Hammerli Hunter Force 900 Combo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od kesi » 28 led 2012 01:20

peters gekon píše:Je docela v pohodě: čínská plechařina ok :D ,spoušť je trochu tuhá,hnusnej dekl vzádu to nevim co myslel :lol: ,mě se zpracování líbí,šrouby neni problém vyměnit za lepší :D ,mě to nerachtá ani zvuky mi nepřídou divný :lol: a vruce mi to neskáče jelikož to mám na bipodu a střílim většinou v leže :lol:
(hlavně to beru jako humor a né provokaci ,tak doufám že se tu do mě nepustí nějakej chytrák :lol: )
No to je srandy kopec. Tak hlavně, že slouží. :wink:


AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2012 02:02

Já mám rád lidi, co to berou s nadhledem, prostě ta vzduchna je jaká je. :wink:
Tomayo píše::) myslel jsem jaky rozptil/soustrel si s tim nastrilel?
jinak rikas ze je to neni zadna krasavice ?
ja bych se stejne na ni rad podival kdyu ji tu tolik lidi chvali :D

ted trochu OT HW 97 vs AAPS.... kdyby si mohl vybrat tak jakou? Cetl jsem neco jak si s ni strilel ale nepochopil jsem kterou by si vzal ted?
Rozptyl nestál za řeč. Asi tak v tom černém se to s vypětím všech sil udržet dá. Na pár terčích. Problém těchhle vzduchovek je, že to každý den střílí jinak...

K tomu OT, kdybych vybíral dneska, bral bych Prosporta, ale s HW nastřílím líp. :D Ale to je do jiného tématu.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od 67. » 28 led 2012 07:30

Nepovedal by som,že strieľajú každý deň inak,skôr,že každá jedna strieľa inak :lol:
Ale fakt je,že spracovanie a hlavne charakteristika spúšte to jednoducho nedovoľuje,aby patrila medzi vzduchovky,s ktorými sa dá pravidelne dosahovať "uspokojivých"výsledkov.V úvodzovkách preto,lebo pre každého uspokojivé znamená niečo iné :wink:
...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 28 led 2012 08:31

Já jsem sní maximálně spokojenej ,na to co jí používám já je dostačující. Že střílí pokaždý jinak ,tak to se mi občas děje taky ,hlavně když měnim polohu v sedu nebo vleže ,tak musim překlikávat korekci vždy aspon odva dílky,proto jsem si vyrobil ten vylepšovák ,abych nemusel furt šroubovat to víčko.
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 28 led 2012 12:24

Nedavno ked sme tu riesili preklikavanie puskohladu tak tu boli odkazy na animacie. A na danych strankach som videl aj animaciu ako sa sprava pruzinovka pri vystrele. Po stlaceni spuste ide hlaven hore a v momente ked diabolka opusta hlaven tak sa pohybuje smerom dolu. Ak som to spravne pochopil, tak keby bola pruzinovka nastrelena zo zveraku, ktory ziadny pohyb neumoznuje, inac bude strielat bez opory. A preto asi musis preklikavat ked strielas z bipodu a bez opory.
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 28 led 2012 18:18

Kubajzz píše:Myslel jsem HF900 alias QB36.
No nevím co chcete slyšet. :lol:
Jako nedá se to s těmi lepšími srovnávat. Ta Hammerli je prostě taková čínská plechařina, nemožná spoušť, hnusný dekl vzadu, hnusné křížové šrouby jak na prkna na chlívek, celé to rachtá, dělá to divné zvuky a skáče to v ruce.
Ale abych řekl taky něco pozitivního, tak je fakt, že je to lepší než B1. :wink:
Kubajzz píše: Rozptyl nestál za řeč. Asi tak v tom černém se to s vypětím všech sil udržet dá.
Tak konečne objektívne hodnotenie od odborníka. Mrzí ma, že som si to neprečítal pred kúpou. Teraz som sa lepšie pozrel, a hlaveň je vyrobená z ohnutého plechu. Súšť sa v tejto triede nepochopiteľne nedá nastaviť, je tak divno ohnutá ako turecký polmesiac a navyše čierna. Tie hnusné skrutky s krížovou hlavou som chvíľu hľadal, ale fakt tam sú, čierne skrutky so zapustenou polguľovou hlavou. Pri kúpe ma to nenapadlo skontrolovať, človek automaticky očakáva, že budú zakončené kryštálom od Swarowského, prinajhoršom aspoň skrutkou s peknou rovnou drážkou ako má npr. HW97. Ale buďme zase trošku objektívni, to je iná trieda a skrutky s drážkou sa dnes už len tak nevidia, málo kde sa aj dajú zohnať. Aspoň ich ale nemuseli dať zospodu pažby na spúšť, kde hneď každému udrú do očí. No čo už, aspoň ten hnusný dekel som zatiaľ nikde nenašiel, ale niekde isto bude. Tie divné zvuky a skákanie je pravda. Vždy keď stlačím spúšť, tak zaznie nepríjemný zvuk pripomínajúci výstrel a puška sa zachveje. Neviem či by som to nemal reklamovať. Mám vážne podozrenie, že vnútri sa niečo hýbe a akoby to narážalo na kov.
Ešte by som pridal pažbu. Keď ju už nemohli vyrobiť z pekného plastu, tak ju mohli aspoň nejako pekne namaľovať, aby nebolo vidieť tú nechutnú štruktúru dreva. Je istotne vyrobená z nejakého bambusu a obávam sa, že na jar vyklíči.
No a na strieľanie je táto vec absolútne nevhodná. Na 30m sa nedá dosiahnuť rozptyl pod 2cm. Keby som bol nejaký amatér tak to chápem, ale predsa len už som vystrieľal nejakú krabičku diaboliek. V čiernom sa to síce udržať dá celkom ľahko, ale zatiaľ nie som profík, tak asi preto.
Nakoniec by som chcel varovať všetkých, čo túto QB36 ešte zatiaľ majú. Keď ju vyhodíte a budete kupovať niečo lepšie, pozor na to čo kupujete, aby ste nenaleteli ako keď ste si kupovali Hammerli ale kúpili ste QB36. Air Arms TX200 je čínska BMK40, HW95 je BMK 26 etc. Takže bacha na vlacha.
No nič. Keď už ju mám, kým sa nerozpadne idem vykynožiť nejaké veveričky. Je to hnusná chlpatá zver, navyše škodná, lebo žerie oriešky. A tie ja mám rád. :mrgreen:
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
wexelo
Příspěvky: 246
Registrován: 16 pro 2007 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od wexelo » 28 led 2012 18:34

Můžu se tě zeptat čím jiným jsi kromě téhle flinty střílel ?
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od RZ CZ » 28 led 2012 18:45

peters gekon píše:Dneska plánujem vyrazit do lesa a udělat nějaký fotky ,abych se tu furt nemusel dohadovat.
Ta moje baterka má zoom ,tak že když ten zoom stáhnu do úzkého kužele světla,tak na sto kroků vidim pet láhev nebo flašku od piva docela dobře i skřížem v puškohledu.
Dneska to nafotim a ukážu abys měl představu jak to svítí.
Tak kde jsou ty fotky.Jsem opravdu zvědavý jestli za ty prachy dá tolik výkonu.
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 28 led 2012 21:19

Obávam sa že nebudú. Fotiť vnoci cez puškohľad cieľ osvetlený baterkou bežný foťák (kompakt) asi nezvládne.
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 28 led 2012 21:47

Tak tady jeden pokus ,ale bohužel můj foták to nezvlád zaostřit. Kolega je daleko na sto kroků a to že mu svítí hlava je čepice z reflexnim pruhem :D jinak ten flek vedleněj na stromě je udělaný sněhovou koulí velikost kolem 15cm.
Mám domluvenej lepší foták ,tak to pak skusim snim.
JSP070
Příspěvky: 48
Registrován: 28 pro 2011 19:30
Bydliště: Trenčín

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od JSP070 » 29 led 2012 10:39

Ono by stačilo keby si to odfotil aj bez puškohľadu. Stačí osvetlený cieľ. Možno by to malo aj väčšiu vypovedaciu hodnutu. Ale aj tak je vidieť, že to svieti. Nakoniec keď Varta tvrdí, že to dosvieti 180m, tak 100 m by mala dosvietiť. Takže mýtus, že to nie je možné je vyvrátený :mrgreen:
Aj keď neviem načo je to dobré :)
Hämmerli Hunter Force 900 Combo
peters gekon
Příspěvky: 100
Registrován: 21 lis 2011 16:54

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od peters gekon » 29 led 2012 13:15

Ještě jsem dám dneska dvě fotky ,ale ono to stejně bude asi jedno, jelikož jsem z jistil že jak nemáš vzduchovku za 8000,-,puškohled aspon za 5000,-,BATERKU 2500,-,tak tady stejně budeš za pohádkáře.
Uživatelský avatar
Annifry
Příspěvky: 288
Registrován: 09 říj 2010 19:18
Bydliště: Przeň

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od Annifry » 29 led 2012 13:27

Tohle fórum je o vzduchovkách, ale bohužel to někdy vypadá, že jen o některých :(
wexelo
Příspěvky: 246
Registrován: 16 pro 2007 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od wexelo » 29 led 2012 13:48

2 JSP070. Mohl bysm mi prosim odpovedet na ten dotaz co jsem na tebe me? Predem dekuju...
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline
Odpovědět