zivotnost Glocku

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 srp 2008 09:11

Cena je (zvlášť teď) závislá na poptávce a nabídce.
Najdou-li se individua, která kupují za dnes určené ceny (a že jich je dost), tak prodejce a výrobce nemá potřebu slevit. Obchod není o altruismu, ale o výdělku.
Jediné, jak donutit někoho snížit ceny je snížit odběr. Ale jelikož Glockovy recykláty 8) jsou pořád žádány, sleva se nekoná. Podobné to je s ČZ.
No a na závěr: ano, ty zbraně by se mohly prodávat tak za půlku, jenže zbraně nejsou denní chleba, tak je mi to líto, ale přežiji to. Víc mě to štve u aut, elektroniky, potravin...


Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 12 srp 2008 12:26

HANUIV: takže sleva se koná , Glock 17 se prodává již jen za 15900,- fungláč :shock: byly jsme kupovat nějaký hračky vid Špaldo a koukal jsem tam na novou cenu
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 srp 2008 12:44

Jsem HAPPY :D .
Koupit si ho nepůjdu. Nesedí mi do ruky a nesnáším jméno Gaston 8)
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 12 srp 2008 12:52

ti ho nenutim to byla jen reakce na to jak jsi psal že sleva se nekoná :wink: :D kdyby šla dolu i CZ Shadow tak za tuhle cenu bych po ní hned skočil a myslím že by jich prodali třikrát tolik
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 12 srp 2008 16:13

Tak do Shadowa taky nepůjdu. S ČZ mám nedobré zkušenosti. To snad už raději Gastonovo dítko.... To je aspoň bez výrobních a konstrukčních problémů.
Jo, život je kompromis....
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 12 srp 2008 16:29

no ale už mam vyhlídlou další hračku :D Smith and Wesson model 52 kalibr 38WC 8)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Koogel

Příspěvek od Koogel » 03 zář 2008 17:32

Jak tu nekolik lidi psalo ohledne mirenky a jini zas padnuti do ruky (krumpac, sekera apod. :D )... U mne to zacalo kdysi davno CZ 75, vysledky na zacinajiciho strelce OK. Pak CZ 75 P-01, neco hrozneho!!! Z nastrileni me chytala deprese :cry: Krtci me nemeli radi. Duvod byl ten, ze mam dost malou ruku a doslova sem nemohl dosahnout na spoust. Zkousel sem ALFU, WALTHER, RAMI a nic mi nesedelo. Nedavno sem si koupil G19 a na 25m. je cerna a nic nez cerna. :shock: Ta spoust neni zas tak spatna.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 03 zář 2008 17:39

a kup si 1,6kg stojinu a teprv uvidíš co je paráda :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Koogel

Příspěvek od Koogel » 03 zář 2008 17:46

O te sem taky uz premejslel. Ale nosim zbran nekolik hodin ,,na zadech´´ kazdej den, tak zvazuju, zda to je dobrej napad.... 8)
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 03 zář 2008 18:14

Jestli ji nosíš "na zádech" na obranu, tak to ji můžeš klidně nosit vybitou ;)
Koogel

Příspěvek od Koogel » 03 zář 2008 22:51

Zatim se jen seznamujem a chodime spolu na rande, takze nabitou ji opravdu prozatim nenosim. :oops: Ale jinak sem z ,,reciklatu´´ mile prekvapen. :D
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 04 zář 2008 09:37

Koogel píše:Zatim se jen seznamujem a chodime spolu na rande, takze nabitou ji opravdu prozatim nenosim. :oops: Ale jinak sem z ,,reciklatu´´ mile prekvapen. :D
Úplně nejhorší situace, která může nastat je, když má člověk u sebe zbraň a nemá v ní náboje. O tom se mi často zdá noční můra. Když si představim, že mám zbraň někde na zádech v baťohu, náboje doma a já se zrovna na potvoru dostanu do situace, kdy bych ji potřeboval...asi bych se pak sám později vodkrágloval vzteky.

Jinak tedy, to musíš mít ručičku jak můj tříletej synovec Štěpánek, pač na 75 snad dosáhne i náš vlčák :D Neřeknu 97B, která je objemnější do pazoury, ta mi seděla úplně nádherně a akorát.

Jinak můj SP01 Shadow bych s glockem nevyměnil ani v poměru jedna číza a tři glocky.
Naposledy upravil(a) jspalek dne 04 zář 2008 12:44, celkem upraveno 1 x.
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Koogel

Příspěvek od Koogel » 04 zář 2008 09:53

Vlcak??? V tom pripade HAF HAF!!! :D Z me zkusenosti s jmenovanou CZUB, by opravdu bylo jistejsi, ji po utocnikovi hodit. Nikdo tomu, ze na spoust nedosahnu nechtel verit, do doby, nez sem mu to ukazal. :? Pri opt. uchopu, ukazovak opiram o bok spouste. Pri prehmatu trhavam... G 19 je OK!!
V batohu ji opravdu nenosim, mam ji zapasem s naboji v zasobniku. :wink:
Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 64
Registrován: 23 dub 2008 02:17
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiRaS » 04 zář 2008 17:13

Nosim G19 a jsem spokojen, ale proti CZ75 SP-01 Shadow nemohu rict kriveho slova. Velmi prijemna, dobre padne do ruky a presnosti prevysuje moje schopnosti a potreby. Napriklad na IPSC nebo jakoukoliv jinou rychlou strelbu je vynikajici. Nutno natrefit (nebo vybrat) na lepsi kus. Bohuzel je fakt, ze kvalita nekterych pistoli z CZUB neni zrovna oslniva, ale rozhodne nezatracovat jako celek.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 04 zář 2008 17:23

Tak nakonec jsem šel pro nákupku na Glock 34..Důvody?
Když jsem šel na střelnici střílet s malorážkou tak tam byl správce..
Dobře ho znám je to plukovník na důchodě a dlouhou část života věnoval střelbě..Proto u mě a u jiných způsobuje velký respekt.
Tak když jsem tam tak šel tak jsem se ho zeptal co za pistoli na mířenou a občas i combat střelbu..A on povídal at hlavně nechodím do ČZ vyrobených po roce 1980,že jich měl spoustu a všem prý po 2000ci ranách odešla hlaven.Tak mě doporučil at raději koupím Glocka,kterého už používá na střelnici kupu let,byl to Glock 17 a aby mě přesvědčil ukazoval mě celou postoli,která byla jako nová...Měl prý najeto 60000 ran.No ale pak mě řekl,že kdyby si kupoval dalšího Glocka šel by určitě do 34 má prý stavitelná mířidla,která standartně šroubováčkem sešteluju a má taky delší hlaven..Takže jsem jeho doporučení poslechl a at už ted mě na ni budete nadávat jak chcete tak mě ho po tom co říkal o ČZ nevymluvíte :wink: 8)
Odpovědět