Mala odstrelovacka

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
frana
Příspěvky: 69
Registrován: 02 bře 2006 22:44

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od frana » 13 dub 2013 23:01

No, já se domnívám (možná mylně) že kategorie Classic je nazývána podkategorií celkového pořadí proto, že to si tak ten kdo závod pořádá vymyslel a dal do pravidel. Kdyby si dal do pravidel, že se budou mimo celkové pořadí (dříve zřejmě nazývané UNL) extra hodnotit zbraně s pažbami natřenými narůžovo, tak je to jen a jen věc pořadatele a já jako soutěžící mám dvě možnosti, buď to akceptovat a závodit s tím, že mi nevadí, že má kolega na vedlejším palpostu růžovou flintu a že kromě celkového pořadí je ještě vyhlášeno pořadí těch kdo stříleli s růžovou flintou, anebo mi to vadí a pak na takovéto závody prostě nejedu a jdu si picnout tam, kde mi to vyhovuje. Kapišto ?
Naposledy upravil(a) frana dne 14 dub 2013 22:26, celkem upraveno 1 x.


Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 14 dub 2013 07:13

Rozumím. Vysvětlil jsi mi to tak pěkně, že jsem pochopil nejenom význam kategorie Classic. Půjdu si tedy picnout jinam, resp. ještě zůstanu u biatlonu, zábavní střelba s optikou pravděpodobně nebude moje mentální parketa .

S pozdravem,

Marek
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 25 dub 2013 08:00

Na sobotu 4.května je připraven již druhý ligový závod Ligy v Malé Odstřelovačce. Tentokrát se bude střílet na střelnici klubu SSK Třebeš Hradec Králové.

Přijměte pozvání a přijďte si vyzkoušet MaO!

Propozice i registrační formulář najdete jako vždy na adrese: http://www.ODSTRELOVACKA.cz
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 04 kvě 2013 20:10

Zdravím malé odstřelovače ... !

Čekám na výsledkovou tabulku z dnešní soutěže a stále aktuálně nic. Stále váhám mezi Mao a TM, tak proto či nově se formující soutěží z východních českých destinací ...

Jinak dle startovky, účast poloviční oproti rokům minulým, ale to nemusí nic znamenat, může se jednat o náhodu i když předzvěst z minulé soutěže v účasti byla napovídající.

Může být, že kráčíte cestou kvality před kvantitou, což bych v této bohulibé činnosti zcela chápal.

Nicméně, kdybych jakožto firma přišel v podstatě šupem o polovinu zákazníků, popřemýšlel bych o objektivní chybě. Ovšem mluvím o obživě, nikoli o zájmové činnosti, byť je motivována lecčíms.

Mára
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Kodiak » 06 kvě 2013 07:30

Velké gratulace Pretru Březskému z SSK Nové Lesy a Martinu Dostálovi z Prahy. Jejich výsledky mi dělají velkou radost! Hoši jen tak dál :wink: .
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 06 kvě 2013 09:44

Pogratuloval bych zejména Pavlovi Jarolímovi se ZKM 456 :) :)
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od mari » 06 kvě 2013 09:48

Myslim, že z výsledků je vidět, že i zbraně kategorie klasik se umistňují celkem vysoko.
Je škoda, že nováčci nerozšíří řady.
Je téměř jasné, že na prvním závodu hned neuspějí, nesmí je to ale zlomit a musí pokračovat. Takový krok udělal třeba i P. Pešava a nyní celkem pěkně zatápí zbylému startovnímu poli.
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 06 kvě 2013 19:04

Dle konfigurace pravidel " MaO", kdy nelogicky je Classic nazýván a ohodnocován podkategorií kategorie UNL nebo celkového pořadí :) , řekněme UNL si dovolím prognostikovat, že Classic a "soutěž MaO " se výrazně nerozroste už ze sportovního hlediska, pominuli egaře. Soutěžit jde soutěživý člověk, který aspoň v mlhavých mantinelech ví, že výsledek sotěže tvoří trénink jedince a technické vybavení hraje druhotnou roli v celkovém výkonu. Mao je dle mého soudu rámcově postavena dobře ovšem pořadatel by se mohl chovat a to zejména když se konvertoval do neziskového podnikatelského subjektu OS / občanské sdružení / jako podnikatel. Tzn., že vůči svým zákazníkům nelze být hluchý, slepý a despotický pokud o ně nechci postupně přicházet.

Toť můj názor na věc a samozřejmě jej může z pozice administrátora RChlapek /Sidewinder/šmahem "demokraticky" smáznout - tedy pouze z GS
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od mot » 06 kvě 2013 19:57

Mara-
Pomalu ale jistě mně začínáš srát. Ještě nikdy jsi se na soutěži nebyl ani podívat natož si ji zkusit. To Tvoje teoretizování je úplně zcestné . Kdyby Tě opravdu zajímalo jak a proč se mají věci kolem Classica tak by sis to nechal vysvětlit. Nejlépe v osobním rozhovoru,protože je to líp vysvětlitelné než písemně.
Ty už jsi ale někde výše řekl,že ses rozhodl MaO nestřílet. Tak ji nestřílej a je to.Tím by to pro Tebe mělo zkončit.
A už vůbec nevím,proč se v osobní rovině navážíš do lidí které vůbec neznáš. Zvlášť když pro MaO dělají úplné maximum. Věnují jí spoustu času , práce, energie i na úkor rodin.
Potom se najde nějakej Jouda jako Ty a začne úplně bezdůvodně napadat soutěž i tvůrce a organizátory. Kdyby to bylo jednou tak se tím nebudu zabývat ale je to po několikáté a to potom i takovej kliďas jako já Tě úplně bez skrupulí pošle do prdele.
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 06 kvě 2013 20:07

Psaná pravidla, výsledky, reakce lidí bych nenazýval ničím a obecně už vůbec ne.

Ale chápu Tvoje rozhořčení, každý pracuje s možnostmi s kterými disponuje, emočními zejména.

Mimochodem bych Tě poprosil abys neporušoval pravidla fora GS, mohl bys dostat od Tvého kolegy ve zbrani BAN, což by mne mrzelo vzhledem ke konstruktivně vyvíjející se diskusi.

Děkuji,

Mára
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od mot » 06 kvě 2013 21:09

Mara-Groulík-Sportovec
Hele Zdeňku,nechceš už konečně přestat? Vím,že jsme se nerozešli zrovna v dobrým ( Tvojí vinou)ale takhle se chlap nechová.
Mara (Z.Groulík)
Příspěvky: 66
Registrován: 21 bře 2013 15:09
Bydliště: Modrý kontejner tříděného odpadu

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Mara (Z.Groulík) » 07 kvě 2013 06:56

S někým si mě pletete pane Mot :( .

Mě do Mao tahanic netahejte.

Ale jestli jsem to dobře pochopil, tak někoho naprášit byť mylně nebude taky moc chlapský co ? :)
Opravdu dává jenom ten člověk, který dává ze svého.
Chalíl Džibrán
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Kodiak » 07 kvě 2013 08:20

Pánové, pokusím se Vás trochu uklidnit. Přes to, že jsem u majitele GunShopu post administrátora odmítnul - pro nedostatek času, tak bych vás chtěl požádat, aby jste se vystříhali podobných oslovení! Především pan Mot už je tak daleko za hranicí, že nejen mne překvapuje, že ještě nedostal ban. Ban kterých se tady za menší prohřešky (i domnělé a účelové) rozdalo přehršle!!!
Uživatelský avatar
RChlapek
Příspěvky: 292
Registrován: 02 led 2011 16:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od RChlapek » 07 kvě 2013 08:46

To Kodiak: Kdyby si byval ten post admina neodmitnul, tak by si dnes mohl sam pres administratorske nastroje overit, ze uzivatel Mara je pouze nova identita uzivatele Sportovec (Z.Groulik), ktery zde uz ma docela dlouho trvaly a nescetnekrat zaslouzeny BAN. Nicmene nechapu, jak se muzes nad Motovou reakci takhle pozastavovat? Reagoval by si snad na jeho miste jinak? Urazka napsana bez vulgarismu je preci taky urazka - a ze jich tu padlo!
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Malá odstřelovačka

Příspěvek od Kodiak » 07 kvě 2013 09:36

Vcelku mne nepřekvapuje, že by se zhrzený Sportovec byl ochoten snížit k podobné věci, jakou je přihlášení se pod jiným jménem (jsem zvyklý na různé věci), ale to stále neomlouvá Mota v použití vulgarismů, které si může nechat do SZ a ty jako admin bys to měl uvést do pořádku použitím nějakého upozornění nebo jiného nástroje. Pokud Mara je prokazatelně tím čím tvrdíš, tak i k tomu máš stejné nástroje!
Sám jsem zpochybňoval pravidla MaO na stejných bodech jako Mara a Sportvec je vehementně obhajoval, to by pak znamenalo, že kromě zhrzenosti ještě ztratil tvář popíráním toho co hlásal a s tím se musí jako chlap srovnat sám.
Nic méně změna názoru a chlapské přiznání toho, že se mohl mýlit a že obhajoval "nepravosti", je v pořádku, ale způsob vyjádření musí mít taky úroveň, aby to mělo svou váhu - jinak je to jen prachsprosté kopání kolem sebe! 8) V tom Ti dávám za pravdu.
Odpovědět