosti ( srazu ) a zavody probihaji neorganizovane, bez propozic s velkou benevolenci ke vsemu,....
Doufam, ze alespon toto se zmeni po zalozeni CAFTY, ci jakekoliv jine organizace. Preci jen jsme tu uz meli ceskou reprezentaci, soustredeni pred MS, dresy,.... Kdyby ale vedeli v anglii jak se zde pytlikujou zavody, tak by asi neverili.
Kubajzovi, ale i ostatnim urcite patri velky dik, meli by si dat ale obcas poradit a nebyt tak tvrdohlavi.
Ve vsech sportech ale funguje klub a jeho zastita.
Ve streleckem sportu se pohybuji nepretrzite od mala, ale s takovou situaci jsem se jeste nesetkal, ani kdyz Husak ukradl Sazku ( hlavni sponzor CSS )
Az bude klub pod zastitou CAFTY a ne jen oraganizace pripominajici neliberalni politickou stranu, tak se rad stanu clenem.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 05 čer 2014 21:26

Kubajzz píše:
Laponec píše:Kubajz : Caftu jsi založil ty s rodinou zcela nedemokraticky tak nechapu kde beres odvahu se jeste rozcilovat. Za tuhle podpasovku vuci ostatnim klubum v Cz by ses mel omluvit misto urazeni lidi viz tvuj prispevek.
Proc se takto nediskutuje u tebe na foru ?
Tohle už musí být nějaká diagnóza na pocit méněcennosti...
Hele, že ty si z nás děláš srandu? :lol: :lol:
Máš pravdu, dělám si z vás pr.el , lepší néž békat / brečet /.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: CAFTA

Příspěvek od bimHObim » 05 čer 2014 23:01

Laponec píše: Máš pravdu, dělám si z vás pr.el , lepší néž békat / brečet /.
ale dyt bekas a brecis celou dobu ty hnupe. akorat ze to maskujes tim tvojim teplousskym stylem ...
HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 61
Registrován: 13 úno 2013 14:24

Re: CAFTA

Příspěvek od PetrK » 05 čer 2014 23:16

Já mám otázku na všechny, kterým CAFTA vadí.
Proč si nezaložíte něco podobného?
Přestaňte psát hlouposti a konejte. Pokud bude mít Vaše úsilí smysl, jistě bude (po zásluze) uznáno.
Obecně platí, že být v opozici je velmi jednoduché. Jakmile ale je čas něco udělat, "skutek utek".
Steyr 110 FT + Vortex Viper PST 2,5 -10x32
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: CAFTA

Příspěvek od Marcela » 06 čer 2014 01:33

milius píše:Marcelo jednou provždy.Seš úplně mimo.Nevim proč furt meleš něco o nějakym mým kňouráni nebo co,když to není předmětem mých přízpěvků.Neznáš nic a jen předpokládáš.Pokud vím,trvalo ti,než si vybrala vzduchovku,pak ti nejezdilo auto,teď si byla na zájezdé,stala se členkou a na výsledkovkách si dole.Nezlob se,ale pro mě si jako vítězka supestar.
Miloši, popravdě, vůbec jsi mne v ničem nezklamal. Co se týče výběru mojí vzduchovky, tak pro Tvoji informaci HW98 jsem chtěla už dávno (ještě před pořízením HW97), a to v době, kdy se v ČR nedala sehnat, to bys mě musel ale dobře znát a netlachat o tom nesmysly. A to, že nejsem na vrcholu a nejsem v HFT příliš reprezentativní, to ví zřejmě každej, tím mě rozhodně neurazíš (pokud to byl Tvůj záměr). Zkrátka mě to baví a je to můj koníček. Že jsem byla v Anglii? To mi snad nijak zvlášť závidět nemusíš. Taky to, že jsem členem CAFTA je moje věc, a že pro Tebe je to jen pět písmen z abecedy, to je zase věc Tvoje. Ale že si vybereš z mýho posledního textu zrovna jenom určitou část… Nezlob se, ale právě jsi u mě ta „fňukna“, protože jsi se do ní tímto i sám pasoval. Jestli se Tě dotklo, že jsem zredukovala Tvůj postoj k historii Český Sklopky tak jak to od Tebe vyznělo, tak bych čekala daleko lepší argumenty anebo něco konkrétního k tomu, k čemu jsem Tě vyzvala, ale ne zrovna k tak ubohým výlevům, jakože mám třeba v prdeli auto… Taky píšeš, že jsem mimo, a to jako v čem?
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: CAFTA

Příspěvek od Laponec » 06 čer 2014 06:45

No, ikdyž jsem tuto diskusi nepřímo začal, tak bych navrhoval ji ukončit. Jak vidno, krafe tady do toho dnes už i žebrota třeba z Karviné včetně dalších lidí, kteří jsou tak trochu mimo. Asi tady nic nevyřešíme ale kvituju s povděkem uvedení některých skutečností a to ať už se jedná o poodkrytí povahových rysů některých lidí které znám osobně atd. ...
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Odpovědět