Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 25 čer 2012 09:11

Black píše:Tohle vlákno je o tom, kde "Náš milovaný Knife" směřuje. Slováci by řekli "do riadnej riti".
:lol: v tom případě ti nezbývá než gratulovat, že tam nejsi a zajisté na lovime.eu píší všichni pouze sáhodlouhé odborné fejetony, protože větu prostou zřejmě nepovažuješ za příspěvek.. :lol:

ale vážně.. nejdřív máš kecy o tom, jak na knife nikdo nepíše, aniž bys znal fakta.. když ti fakta předložím, vypadne z tebe psychologický výplod z pohledu tvé paranoidní fikce, že mluvíš za všechny a máš právo něco hodnotit z pohledu většiny.. což nemáš.. jediné, na co máš právo, je napsat, co se domníváš ty sám, max. názor konkrétního jiného jedince, jenž s tvou citací konkrétního názoru či postoje souhlasí.. všechno kolem je tvá paranoidní schopnost ohánět se neexistujícím davem s nepodloženým jednotným názorem (kupodivu stejným jako to, co tě samotného žere).. Pokud si ale nemůžeš pomoci a snažíš se alespoň knife a zdejší uživatele urazit a pošpinit, tak to prosím dělej sám za sebe (klidně i vulgárně, pokud tě to uspokojí) ale vynech takové to anonymní volání davu.. nebo ti mám doložit další slováky, kteří by s tebou nesouhlasili a poslali ti jiná "fráze" ovšem na jinou adresu? předpokládám, že svá vlákna zpoplatníš na lovime.eu, když si za tím stojíš, žejo? a nebo je to kázal vodu a pil víno? :roll:


Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 25 čer 2012 09:42

Bullterier5 píše:Když Czech Jokere nechceš být nezdvořilý,tak nebuď!!Proč prudíš-z nudy? Na jistých stránkách se prezentuješ jako křesťan s otevřeným srdcem,který hlásá lásku k bližnímu a k Bohu-a tady se snižuješ k popichování??
Ve sboru je nuda,tak si to kompenzuješ tady?Všiml jsem si víckrát,že si rýpneš rád a bez důvodu.Proč Blacka posíláš pryč? Má stejné právo tady být,jako kdokoliv jiný...
Nu což,vzhledem k tomu,k jakému spolku patříš,se není co divit.Když misionáři šli obracet na víru domorodce,taky jich nechali napřed polovinu vyhubit,aby jim došlo že je spasí jedině víra v Boha........styď se a neryj do lidí,kteří konkrétně TOBĚ nic neudělali,nebo máš potřebu lézt kritikou Blacka někomu do zadku???? Pověz,naslouchám.......
Ano, asi má právo tady být. To právo mu neupírám a ani si nemyslím, že bych byl jakkoliv nezdvořilý. Jen se mi zdá, že Blackovy názory nejsou konzistentní, nýbrž oscilují mezi sebelítostí a osočováním druhých. Rovněž nechápu, proč má Black setrvalou potřebu zde ventilovat stále dokola svoje názory na Knife.cz. Domnívám se, že jeho názor je dostatečně známý i v Proxima Centauri a není potřeba se v tom nadále vrtat, protože nic nového na světlo nevyplave a akorát to čím dál víc smrdí.
Pokud jde o spolek, ke kterému - jak píšeš - patřím, pak se od tebe nechám rád poučit o nudě, kterou podle tebe prožívám a o zločinech, kterých jsem se podle tebe dopustil.
O tom, co mě osobně Black udělal nebo neudělal prosím nespekuluj, protože o tom informace nemáš.
Rovněž tak nemám zapotřebí být jakkoliv polarizovaný, komukoliv stranit či lézt do něčího zadku, a to ani na knife.cz, ani zde. Nedělal jsem to nikdy, nemám potřebu to dělat ani teď.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 25 čer 2012 10:46

český žolík-nemyl se. Sebelítost je zcela něco jiného. Pokud tě štvalo popisování mých potíží se zdravím, no co už, i na tebe dojde. Málokdo zemře zcela zdráv. Myslím, že nemáš důvod mi cokoliv osobního vytknout. Pokud ano, udělej to.

Co se týče Knife, ano na tom servru mi vždy záleželo. Ale záleží mi na servru, ne na osvícených moderátorech, coby hlav pomazaných. Záleží mi na lidech, co je mám za přátele. A záleží mi na tom, aby z toho nebylo jen bahno blbých keců.

Samuraj-na provoz Knife jsem přispěl částkou 2400kč. Kolikpak jsi dal ty? Na servru Lovime jsem kontaktoval majitele, a ptal se na cenu, kolik budu platit. Já nemám problém pustit chlup. Bývám spíše štědrý.
A to tvoje překrucování čehokoliv, co napíšu-pro mně nejsi jen lhář. Pro mně si sedmilhář. Je to dost konkrétní? Píšu vždy za sebe, neschovávám se za davy a falešné trojité nicky.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 25 čer 2012 10:55

Před několika měsíci jsme si spolu vyměnili několik emailů stran jednoho tvého nože. Nebudu se k tomu vracet, rozhodně ne veřejně. Můj pocit byl přinejmenším velmi rozpačitý.
Tvoje potíže se zdravím jsem neměl na mysli, považuji je za tvoji věc a nikdy bych se nesnížil k tomu, abych se ti kvůli tvé diagnóze veřejně posmíval. Měl jsem totiž na mysli tvoje opakovaná veřejná prohlášení o tom, jak tě nikdo nemá rád a jsou na tebe všichni zlí.
Prosím, abys mi nekomolil nick. Není to vtipné a ani já ten tvůj nekomolím.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 25 čer 2012 11:04

Snažím se vždy, aby lidi byli spokojení. Netuším, co jaký nůž šlo, ale poté se omlouvám, pokud jsem nevyhověl. Bylo mi vždy jedno, co si o mně myslí kolegové nožíři, ale velice mi záleží na lidech, co mají ode mně nůž. Málokdy se mi stane, že nedokážu vyhovět. Když budeš chtít, napiš mi mail, o co šlo. Pokusím se to napravit.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 25 čer 2012 11:09

OK, ale jak říkám, je to pryč. Nůž už nemám, přešel jsem na tovární produkci.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 25 čer 2012 16:04

Já Tě CzechJokere nesoudím za to co děláš a s kým se stýkáš,to bylo přirovnání,kterým jsem chtěl vyjádřit některé scestné teorie,kterými se řídí kolektivy lidí,ke kterým inklinuješ,a které mnohokrát v historii dokázaly,že ta JEJICH pravda nemusí být až tak pravdivá.Tak jako nemůžeš někoho přinutit,aby miloval,nepřinutíš nikoho,aby nenáviděl.Proto se snaha Blackových odpůrců míjí účinkem.Z Tvého příspěvku srší zášť,kterou jsi nedefinoval a tím pádem zůstala nepochopena.Pokud máš s Blackem OSOBNÍ problémy,řeš je v osobní rovině a nepiš na veřejné fórum věty,jejichž význam zůstává nezúčastněným utajen a tím pádem vyznívají jako prachsprostá nenávist.
Kdybys napsal,že tím plkem vyjadřuješ rozčarování nad Blackovým nožem se kterým jsi nebyl spokojený,věděl by každý o co jde a mně osobně bys nestál za reakci.

P.S. Opakuju poněkolikáté,že by bylo nejlépe,kdyby ti,kterým Roman vadí,na něj nereagovali a tím se zbavili nálepky prudičů a přilévačů oleje do ohně.
Howgh!!
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 25 čer 2012 16:26

To by mě zajímalo, jestli víš, ke komu vlastně inklinuji :lol: No, myslím že asi ne...
OK, na Blacka nebudu reagovat. Máš pravdu v tom, že je to zbytečné.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 25 čer 2012 16:33

Tak naposledy reakce na Tvůj příspěvek.
Přívlastky jako církevní,křesťanský,náboženský,ve mně vyvolávají přinejmenším nedůvěru a opatrnost.Na Knife.cz jsi sám zveřejnil webovou adresu stránek společenství lidí,ke kterým se řadíš.
Ty stránky jsem četl-takže nestřílím od pasu.Nedůvěra.To je to slovo,které vyjadřuje přesně moje pocity k podobným společenstvím.
Tečka.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4321
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 25 čer 2012 18:39

Pánové, zase sklouzáváte do osobní roviny, netuším, jestli je Samuraj sedmilhář a protože k tomu nejsou podklady, tak se tomu Romane vyhýbej, náboženství asi nijak nebude souviset s nějakým tím problémem knife, který zde rozebíráme, takže bych to sem také nevtahoval.
Romane ještě jedna věc, že máš fórum kde jsi svobodný je super, ale prosím neopakuj na něj často odkazy, je to stále jiné fórum než toto a tady bychom mněli propagovat především to naše.
Děkuji všem za pochopení.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 25 čer 2012 19:02

OK, to je pravda, mohlo by to být vykládáno jako reklama na cizí forum. To je jistě připomínka na místě. Chtěl jsem jen napsat, že to mělo posloužit, jako názorný příklad, jak může forum nožíře vypadat. Podle stejného vzoru je to v zahraničních forech. Pokud je to tedy přes míru, prosím pěkně o promáznutí odkazů. Děkuji.
Ad Samuraj, ano, už to delší dobu vnímám na osobní rovině. Bohužel, jistě to není dobře. Pokusím se na něj nereagovat.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 25 čer 2012 21:57

Jak tak lezu netem, musim říct že všechna fora jsou docela podobná.Teda co týče softwaru.
Docela pržemejšlim nad tim, jestli všechny ty úlety nemá na hrbu ten, co knife vyrobil.Protože kdyby to udělal klasicky a držel se toho jak forum vypadá v 99% jinde, no a nemusel to vyrobit extra jinak(mělo to vystihovat ducha tvůrce nebo na profíka chechty nebyly?), možná by dění vypadalo jinak.Tohle blogoidní děsidlo fakt není trefa.
Tak jako příklad něco, co snad nenadzvedne vášně.....http://www.crossbownation.com/forum/.
Cvaknete, a jste na hlavní stránce.Vidíte všechna oddělení, podle názvu pochopíte, vo co kde kráčí.Takže jestli hledáte nějakej recept na perník, nehledáte to u Bowtechu, ale cvaknete na gril a ejhle...no nee, nikdo perník negriluje, to jen tak pro příklad.
Kde Vás nebavěj nebo tam nechcete ani nahlídnout-protože víte, že maj vohnutý šípy, fixlujou lovecký fota.....tak tam nelezete.
Nikdo se nemusí nervovat že se jeho příspěvky nezobrazujou potencionálnímu kupci, nikoho nepohoršuje příspěvek od někoho nebo na téma, který nechce ani vidět.To zobrazování malýho počtu řádek na knifu je zvláště viditený u inzerce, kde vládne občas docela tlačenice, že :lol: No hlavně že je tam spousta místa kde se zobrazuje rastr, kolik to asi dělá na širokohubym monitoru ....moment....chlívky s textem 51%, rastr 49%.Když hnete kolečkem a sjedete dolu, tak tam rast jasně zvítězí.Celej net je o boji s nedostatkem místa...takže opět jasně vyjímka :lol: .Výrobce rastrů by zatleskal :lol:
Zkuste použít pole search(jenom search nejni tam search and destroy :lol: ).Vidíte ten kosmetickej rozdíl oproti tomu guláši se sojovym masem co se Vám po stejnym postupu objeví na knifu? Dost dobrý srovnání nee?

Pochopitelně, ne všechno má na hrbu softvér,hardvér, mašinkvér, jak tomu řiká kolega, ale svoje to asi má.Jakkoliv se třeba v tom příkladu, kterej jsem uvedl, jedná o trochu jiný zaměření lidí, neb tam chybí ona křečovitá snaha po kšeftu, která na knifu občas leze z některejch příspěvků jak pera z gauče pouliční dámy.
Když se tedy vydáváte na spanilé jízdy, šíříce pravou a jedinou názorovou rovinu, hlavně nepřesvědčujte nikoho, ať předělá design na ten Váš, mám rád pěkný věci.
P.S. ..před časem jsem se tady zamejšlel jak zamezit rozlejzání se zla netem a zahnat to zpátky. Co to zkusit ala Jack Sparrow...mám kuši a chlapa co má tři kozy a dokonce i přesejpací hodiny. Neumíte někdo "dělat tohle" a hrát na trumpetu?
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 25 čer 2012 22:01

Black: add osobní rovina.. pokud se mi nedokážeš osobně z jakýchkoliv důvodů podívat do očí, je to tvá volba.. ale napsat o mě, že jsem sedmilhář, aniž bys měl pro toto tvrzení argumenty, to není osobní rovina ale obyčejné hulvátství.. jelikož jsi mě ale již dříve osočil ze zaujatosti (taktéž bez doložení argumetů pro toto označení), tak se už ani nenamáhám s tím, abych se tě ptal na argumenty pro toto označení..

psal jsi lživě o tom, že na knife přispívá už jen pár lidí a jde do kytek.. oboje je lež a proto jsem doložil fakta.. nečekaně děláš, že jsi fakta nečetl a pokud četl tak ti nedošlo, že by ses měl za dezinformace omluvit, nebo je minimálně uznat.. to bych ale po posledních výlevech ani nečekal, na to musí mít člověk dávku cti a sebereflexe, kterou u tebe často nevídám, nebo je dovedně maskovaná mezi mnoho planých slov..
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 25 čer 2012 23:32

Knife nemá žádný problém s Blackem, to Blak má stále problém s knifem. Knif po tvém odchodu žije v klidu dál a ani nezahřmělo a to tě sere Romane. Nikdo se neposadil na prdel z toho že jsi tu skončil, nikdo.

Jednou vystupuješ jako bojovník ...............a promiň, chováš se a vystupuješ přitom jak uřvaná a ukřivděná baba. Jsi na lovíme.eu............tak tam buď, žij, pracuj, obchoduj, ale nenavážej se dál do lidí z knifu. Já nic, ty mě nic, tak se toho drž.

Lovíme.eu mi dala jednu jedinou zprávu která za něco stála......... A sice, že Martin Iša je zpět a opět tvoří. Za což jsem moc a moc rád.

Dobrou noc, jdu se věnovat důležitějším věcem než týhle kravině. Mat

Same? Obdivuju tě a tvou trpělivost. Jinak moc děkuji za tu jabloň, mám z ní už hotový nožík, ten pilníkovej, pošlu ti foto až se dostanu k foťáku. :-)
"není kachnička, jako kachnička"
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 26 čer 2012 00:26

:lol: :lol: Cituji:Knife nemá žádný problém s Blackem, to Blak má stále problém s knifem :lol: :lol:
Pročež ho neustále po netu stíhá smečka z knifu a vyvolává pokud možno pořádný konfrontace ............. :wink:
Black má ve Vašich měřítkách jak se mi zdá hlavní problém že nechce spáchat harakiri,aby jste konečně mohli demokraticky existovat že? :mrgreen:
Odpovědět