Zoraki streamer 2014 and Zoraki 914

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
999_rose
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2019 10:44

Zoraki streamer 2014 and Zoraki 914

Příspěvek od 999_rose » 04 říj 2019 05:33

Ahoj všichni ! Pocházím z Asie ... Jsem nováček ve fóru zbraní ... Je mi líto mého jazyka, protože neumím mluvit o Turecku ... takže používám Google Translate…. Takže se chci zeptat na pár otázek ... Vysvětlete mi prosím:
1. Mám prázdnou zbraň Zoraki 914 TD se štítkem (PAK 9 mm). Nedávno jsem viděl, že můj přítel má traumatickou zbraň Streamer 2014 RBD9 (se štítkem: PA 9 mm)… Takže s touto pistolí lze střílet pomocí gumové střely ... Řekněte mi prosím rozdíl mezi 9 mm PAK a 9 mm PA kulkou?
2. S traumatickou zbraní Streamer 2014 RBD9 ... vidím, že díra v barrell vypadá jako malý čtvercový tvar. Také vidím gumovou kulku větší než tato čtvercová díra v barrell .. je to pro uživatele nebezpečné nebo zlomené dělo ?
3. S traumatickou zbraní Streamer 2014 RBD9 je tato zbraň nebezpečná pro člověka? Pokud to musíme použít k obraně?
4. S pistolí 914 .. Který olej bych mohl použít k čištění a vyčištění této zbraně po použití?

Velice vám děkuji .. Všichni ve fóru ... Nejlepší zdraví a práce v nočních hodinách pro všechny!
S pozdravem !


Odpovědět