Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4318
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 16 čer 2012 19:23

To-newimperial
Super běž peskovat moderátory na knife, jistě budou rádi a poděkují ti.
Tady už to raději netrénuj, nejsme na to zavedení a měnit se to nebude.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 16 čer 2012 20:07

Vypjaté okamžiky na tomhle vlákně mají na svědomí paradoxně ti,co se snaží kritizovat a dehonestovat odpadlíky z Knife.cz.Místo aby ukázali sebe jako vzor ctnosti,shazují se sami svou neobjektivností. :cry:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 čer 2012 17:24

Já myslím, že je hlavně velmi nešťastné směřování celého toho servru. Pokud profesionální nožíři nesmějí ukazovat své výrobky, neb by to bylo komerční, tedy za účelem zisku z prodeje výrobku, kdo tam vlastně zůstane? Zvrhne se to na trempsko survival bushcraft fitness forum?
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 17 čer 2012 19:05

Já bych řekl že to moc nehrozí (teda mimo Tebe :? ) protože zatim se inzerce spíš víc a víc rozjíždí(působí to na mne že buďto dolejhá krize, nebo jsou manželky zlejší a náročnější).
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 čer 2012 19:59

Jako zdroj zamyšlení nad sebou samým, a svým vnímáním té jediné svaté pravdy doporučuji všem, kdo ještě umějí naslouchat toto video. I vzhledem k proběhlému honu na čarodějnice na Knife mi to přijde trefné. Ovšem, to video není pro zabedněnce.

Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 19 čer 2012 23:14

Proběhlo tady mnoho komentářů k tomu,že Black se vyjadřoval na Knife.cz obšírněji,než bylo mnohým vhod.Titíž lidé,co mu to předhazovali,se opravdu činí :lol:
Doporučuji shlédnout inzerci na nožířském fóru a pozorně si přečíst inzerát o noži ZT 300 uživatele "Tyler"
Tam lze shlédnout,kolik bezcenných,polozávistivých a zdůvodňovacích keců je možno vychrlit kolem jedné obstarožní kudly jen proto,že byla lacino nabyta a jest se snaženo,aby byla draho odbyta. :lol:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 20 čer 2012 08:56

Píšu si nyní co chci, na svém novém foru. Kdo chce, může se mnou tam i nadále vést diskusi. Příspěvky, které mi však přijdou zbytečné, nebo již neplatné, smažu já sám, když jsem sám sobě moderátorem. Už mi nikdo nemůže vytknout, že "předbíhám nožíře ve frontě na banán". (banán by si však mohli sami mezi sebou udělit mí katé, co mně popravili). Píšu si, co je mi libo. Tomu se říká svoboda slova. Ale svoboda není anarchie, ani urážení se navzájem. Indiáni mají takové rčení: Když někdo svou zlobou trápí tvou mysl, zapomeň na něj-pro tebe přestane existovat. A tím nebude trápit tvou duši." A jak řekl J.Dušek v předchozím videu, jsme na tom světě tak krátce. Proč se zabývat někým, někde v galaxii, kdo něco řekl. Je to jen nic, zrnko písku v nekonečnu vesmíru.
Pořád dokola píšu, že to co lidem schází, je sebereflexe. Pohled na druhé lidi, jako na své zrcadlo. Zrcadlíte se v lidech okolo sebe. Nezkoušejte měnit lidi a dění okolo sebe. Změňte sami sebe, a změní se to ostatní. Je to zrcadlení života. Funguje to, vyzkoušeno.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 21 čer 2012 15:58

Bullterier5 píše:Proběhlo tady mnoho komentářů k tomu,že Black se vyjadřoval na Knife.cz obšírněji,než bylo mnohým vhod.Titíž lidé,co mu to předhazovali,se opravdu činí :lol:
Doporučuji shlédnout inzerci na nožířském fóru a pozorně si přečíst inzerát o noži ZT 300 uživatele "Tyler"
Tam lze shlédnout,kolik bezcenných,polozávistivých a zdůvodňovacích keců je možno vychrlit kolem jedné obstarožní kudly jen proto,že byla lacino nabyta a jest se snaženo,aby byla draho odbyta. :lol:
No jo, fakt počtení.Komentáře do inzerce, to je docela divný.Buďto mu ten kšeft nepřejou, nebo..nebo nevim.
Pro mne kdo si co prodává, komu a za co je mi fuk.Teda s vyjímkou energodealerů co vobíraj seniory :?
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 22 čer 2012 17:51

Black píše:Píšu si nyní co chci, na svém novém foru. Kdo chce, může se mnou tam i nadále vést diskusi.
Tomu rozumím. Paradoxně ale nerozumím tomu, proč jsi ještě tady. Když už máš nové fórum, tak buď tam a piš si tam co chceš, maž si tam co chceš. Nebo tam za tebou nikdo nechodí? Nechci být nezdvořilý, ale téma Knife je už opravdu hodně únavné a tvoje neustálé poučování o morálce střídané napadáním druhých, to do zdvořilé společnosti nepatří.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 23 čer 2012 10:51

Když Czech Jokere nechceš být nezdvořilý,tak nebuď!!Proč prudíš-z nudy? Na jistých stránkách se prezentuješ jako křesťan s otevřeným srdcem,který hlásá lásku k bližnímu a k Bohu-a tady se snižuješ k popichování??
Ve sboru je nuda,tak si to kompenzuješ tady?Všiml jsem si víckrát,že si rýpneš rád a bez důvodu.Proč Blacka posíláš pryč? Má stejné právo tady být,jako kdokoliv jiný...
Nu což,vzhledem k tomu,k jakému spolku patříš,se není co divit.Když misionáři šli obracet na víru domorodce,taky jich nechali napřed polovinu vyhubit,aby jim došlo že je spasí jedině víra v Boha........styď se a neryj do lidí,kteří konkrétně TOBĚ nic neudělali,nebo máš potřebu lézt kritikou Blacka někomu do zadku???? Pověz,naslouchám.......
Naposledy upravil(a) Bullterier5 dne 24 čer 2012 20:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 24 čer 2012 18:59

CzechJoker píše:...nerozumím tomu, proč jsi ještě tady.
Třeba protože může ? A protože tu je téma Nože ? A protože je nožíř ? :mrgreen:
Alfa 641
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 24 čer 2012 20:13

Je to tak. Tady můžu napsat i věci, které jdou "proti štábní kultuře" Knife. Ale já když něco napíšu, dokud můžu, píšu v dobrém. Jsou však lidé, kde je diskuse zbytečná. Pak je lepší nechat to být.
Pořád platí, že tohle vlákno není o tom, jak mně "10 statečných" vyhodilo z Knife, ale o tom, co ten servr nabízí, a nabídnout může. Když si nyní čtu příspěvky na Knife, píše tam cca 10-15 lidí? Zbytek se drží zpátky. Protože kdo se proviní, (právo veta majitele servru), bude popraven. Je to majetek pana Pokorného, tedy je na něm, co si se servrem dělá, a udělá. Může udělat i to, že ho shodí. Však je to jeho "majetek". Ale to by si nasral tolik lidí, že to neudělá. Ale mám nyní pocit, že lidé na Knife už moc nepíší. Je z toho spíše trempsko-bushcraftový chat. Ale proč ne.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 25 čer 2012 08:11

Black píše:Když si nyní čtu příspěvky na Knife, píše tam cca 10-15 lidí?
Když už ses tak rozčiloval nad označením lhář, tak tohle propříště vynechej.. kvůli tobě jsem si to spočítal.. jen od včereješího poledne přispělo na knife 75 lidí (ne příspěvků, lidí!).. takže chápu, že je příjemné si vsugerovávat, jak knife bez tebe upadá a chřadne, ale neupadá, nechřadne, naopak se tam nikdo nehádá, nezakládá flamy a moderátoři mají i v čase svých dovolených veget - což je velice příjemné a člověk se pak na knife těší, namísto toho, aby se večer stresoval i mimo počítač z některých tvých excesů, které mě stály pár šedých vlasů..

takže příště prosím fakta.. a nebo aspoň napiš (..podle mého dojmu..). Pokud chceš konkrétní statistiku přístupů, není problém napsat xaxovi.. toť vše, co jsem chtěl upřesnit..
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 25 čer 2012 08:24

Jistě, příspěvky typu "Och, ach, ich, jéé". ty se také počítají? A blbé kecy, kolik toho kdo vypil, a co kde kdo rozbil? Inu, Chat.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 25 čer 2012 08:39

Tohle vlákno je o tom, kde "Náš milovaný Knife" směřuje. Slováci by řekli "do riadnej riti". Já to řeknu jinak, i Titanik byl prý nepotopitelná loď. Loď se potápí, ale na horních palubách se ještě tančí, a pije šampáňo.
Jinak si však všímám, že i čeští nožíři mnohem raději píší na zahraniční fora, než na domovský Knife. Stále si myslím, že způsob moderování a vedení Knife je nešťasně zvolený. Napsal jsem to jasně. Měli jste nechat nořířům zaplatit své vlákno, a dát jim moderátorská práva na jejich vlákno. A zaplatit by musel každý nožíř, kdo by chtěl být v sekci "nožíři". Tedy každý, kdo kdy prodal jakýkoliv nůž. Bez vyjímky. Tedy, i tzv."hobíci". Cena by mohla býti mírná, ale spravedlivá. A pokud by si nožíř spravoval své vlákno nelépe způsobem, jaký já už mám na http://www.lovime.eu tak mít možnost vést si to po svém by uvítalo hodně lidí, to jsem přesvědčen. Celé to Knife na mně působí nyní jako "kamarádství za ostnatým drátem".
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Odpovědět