Tuning vzduchovek

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Marc
Příspěvky: 132
Registrován: 20 črc 2006 13:53

Příspěvek od Marc » 01 srp 2006 23:54

Ačkoli slovensky rozumím celkem dobře, tak s tou trubkou to buď nechápu nebo tomu vůbec nerozumím :oops:


Uživatelský avatar
baretta@pobox.sk
Příspěvky: 255
Registrován: 12 úno 2006 14:33

om alala lom

Příspěvek od baretta@pobox.sk » 04 srp 2006 19:41

upravil som predchadzajuci prispevok, - su tam fotky

Mišo
Marcus
Příspěvky: 104
Registrován: 14 srp 2005 22:41

Příspěvek od Marcus » 05 srp 2006 07:31

Promin nechci Te nicim urazit,ale me to pripada jako docela nesmyslna uprava-uz jen pro to ze to(aspon pro me) nevypada vubec hezky...a navic nedokazu pochopit za jakym ucelem je tam ta dlouha trubka (podle tebe kompenzator)-uz jen samotna chyba pri mireni otevrenymi miridly ti udela vetsi odchylku nez vzduch,ktery pri vystrelu predbehne projektil.
A k te dvojnozce-mi to pripada malinko nekompaktni.
Nez prenaset cely takovy vytvor nekam daleko kde budu strilet(urcite Te to poradne rozpumpuje),to uz si na to vymakam nejaky poradny stojan,se kterym budu dosahovat urcite lepsich vysledku...........
_________________________
Nic mene je to jenom muj pohled na vec,hlavni je,ze se to libi Tobe-kazdopadne preji prijemnou zabavu pri strelbe :)
LEON

Příspěvek od LEON » 05 srp 2006 09:47

Co si budem povidat me to pripada jako pekna kravina a jeste to nevypada vubec ale vubec pekne!!! :wink:
nohavica stanislav
Příspěvky: 147
Registrován: 01 dub 2006 21:30
Bydliště: dolni lutyně

Příspěvek od nohavica stanislav » 05 srp 2006 10:16

barretta,nic proti tobě nemám ale nemě bys raději dělat instalatéra.
Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

Příspěvek od Kubo 630 » 05 srp 2006 18:49

2baretta: Neviem ako dopadol ten tvoj nastrel, no hovoris ze zle a neviem s akymi vôlami pracujes a ake odchylky to ma, no podla mna je velmi mozne ze ked upevnis dvojnozku na hlaven tak to nebude strielat presne. Raz som strielal doma na dvore a ked som strielal na asi 30m tak som nechytil lavou rukou pazbu ale az hlavena to asi 10cm od miesta kde sa zlamuje. Moje prekvapenie bolo v tom, ze to islo presne a nebol tam ziaden pokles strely. Ked som strelil na 10m tak som zistil ze to nadstreluje asi 6cm. Nadstrelovanie bolo sposobene vôlou hlavne v mieste kde sa zlamuje. Volnym okom jej pohyb nebol pozorovatelny ani citelny, no ak sa na hlaven vyvinie tlak zo spodnej strany pritlaci sa v mieste zlomenia este o nejaku tu desatinku tesnejsie a to na 10 metrov moze robit divy. Osobne by som na vzduchovku so zlamovacou hlavnou nenasadzoval dvojnozku inde ako na pazbu. Ja som si dvojnozku taktiez robil sam, este nieje dokoncena, no da sa nasadit jednym pohybom ruky jednou rukou na akukolvek zbran, napr. aj na malorazku. Ja ju pouzivam na Hatsanovi 55 S a neni problem dat to na S 630 alebo Gamo. Je vyrobena zo svorky ktoru som kupil v obchode pre domacich majstrov a cela dvojnozka ma vysla asi na 50SK. Nozicky a petky som si robil doma sam na sustruhu z hlinikovej trubky a silovovej gulatiny na petky. Dvojnozka je rychlo nasaditelna (asi 2 sekundy) a je aj vyskovo nastavitelna.
Přílohy
Dvojnožka 2.jpg
Dvojnozka nasadena.jpg
g.man
Příspěvky: 99
Registrován: 20 zář 2005 20:23

Příspěvek od g.man » 05 srp 2006 19:39

Docela zajímavej nápad
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
g.man
Příspěvky: 99
Registrován: 20 zář 2005 20:23

Příspěvek od g.man » 06 srp 2006 13:43

Nemá někdo ponětí kde sehnat levnou dvojnožku ?
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 06 srp 2006 18:53

mam dost dobrej tip kterej prave zacinam realizovat- tripod pod fotak se da sehnat v bazaru za par stovek-kvalitni teleskopy a hlavne- ulozeni v kouli!!! nedokazu si predstavit strilet s nehorazne drahym harrisem tam kde neni vodorovna podlozka..
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 06 srp 2006 19:03

to Troj:
tento nápad jsem již před časem zkoušel, ale není to ono. Ten stativ je subjektivně docela pevnej, ale při výstřelu "pruží", takže to pak má jinej nástřel než při střelbě s jinou oporou nebo ze stoje. :? Ale dalo by se na to asi zvyknout...
Jen jsem musel udělat takovej držáček ve kterým vzduchovka drží.
Zkusím připojit obrázek.
Jirka
Přílohy
PICT4561b.jpg
PICT4562b.jpg
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 06 srp 2006 20:08

Co se týče toho "pružení", nepomohlo by více vypolstrovat prostor, kde dochází ke styku vzduchovky se stativem?
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 06 srp 2006 20:09

no nevím, spíš naopak. To "U" ve kterém to sedí, je vyloženo takovou samolepící těsnící gumou (do oken apod.)
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 07 srp 2006 10:09

u pistovky to trosku kopat asi bude, ale myslim ze vetrovka s tim podobne problemy nema, od brachy fotografa uz sem si pujcil stativ a zkousel to s nim a ted jen vyrazit na lov do bazaru a je vyhrano:-D a kdyby se mi presto neosvedcil tak z nej vyuziju pouze dva teleskopy a bipod bude made in doma :wink:
Marc
Příspěvky: 132
Registrován: 20 črc 2006 13:53

Příspěvek od Marc » 07 srp 2006 10:49

Nehorázně drahý Harris má uložení na pružinách, rovnou podložku tedy nepotřebuješ. Možná proto ta cena... :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 srp 2006 10:52

Když už bych bez toho bipodu nemoh žít a nechtěl bych utrácet prachy za Harris, tak bych si pořídil něco takového:
Obrázek
nebo
Obrázek

Já mám tohle, dostal jsem to zdarma k H100:
Obrázek
Zatím mi to v klidu stačí, až budu potřebovat střílet z kulovnice na 800m, tak si koupím něco jiného. :wink:

Nebo se koukněte ještě tady na ty dvojnožky:
http://airsoft.cz/shop/index.php?cPath=176_63_67
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět