Jen o vzduchovkach

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2006 14:29

troj píše:dokonce uz jsem videl ze se takova redukce dala primo koupit..ale pokud ma nekdo pristup k soustruhu tak je zalezitost chvilky to vyrobit..
Přístup k soustruhu mám. Teď jak by to mělo vypadat. Aby my to potom v té tlakové komoře nebouchlo


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 23 čer 2006 18:42

toho se nemusis bat aby ti to bouchlo..staci si vzit do ruky tu 12g a vedle ni ceskou sifonofku a vidis to..ja sem tu redukci udelal z duralu (ze skoly sem mel zkusebni tyce pro zkousku krutem) ,propichovaci jehlu sem koupil v "domacich potrebach"-nahradni propichovaci jehla do sifonove lahve,tesneni k jehle pro sifonovou lahev (tesneni+jehla staly asi 8Kc :lol: ) a pak behem peti minut bylo hotovo..fakt jednoduchy-ja sem mel upravenyho takhle svyho crosmana :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2006 19:07

troj píše:toho se nemusis bat aby ti to bouchlo..staci si vzit do ruky tu 12g a vedle ni ceskou sifonofku a vidis to..ja sem tu redukci udelal z duralu (ze skoly sem mel zkusebni tyce pro zkousku krutem) ,propichovaci jehlu sem koupil v "domacich potrebach"-nahradni propichovaci jehla do sifonove lahve,tesneni k jehle pro sifonovou lahev (tesneni+jehla staly asi 8Kc :lol: ) a pak behem peti minut bylo hotovo..fakt jednoduchy-ja sem mel upravenyho takhle svyho crosmana :wink:
To vypadá opravdu jednoduše, ale momentálně Umarexe ještě nemám. (chtěl jsem to tak vědět dopředu). Prozkoumám si ho a kdyžtak to zkusím. A to už tak jako sedí pevně? Nemusíš to nijak upravovat při výměně bombičky?
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 23 čer 2006 21:16

no ja sem tam nalepil na loctite to tesneni s tou jehlou a pak vzdycky pri nandavani nove bombicky sem vzal tuto udelatko,nasadil ho na ceskou bombicku a tuten komplet vlozil do pistole..slapalo to bezchybne a usetrilo mi to hromadu penez :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 čer 2006 15:52

http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Getman

Příspěvek od Getman » 26 čer 2006 17:44

Moc bych chtěl tuhle vzduchovku http://www.pyramydair.com/cgi-bin/model.pl?model_id=591 , ale z USA si to nechat poslat by bylo moc drahý a problémy stím vším. Nevíte jestli se dá kopit v ČR? Nebo nějakou vícerannou vzduchovku na CO2.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 26 čer 2006 21:51

To Kubajzz: to už se mi víc líbí ty od Daystate, třeba ten Air ranger.

To Getman: Probůh i s dovozem za skoro 1000$? Je sice pěkná, ale stejně bys jí musel minimálně přihlásit a pak už končí legrace se střelbou po vrabcích na zahradě :D Ale pokud máš zbytečnejch 25 českejch, tak kontaktuj nějakýho dovozce zbraní a je to. Zkus se poptat ve zbraních, v puškařstvích a buď by ti to dovezli přímo, nebo ti dají kontakt.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 27 čer 2006 11:00

2Silencer:
JJ, ty Beaumonty jsou z 80% Daystate (autor je jejich prodejce), akorát jsou ručně dodělané + hlavně mi šlo o ty pažby, narazil jsem na to na http://www.gunsandgunstocks.com/documents/SUB_85.html Schválně ještě koukni na Vortex. :wink: http://www.gunsandgunstocks.com/documents/SUB_86.html

2Getman:
Počítej se mnou.
$899 + 4,2%clo + 19%DPH + poštovné + poplatky + 30%marže = cca 35 000,- Kč
K tomu připočti cenu bomby a cenově odpovídající puškohled a jsi na 50tis.
Ještě ji chceš?

To je cena přes dovozce, kde máš i záruku. Můžeš si ji ještě nechat poslat sám, pak odečti marži.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 27 čer 2006 11:12

Máš pravdu, ty Vortexy jsou hezký (možná už maličko přeplácaný). Myslím ale, že pokud třeba ta pažba QB 78ky není příliš vnitřně komplikovaná, tak trochu zručnej člověk by mohl pěknou pažbu vytvořit. Řakl bych ale tak měsíc práce po večerech minimálně. Docela by mě zajímal postup práce, jestli se napřed vezme kus polene, upraví se na šířku a délku, pak se do něj vyfrézuje drážka a díry aby tam šla přidělat flinta a pak se udělá hrubý tvar a nakonec se to začne dolaďovat - takhle bych na to asi šel já, ale rád si poslechnu někoho kdo to třeba zkoušel a má nějaký zkušenosti. Hlavně z jakýho polene to vypižlat, aby nestálo majlant.
Jinak k tý ceně za vzduchárnu. Možná bude mít dotyčnej štěstí a narazí na altruistickýho dovozce, kterej mu dá menší marži :D Ale ta cena je fakt brutální, to už je slušná kulovnice i s dalekohledem, nebo nějaká sportovní malorážka :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 27 čer 2006 12:18

http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
adam123

Gamo

Příspěvek od adam123 » 03 črc 2006 21:39

Zdravím vzduchovkáře
a také větrovkáře kterým závidím protože jsem se unáhlil a koupil to zde již několikrát probírané neštastné :? Gamo já mám Gamo hunter 440 5,5 mm (22). optika 4*25 výsledky při nástřelu byli rozpačité no prostě sklopka a to je kámen úrazu těchto zbraní což většina asi ví přemyšlel jsem jak to udělat aby se hlaven vrátila vždy do stejné polohy tak jsem to řešil tím že jsem na hlaven pripevnil laser :oops: snad mně za to neukamenujete laser jsem zastrílel na 20 m červená tečka = dopad diabolky a potom už stačilo jen optikou sledova jak tá hlaven si dělá co chce takže když tečka nebyla v křížku tak jsem hlaven ručně doladil nebojte jde to :P jen lehce zatlačíte na tu správnou stranu a výsledky byli mnohem lepší doufám že
to snad těm co mají sklopku trochu pomůže prosím pokud máte nějaký
lepší nápad podělte se :wink:
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 04 črc 2006 10:05

Zdravím.

Pořídil jsem si Slávii 631. Kdysi dávno jsem slyšel něco o povinosti vzduchovky hlásit na obecním úřadu nebo policii. Jak to vlastně je?

Milan.M
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 04 črc 2006 11:32

to co pise adam ja nake divne- to by delat nemelo, pokud je spoj hlaven valec aspon trochu kvalitne udelany tak tam nesmi byt zadna vule- ja na 634 nastesti zadne vule nepozoruji :wink:
Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

vykyv hlavne

Příspěvek od Kubo 630 » 04 črc 2006 11:53

Ja na svojom H 55 S taktiez ziaden pohyv neregistrujem. Je pravda ze ta hlaven sa pohybuje dost z tuha, pri zlomeni je potrebne po hlavni klepnut dlanou, no pri zlomenej ani pri zaistenej polohe hlavne pripravenej na vystrel som nespozoroval ziaden neziaduci pohyb. A uz vobec nepripada do uvahy aby som pri vyrovnanej hlavni nejako pohol hlavnou. Mynule som ju nastreleoval na Diabolo Boxer a tam bol rozptyl na 20m okolo 10cm!!!!!! Teraz som si z dlhej chvile kupil Diabolo Master som na svoj vlastny udiv dosiahol po nastrielani na 10m rozptyl 10-12mm. Samozrejme s dvojnozkou. Na 30m to robilo pokles asi 25mm a rozptyl asi do 30mm, mozno trochu lepsi ak nepocitam jeden strhnuty vystrel. Dokonca sa mi pri jednej trojranovej polozke podarilo v bezvetri rozptyl asi 18mm. Bol to jeden dvostrel a jeden vystrel usiel bokom. Strielal som to starsim Nikko Stirlingom MM 4x20 no v najblizsej dobe ho vystrieda NS Silver Crown 6x40. Myslim ze pri pouziti balisticky lepsieho streliva, lebo Master ma plochu hlavu, by bol pokles este mensi a mozno aj rozptyl by sa zlepsil. Kazdopadne o pohybe hlavne ako hovori Adam 123 nemoze byt ani reci.
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 08 črc 2006 22:21

nevíte jak udělat citlivější spoušť u S634? Mám ji nastavenou na co nejjemnější chod, ale stejně jde těžko. :cry:
Jirka
Odpovědět