Je to dobra kuse?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Bob9
Příspěvky: 199
Registrován: 17 pro 2008 10:09

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od Bob9 » 08 dub 2011 13:11

Neprodává!Ty které byly na mysli už stáhnul z prodeje-tzn že to opravdu byly poločíny.EXC se vyjádřil že celou záležitost budou-a řeší právní cestou,což je pro ně sice nejzdlouhavější ale nejefektivnější a prý odebrání,nebo přerušení smlouvy o zastoupení není jednoduchá věc.Mimo jiné padlo i poškozování jména značky apod.Tak snad mistr prodejce dostane patřičně přes prsty.


Slavia 634 4.5mm + Nikko Stirling Air King 4x32 AO Gold Crown
Hatsan Ranger 99 5.5mm + Walther 6x42 AO
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 08 dub 2011 13:22

HANYKING píše:Dfeder jestli tady chceš vyvolávat nějaké sváry tak tady raději nechoď. JESTLI MÁŠ PROBLÉMY SÁM SE SEBOU TAK SI TO ŘEŠ JINDE ALE NE TADY. Děkuji

Laskavě mi blbečku přestaň komolit nick! Když nemáš ani na to opsat sedm písmen za sebou, nelez mezi rozumný lidi .. To že jsi retardovaný si prokázal dokonale, určitě se raději přestaň vyjadřovat písemnou formou, opravdu na tenhle level nemáš, je daný výší IQ, kterou ty zdaleka nesplňuješ :-)
Fakt nemám čas na to se zabývat ichtylem jako jsi ty, OK? Zamysli se doma v dětským pokojíku jaký pušky používají odstřelovači a dospělejm lidem dej pokoj, dohodnuto?


Bob9 Já píšu prodával :-) Aha já myslel že při takhle evidentním poškozování jména firmy Exc mu můžou sebrat licenci hned! Tak uvidíme, vcelku on už to dost přeháněl
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 08 dub 2011 13:26

Ale ty polopadělky musí někde prodat. Tipuju, že se budou nabízet třeba na aukru. Já ale jinak Cermana považuji za solidního prodejce. Mě vyšel vstříc a jednal velmi solidně.
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 08 dub 2011 13:34

Dfeder ani tě nemusím vidět abych u tebe analyzoval sociální frustraci. V reálu jsi zakřiklý škaredý kousek co má problémy s holkama takže nešukáš a snažíš se alespoň realizovat přes nějaký koníček. Závidíš svým úspěšnějším vrstevníkům a kopeš kolem sebe. Zamysli se nad sebou chlape bídná a začni na sobě pracovat. Takhle svůj problém nevyřešíš. Uvidíš jednou se ti možná podaří nějakou holku sbalit.
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
crossbowhunter
Příspěvky: 190
Registrován: 21 dub 2010 12:33

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od crossbowhunter » 08 dub 2011 14:12

to hanyking : hodnotiť niekoho bez patričného vzdelania, dostatok údajov a podobne je detinské a zjavne egistické.
aj ja sa s Defenderom rozchádzam v určitých názoroch a predsa sa nepotrebujeme napádať, jednoducho každý máme na mysli svoje.on výkon ja použitie v praxy.tak tvoje narážky nechápem.ale je to vaša osobná vec.
čo sa týka kuší je spomínaný pán predajca trošku na vážkach.mám s ním tú skúsenosť že ti vychváli shit len preto aby predal.hanyking strelba z kuše je viac ako hoby, je to hlavne fyzika a mechanika v praxy.to čo sa u odstrelovača prejaví pri 900m, 1500m a podobne sa pri kuši prejaví ovela skôr.toto je môj sústrel na 17m za vetra, keď hladám chybu, prečo kuša nadstreluje a zanáša. http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... ec9831870f
rozptyl 5cm za vetra a dažďa.použité šípy sú 22" duralové easton camo hunter so 125 grainovým hrotom.
to defender : vziať niekomu obchodné zastúpenie je dosť komplikované, treba prihliadať na mnoho paragrafov ako v rámci oboch krajín, tak i medzinárodné právo a samozrejme zmluve o obchodnom zastúpení.naviac nemusí dotyčný obchodník brať tovar priamo od excaliburu.najväčší velkosklad pre európu s luko/kušo - streleckým vybavením je v holandsku.
to že dohovor s nimi je velmi problematický je druhá vec.druhý velkosklad je v nemecku.aspoň čo mám informácie, odtial berie najviac obchodníkov v eu.takže vecou velkoskladu je či predá niekomu koho firma dodávatela odmietne.
na druhú stranu efektívny krok je práve súdna cesta.je to síce zdĺhavé, no účinné.
čo sa týka postupu excaliburu, tak viem že bob9 s nimi bol a možno stále je v kontakte, tak sa treba pýtať jeho.
Bob9
Příspěvky: 199
Registrován: 17 pro 2008 10:09

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od Bob9 » 08 dub 2011 15:51

chlapci to je jak ve školce tady :D slíbil jsem si,že komentovat už nikoho nebudu,bo víte jak to dopadá,takže pouze k tématům
HANYKING-věř že jsou tady lii,mě včetně,kteří mají s panem Cermanem bohatší zkušenosti.Mě i jiným určitě vyšel vstříc,je to taky darze vykoupeno.A ty padělky přece nemusí nabízet,jsou to díly,smontuje a má zpět celou čínu a celýho Phoenixe.Můžu tvrdit že trochu vidím do jeho"obchodní politiky"a hesla jako maximální spokojenost zákazníka a 7% na další nákup jsou jen snůška s.aček!Mohl bych a nejen psát další a další věci.Ale to je na úsudku a uvážení každýho,kde nebo u koh chce peníze utratit.
CROSSBOWHUNTER-ty jo jak víš o tom Holandsku?Ty víš všechno chlape,je to tak,je tam největší sklad,nebo chcete-li zásoby EXC kuší a příslušenství pro Evropu.Bo napřímo to berou asi jen lokální dealeři po USA a Kanadě.Mimochodem je to tak jak říkáš,to odebrání licence není nejjednodušší,ppřesně tak to prezentoval Bill údajně to předal právnímu zastoupení,protože prý o smlouvách prý neví také vše.
BTW-tady píšete o těch vztazích-já mám DFendera rád,a doufám že i on se veřejně přizná k našemu krásnému vztahu...
Slavia 634 4.5mm + Nikko Stirling Air King 4x32 AO Gold Crown
Hatsan Ranger 99 5.5mm + Walther 6x42 AO
spitamen
Příspěvky: 284
Registrován: 16 lis 2010 15:13

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od spitamen » 08 dub 2011 16:08

Bob9,ahoj,tak prebehla ta reklamacia,a to uspesne :D boli mi vratene vsetky peniaze..dnes som si kupil omotavaciu nit a strojcek,uz sa neviem dockat kedy sa mi zoderie terajsia omotavka...potvora este stale drzi a nejavi znamky opotrebenia :lol: osobne si myslim ze je skoda ze tento spominany predajca zisiel z cesty a tak si nenavratne pokazil meno..kazdy jeden vypadok z tak malej komunity akou su strelci z kuse urcite nieje ziaden plus..ale asi by ma slak na mieste trafil keby ze kupim toho cierneho krasavca a po mesiaci zistim ze ide o kanadsko-cinskeho mutanta...Bob9,inak klobuk dole za odhalenie toho cierneho Petra..skvely postreh..urcite si usetril sklamanie mnohym ludom..
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 08 dub 2011 16:18

HANYKING píše:Dfeder ani tě nemusím vidět abych u tebe analyzoval sociální frustraci. V reálu jsi zakřiklý škaredý kousek co má problémy s holkama takže nešukáš a snažíš se alespoň realizovat přes nějaký koníček. Závidíš svým úspěšnějším vrstevníkům a kopeš kolem sebe. Zamysli se nad sebou chlape bídná a začni na sobě pracovat. Takhle svůj problém nevyřešíš. Uvidíš jednou se ti možná podaří nějakou holku sbalit.
S tím bys mi mohl asi i poradit, jako lamač dívčích srdcí číslo JEDNA celosvětové sítě :-)))))))


http://www.svadeni.cz/uzivatel/loveclovec
http://xchat.centrum.cz/whoiswho/profil ... 26sex%3D-1
http://www.rande.cz/uzivatel-1619163/hanyking.aspx

Opravdu jsem škaredý a zakřiklý-na rozdíl od tebe, ty jsi učiněný idol všech žen a dívek :-)))))))))))))))
A akvárko doma máš? :-)))
Svůdce v červeném :-)))

Obrázek

Tady se užije srandy dost, normálně mě bolí břicho jak se šklebím :-)
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 08 dub 2011 16:24

A veřejně přiznávám že Bob6 mám taky rád a nestydím se za to :-))
crossbowhunter taky, rozcházíme se jen v tom střílení na zvěř-zabíjet já nemusím, jinak s tím skladem v Holandsku jsi mě překvapil, v každém případě bude mít Cerman asi problémů dost ..
Uf tady opravdu fajn, člověk se něco dozví a ještě se pobaví jako snad nikdy v životě :-)
Bob9
Příspěvky: 199
Registrován: 17 pro 2008 10:09

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od Bob9 » 08 dub 2011 16:32

no tak jsem trochu uklidnil, můžu psát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hele já se taky oženil a splodil potomka jen proto aby rodina a okolí měli klid,jinak samozřejmě nemám 4% menšině výhrady,naopak-porozumění,cit,opravdová láska(třeba ke zbraním)to ti žádná ženská nedá.Momentálně tedy táhnu s DFenderem,když už je to venku.No a taky Thor6 a Crossbowhunter,ale to jsou takový ty vztahy na dálku...
Slavia 634 4.5mm + Nikko Stirling Air King 4x32 AO Gold Crown
Hatsan Ranger 99 5.5mm + Walther 6x42 AO
crossbowhunter
Příspěvky: 190
Registrován: 21 dub 2010 12:33

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od crossbowhunter » 08 dub 2011 18:14

ok asi je najvyšší čas priznať farbu odkial viem o tom holandsku.zhodou okolností som si chcel objednávať tovar ( kušu + príslušenstvo ) od začínajúcej nemenovanej firmy, ktorá mala záujem brať tovar priamo z holandska.v holandsku som nejaký čas ( nedávno ) pracoval a tak som sa popýtal a ponuku velkoskladu som mal stiahnutú.
háčik je v tom, že kto pozná holanďanov vie velmi dobre aký je problém sa s nimi dohovoriť.odtial viem o velkosklade v holandsku :lol: je to vlastne centrála kam sa dováža tovar z usa a kanady pre európu a odkial putuje ďalej.
ak by niekoho napadlo objednávať odtial, tak potrebuje číslo VATs čo je obdoba ďaňovej registrácie pre živnostníkov na slovensku, rovnako ako SOFI number ( sociálne číslo - zahŕňa sociálnu poistku a všetky tieto veci ).objednávka nemôže presiahnuť 3 000 euro a nesmie byť menšia ako 500 euro. a poznámka na okraj, dotyčná firma spoluprácu s týmto velkoskladom vzdala po cca. 6 mesiacoch komunikovania s týmto velkoskladom.ikeď mala VATs, no nebola v nejakej národnej databáze.

to Defender : priznávam sa, som lovec :wink: mám rád tú krásu lovu a i strelbu na statické terče, no som proste praktik

to bob9 : vieš dobre že neviem všetko.máš mail aj poštu kde som si nevedel a popravde stále neviem presne rady, len postupne zisťovať kde je problém
Uživatelský avatar
HANYKING
Příspěvky: 301
Registrován: 05 led 2010 22:19
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od HANYKING » 08 dub 2011 21:44

DFender - tak ty jsi mě vystopoval a prokoukl. Teď už vím kdo mě hrál celou noc na housle pod oknem. :lol:
Jo akvárko mám. 1000l :wink:
Barnett Delta Storm - Excalibur Vari Zone - jednodílná montáž
Gamo CFX 4.5mm 16j - Optisan Viper 10X44 CSB
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 09 dub 2011 11:30

Bob9 :-)))))
Já jsen raději už včera počítač nepouštěl :-)))
Teď ale zpět ke kuším a střílení vůbec ;-)
Čistě teroreticky, nezkoušel jste někdo maximální dostřel v PRAXI? Dá se to spočítat, není problém, ale doopravdy je to asi jedna z mála věcí ke které jsem se nedostal, ačkoli na plánu je, není to zase takový problém zrealizovat
Bob9
Příspěvky: 199
Registrován: 17 pro 2008 10:09

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od Bob9 » 09 dub 2011 12:05

Tak střelci,objednal jsem ten S5 system,v úterý má dorazit,hned napíšu reference :D .Co potvrdilo mé rozhodnutí ke koupi bylo slow motion video které přikládám.Je to jak tady psal Martin i DFender,tětiva se na konci hrozně rozkmitá,a právě to(doufám)ty tlumiče zachytí a střelba bude ještě o něco přesnější.Tady je to video.
Slavia 634 4.5mm + Nikko Stirling Air King 4x32 AO Gold Crown
Hatsan Ranger 99 5.5mm + Walther 6x42 AO
DFender
Příspěvky: 221
Registrován: 13 črc 2010 16:50

Re: Je to dobrá kuše?

Příspěvek od DFender » 09 dub 2011 12:20

Reference určitě podej, moc mě to zajímá jak to bude vypadat v reálu ;-) A hlavně kdyby jsi byl schopen to odměřit, to by bylo úplně super (rychlost s a bez S5)
Odpovědět