Dieseling

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
shadowmage

Re: Dieseling

Příspěvek od shadowmage » 02 pro 2018 12:03

Zkoušel už někdo tohle keramické mazivo na píst vzduchovky? Parametry vypadají pěkně a cena taky. Jde mi o to, aby nepoškozovalo těsnění, píšou že by nemělo a ještě nějaký ten Alza expert, což moc neuklidní. A na netu se mi o něm moc najít nepodařilo

https://www.alza.cz/auto/k2-keramicke-m ... 481739.htm

Optimista ten svou hlavu mučí, ve svém volnu anglicky se učí, pesimista, ten má obzor dosti úzký, ve volnu se tedy učí rusky, realista nechce jenom v demonstracích kvílet, pořídí si zbraň a jde se učit střílet...
cannis

Příspěvek od cannis » 02 pro 2018 14:07

Z Alzy bych od jisté doby nekoupil ani jed na krysy pro tchýni. :mrgreen:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
shadowmage

Příspěvek od shadowmage » 02 pro 2018 18:56

Spotřebák se tam celkem dá, ale pc komponenty, co někdo vrátí, pak člověku zkoušejí postrčit jako nové, takže díly a elektroniku už ne. Mě víc na tom spreji děsí polské nápisy, co jsem měl z kdy z Polska kromě jejich útočného nože Gerlach vz.98 stálo za... Zlatá Čína. Jejich vrtáky jsem z úspěchem použil jen jednou, když jsem ztratil kolík ze vzduchovky, tak stopka vrtáku do kovu je nejlevnější dostupný kalený kolík, k mání v libovolném průměru s minimem práce, stačí skoro jakákoliv bruska. Takže pokud někde koupíte nějaký šmejd nechte si ho na tohle použití, kobaltové vrtáky na výrobu kolíku asi nikdo dobrovolně lámat nebude... :lol:
Optimista ten svou hlavu mučí, ve svém volnu anglicky se učí, pesimista, ten má obzor dosti úzký, ve volnu se tedy učí rusky, realista nechce jenom v demonstracích kvílet, pořídí si zbraň a jde se učit střílet...
válec

Příspěvek od válec » 01 led 2020 14:53

Otázka na Nový rok: lapne zelená zápalnice v pružinovce?

Kamoš se mě ptal jestli by šlo tímhle způsobem metat piráty. Samozřejmě za předpokladu nahrazení hlavně masivní trubičkou příslušné světlosti.
válec

Příspěvek od válec » 30 led 2020 00:04

Tak ani s pružinovkou co je na maximu povolenýho výkonu to nepude. Vlepil jsem je do sukýnek pěti diabolek a nechytla žádná.

Mimochodem, pro lepší předsavu o čem píše hanspunk shlédněte videjko z Chronos Ringu kde lze vidět ty dva různé průběhy hoření plynu. Přesně v čase 6:00 uvidíte jak došlo k samovolnému přechodu z deflagrace do detonace.
Odpovědět