Zlodej skoncil s sipem v hlave

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Prim
Příspěvky: 97
Registrován: 18 zář 2011 15:32

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Prim » 07 kvě 2012 12:16

Mozna to neni v souladu s "modernim pohledem na vec", ale ciste podle meho skromneho prani - i kdyby to dostal ze zadu, tak by mel byt majitel pozemku v pravu... Modelova situace, 4x ho vykradou, prijdou po pate, majitel zakrici a zazene je zbrani. Vysledek, prijdou znovu, az nebude doma... A nebo lepe pripraveni, jelikoz ze zkusenosti vedi, ze bude jen vyhrozovat :?


Quis vellet pacem, preparat bellum
KMOTR
Příspěvky: 52
Registrován: 12 úno 2011 18:53

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od KMOTR » 07 kvě 2012 12:48

Radgost píše:Neukamenujte mě, ale "sběrač" ten šíp dostal z boku. To opravdu nevypadá na to, že by se střelec bránil napadení.
v tomto případě to nevadí,důležité je že šíp našel svůj cíl...
KDO NEPOZNÁ DOBRO OD ZLA A NEKLADE ZLU ODPOR,STÁVÁ SE JEHO OBĚTÍ !
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Jim » 07 kvě 2012 12:56

Ať je to jak je to, dokud se radikálně nezmění zákon, který bude chránit poctivého před zlodějem, bude nás tato zlodějská, špinavá a parazitující chátra okrádat čím dál víc.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Radgost » 07 kvě 2012 13:07

ČSSD slibuje v případě volebního vítězství prosazení hradní doktríny do legislativy.
To jsou paradoxy české kotlině.
Levicové strany prosazují zákony na ochranu jednotlivce a "pravicové" strany zvedají daně. :-D
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od greenie » 07 kvě 2012 20:21

Radgost píše:Neukamenujte mě, ale "sběrač" ten šíp dostal z boku. To opravdu nevypadá na to, že by se střelec bránil napadení.
A to si ako prisiel na to, ze "nevypada ..." ?
Vies co je to "pud sebazachovy" ?
Je to jeden z najsilnejsich zivocisnych pudov, je totiz spojeny s potrebou prezit.

Kedze rychlost letu sipu je ovela pomalsia, ako rychlost letu projektilu z pistole, tak ten "sberac" mohol mat "vela - vela" casu otocit hlavu zo smeru vystrelu. Ak bol dostatocne daleko od strelca.
Takze to "nevypada ..." nie je az take jednoznacne.

Kazdopadne sme tam neboli, takze vsetko su to len nase dohady.
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 08 kvě 2012 00:08

"Ak bol dostatocne daleko od strelca."
No a to je zase problém, protože jestli byl "sběrač" od střelce 50 metrů tak to asi na nutnou obranu neuhraje :?

P.S.: A vůbec - nerozdmýchávejte protiromské nálady :lol:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
pufik
Příspěvky: 73
Registrován: 14 dub 2012 08:23

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od pufik » 08 kvě 2012 08:29

A kde je napsano ze se ten cigan nehybal a ze tedy tvoril staticky terc? Mohl bezet k prepadenemu a ten vytahl kuši, když to cigan zmerčil tak sebou škubl ale to už byl šíp na cestě... za desetinu vteriny (kterou potrebuje sip o rychlosti 100m/s na prekonani 10m) sebou skubl podruhy, coz bylo z jeho strany to nejprinosnejsi co pro tuto spolecnost kdy vykonal... je to drsný ale je to tak, z toho jejich vysvetlovani ze oni nic, ze jen tak chodi kolem a uklizeji stare zelezo ale nikdy by nic neukradli se mi chce blit...
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od harpplayer » 08 kvě 2012 10:17

Přátelé, uvědomte si prosím, že tohle fórum je dost podrobně monitorováno. Zdržte se proto v rámci zachování bezproblémového provozu tohoto fóra "rasistických" a "xenofobních" (úmyslně to dávám do uvozovek) postojů, ať už si o věci myslíte cokoli. Zloděj, lupič, násilník atd. je prostě pachatel, tedy ten, kdo akci započal, ať je bílej, hnědej, černej, žlutej nebo třeba fialově puntíkatej, Papuánec nebo třeba Eskymák, a obránce je ten, kdo se brání rovněž bez rozdílu barvy čehokoli, politické, náboženské nebo etnické příslušnosti. Mějte to prosím na paměti při psaní svých příspěvků. Zabráníte tak spojování střelecké veřejnosti s různými nejmenovanými extrémistickými skupinami. Dík za pochopení. :wink:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Kavy » 08 kvě 2012 20:55

To o monitorování máš potvrzené od koho ?
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od duffioso » 08 kvě 2012 22:02

Kavy to si delas srandu?Vsechny internetove stranky o zbranich a strelbe,jsou monitorovany.Proste musi bejt,uz kvuli bezpecnosti.Ikdyz se to nikomu nelibi :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
wexelo
Příspěvky: 246
Registrován: 16 pro 2007 21:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od wexelo » 08 kvě 2012 22:17

Přijde mi spíš, že se vracíme v čase.... bohužel....
Weihrauch HW100S .177 + Burris Timberline
samil1976
Příspěvky: 38
Registrován: 02 lis 2010 21:37
Bydliště: Tam, kde vládnou darmožrouti a lůza.

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od samil1976 » 08 kvě 2012 23:55

Dneska, bylo to na nově nevim přesně, vysvětlovali co je to přiměřená obrana. Je to tupej bulvár tak doufám že to vysvětlovali nepřesně tak aby to nakrklo co nejvíc lidí a byla pořádná sledovanost, pravili tam toto: Přiměřená obrana je když se bráníte stejnýmy prostředky jakými je veden útok. Co to má bejt nějakej debil v ramenech velkej jak stodola vám chce rozsekat hubu protože se mu nelíbíte a vy se s ním budete řezat? nejsem sušenka 100 kil 181cm. Toho člověka neznám chová se agresivně já vidím v podstatě na jedno oko jedna blbá rána a jsem slepej. Při napadení si nechci odnest nic zlámanýho rozseklou hlavu, otřes mozku atd. atd. Nechci se spolíhat na jeho blahovůli jestli mě na zemi zkope nebo ne. To nikdy nebudu riskovat, on je útočník a on si musí nést následky toho že se chová nezákoně. Tak dle mého pokud jste v ohrožení zdrhnout neni kam, nebo s sebou máte své blízké (s ročnim miminem a drahou na jehlách si moc nezaběháte stejně se nedokáže v šoku 5 min ani pohnout, věřte znám jí) je třeba vytáhnout zbran a bránit se.
Pro pána co se bránil bude klíčové jestli šli k němu nebo od něj pryč. Pokud si ho chtěli podat tak gratuluju k pěkný ráně. I kduž možná šli gratulovat babyčce k novému roku jak to bylo nedávno http://forum.gunshop.cz/v-tanvaldu-byl- ... 14736.html Já nikomu do baráku nelezu, když bude v zákoně že se po zlodějích bude střílet tak háleluja, já proti nebudu. To ale v tomhle domrvenym státu nehrozý. výklad přiměřené obrany by měly darmožrouti předělat.
Naposledy upravil(a) samil1976 dne 09 kvě 2012 00:07, celkem upraveno 2 x.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od Red arrows » 10 kvě 2012 21:56

Koukám, že se musim expresně rozhoupat a koupit kuši dřív, než to parlamenti zakážou.... :idea:
cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od cvicubis » 31 kvě 2013 11:54

Střelec dostal za zabití Roma kuší deset let. Soud sebeobranu neuznal ..........

Zdroj: :arrow: http://www.zkracovatko.cz/n52Wwx
Uživatelský avatar
brezvi
Příspěvky: 206
Registrován: 24 led 2010 20:52

Re: Zloděj skončil s šípem v hlavě

Příspěvek od brezvi » 02 čer 2013 21:36

Citace z článku:

Navíc pan Šebesta se ze strachu nezamknul doma, ale muže pronásledoval!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět