zkusenosti s tanfogliem

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Rude

zkušenosti s tanfogliem

Příspěvek od Rude » 03 čer 2005 22:27

Zdravím, jaké máte zkušenosti z tanfogliem force 99 v ráži 9mm? Je to spolehlivá zbraň nebo má nějaké výrazné vady? děkuji


kokon

Příspěvek od kokon » 21 led 2006 15:17

naprostej šmejd!!!!!!!!
Ondra

Příspěvek od Ondra » 21 led 2006 17:43

Pro informace se koukni na www.tanfoglio.cz .Ja mam doma model limited custom hc a ty nastrely co s nim mam tak s cz75ipsc standart neudelam...
Rad bych ale vedel jestli s tim ma taky nekdo zkusenosti?Prece jen za cenu cca 15000 to neni spatny.
Verim ze Kokon nevi co pise.
Ondra

Příspěvek od Ondra » 21 led 2006 22:58

Jo a mimochodem je to vlastne Alfa combat/defender ktery u nas v licenci vyrabi Alfa-proj a pokud vim tak na tuhle pistoli je sama chvala.Cenove asi vychazi lip Alfa jinak si priplatis za talianskou rytinu... :lol:
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 31 led 2006 14:11

Presne tak, Tanfoglio v podstate okopcilo CZ75, dalo ji do plastovyho ramu a prodava to jako Force 99 (resp. Force Compact v kompaktni verzi).
Dily od nich berou v Alfa-projektu a montujou to tady pod nazvem Alfa Combat (resp. Alfa-Defender), dela se to v razich 9L, 40SW a 45ACP.
Mel jsem jednu jetou Alfu Defendra v 9L (teda ja mel jeste BRNO ARMS ZPT-01 coz je totez), nejdriv jsem si ji 2 mesice pujcoval, pak jsem ji koupil... Selhaly 2 naboje - nevystrelily - v dobe kdy jsem si ji jen pujcoval a buh vi, jak ji kdo kdy cistil... Kdyz jsem ji pak koupil a strilel s ni, jela naprosto bezchybne.
Udavana vydrz je kolem 10.000 vystrelu - pro sportovniho strelce IPSC otazka maximalne 1 roku, takze na tohle ji muzu jen nedoporucit, ale na vystrileni 50-100 naboju mesicne a na noseni v razi 40SW je ta Alfa za ty penize naprosto super (u Brymovy nova za 11.000) - za minimalni penize slusna kvalita (samozrejme, nelze srovnavat s Glockama, Sigama, Hecklerama apod..., ale s takovou CZ75 uz to ma podobnou presnost, podobnou zivotnost... - jen o dost nizsi cenu).
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek od MARKONY » 31 led 2006 16:15

Podivej se na www.mojezbran.cz a tam je psano vše o Tanfoglio a uvidiš .
Odpovědět