Mala odstrelovacka

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 12 kvě 2013 13:46

Areoyou : Ja jsem totiz tajemny :)
Ze sveho neznaleho pohledu na vec mas uplnou pravdu az na tu kvalitu a Titanic :) Kvalita je sice jasna vec ale bez kvantity nejsou penize a bez nich neni souteze. Proste platicich statistu preslapavajicich s 456 a pod je treba. Sice si tito strelci ani neprdnou vedle treba Sportovce, ci Mariho
ale jinak to ekonomicky nejde.

Moje mise se priblizila konci, tak : Nazdar bazar :).
Jsem uprimne zvedavy na vyvoj souteze s temito poradateli. Muj nazor je .... Cugrunt, ledaze by zacali naslouchat.


Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od AREYOU » 12 kvě 2013 14:08

Mara

ano máš pravdu na MaO jsem nikdy nebyl vše hodnotím jen z pohledu člověka co si tady čte na webu, ale byl jsem střílet jinde (soutěž ráže .22 LR) kde jsem se dostal do střetu s jedním pánem X a po vzájemných nesympatiích jsem se rozhodl, že tam již chodit nebudu neb si přece nebudu kazit den s někým o kom si nemyslím nic dobrého, ale to přece neznamená, že budu plyvat na to co on vytvořil a co jiné lidi může uspokojovat a dávat jim pocit dobře stráveného dne, ono kritizovat umí každej blbec (to si neber osobně).

Nesmíš všechno přepočítávat na peníze, jsou lidi kteří organizují soutěže podle svého přesvědčení a je jim jedno, že na to i doplácí ze svého, nepotřebují mít mraky sponzorů a tuny věcných darů, aby se jim pokryly náklady a nejde jim o to, aby se mohli ukázat, že k nim chodí střílet 50 lidí (a měli toto jako argument kvality), existují i lidi kteří mají nějakou vizi o soutěži a neslevují z pravidel i když vědí, že by jim to přineslo více účastníků....a takové soutěže mám rád já :-). Teď jsem konkrétně nemluvil o MaO ani o jiné malorážkové soutěži neb malorajdu už nemám minimálně 2 roky mluvil jsem o soutěžích z pistole.

Psal jsi "Moje mise se priblizila konci" tak nevím zda si misi splnil nebo mise pohořela :-)?
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 12 kvě 2013 14:18

Mise bude stredou pristiho tydne naplnena. Do te doby jsem stonc polemizovat kdo, kdy s kym a proc, ikdyz ja muzu kdekoli a kdykoli ovsem ne s kymkoli :).
Procti si historii - hysterii MaO souteze a pochopis kdo je ten tajemny :).
Mej se fajn,

Maestro
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 29 kvě 2013 14:28

Obrázek

V sobotu dne 8.června se koná již třetí závod Ligy v Malé odstřelovačce. Tentokrát se bude střílet na střelnici klubu SSK Stará Lysá! Přijměte tedy pozvání a přijeďte si zastřílet. Propozice závodu včetně formuláře pro přihlášení najdete jako obvykle na adrese http://www.ODSTRELOVACKA.cz

Na střelnici klubu SSK Stará Lysá se koná závod v disciplíně "Malá odstřelovačka" úplně poprvé. Střelnice je umístěná mezi obcí Stará Lysá a městem Lysá nad Labem. Příjezd je možný z obou směrů, o trochu výhodnější je však příjezdová cesta, vedoucí z obce Stará Lysá. Střelnici najdete na mapě zde: Střelnice SSK Stará Lysá

Při příjezdu z PRAHY: Jedete po staré dálnici na Mladou Boleslav (R10) a na kilometru 21 sjedete na obec Předměřice nad Jizerou. V Předměřicích odbočíte doprava na směr Stará Lysá a Lysá n.L.. Po příjezdu do obce Stará Lysá odbočíte za velkou lípou doleva a cestou směrem k lesu dojedete až k objektu střelnice.

Na střelnici bude pro všechny účastníky závodu připraveno občerstvení s posezením!

P.S.: Nabízelo se nám hned několik střelců, kteří na závody jezdí například z Prahy a mívají v autě volné místo - pokud tedy řešíte dopravu na závod, tak se ozvěte na náš mail: odstrelovacka@email.cz
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 02 čer 2013 20:26

Tak jsme dnes byli obhlídnout střelnici v Lysé a doladit detaily s místním správcem S.Vreštiakem. Příjezdová cesta ke střelnici je i přes ty deště v pohodě sjízdná. Malý problém ale vyvstal přímo v obci Stará Lysá, kde je kus cesty směrem ke střelnici rozkopaný a je nutné jej objet vedlejší ulicí. Je to sice maličkost, ale raději na to upozorním, aby náhodou někdo v sobotu nezabloudil!

p.s.: Pošlete svou přihlášku co nejdříve, protože místní plánují připravit občerstvení včetně oběda, tak ať víme brzy počty.
Přílohy
st_lysa.png
Mapka uzavírky v obci St.Lysá
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 13 čer 2013 10:10

Příští sobotu nás čeká již čtvrtý ligový závod Ligy v Malé odstřelovačce!

Datum konání: 22.6.2013
Místo: střelnice SSK Stará Lysá

více na http://www.ODSTRELOVACKA.cz
pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od pitrs2 » 26 čer 2013 18:59

Pro ty kteří chtějí levnější náhradu za R50 (5.30kč) je tady nyní možnost u KOZAP pořídit stejně dobré Special Match (3.50)
...horní řádek Special match, níže R50
Přílohy
special Match.jpg
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 26 čer 2013 19:38

Krasne soustrely! Daji se nakoupit nekde v HK nebo okoli? Nebo nemas jeste neco na test od serie, ktera by byla k sehnani? Centery mi uz skoro dosly a tak bych docela rad neco noveho zkusil..
pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od pitrs2 » 26 čer 2013 20:10

Zdar. V HK je to o ničem. Dufek bohužel vůbec kvalitnější malor.střelivo nevede a bejvalá Bara, která měla super výběr od RWS, Lapua až po Eley převzal Detex ( http://www.detex.cz/sekce/nase-prodejny/ ) a již po několikáté návštěvě mají pořád úplné ho...
KOZAP měl na skladu tří séri které jsem vyzkoušel a v současnosti již má jednu o pár tisíc kusech (další dvě již pouze po pár stovkách). Varga má také další jednu sérii po 4.-Kč.
Když nebudeš další závody zlobit, tak ti dám něco na ochutnání :wink:
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 26 čer 2013 20:34

Rad bych pozlobil, takze se po necem musim podivat. Jinak Ti vubec nezavidim to dilema - R50 nebo Sp.Match? .. Ancu nebo SM-2? :-)
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od mari » 26 čer 2013 21:11

Alespon ma do BR na vyber. :lol:
Tady je to stejne jedno, na bednu se vejde tak i tak.
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 26 čer 2013 21:28

Tak ja myslim, ze Pitrs chce vyhravat - a to v celkovem hodnoceni zadarmo rozhodne nedostane!
pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od pitrs2 » 07 srp 2013 22:52

Výrobce malorážného střeliva RWS nyní v květnu začal vyrábět novou řadu R50 pod označením R50SC ... http://rws-munition.de/en/sports/produc ... #!0/860/52
že by nějaké nové papání... :wink:
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 07 srp 2013 23:07

Tomu rikam zajimava novinka! .. jsem moc zvedavej na nastrelky a taky na cenovku :-)
pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od pitrs2 » 07 srp 2013 23:12

Již jsem oslovil nějaké dovozce, tak jsem zvědav s čím vyrukují... :wink:
Odpovědět