Je to dobra kuse?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
MartinT
Příspěvky: 193
Registrován: 05 pro 2007 12:17

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od MartinT » 07 dub 2011 11:15

Ahoj, ano, to urcite vliv mit bude. Jen pro upresneni, rozdil mezi flemis (najdete ji i pod nazvem Fast Fight) a klasickou je ve zpusobu smotani. Delaji se flemis tetivy s ruznym poctem vlaken, stejne tak i klasicke s ruznym poctem vlaken. Neni pravda, ze flemish bude vzdy o 46% lehci. Je to jen o tom, ze se sem vozi flemishe v krabicce od excalibra s nejakym poctem vlaken. Cekal bych, ze to cislo bude odvysle od oblibeneho poctu vlaken samotneho autora. Tetivy setjne dela automat. Stejne tak se sem nejcasteji vozi klasicke tetivy s nejakym poctem vlaken. Chtel jsem tim rict, ze pokud nekdo dalsi zopakuje test vazenim, muze dojit k jinemu cislu, protoze se jen proste vazi tetivu s jinym pomerem vlaken


Excalibur Exomax 225lb + DigitalHunterDN
Air Arms TX200 HC + Falcon Menace 4,5-18x56 SLR MilDot
Crossman 1377 Clasic .177

Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 07 dub 2011 11:31

HANYKING píše:For crossbowhunter- jo dal jsi mi oba linky :mrgreen: Šípy už jsem koupil. S barnettem jsem spokojen ale "díly" jsou zatím problém. Momentálně mi to ale připadá, že na fóru vypukla excalibur mánie a když nemáš tuto značku nebo výkon 225ibs nikdo nemá zájem řešit tvé dotazy. Z bezmozkama co mistrují se nebudu přít. Takže na toto fórum už moc nechodím.
Je to převzatý z vedlejšího vlákna, http://forum.gunshop.cz/kuse-barnet-t12671.html autorem je náš inteligentní chlapec, každý nechť si udělá obrázek sám :-?
Za mě nechoď a odejdi co nejdál, inženýre ;-)
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 07 dub 2011 12:57

DFender píše:
HANYKING píše:For crossbowhunter- jo dal jsi mi oba linky :mrgreen: Šípy už jsem koupil. S barnettem jsem spokojen ale "díly" jsou zatím problém. Momentálně mi to ale připadá, že na fóru vypukla excalibur mánie a když nemáš tuto značku nebo výkon 225ibs nikdo nemá zájem řešit tvé dotazy. Z bezmozkama co mistrují se nebudu přít. Takže na toto fórum už moc nechodím.
Je to převzatý z vedlejšího vlákna, http://forum.gunshop.cz/kuse-barnet-t12671.html autorem je náš inteligentní chlapec, každý nechť si udělá obrázek sám :-?
Za mě nechoď a odejdi co nejdál, inženýre ;-)
Nevím proč to tady taháš. Já na tebe absolutně s..u a nemám potřebu se s tebou vůbec bavit. Ani ne na fóru.
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 07 dub 2011 13:26

Protože mi dementi jako jsi ty dost vadí hošíčku! A navíc Ty se o lidi odsud ve svých duchaplných výrocích dost neomaleně otíráš!
A možná jsi si při svojí naddimenzovaný inteligenci nevšiml že já se nebavím s tebou ale s normálními lidmi, kteří na rozdíl od tebe používají hlavu k přemýšlení ..
MartinT
Příspěvky: 193
Registrován: 05 pro 2007 12:17

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od MartinT » 07 dub 2011 14:44

To HANYKING: Nevim, jestli je tu excalibr manie, spis jen je tu vicel lidi, co teto znacce veri. Uplne nerozumim tomu, co myslis tim "nikdo nema zajem resit tve otazky". V tomto treadu jsem nenasel jedinou tvoji otazku, na kterou by nebylo odpovezeno - nemam na mysli reakci cti, hledej a pod, ale opravdu vecnou odpoved k tematu. Na nekolik otazek jsi se asi nedockal rady, nebu tu majitelu hortona moc neni. Ale pouzivat frazi bezmozek pro komunitu lidi, kteri se proste nerozhodli koupit si to, co mas ty, promin to neni asi uplne OK.
Promin, nejsme perfektni a neumime vsechno, nikdo jeden v tomto threadu. Pomuzem kde muzem, pokud o to stojis.
Pokud mas moralni problem s nekym konkretnim, prosim, vyreste si to pres SZ a nebo v chatu, tohle je vazne offtoppic
BTW citovat predchozi prispevek je v pravidlech fora jmenovite zakazano. Stejne tak i ne uplne pasujici osloveni uzivatelu fora. Za napomenuti od amina to nestoji.

To DFender: Prosim, SZ nebo chat, kolega HANYKING nas nepochopil spravne a nase reakce ho drazdi. bohuzel se z techto informaci nedozvime vubec nic o kusich. Snad jen to, za na pivo spolu nikdy nepujdete.
Excalibur Exomax 225lb + DigitalHunterDN
Air Arms TX200 HC + Falcon Menace 4,5-18x56 SLR MilDot
Crossman 1377 Clasic .177

Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 07 dub 2011 15:41

MartinT: Mě vadí ty bezdůvodné narážky. Já třeba závodně chytám na plavanou a nikdy by mě nenapadlo abych někoho odbyl když se mě zaptá 2x 3x na stejnou věc. To je o morálce. Pokud přijdu unavený domů a večer před spaním se zeptám na věc která mě momentálně leží v hlavě tak se může stát, že se to už řešilo. Ale tak co? Prostě mám i jiné aktivity a s kuší začínám. Je to o lidech. A je to věc běžná, že se to na fórech rozhádá. Ale nemůže po mě nikdo chtít když mi napíše neomalenou poznámku, že na to nezareaguji. Neumím to přejít. Tady začala hádavá atmosféra když se to tady začalo navážet do Arwareze, že to je chytrák pak do crossbowhuntera že neulovil kance a pak do mě.
Jsem třeba na vodáckým fóru a tak jsou úplně fajn pohodový lidi a nikoho by nenapadlo se takto chovat. Na loveckým fóru se zase i domlouvaj bitky :mrgreen: takže toto je taková střední třída. :lol:
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
MartinT
Příspěvky: 193
Registrován: 05 pro 2007 12:17

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od MartinT » 07 dub 2011 17:15

Ahoj, chapu a rozumim. Nejsem vztahovacny (aspon myslim), ale Mam excalibra, mam MAXe co ma 225fps a pak jsem bezmozek?, nebo se stalo, ze jsem ti neodpovedel? Ta drobna hranice problemu je nekde jinde, nez ze se zeptas 2x 3x
Excalibur Exomax 225lb + DigitalHunterDN
Air Arms TX200 HC + Falcon Menace 4,5-18x56 SLR MilDot
Crossman 1377 Clasic .177

Toto jsou pouze subjektivni nazory a pocity autora, bez moznosti objektivne hodnotit konsekvence.
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 07 dub 2011 22:01

MartinT-Ahoj nemyslel jsem vůbec tebe. Naopak jsi tady na fóru jediný kdo si zachoval chladnou hlavu a odstup. Navíc vždy věcně trpělivě a odborně poradíš. A možná díky tobě jsem se ke kuším dostal. Loni mě tak napadlo jak by asi fungoval na kuši laser. A našel jsem toto fórum. Pak jsem narazil na kuši ultra max a zeptal se na ni. Jen tak jako když se někdo zeptá třeba na sportovní auto. Ty jsi napsal naprosto dokonalý příspěvek a já ho jen hltal. Kolik to dostřelí atd. Já to četl to několikrát. To definitivně ve mě rozhořelo plamen a kuši jsem si nakonec koupil. Měl jsem ale nepříjemné výdaje a komplikovala se mi pozice v práci tak zatím jsem se musel obejít bez nové kuše. Ale budu mít excalibura i když to musí počkat. Jak je to dokonalé mít kuši a trefit terč jsem zažil až jsem poprvé z mé kuše střílel. Teď se bojím závislosti protože když jdu střílet tak si říkám toto je poslední rána a balím to. A těch posledních ran je třeba 20. :mrgreen: To nakumulování energie a pak její předání do šípu má kouzlo. A kdyby jsi nenapsal ten postřeh k ultra maxovi asi by mě to tak nechytlo a o hodně bych přišel. Ke kuším bych se asi nedostal páč tady nikdo kuši nemá a ani jsem nikdy nikoho s kuší neviděl. Můj výpad byl jen na bob9 a pak na DFedler. Ale i to bylo oboustranně zbytečné. Já mám respekt ke znalostem jaké o kuších máte. Třeba jak jste rozkryli toho "padělaného" pheanexe. To je důkaz, že o tom opravdu hodně víte a díky vám má toto fórum opravdu vysokou úroveň. Takže já to házím za hlavu a uznávám i svůj podíl viny. Jede se dál.
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
mosino
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2011 21:37

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od mosino » 07 dub 2011 22:08

chtěl jsem se něco dozvědět, ale tady se to nějak štěká...já myslel, že tady fórujou chlapy, ale vypadá to, že se to tu hemží ženskýma...jako bych je slyšel hašteřit...
thor6
Příspěvky: 254
Registrován: 12 zář 2010 22:19

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od thor6 » 07 dub 2011 22:39

ahoj vespolek:rozhodně to není tak,že toto forum je jen o excalibrech,pokud vím,probíraly se tady i jiné značky a pokud by jejich majitelé měli zájem,tak by se přidali a určitě by to bylo pro všechny přínosem.každý z nás si koupil kuši,která mu vyhovuje a že je to zrovna excalibur o síle 225 lbs-jeho věc.a je to důvod nazývat je "bezmozky"?neřekl bych.no vidím to tak,že ti zkušení,co nám začátečníkům celou dobu pomáhali,se naserou a pak celé toto vlákno půjde do hajzlu.škoda.
Bob9
Příspěvky: 199
Registrován: 17 pro 2008 10:09

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od Bob9 » 08 dub 2011 09:27

já ty lidi s 225lbs taky moc nemusím :D .Nechtěl jsem o tom mluvit,ale pochlubit se musím-toho falešného Phoenixe jsem odhalil já,a následně i udělal patřičné kroky,oslovil Billa T. a lidi z managementu prodeje a díky tomu snad někomu zachránil pár tisícovek a hlavně zklamání.Takovýhle věci jsou hodně za hranicí obchodní etiky.A budete překvapení,ale prý z kopiema svých kuší bojují hodně často a v hodně zemích.
Tak mě napadlo-kdepak máme Spitamena,nějak dlouho se neozval.
Slavia 634 4.5mm + Nikko Stirling Air King 4x32 AO Gold Crown
Hatsan Ranger 99 5.5mm + Walther 6x42 AO
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 08 dub 2011 11:43

MartinT píše:
To DFender: Prosim, SZ nebo chat, kolega HANYKING nas nepochopil spravne a nase reakce ho drazdi. bohuzel se z techto informaci nedozvime vubec nic o kusich. Snad jen to, za na pivo spolu nikdy nepujdete.
Jaké SZ, jaký chat, jaký KOLEGA?? :shock:
Toto je veřejné forum a proto sem chodím! Když si budu chtět s někým potají dopisovat, rozhodně to nebude absolvent zvláštní školy, ale 17-letá juniorka ;-) .. Vcelku by mě dost zajímalo co ty si to vlastně aplikuješ, ale musí to být strašná záležitost :-)
A dál bych rád věděl, když už na téma OT narážíš, co ke kuším konkrétně přinesl tento tvůj příspěvek, stejně jako x posledních tvého kolegy HANYKINGA?

Bob9 tak to vcelku nechápu že Cerman ještě dál prodává, být na místě managementu EXCaliburu tak jako první mu seberu zastoupení!
crossbowhunter
Příspěvky: 190
Registrován: 21 dub 2010 12:33

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od crossbowhunter » 08 dub 2011 11:52

predpokladám že kým sa to právne dorieši, tak to potrvá a byť na mieste excaliburu, to ženiem na súd.tak si treba počkať ako to dopadne.ale tiež som na to zvedavý
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 08 dub 2011 12:31

Jistěže řešit to právně, to určitě nějakou náhradu, poškození jména atp., ale zastoupení mu přece můžou vzít hned, jestli opravdu prodával padělky! Když mu přestanou dodávat, je namydlenej ..
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 08 dub 2011 13:04

Dfeder jestli tady chceš vyvolávat nějaké sváry tak tady raději nechoď. JESTLI MÁŠ PROBLÉMY SÁM SE SEBOU TAK SI TO ŘEŠ JINDE ALE NE TADY. Děkuji
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
Odpovědět