Mala odstrelovacka

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Sidewinder » 31 srp 2010 13:07

Diky RBR, i za ten odkaz..

Vypada to, ze produkty jsou shodne s http://www.rimfiretechnologies.com .. nebude to stejna firma? Ale i kdyby ano, pokud by byli schopni posilat primo do CR, bylo by to fajn .. Rimfiretech s tim meli problem. Objednaval jsi uz u nich neco naprimo?

Minimalne toto: http://www.diproductsinc.com/Detail.asp ... 5&CAT=3600 by mohla byt zajimava alternativa pro ZKM 456


Uživatelský avatar
rimfireBR
Příspěvky: 527
Registrován: 01 bře 2007 16:43
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od rimfireBR » 31 srp 2010 14:57

Swdr : je to stejná company mají stejný telefon, ale zatím jsem nic nezkoušel a dám vědět jak něco povezu :idea:
Jinak jsem bez problémů do CZ dovezl weaver rail od http://www.mwerksllc.com/rails-anschutz.php mám sklon 25moa a pasuje výborně jak na Suhl tak na Anču 1913. :wink:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Sidewinder » 31 srp 2010 15:53

Jo ten je peknej .. a dokonce ocelovej .. ale bohuzel, nema to potrebne prodlouzeni dopredu. Muj Weaver totiz podobne jako Nikko Diamond 10-50x60 potrebuje trochu delsi vzdalenost od oka .. takze jej potrebuji posunout kousek vice dopredu, nec co dovoluje standartni rybina.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Honza » 05 zář 2010 16:03

Tak jsem dneska po posledním neúspěchu vyrazil trénovat. Počasí super, na střelnici nikdo, nepršelo. Po posledním závodě jsem doma vzteky zahodil všechno do kouta....takže včera proběhla kompletní rozborka, nový nastavení momentů, nový nastavení spuště, instalace doplňků MEC. Do toho jsem chtěl začít s čistým štítem, tak jsem šáhl po rok starý sérii R50, kterých mám ještě opravdu hodně a světe div se, chodilo to jako z praku...lehce doklikání a pohoda. První řada terčů je na srovnání, v druhý jsou už pak grupy po doladění. Nejlepší 5ti ranný grupy mají 9,1mm, rukojmí jsou A4, kolečka originál - tam jsou hold 2 opravy, ale docela dobrý. Takže k rajčatům ještě chvíli asi nepůjde :-)
Přílohy
IMG_1070.JPG
IMG_1067.JPG
IMG_1065.JPG
geoserver.rajce.net
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od sportovec » 05 zář 2010 17:09

No je to dobry na dnesni dobu, takze za tri :). Bohuzel, resp. bohudik jsi s nami nebyl v patek na treninku /Sw., Mot, Mkouba a ja /, jinak bys ji k rajcatum uz zapichnul :)
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od mot » 05 zář 2010 17:37

Honza- Jsem moc rád ,že jsi začal mít lepší střeleckou náladu. Na druhou stranu mám radost z toho faktu ,že Ti jí zvedly zrovna tyhle výsledky. Sportovec má pravdu. Je dobře že jsi nebyl přítomen na našem tréninku,protože pak by Tě ani nenapadlo dát "tohle" na stránky.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Honza » 05 zář 2010 17:43

Ano, počítal jsem s touto kritikou :-)...ale vzhledem k tomu, co Anča předváděla, je to dobrý a trošku na ni začíná být spoleh. Nicméně si nemyslím, že by ty pětiranný grupy byli zase tak strašný.....
P.S: samozřejmě, že počítám s lepšími výsledky, tohle je jen začátek :-)...doufám Vašeho konce :-))))
geoserver.rajce.net
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od mot » 05 zář 2010 18:03

To jsi mne špatně pochopil. To není až tak špatný,jen mám obavy,že to tentokrát na bednu nebude stačit. Musíte se víc snažit ,pane správče :D
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Honza » 05 zář 2010 18:06

Konec výhružek, chci vidět Vaše páteční terče...:-), do té doby to beru jako bohapusté plácání do vody :-). Já samozřejmě budu navyšovat intenzitu tréninků + těsně před závodama vyvěsím TOP terče. I když tak přemýšlím, tahle taktika už tady byla :-)
geoserver.rajce.net
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od mot » 05 zář 2010 18:18

Já si je neschovávám. Neschovávám si ani ty ze závodů. Jestli ale chceš ,speciálně pro Tebe příště vyfotím celý trenink a ne jen ty TOP. O to víc z toho ale budeš rozhozenej. I tak na tom trváš?
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Honza » 05 zář 2010 18:22

Jasně :-)...., možná uvažuju, že bych i přijel :-)
geoserver.rajce.net
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od sportovec » 05 zář 2010 19:47

Honza : ve sve skromnosti pravych mistru jsme terce nefotili :). Ale Mot dal vsechny kolecka, MKouba minul posledni ranou tricitku o 2mm, ja nedal o chlup tricitku a sedmnactku. Sw.dr. to mel podobne. Jinak soustrely mas fakt pekny i kdyz ty jsou vzdy lehci nastrilet nez terce. Je videt, ze flintu i strelivo mas sladeny :)
namwon
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2010 11:42
Bydliště: Dobříš

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od namwon » 05 zář 2010 22:18

Zdravim,
podle toho co ctu tak je tu samy zkuseny strelec, tak zkusim pozadat o radu.
Koupil jsem si 456tku - trochu jiz upravovanou, ale nejsem uplne spokojeny s oporou ramene - respektive bych odcenil nejakou stavitelnu - mate nekdo nejake doporuceni na nekoho kdo by tohle umel?
Diky za rady :)
NW
Rýzmburk
Příspěvky: 17
Registrován: 10 dub 2007 21:35
Bydliště: na jihu Markrabství

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Rýzmburk » 06 zář 2010 10:41

Problém řeší pažba Aeron.
namwon
Příspěvky: 4
Registrován: 02 zář 2010 11:42
Bydliště: Dobříš

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od namwon » 06 zář 2010 10:49

Rýzmburk píše:Problém řeší pažba Aeron.
OK - Aeron ma stavitelnou oporu ramene? Je nejaky kontakt na nekoho kdo je dela, pripadne kde se necha zakoupit.
NW
Odpovědět