Zviseni vykonu CO2 pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Toky » 08 dub 2011 08:50

xixi, to udáva asi predajca, tú rýchlosť, že?


Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od amg124 » 08 dub 2011 14:00

DŮZAZNĚ VARUJI PŘED ÚPRAVAMI, KTERÉ POPISOVAL EDRIG !!!!!!!!!!!

Zkoušel jsem to, jen si zničíte pistoli. Odhaduji úsťovku cca na 24 m/s, "po výstřelu jsem si zapálil a ještě stihnul doběhnout a chytit k terči pro vystřelený brok" to je samozřejmě s nadzázkou, ale pravda je, že vidím letět brok a ten se pak odrazí od papírového terče. Takže můj závěr je VYHNĚTE SE ÚPRAVÁM TYPU OBROUSIT PÍST NA MENŠÍ PRŮMĚR.

No a já jdu teď dávat pistoli do původního stavu, ještě, že mám ND.
Edrig
Příspěvky: 20
Registrován: 03 pro 2009 09:42

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Edrig » 08 dub 2011 22:36

Synku,nejsem žádný kluk co vrtá do vzduchovek.Zabývám se tím již drahně let.Pokud jsi obrousil celý píst,tak jsi břídil.Mohlo Tě napadnout,že je to nesmysl.Upozorňoval jsem,že to chce ubrat jen část pístu,kolem kterého prochází plyn z bombičky do hlavně.Původní mezera mezi pístem a stěnou válce je tak malá,že propustí jen minimum plynu.Pokud ji zvětšíš odbroušením průměru jen části pístu uděláš víc místa pro průchod plynu.Nikoho ale nenutím aby to provedl a případně zničil píst.Víc se k tomu již vyjadřovat nebudu.Komu to myslí,tak na to přijde.
amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od amg124 » 09 dub 2011 05:46

No já břídil rozhodně nejsem. A nemít jednu na ND tak bych takovou hovadinu ani nezkoušel, ale zajímalo mne co to udělá, tak jsem to zkusil. Rozhodně jsem nezbrousil celý píst, vím co dělám, SYNKU!!! Jen jsem zde varoval ostatní, před tebou zveřejněným bludem SYNKU!!!
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od mcrea » 09 dub 2011 07:28

jestli to správně chápu, mluví se o pistoli LOV 21. Taky jednu lehce poladěnou mám, a ten obrázek co jsi namaloval, byť pěkně udělaný na počítači, vypovídá o tom, že jsi lovku rozebranou neviděl. Nemluvě o tom, že tak jak to máš nakreslený by to ani nefungovalo. Jinak průměr ventilku jsem taky zmenšoval, ale je to v místě kde prochází nejužší částí, tedy těsnicí plochou. Tedy by bylo správnější používat méně ostrých slov a doplnit si vzdělání
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Kavy » 09 dub 2011 08:11

Nebylo by lepší se přesunout do tématu LOV 21 :idea:
Ostatní pistole mají ventil jiný.
Úplně nejjednodužší gumičko-tuning funguje stejně dobře,jako broušení ventilu a další nevratné
zásahy do zbraně.Pokud někomu vadí gumičky,stejného výsledku dosáhne podložením bicí pružiny.
Kdykoliv to jde vrátit.

Ventil LOV 21
Přílohy
P1000927.jpg
P1000924.jpg
Edrig
Příspěvky: 20
Registrován: 03 pro 2009 09:42

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Edrig » 10 dub 2011 07:32

No,už jsem se nechtěl k tomuto tematu vyjadřovat,ale nedá mi to.Na adresu amg124 bych řekl,že si protiřečí.Na jedné straně uvádí,že neobrousil celý píst,ale z jeho vykreslení vyplývá,že ano.Souhlasím s příspěvkem od mcrea,který uvádí,že pisatel amg124 vnitřek Lov ani neviděl.Navíc fota a příspěvek mcrea prokazují to co jsem původně uvedl.A za oslovení synku se omlouvám.Vyplynulo to z toho,že již nejsem žádný mladík(1937).
amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od amg124 » 11 dub 2011 15:17

já jsem psal, že přikládám velmi zjednodušený nákres. Na PC bez achricadu atp. se to nakresllit nedá pořádně. Ano Lov21 jsem neviděl, vycházím ze své pistole, já se tady totiž celou dobu bavím o ASG!. Tři týdny se tady ptám jak zvýšit výkon a jedinou odpovědí vždy je "už se to tu řešilo, najdi si to" atp. Jediný kdo byl schopen mi alespoň trochu pomoci byl "kavy". No a když napíšu, že jsem si na to přišel sám a měřil jsem a zvýšil jsem tak je tu najednou dost hlášek. Já totiž celou dobu přiznávám, že jsem nováček a žádám o radu, ale žádnou jsem vlastně nedostal. A pokud tady někdo píše, že se v tom mooooc dobře vyzná a nahodí, že se dá obrousit píst, tak počítám, že by mne třeba ten znalec upozornil, že Lov21 a ASG každá funguje na trochu jiném principu. to je asi celý ten problém.

Takže u lov brušte jak chcete a co chcete, ale jinde ne tam je to blbost.

Stačilo napsat je tuhle větu a nedošlo by k žádnému nesváru.

Přesto mi to nedá se nezamyslet: věděl vůbec ten odborník, že v těch pistolích je takový rozdíl?
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Joezbrna » 11 dub 2011 15:34

Chlapci, chlapci. Kdybyste četli, co ten druhej píše. Jeden o LOVce, druhej podle ní upiluje ASG, a ono je to polámaný. Druhej nakreslí ASG, první jej setře, že takhle LOV nevypadá. Reality show, lepší jak vtipy :lol:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od mcrea » 11 dub 2011 20:24

kolega Edrig ve svém prvním příspěvku psal, že jde o lovku. Tudíž dost dobře nechápu některé rozhořčené reakce
Uživatelský avatar
Asot
Příspěvky: 390
Registrován: 10 zář 2008 10:34

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Asot » 12 dub 2011 02:04

Edrig píše:to chce ubrat jen část pístu,kolem kterého prochází plyn z bombičky do hlavně.Původní mezera mezi pístem a stěnou válce je tak malá,že propustí jen minimum plynu.Pokud ji zvětšíš odbroušením průměru jen části pístu uděláš víc místa pro průchod plynu.Nikoho ale nenutím aby to provedl a případně zničil píst.Víc se k tomu již vyjadřovat nebudu.Komu to myslí,tak na to přijde.
Stačí zvětšit průchozí kanálek do hlavně na 4mm a poněkud natáhnout pružinu úderníku.. Potom to dává s JSB RS 176m/s více se z toho dostat nedá.
Kolem pístu je průchod dostačující, tudíž zmenšení jeho průměru výkon nezvýší. Naopak je riziko, že se ventil nebude vracet a dojde k úniku celé bombičky.. S tímto jsem laboroval již před lety..
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od mcrea » 12 dub 2011 06:52

s rychlostí souhlasím, kolem 175 m/s mám maximální rychlost asi pvních 5 ran, pak klesá. V originále měla kolem 120 m/s. Ten ventil nestáčej na velkém průměru, tam jen sraz hranu. Já jsem o pár desetin stáčel dřík, tam kde je podtočený už z výroby
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od Kavy » 12 dub 2011 07:39

Natazeni bici pruziny pomuze na chvilku,po nekolika vystrelech se pero vrati do puvodni delky.Odzkouseno.
Vyhodnejsi je pruzinu podlozit.

Stejne je to u vsech zbrani,vetsinou dostacuje nahradit/podlozit bici pruzinu.
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od BlackAdder » 12 dub 2011 09:57

sodovkám moc nerozumím, tak se chci zeptat, jako majitel Lovky - pokud zvětším světlost té trubičky z ventilu do hlavně, je nutné/vhodné zvětšit i navazující otvor v hlavni, nebo ten je dostačující? případně jaké nástroje použít v domácích podmínkách?
mcrea
Příspěvky: 100
Registrován: 18 črc 2010 20:13
Bydliště: Havířov

Re: Zvíšení výkonu CO2 pistole

Příspěvek od mcrea » 12 dub 2011 22:20

pokud ta dírka bude velká, bude do ní zapadávat diabolka, ukousne ji to a přesnost se ztratí. Já jsem u jednoho pokusu tu dírku vypiloval jehlovým pilníkem v podélné ose do oválu. Podruhé jsem navrtal do hlavně tři dírky a kolem jsem udělal zápich. Hlaveň mám spojenou s ventilem pomocí duralového bloku, ve kterém je vyvrtaný kanálek
Odpovědět