Air Arms EV2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od JuroNR » 01 črc 2012 19:02

Alex,to si ju tiež kupoval pred štyrmi rokmi ako sportovec? To ešte nebola kriza a všetko sa vyrabalo z kvalitnych materialov a pracovnici mali dobre zaplatene. :lol: Nuž čo,mi na slovensku sme všetky vadne Eva vratili,terazky nech si ich kupia novy šťastny majitelia. No o potom sa mi budeme smiať-pre zmenu.
Schvalne by ma zaujimalo aku recenziu by si napisal,keby si kupil Evo na ktorom by sa ti po tyždni pokazil regulator,pušku by ti vymenili za druhu a tu tvoju vadnu by neskor predali napr. sportovcovi, tomu by sa zase posrala vratil by ju a zase by ju predali kubajzovi atd. nebudem to tu všetko rozpisovať. tak tu recenziu by som chcel vidieť.
Ale ved čo je 1500€ za pušku pre milionara?nič. Horšie je ked si ju kupi bežny smrtelnik. :(


Smazaný uživatel 6696

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 01 črc 2012 19:20

Chlapi! Nestrašte mě s nějakými nedostatky u EVIČKY. Mám namysli problémy s regulátorem. Když koupím novou ,tak je dva roky záruka a pozáruční opravy dělají v JSB, tak to asi nemá cenu řešit. Letos ji mám v plánu koupit.Taky přemýšlím jestli Evo nebo Steyr. Jak tady psal myslím JuroNR. Vzít papír a napsat si všechny plusi a mínusí a vyjde STEYR jednoznačně, alespoň v jeho případě. Já ani jednu neviděl na vlastní oči a tudíž ani jednu z nich nedržel, tak mě vychází jednoznačně EVO. Přesností jsou na tom prý stejně co jsem se dočetl. Od další větrovky vyžaduji stavitelnou botku, lícnici , palmrest a to mají obě. Evo je o pět tisíc levnější a víc se mě líbí než Steyr díky její dřevěné pažbě. Co vím že nemá na rozdíl od Steyra je že se u Evo nedá navyšovat výkon, ale to já nevyžaduji. Kdyby mě někdo napsal klidně do SZ co má navíc Steyr nebo proč Steyr než Evo,tak budu rád a přemýšlet, ale zatím je EVO na prvním místě.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10833
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Alexxxus » 01 črc 2012 19:48

Mně tedy děsíte. Není to tak dávno co jsem zařizoval Evo pro jednoho střelce a puška přišla fungl nová - snadno se to dá poznat na quickfillu jestli byl požíván přišla nová. Mylsím že mně ji klidně půjčí na test jestli je něco jinak než u mé verze EV2 mkII ... mně tedy verze mkIV moc nebere.

Vezmu večer svoje EVo do sklepa a dám si 2 plné kartuše přez chrony .... pokud nebude vedro tak to dám v předsíni.

Add Styer mně přijde že je to zlaté tele :)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od JuroNR » 01 črc 2012 21:49

Ani Steyr neni zdaleka dokonaly,tiež chvilu trvalo než sa na ňom tzv. vychytali chyby. Tie nastavenia veškere ma steyr určite lepšie.
Zabak ked sa ti pači Evo tak si ho kup. Ja som si napisal svoje požiadavky a tie steyr splnil,ale to čo som chcel ja, nemusiš chcieť ty. Napišem len taku banalnu vec ako je kartuša: u Eva sa kartuša neda vybrať a tudiš je regulator stale pod tlakom. u Steyra sa kartuša da vybrať a da sa namontovať aj dlhšia aj farebnejšia a zase nema quick fil-rychloplnenie. Tych veci je viac,každy ma ine priority.
Smazaný uživatel 6696

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 02 črc 2012 10:40

Už jsem dostal pár SZ zpráv a tím všem děkuji.Nejvíc mě zděsila zpráva že po reklamaci a vrácení peněz EVO opravyli a prodali dalšímu jako nové.Napsal mě dva případy o kterých ví a jeden se týkal právě i jeho. To mě přijde dost bizardní a neprofesionální. Do týhle doby jsem měl však jasno a teď to ve mě trochu cuká.I přes veškerý výhody co má Steyr a problémy s Evem mě to pořád táhne K EVO. Mám na přemýšlení ještě 2-4 měsíce, tak jsem zvědav jak to dopadne.V mém případě jde o velké peníze. Díky všem.
newimperial
Příspěvky: 79
Registrován: 01 čer 2012 20:09

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od newimperial » 02 črc 2012 12:23

...
Naposledy upravil(a) newimperial dne 02 črc 2012 22:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10833
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Alexxxus » 02 črc 2012 13:19

Přesně prosil bych výrobní číslo :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Tomayo » 02 črc 2012 21:43

jako ze v JSB to udelali? To bych se divil

nebude to problem znacky(vyrobce), ale prodejce...takze tu muze mit paradni reklamu
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od sportovec » 03 črc 2012 06:47

Žabák : Mám doma Steyr i Evo. Evo vlastně dvakrát, to první jsem dal slečně Irmě. Jedná se o dokonalé výrobky ále vždycky se něco najde podle individuality střelce.
Za sebe mužu říct, že bych nejradši z těch dvou flint udělal jednu, což už zavání rozmazleností.
Např. u Eva se mi líp vkládají diabolky do komory, lepší natahovací klika, plynule výsuvný palmrest na kloubu, rychloplnění. Naopak jako mínus chápu, že je lauf vpředu spojený hlavňovou podpěrou s kartuší a nejdou použít dostupný tlumíky.
U Steyr je dokonalá celoduralová pažba. Má lepší botku než Evo, skvěle vymyšlenou - převzatou pistolovou rukojeť od ISSF speciálů. Hlavńová podpěra je spojena s pažbou ne s laufem což je sam. velký plus. Na druhou stranu Steyr nemá plynule výsuvný palmrest, vkládají se tam podložky. Další podložky je asi nutné kdesi objednat. U laufu narozdíl od Eva lze vyříznout závit a taky lze koupit delší kartuš ovšem je potom zapotřebí víceméně i delší lauf. Hodně dobrý hlavně co se týká přesnosti jsou ty od Aeronu Match LW. Trochu se mi u nich ale nelíbí absence hlavňový komory. Musíte si dávat echt pozor jak strkáte diabolku do laufu, může dojít snadno k jejímu poškození. Počet ran u Eva mám 160/+-1,5m/s, /16J. U Steyr 90ran/+-2,2m/s, 16J.
Objednal jsem nově dlouhý lauf na Steyr 4,5mm.

Obě flinty jsou v podsatě dokonalý ale vybere si každý. Buď se dokážeš rozhodnout pro výběr a pokud ne, udělěj to jako já. Kup obě.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od ALKAJ » 03 črc 2012 07:25

sportovec píše:Na druhou stranu Steyr nemá plynule výsuvný palmrest, vkládají se tam podložky. Další podložky je asi nutné kdesi objednat. U laufu narozdíl od Eva lze vyříznout závit a taky lze koupit delší kartuš ovšem je potom zapotřebí víceméně i delší lauf.
Nová verzia LG110FT niektoré tieto nevýhody odstránila - má škaredý, ale zato funkčný palmrest ktorý sa dá plynule nastavovať - žiadne podložky "sa už nekonajú". Na dlhšej hlavni je "orezávatko" ktoré sa dá odmontovať takže závit sa dá stále narezať... Kartuša je už v základe dlhšia. Nejaké fotky pre predstavu TU
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od markr.5 » 03 črc 2012 08:27

ten palmrest u toho NEW je fakt příšernej :? ... kdo na tohle přišel... :roll:
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od JuroNR » 03 črc 2012 09:12

Sportovec,ako riešiš tlak v kartuši? Vypušťaš vzduch na minimum,alebo prideš zo strelieb a nechaš taky tlak aky zostal a daš do skrine?
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Tomayo » 03 črc 2012 10:14

jj ten new palmrest je operka z nejakeho vyrazeneho letadla ci co....no hnus velebnosti
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
cubirkova4
Příspěvky: 198
Registrován: 06 pro 2009 17:07
Bydliště: Trnava, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od cubirkova4 » 03 črc 2012 10:17

Co sa tyka designu, tak je to tragedia, ale z pohladu ergonomie je dokonaly. Kto nevyskusal neuveri.
Steyr LG110 FT + NS Diamond 10-50x60
Steyr LG110 FT/Hunting + Burris Timberline 4,5-14x32
http://www.safta.sk
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od Tomayo » 03 črc 2012 10:28

verim, ale ja bych z te pusky asi nemel radost ... puska se mi musi nejdrive libit a pak zkoumam jaka je...to je jak s babama :)
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Odpovědět