Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 22 kvě 2012 11:01

Stínadla se bouří!
Když jsem četl ty argumenty a důvody, hned jsem si vzpomněl, a nevím proč na Rychlé šípy.
Volte Mažňáka, volte Losnu, chudák Jan Tleskač a jeho deník...:)


sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 22 kvě 2012 12:17

"duvody"...

samopasovanemu zverejniteli lze doporucit v ramci bushido harakiri, at je aspon jeden pizlak tradicne zakalen
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 22 kvě 2012 14:17

Knife píše:Alespoň má B5 o čem tady psát. Se musel doma nudit, když si nechal zrušit účet na knifu, ale tady(na tomto vlákně) se nic neděje, tak si tam chodí číst a čeká jak bába na drb. :lol:

Tedy vlastně na knife nechodí..."Pánové,v téhle hospodě si pivo už nedám" :lol:
Jo, milej Knife,máš pravdu jako všichni ti,za jejichž zadky se schováváš.Zrušením účtu na Knife.cz jsem udělal jedinou správnou věc,při zamyšlení nad "kamarádským přístupem" některých členů který jsem měl možnost pocítit na vlastní kůži se mi dělalo zle,ale při čtení té vaší včerejší štvanice by se i prase pozvracelo.Odpálili jste Blacka,kterému mnozí vděčíte za to,že vůbec víte jak se dělá nůž a odstřelili jste Vsetu,který se jen zeptal na to,nač má výsostné právo a někteří jste se vysrali na hlavu Westymu,který Vám roky dělal vola....

Co se týče připitomělých poznámek o drbech-jestli chceš,zveřejním printscreeny všech sprostých mailů co jsem dostal,když jsem se několikrát zastal Blacka,aby si široká veřejnost udělala obrázek,jak se můžou vyjadřovat uhlazení umělci se zlatým srdcem a talentem od Boha....co říkáš?? Když Tě to tady pohoršuje-běž jinam,to přece radíte každýmu,kdo má k tomu Vašemu spolku výhrady-nebo to tak není???
Odešel jsem z Knifu s čistým štítem a svědomím,svobodně a sám-aniž bych komukoliv položil stéblo slámy přes cestu,což se o mnohých z Vás,co jste zosnovali a osnujete všechny intriky na "nepohodlné" rozhodně říct nedá.
Kdybych neskončil sám,dopadl bych jak Vseta,to je ložený :lol:

Hubu bych rozhodně nedržel,Black Vám ležel hodně v žaludku,když Vaši přisírači pátrají po všem i na FB-co kde plkne,aby to mohli nabonzovat a získat body....jen tak dál :lol:

Do koho se pustíte teď? Kdo si to odskáče? Vy totiž neumíte žít bez jasně daného nepřítele..... :shock:
Naposledy upravil(a) Bullterier5 dne 22 kvě 2012 21:54, celkem upraveno 1 x.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 22 kvě 2012 15:26

Já myslel, že na Knife krom arcizloducha Blacka je to jinak samý Mirek Dušín. Však čas ukáže, že jsem měl pravdu v tom, co jsem měl odvahu psát, zatímco jiní se drželi při zdi,a přizvukovali majoritě. Dokázal jsem napsat, co se jiní neodvážili ani šeptat. Takže výsledky jsem očekával.
Co se týče mého pojetí reklamy a PR-myslím si stále, že takto se to má dělat, jak jsem to dělal já. Ale neumí to každý, anebo hůře-někteří by neměli co psát. Je to také o tom, jaký kdo má bohatý život o zážitky, a přátele.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 22 kvě 2012 22:15

Zdravím všechny "žumpomily". Právě jsem se vrátil z neplánované (a tudíž nejlepší) dovolené na Sicílii. Pro odlehčení přihazuju obrázek z Palerma. Ulička řemeslníků mne fakt zaujala. Tohle už u nás definitivně zmizelo. Na jihu Itálie na EU dost se*rou a všechno je při starém, jak má být. Chceš zkrátit rifle..OK minutku...
Palermo1.jpg
Na nožíře jsem ale nenarazil :-(

PS: ty sračky na knifu ve vlákně žumpa mně dneska dost pobavily. A začíná jít do tuhého i u Raisera. :D Dovolil si poznamenat, že výbrus TTS (čas nabrousit) je na ho*no.
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 22 kvě 2012 22:48, celkem upraveno 1 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 22 kvě 2012 22:34

Bullterier5 píše:...
Musím uznat,že jeden z těch moderátorů-(dnes bývalý), kterého já jsem považoval za zaslepeného vyznavače politiky "horních 20" se projevil jinak než bych čekal a veřejně se postavil na obranu ostouzeného.Sám za to ihned sklidil sprchu fekálií těch,kteří si archivují sebemenší invektivu vůči svému egu.Snad by bylo na místě,abych veřejně prohlásil,že jsem se v něm mýlil a vyjádřil mu podporu.
Dobře si pamatuju výrok jednoho známého nožíře,který opustil Knife.cz se slovy "Pánové,v téhle hospodě si pivo už nedám" .Měl pravdu.Tam kde lejou některým pod míru nemá cenu chodit.
JJ na Westyho jsem taky změnil názor..
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 22 kvě 2012 23:06

No a už je to tady, stejně jako LuckyLacky pochopil i teeneager Tyler, že výrobek vyvoleného TTD "neřeže jak by mohl" a zbavuje se jej. http://knife.cz/Default.aspx?tabid=54&g ... 458#406458

No nemohl by mít Raiser nakonec i pravdu? Já osobně jsem měl v ruce paskvil od Gein TTS (time to sharpen) a za něj by se styděl i rolník z provincie Kung Pao...
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 23 kvě 2012 00:47, celkem upraveno 1 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Franta Jetel » 22 kvě 2012 23:31

No Blacku, tak jsem to přečetl, zaznamenal Dohnalův koment a to, jak mu "lepí". Všichni jsou podnikatelé a prosperující živnostníci do té doby, než jim někdo šlápne na kuří oko daňové povinnosti. Pak se zmenší na velikost švába a mlčky nechají věci plynout. Ryl do tebe ohledně příspěvků, reklamy, Public Relations atd.. Když se ale oko kamery zaměří na něj (se všemi důsledky) drží hubu a ptá se co komu udělal.

Žít a nechat žít. Kurwa starejte se o svoje vlákno a nerýpejte do ostatních.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 23 kvě 2012 07:16

Já nechtěl ale nic víc, než jen to, ať mně nechají na pokoji. Nehádal jsem se v jiných vláknech, a ve svém vlákně nožíře jsem se jen bránil případným atakům, když už jich bylo hodně. Ale přes klávesnici, to je silák kde kdo. Každý mi to může kdykoliv říct do očí, ale to ne. Jediný, kdo za mnou v Lipové zašel, byl Rosa. Já už si jej nepamatoval, ale je to něco jako nej žák I.Rzounka, který kdysi dávno byl i můj učitel kung-fu. A ten si podle internetových keců také myslel, že budu pěkný debil. Ale stal se opak, a po dvou hodinách dialogu jsme se rozešli, jako přátelé, kdy se mi omluvil za to, co si o mně myslel. A to je to, co pořád píšu.
Internet je Matrix, iluze. Internetoví bojovníci jsou často poté v reálném životě zamindrákovaní podrazáci, chcípáci na těle i duši. Ale setkat se, a říct si, tak a tak, to a to mi vadí, to umí dnes již málokdo.
Zrovna tak mně mrzí, že důvody mého vyhození z Knife jsou spíše k smíchu. Anebo k zamyšlení. V podstatě z nich čtu-stal ses nepotřebný, nechceš už rozdávat rady zadarmo. Nechceš chodit na společné chlastačky, a nechceš držet partu. Ne,nechci. Chtěl jsem být sám sobě samostatný nožíř, a jen ukazovat ve svém vlákně nové kudly. Jenže, tím banem jsem také odtržen od komunikace s lidmi, o které stojím. A můj celkový pocit je takový, že jsem se znelíbil.(komu? jaké lobby?) Tedy, kdo je další na řadě, koho majitelé z Knife odstřelí?
A zrovna tak mě mrzí, že Vsetu odstřelili jen za to, že se zeptal, jak to, že je možné, že jsem dostal jeden trest měsíc ban za prý napadení moderátora, a aniž bych se mohl bránit, dostal jsem vyhazov za to, že v jiné části galagie, na servru Gun si dovoluji dále psát své příspěvky, které prý Knife již nevynášejí do nebes. Já na svých textech i nadále nevidím nic, co bych změnil. Tak to cítím, a tak to i píšu. Co na srdci, to na jazyku. Já ale nepodepsal nikde, že budu psát jen na Knife o kudlách. Prý Knife pomlouvám, to mně uráží.
Ano, nazývám věci a události bez příkras, a jiný nebudu. Ale jsou lidé, co prostě pravdu neunesou. Ten servr jsem všude propagoval, a dobře vycházím s 95% uživatelů. A že někomu nevoním, no a co. Nejsem Matka Tereza, ani Budha, abych napravoval a uzdravoval hříšníky.
Zrovna tak mně mrzí, že se nestrhla bouře nevole za můj ban. Když budou lidé zticha, vždy budou tací, co budou davem manipulovat. Ale postavit se za mně dokázalo jen pár lidí. Což je kapka v moři. Křiklouni tohle hravě překřičí. Takto nemá možnost majitel Knife vidět, že lidé mají třeba jiné názory, a že jeho rozhodnutí nebylo správné.

edit. Jo, a bylo mi sděleno, že si prý příliš přizvukuju s Jetelem, a že jsme nějak moc kámoši, takže jsem si prý vše vymyslel, a plivu na Knife. No, mazec. A pak, kdo tady žije v Matrixu. No, co už. B5 se ke mně staví do dílny na kafe někdy teď, a kdo chcete pokecat, stavte se. I pár nožů na osahání by se u mně našlo. (no dobře, není jich pár..ale mraky)
Stačí mi zavolat, jestli nejsem na kole, a není problém klábosit.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 01 čer 2012 08:21

Ač mi to bylo velice líto, nakonec mně z Knife vyhodili. Popravčí četa čítala dva majitele a osm moderátorů. Jen dva moderátoři se přiklonili k tomu, abych na Knife nadále působil. Co dodat. Věděl jsem, že na Knife je má pozice špatná, a tušil jsem, že mně vyhodí. Pravdu bez obalu nemají lidi rádi.
Byla tady však možnost, jak z toho mohl majitel i já vyjít celkem slušně. Požádal jsem svého syna, aby svými slovy sepsal mail M.Pokornému. Že je majitelem fa.Black knives, a chce se zeptat, jak by bylo možné udělat přihlášení jeho osoby, když já dostal ban nejen na jméno, ale i na IP adresu. Syn mi sice říkal, že obejít to je maličkost, ale já nechtěl. Chtěl jsem čestný, a průhledný dialog, a dohodu. Smyslem mělo být, že syn dá do mého vlákna fotky nových nožů, a dialog a hádky s ním nebudou možné. M.Pokorný však odpověděl synovi, že ban uděluje na celou firmu Black knives, tedy i na něj. Syn poté napsal jediný příspěvek do vlákna žumpa, což jsem mu poradil já-když se tam prý nemaže. Takže věděl, že může napsat jen jediný příspěvek, než jej zabanují. Co napsal, je v žumpě. Ale napsal to až po vyhazovu od M.Pokorného.
Z toho usuzuji, že na Knife je tak silná lobby, že nešlo o moje blbé kecy, a příběhy, ale o vymazání mně, a moje produkce z povědomí lidí. Inu, což, internet je globální síť, a všechno zlé je k něčemu dobré. Dovoluji si vás pozvat na mé nové maličké forum "Black knives", které mi bylo umožněno na servru http://www.lovime.eu
Děkuji majitelům fora za podporu, a prostor. Na mém foru nebudou žádné hádky, jsem moderátorem. Mám jen jediné pravidlo. Požaduji zdvořilost, a doufám v laskavost přispěvatelů. Kdo toto mé pravidlo poruší, bude vyhozen. Tento model se mi velmi líbí na cyklo foru http://www.bike-forum.cz Tam si ve svém vlákně také každý zakladatel vlákna moderuje podle sebe. Takže, koho zajímá, co se kolem mně děje, jaké jsou mé další příběhy, a nože, jsem v azylu.

dovolil som si opravit domenu... na eu
T.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 01 čer 2012 19:59

Mám pocit, že ta doména lovime.cz moc nefachá.
Situace na knife je pro mě čím dál absurdnější a popravdě pouze díky ní nepůjdu 9.6. na brněnskou výstavu. Už o ni nemám zájem.
Já dovedu pochopit, že se někdo na někoho vztekne, ale že ho zabanuje do konce života? Osobně se mi nezdá koncepce "firmy" Black-knives, ale není to můj boj, tak proč bych řešil, kdo je ředitel a kdo vyrábí nože. Ale jestli dostal syn zákaz cokoliv publikovat, to mi tedy nepřijde jako fair přístup.
Stejně tak jsem nepochopil, když Mat opustil Knife, ale svoji galerii smazat nesměl. Schválně jsem si pročetl pravidla fóra a Mat je stále - tedy i po nahrání na Knife - držitel autorských práv. On sice mávl rukou s tím, že je mu to vlastně jedno, ale přijde mi to velmi zvláštní.
Na Knife jsem nebyl dlouho, aktivně vlastně jen pár měsíců a stejně jsem tam moc nepsal. Nikoho z účastníků osobně neznám, od několika jsem koupil nůž a jeden jsem přes bazar prodal. Přestože v tom nemám žádné osobní emoce, jsem osobně velmi zhnusen z toho, co se tam děje. Jestli si mě tady někdo z Knife najde a taky dostanu doživotní ban, je mi to srdečně jedno.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
newimperial
Příspěvky: 79
Registrován: 01 čer 2012 20:09

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od newimperial » 01 čer 2012 20:14

Tak jsem tady taky, uff... :)
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 01 čer 2012 21:05

Nefachá proto,že je to lovime.EU!!!!!!! ne cz :idea: A klidně přijď,my nehryžem :lol:
Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 114
Registrován: 11 čer 2007 09:44
Bydliště: Morava

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od CzechJoker » 02 čer 2012 10:43

Ne, děkuji. O lidech nemám iluze, ale to, co tam probíhá v posledních týdnech, to předčí veškerá očekávání. O takovou společnost nestojím.
Nejsou žádné zoufalé situace, jsou jen zoufalí lidé.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 02 čer 2012 14:55

Je to pořád jen o mizející laskavosti v lidech. Převažuje zášť ke všemu, a všem. Je to mor napříč společností. Už T.Baťa napsal, že není krize ekonomická, ale morální. Pak už je jen krůček k hádkám, a co hůře i k negativním činům.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Odpovědět