Zna nekdo puskohledy Accushot co prodava Hubertlov?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Zna nekdo puskohledy Accushot co prodava Hubertlov?

Příspěvek od Andy » 12 pro 2005 14:18

Zna nekdo puskohledy Accushot co prodava Hubertlov?

Velmi zajimave parametry.... ale velmi zarazejici ceny!
Kde je chyba?

http://www.hubertlov.cz/lovce/puskohledy.html

Vyrobce:
http://www.leapers.com/pages/optics/5th ... 0scope.htm

Obrázek
Obrázek


Lovec
Příspěvky: 279
Registrován: 25 lis 2005 20:06
Bydliště: Slovensko....

Příspěvek od Lovec » 12 pro 2005 23:58

Ja som nad podobnymi ani neuvazoval,dal som si poradit od chlapcov,co strielaju ostrelovacsku ligu.....Meopta 4-16x44 Tactic s MilDot osnovou,a nemam jediny problem.Kal. .30-06 Sprg. s prebijanym strelivom,vykonovo na hornej hranici 300 Win.Mag. Absolutne 100% fungujuce rektif.prvky,proste spokojnost.Tactic je to najlacnejsie z najlepsich co sa da kupit,potom uz len Zeiss,Schmidt&Bender......
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 13 pro 2005 09:41

Lovec píše:Ja som nad podobnymi ani neuvazoval,dal som si poradit od chlapcov,co strielaju ostrelovacsku ligu.....Meopta 4-16x44 Tactic s MilDot osnovou,a nemam jediny problem.Kal. .30-06 Sprg. s prebijanym strelivom,vykonovo na hornej hranici 300 Win.Mag. Absolutne 100% fungujuce rektif.prvky,proste spokojnost.Tactic je to najlacnejsie z najlepsich co sa da kupit,potom uz len Zeiss,Schmidt&Bender......
A ja jsem zase slysel, ze Tactic nedrzi presne ctverec. Takze na super presnou tercovou bych si to asi neporidil.

Moje pouziti je ciste lovecke, tedy libi se mi, ze ma mildot s prisvitem, to zda drzi ctverec me az tak nezajima, jelikoz budu vyhradne prenaset.. nikoliv klikat. Vcera jsem se na ne byl podivat a mohu rici, ze jsou zajimave.

Nicmene "sdelano v cine". Ovsem co dnes neni vyrobene v cine.... a prodava se pod cizi znackou.
Lovec
Příspěvky: 279
Registrován: 25 lis 2005 20:06
Bydliště: Slovensko....

Příspěvek od Lovec » 13 pro 2005 17:23

Andy píše:
A ja jsem zase slysel, ze Tactic nedrzi presne ctverec. Takze na super presnou tercovou bych si to asi neporidil.
Pochybujem....aj ked nespravnym zaobchadzanim sa daju dosiahnut "divy".Mam to na loveckej gulovnici,a bezne sa zmestim hlboko pod 1 MOA na 100 metrov s prebijanym strelivom.Cim by som si dovolil oznacit dany zbranovy system za velmi presny,dokonca aj na terc.A pochybujem ze optike od Meopty,ktoru testovali aj u Swarovskeho na priepustnost svetla sa moze co i len priblizit nejaky cinsky low-cost.
Pokial je vsak primarna cena,tak neber moje slova do uvahy.Moj dalsi bude Zeiss Diavari 6-24x56T*.Na optike setrit nemienim,neskor sa to nevyplaca,a zvlast pri presnej strelbe.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 13 pro 2005 19:57

Lovec píše:
Andy píše:
A ja jsem zase slysel, ze Tactic nedrzi presne ctverec. Takze na super presnou tercovou bych si to asi neporidil.
Pochybujem....aj ked nespravnym zaobchadzanim sa daju dosiahnut "divy".Mam to na loveckej gulovnici,a bezne sa zmestim hlboko pod 1 MOA na 100 metrov s prebijanym strelivom.Cim by som si dovolil oznacit dany zbranovy system za velmi presny,dokonca aj na terc.A pochybujem ze optike od Meopty,ktoru testovali aj u Swarovskeho na priepustnost svetla sa moze co i len priblizit nejaky cinsky low-cost.
Pokial je vsak primarna cena,tak neber moje slova do uvahy.Moj dalsi bude Zeiss Diavari 6-24x56T*.Na optike setrit nemienim,neskor sa to nevyplaca,a zvlast pri presnej strelbe.
Asi si me spatne pochopil. Rikam, ze nekdy meopta nedrzi ctverec.... to jest ze se nevratis na puvodni bod nastrelu. Coz je u tacticalu neprijemne. Nicmene nemam to podlozene... sam jsem to nezkousel. Jsou to jen plky. To ze to mas na lovecke a zrejme necvakas... a drzi to nastrel, je preci "normalni".

Sam mam Artemis 2000 3-12x50 s krizem 4B. Jenze s nim nevidim v noci na prasata. :evil:
Lovec
Příspěvky: 279
Registrován: 25 lis 2005 20:06
Bydliště: Slovensko....

Příspěvek od Lovec » 14 pro 2005 18:56

Pochopil som spravne...a precvakavam.To co natocim vertikalne na bubne 100% zodpoveda diere v terci.Samozrejme sa pod to podpisuje aj presne strelivo.A co sa tyka polovania v noci: tento rok mam dva nocne ulovky: jelen 3 dni pred splnom na 120 metrov(merane laserom) strielal som z oporou o koleno z kresla.Cista komorova rana,bez problemov.Potom diviak za splnu (cca.100kg kus) vecer o 22,00 s oporou,vzdialenost 244 metrov (merane laserom),zasah vyssia komora,kolaps na mieste(ostal v ohni).V prvom pripade zvacsenie 5x,v druhom 10x.Samozrejme prislusne nastavena paralaxa podla vzdialenosti.Max.spokojnost s obrazom v optike. A ty si chces na nocne strielanie kupit nejaky cinsky smejd neznameho vyrobcu :?: :roll: Ako je mozne ze nevidis prasata v tej tvojej Meopte? Myslis,ze s nejakym low cost puskohladom to bude lepsie?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 pro 2005 21:49

Lovec píše:Pochopil som spravne...a precvakavam.To co natocim vertikalne na bubne 100% zodpoveda diere v terci.Samozrejme sa pod to podpisuje aj presne strelivo.A co sa tyka polovania v noci: tento rok mam dva nocne ulovky: jelen 3 dni pred splnom na 120 metrov(merane laserom) strielal som z oporou o koleno z kresla.Cista komorova rana,bez problemov.Potom diviak za splnu (cca.100kg kus) vecer o 22,00 s oporou,vzdialenost 244 metrov (merane laserom),zasah vyssia komora,kolaps na mieste(ostal v ohni).V prvom pripade zvacsenie 5x,v druhom 10x.Samozrejme prislusne nastavena paralaxa podla vzdialenosti.Max.spokojnost s obrazom v optike. A ty si chces na nocne strielanie kupit nejaky cinsky smejd neznameho vyrobcu :?: :roll: Ako je mozne ze nevidis prasata v tej tvojej Meopte? Myslis,ze s nejakym low cost puskohladom to bude lepsie?
OK. Ja uz neverim totiz vubec nicemu :-D

PS: Dnes jsem si byl overit, ze muj artemis drzi nastrel se zmenou zvetseni... Ted uz jen kdyby mel ten cervenej bod :D
Odpovědět