Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 16 kvě 2012 15:47

Myslel jsem že už nebudu reagovat,ale tohle mi nedalo:
Zapomněl jsi v tom výčtu na ozónovou díru,tání ledovců,bídu v Africe,rasovou nesnášenlivost a odtažitý přístup Čechů k náboženství. :lol: :lol: :lol:
Objednávám si jednu dečku s Tvým logem. :wink:


Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 16 kvě 2012 15:59

B5, víš, mne to hodně mrzí. Cokoliv napíšu, hodně lidí pochopí naprosto jinak, než jsem zamýšlel. Takže, pokud moje příspěvky vyznívají jinak, než jak jsem chtěl, dělám to špatně. Zrovna jsem se dozvěděl, že na Gunu haním Knife. A já si celé roky myslel, že ten servr chválím, a propaguju, kudy chodím. Je tedy zřejmé, že se mi naprosto nezdařilo, co jsem chtěl. V klidu se stáhnout, a dělat si něco, jako hobík.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od palong74 » 16 kvě 2012 17:18

se ti divim blacku ze na tohle stale reagujes.ja rikam na chleba me nikdo nedava tak me vsichni polibi řitku :D at si rika co kdo chce mam od tebe jen jednu kudlu a ta stoji fakt za to.
proslo me rukama par nozu ale neni nuz jak od nozire.pokud te tak muzu nazvat :D
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 16 kvě 2012 17:26

No, možná říkej, bývalý nožíř strojař. Nyní jsem tedy jen obchodní zástupce, a odborný poradce fa.Black Knives. :D Což je neplacená funkce. 8) Firmu převzal můj syn. A jak to děláme, do toho je každému prd. Třeba si to necháme dělat v USA, nebo Číně. Anebo najmeme otroky, nebo mimozemšťany. Kdo ví, uvidíme.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 16 kvě 2012 17:42

Se Ti divím Romane,že si z toho ještě vůbec děláš těžkou hlavu.Řekli Ti abys tam nelezl,tak se na ně vybodni a máš klid.Může Tě to štvát,ale nedávej to najevo,nastav "umakartové čelo" dělej si to po svým,kdo chce kudlu od Tebe,ví kde Tě najde,no a kdo ji nechce-ten Tě přece nemusí zajímat!! Mně by nikdo nemusel říkat 2x abych někam nelezl,vykašlal bych se na to okamžitě.Dělej co děláš,nože děláš dobře.Okruh odběratelů máš taky,tak o co kráčí? O řeči těch,co nevyrobili a nevyexpedovali desetinu toho co Ty? Psí hlas do nebe nejde-slyšels tohle někdy?
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 16 kvě 2012 17:52

Myslím, že lobby, která mne nemusí, je jedna věc, ale mám na Knife také hodně přátel. Vše se dá řešit, a lidi se sejdou, ale stejně mně to mrzí. Myslel jsem si, že pro propagaci Knife v mediích jsem udělal víc, než kdokoliv jiný.
Co mně však trochu překvapilo, mám potvrzeno, že Samuraj se mně fakt zastával. Takže, omlouvám se ti. Nesedíš mi, ale beru, co jsem se dozvěděl. Interně, mezi čtyřma očima ti klidně řeknu, co jsem nenapsal. I tu mou paranoju, kdo, co , jak, a kdy.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od derringer » 16 kvě 2012 19:53

blacku už mi přijde, že tu kritiku a rejpání potřebuješ jak prase drbání, aby se něco dělo. na knife píšeš, že vyznáváš nějaké filozofie, cesty a podobný hluboký myšlenky, ale přijde mi, že se chováš úplně jinak. zbytečně nasíráš lidi, na jednu stranu máš rentu na nemoc z povolání, ale šáhni si do svědomí, v jakým poměru sis to zdraví pokazil v práci a doma při výrobě nožů. co ti asi doporučil doktor a jak se chováš. pěkný, že všem oznámíš, že máš kluka šikovnýho na řemeslo a že firma je na něj, ale neopomeneš zdůraznit, že je každýmu prd po tom jak to děláte. že by třeba byl problém s rentou, která je většinou doplatkem do nějaké výše(původního platu) a tím pádem se při příjmu snižovala?

je to tvoje volba, zdraví máš jen jedno

v jednom příspěvku napíšeš, jak zahltíš knife fotkama věcí, který jsi udělal za dobu co jsi zabanovanej a v druhým se nazveš bývalým nožířem

prostě nikdo nejsme dokonalý
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 16 kvě 2012 22:40

Black: promiň, ale omluvu nepřijímám.. nařknul jsi mě tu ze zaujatosti, argumentoval jsem, že to není pravda, nic proti tobě nemám, nejsem ani konkurent a vyzval jsem tě k doložení svého tvrzení..

Po mnoha zmatených sebelítostných poznámkách, jenž žádné doložení tvého lživého tvrzení neobsahovaly, jsem prostě ustoupil s tím, že nebudu dál tlačit a ponechám ti tvůj mylný názor na mě..

a najednou, když ti to samé napíše někdo jiný, tak to uznáš, omluvíš se a s úsměvem doufáš, že je vše v pořádku.. ne Romane, není a nebude.. jsem velmi tolerantní a snažím se vycházet se všemi co nejlépe, protože i tak máme všichni dost starostí a problémů.. ale pokud někomu nabídnu přátelskou ruku a on mi do ní plivne, tak už ji podruhé nepodám.. varoval jsem tě včas, že ubližuješ a že až překročíš mez, už to zpátky nepůjde, ale nedal jsi na to a zahrnul všechny kolem sebe svými názory, pocity a potřebami.. Takže teď jsi na vrcholu své vlastní hory názorů, postojů a hodnot, ale asi tam zůstaneš brzo sám.

Do Lipové si jedu odfrknout, tudíž poslední co potřebuju je šeptání do ouška toho, co u tebe v náznacích čtu celý rok.. to si radši předplatím Blesk a Aha :roll:
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 kvě 2012 06:42

derringer-díky, že máš starost o mé zdraví. Když slušně píšeš, slušně i já odpovím. Rentu mám na zničené ruce ze svého zaměstnání, kde jsem pracoval roky, jako brusič nářadí pro kovovýrobu na na ne dobře udržovaných bruskách. Vibrace mi způsobily poškození karpálních tunelů. Jsou lidi, co mají lepší odolnost vůči vibracím, a moji práci by mohli dělat celý život. Je to dáno geneticky, že mně to odepsalo ruce. Stav se zhoršoval až do fáze, kdy jsem byl nucen podstoupit operace karpálů na obě ruce. A byla mi přiznána choroba z povolání. To vše, už před pěti lety. Pět let jsem dělal dál ve fabrice, a mohl bych tam dělat až do důchodu, nebýt několika nešťastných náhod, a vnitřních předpisů Mittalu, o kterých jsem nevěděl ani já, ani šéf. Nechtěl jsem odejít ani za nic, a dost jsem se ponižoval, aby mně tam nechali, když už se to spustilo.
Nože jsem začal po přiznané chorobě dělat více. Dříve to bylo takové šudlání, sem tam něco, pak pár let nic, to jsem měl cykloservis, a tak. Takže, pokud budeme mluvit o mé nožířině, kdy jsem toho vyráběl hodně, tak to jsou poslední 4 roky, a to už ty ruce byly dávno rokama ve fabrice zničené.
Nejvíc hektické to bylo okolo vánoc, a já si vlastní vinou ruce namohl tak, že nešlo dělat nic. Prostě jsem to s výrobou nožů přeháněl, a namohl si je. A není jiná léčba, než klid. Ale měl jsem domluveno, a zaplaceno hodně kudel, a termíny...Dělal jsem i přes to, že to bylo za cenu polykání prášků.
V podstatě, i když jsem na rentě velmi nerad, a stýská se mi po práci, co mně bavila, stalo se, a život jde dál. Někomu při bouračce třeba amputují ruku, či nohu, a taky musí žít dál. Takže je to tak, jak píšeš. Musel jsem odejít, rentu možná dostanu, zatím mi nepřišla ani první platba, a nesmím si vydělat víc, než je hrubá mzda v tomto státě. Nesmím podnikat, a pracovat ve vibracích. Pracovat však naopak jako něčí zaměstnanec musím, aby mi šly roky na důchod. Takže to není o ležení doma na břuchu, ale musím někde do práce. Ale už mi stačí částečný úvazek. Takže, pokud mi někdo závidí rentu, vyměním ji za zdravé ruce. Nedostal jsem to na modré oči, ale zničené ruce.
Mám však roky zkušeností, vybavenou dílnu, a docela známé portofilio výrobků. Moje výroba je strojařsky jednoduchá, a s mým vedením ji zvládne i zaučený šimpanz.
Tak co by to nezvládl syn. Know-how výroby je moje. Mám vychytané postupy, vím, kde nakupovat matroš, kde kalit, kde mi to či ono vyrobí jiní řemeslníci. Předávám tedy dokonale rozjetou, fungující firmu, a syn má jen pokračovat. Vyšlapanou cestičku už ode mně má. Já se budu věnovat designu, prodeji, marketingu, a budu radit, jak to či ono vyrobit efektivně, rychle, levně. Syn už nemusí tápat. Má ode mně vše na stříbrném podnose. Dílna je vybavená, tak proč zahazovat něco, co funguje. Pořád jsou to moje nápady, co ty nože dělají tím, čím jsou. A že to nebudou dělat moje ruce je přeci zcela jedno. Podívej se v USA na Mike Snodyho. Tak to nějak budu mít i já.

M.Snody:


Samuraj-ne, není to o tom, co jsem četl, ale co mi bylo řečeno do telefonu, ale je to fuk. Nikdy si nedělám závěry jen z psaného slova. Papír, i klávesnice unesou kdejaký blábol. Ale když mi něco řekne člověk, kterého znám, je to jiné.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 21 kvě 2012 21:49

Lidé míní,život mění...hodně lidí se domnívalo,že tohle vlákno skončí na smetišti,protože nebude čím jej krmit.....je třeba jen otevřít oči a sledovat v němém úžasu hnis,který stříká na Knifu v jednom vlákně na všechny strany,jako reakce na věcný dotaz člena-co bude nebo nebude s působením R Švarce-Blacka a jeho nožířského vlákna.
Musím uznat,že jeden z těch moderátorů-(dnes bývalý), kterého já jsem považoval za zaslepeného vyznavače politiky "horních 20" se projevil jinak než bych čekal a veřejně se postavil na obranu ostouzeného.Sám za to ihned sklidil sprchu fekálií těch,kteří si archivují sebemenší invektivu vůči svému egu.Snad by bylo na místě,abych veřejně prohlásil,že jsem se v něm mýlil a vyjádřil mu podporu.
Dobře si pamatuju výrok jednoho známého nožíře,který opustil Knife.cz se slovy "Pánové,v téhle hospodě si pivo už nedám" .Měl pravdu.Tam kde lejou některým pod míru nemá cenu chodit.
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 21 kvě 2012 23:18

Já tam tedy dlouho nebyl, jen mrknu na vlákno Blacka a když nic, vypadnu. Kde se perou, už se perou? Už to zase a jen něco mažou nebo to nechávají?
Ono když se člověk rozhlédne z Řípu nebo spíše Kleti do krajů a luhů Českých, kde najdete něco v pořádku?
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 21 kvě 2012 23:20

Hledej v "Žumpě" všechny perly padaly tam. :shock:
Knife
Příspěvky: 17
Registrován: 26 dub 2012 00:44

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Knife » 21 kvě 2012 23:30

Alespoň má B5 o čem tady psát. Se musel doma nudit, když si nechal zrušit účet na knifu, ale tady(na tomto vlákně) se nic neděje, tak si tam chodí číst a čeká jak bába na drb. :lol:

Tedy vlastně na knife nechodí..."Pánové,v téhle hospodě si pivo už nedám" :lol:
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 21 kvě 2012 23:55

:)) už jsem si to našel - zajímavé počteníčko, jen co je pravda!!! Někdo se slušně zeptá a místo slušné a i kdyby neslušné odpovědi je výsledek tajemno jak okolo hradu v Karpatech, kradmé pohledy, šuškání a od někoho i hlasité napadání a pěkná mela.))
V tomhle státě je fakt všechno na palici, vzhůru nohama! Kde to zavání zdravým selským rozumem, hned se to potlačí a nebo ještě lépe - rovnou překroutí o 180° a schválí jako dogma!!!
Černé bandy táhnou krajem, kradou, plundrují a plení jako kdysi za 30ti leté války žoldáci a jiná vojska a vrchnost dělá, že to nevidí, zelená energie nás stojí miliardy a vrchnost z toho má a nevidí atd. atd.
Proto si ráno zajdu pro další várku včelek, doba bude čím dál horší! Jak říkám, z každé výplaty tisícovku na střelivo.)))
Když jsem četl tu "hnojárnu", někomu tam těžce kape na karbid, jak se říká.) A to pořádně ani nevím, jak karbid vypadá, jen jsem měl kdysi a teď už někde tu lampu na kolo.
Ale karbid syčel a dával světlo a mlčel.))
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 22 kvě 2012 06:56

Myslím, že vše dopadlo podle očekávání. Psal jsem pravdu bez příkras na Knife, a dostal jsem ban na měsíc. Během toho měsíce jsem psal tu samou pravdu bez příkras zde na Gunshop. Za to jsem dostal ban napořád. Myslím, že je to dobře. Nemohu žít v přetvářce, a než takto, tak raději nic, a nebýt tam. Ve vláknu Žumpa jsou zkopírovány texty, které jsem napsal sem, na Gunshop. Za těmi texty si stojím, a nezměnil bych na nich ani čárku. Přesto byly uvedeny, jako důvod mého vyhození z Knife. A moje paranoja se mi potvrdila, že jsem všude sledován, a byl tam navíc Samurajem zkopírován i výtržek mé soukromé diskuse na Facebooku, kterou jsem měl s pár svými přáteli. Z takového fízlování se mi chce zvracet. Kopíruju text mého vyhození z Knife:


Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 16.7.2001
Příspěvky: 716
Lokace: Liberec

Black
Na základě chování Blacka v průběhu jeho měsíčního banu a jeho názorech a postojích, co během té doby na adresu serveru a lidí uvedl se většina moderátorů shodla na rozhodnutí trvalého Banu.

Zde jsou argumenty, které pro to vedly:

1) Black již nebere knife jako něco, čemu by měl pomáhat, nýbrž jako prostor, který může zneužívat pro osobní výhody
2) Veškeré rady, řešení a pokusy o vysvětlení, v čem dělá Black chybu a co je pokaždé důvodem rozepřů a hádek, padly vždy na neúrodnou půdu nezávisle na to, jestli to radil přítel, kterému na Blackovi záleželo, nebo radil úplně neznámý čtenář.
3) Black neumí držet své slovo, pravidla a po nějaké době toto vždy sám porušil
4) Často argumentoval nepodložená obvinění ačkoliv je nemohl doložit
5) Dlouho mu byly jeho porušování pravidel právě ze strany moderátorů přehlíženy a omlouvány právě pro jeho dřívější přínosy, návody, tipy a prezentaci, ale to prostě nejde dělat donekonečna a asi to jen čekalo na nějaký impuls
6) celou dobu jeho banu byl na knifu klid, zatímco na jeho novém fóru se to hádalo jako dříve zde

Rozhodnutí je konečné, pokud by někoho zajímaly Blackovy citace, které během banu napsal na adresu knifu i lidí zde, tak je možné toto i vaše názory řešit ve vlákně nemoderované diskuze.


bod 1-jsem jediný, který Knife propagoval v časopisech, i televizi. Jiní nožíři, když tu možnost měli, Knife zatajili, jako zdroj, odkud čerpali informace.
bod 2-nemohu přijmout rady, které se příčí mému pojetí světa, a mému svědomí
bod 3-za porušení dohody se necítím zodpovědný, byl jsem k tomu lstí vmanévrován. Přesto jsem se telefonicky majiteli omluvil.
bod 4-moje paranoja byla nepodložená, tedy iluze, a blud. Proto jsou mé texty kopírovány napříč internetem.
bod 5-hluboká poklona, vrchnosti za vaši shovívavost. Dříve se za pravdu upalovalo, já byl jen vyhozen.
bod 6-tak tohle je mi už opravdu k smíchu.

Myslím, že nyní by měl být tedy vyhozen každý, kdo pro Knife není přínosem, a nedává rady, a tedy, téměř všichni uživatelé. Bravo.
V Lipové jsem viděl nafučené ksichty Pokorného i Xaxy, a najednou mi došlo, že tady již diskuse není možná. Ani jsem neprojevil zájem v ní navázat. Je pravda, že v kapse jsem měl zavírák(většina účastníků zájezdů měla nožoúchylku, a nožů u sebe i šest...),a je pravda, že jsem měl v kapse pepřák. Necítil jsem se bezpečně, a v opilosti jsou někteří lidé schopni čehokoliv.
Přesto byla i pro mně Lipová v pohodě, a já pokecal se spoustou přátel, dostal nějaké dary, a na kole bylo fajn. O ostatním si kdo chce, najděte dál Žumpu na Knife.
Mohu jen konstatovat, že mé vlákno na lovime.eu už za tu krátkou chvíli navštívilo už skoro 2000 lidí. Takže, kdo chce, najít si mně umí.
Milanovi Pokornému-majiteli Knife přeji hodně štěstí a energie v pokračování nastaveného kurzu na Knife. Čas sám ukáže, zdali je to správná volba. Já chtěl, a také budu psát jinde.
Hezký den.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Odpovědět