ziskani automaticke zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

stlouky
Příspěvky: 5
Registrován: 26 lis 2009 20:31

získání automatické zbraně

Příspěvek od stlouky » 26 lis 2009 20:40

Mam dotaz je složité získat vyjímku pro držení automatické zbraně skupiny A, a davají to každému kdo o tohle zažádá?


Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Apevia » 26 lis 2009 20:51

Málo kdo, kdo chce vyjímku jí dostane, je to skoro nemožné :(
Je to jako Yetty :-D Víme že existuje, ale prakticky nikdo jí neviděl :(
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od J.Laser » 26 lis 2009 21:13

Full auto je ti v našem státě zcela a naprosto k ničemu. Ani v lese ani na střelnici s tím nesmíš střílet dávkou. Na lidi je lepší přesná opakovačka. A jenom kvůli tomu, že po tom toužíš...to už je lepší si koupit divoký fáro. To ti taky dost zvedne sebevědomí. A to co o tobě bude říkat okolí je vlastně totéž jako bys měl samopal.
Aquila non captat muscas
stlouky
Příspěvky: 5
Registrován: 26 lis 2009 20:31

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od stlouky » 26 lis 2009 21:13

Na lidi? Jo a ještě pro informaci po tom netoužím jen sem na to narazil že se to prodává na to povolení, tak mě jen zajímalo jak to stím je.
Uživatelský avatar
pan_Y
Příspěvky: 218
Registrován: 06 zář 2007 22:50

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od pan_Y » 26 lis 2009 21:48

v Praze ani ve snu a jinde to bude taky pohadka...
[url=http://zbrane-zabijeji.mujglock.com][img]http://zbrane-zabijeji.mujglock.com/userbar.gif[/img][/url]
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Apevia » 26 lis 2009 21:59

Jižní Čechy jen krutý výsměch policajtů :(
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od admix » 26 lis 2009 23:52

J.Laser: podle sebe soudis ostatni? :lol:
Plzen-mesto by mozna bylo pruchodne, ale zkouset to nebudu (nic zajimaveho ve fullauto u nas stejne neni)
open
Příspěvky: 195
Registrován: 13 pro 2008 10:17

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od open » 27 lis 2009 13:31

U nás pokud nasadíš široký úsměv :D tak to je průchodné. Kamarád má thompsona na vyjímku, ale říká je to vopruz,
dost často doma nečekané kontroly na uložení,certifikovaný trezor a samo současně zkontrolují kolik mám prachu,zápalek atd..
Můj názor je mít to doma - na ho..o. Nauč se rychle,přesně střílet a seš ve výhodě . :D
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2009 15:05

a jak ti zkontrolujou kolik máš prachu a zápalek :roll: to neni domovní prohlídka . Ta kontrola je jen na uložení zbraně . Přijdou ,kouknou kde ji máš. Potěžkaj si jí daj si kafe pokecaj a zase jdou . :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Tomáš Musil
Příspěvky: 43
Registrován: 10 čer 2005 22:09
Bydliště: "v dobrým okresu"

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Tomáš Musil » 27 lis 2009 17:36

Výjimku mám,automatické zbraně také,na prohlídku přijdou cca jednou za dva roky a kontrolují pouze uložení zbraní na výjimku.Na ostatní nemají nárok,žádná kontrola střeliva a běžných zbraní neprobíhá a to jich mám několik desítek a nábojů několik desítek tisíc.Na začátku říkali,že to není možné,ale žádost jsem si stejně dal.Po neoficiální rozmluvě s náčelníkem,který mi řekl"zabezpeči si to,to a to,dodělej to a to jsem po splnění jeho podmínek výjimku dostal,ale trvalo to cca 3 měsíce-dvakrát jsem podepisoval souhlas s prodloužením termínu-dlouho to trvalo především na kraji a Policejním prezídiu." Já osobně bych Vám na policii přál tak férový přístup,jako mám já u nás.Velice slušní lidé-kompletně celé oddělení včetně nadřízených.kdo má zájem,zkuste to také.Nárokové to není,ale můžete si podat žalobu k soudu,oni musí zdůvodnit proč ne,pokud splňujete podmínky uložení zbraní.
Mám rád zbraně,což se o některých lidech říct nedá!
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Jim » 27 lis 2009 17:56

No jo, málokdo si s náčelníkem tyká. :wink:
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od golfkiller » 27 lis 2009 18:54

naše oddělení také maximálně vstřícné :wink: už jsem podepisoval prodloužení 2krát. Ted už to prej dotáhnem do zdárného konce .
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
open
Příspěvky: 195
Registrován: 13 pro 2008 10:17

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od open » 30 lis 2009 07:29

golfkiller píše:a jak ti zkontrolujou kolik máš prachu a zápalek :roll: to neni domovní prohlídka . Ta kontrola je jen na uložení zbraně . Přijdou ,kouknou kde ji máš. Potěžkaj si jí daj si kafe pokecaj a zase jdou . :D
Jak sem slyšel tak píšu asi to má vedle zbraní v trezoru/jasně zápalky odděleně/-oko vidí. Jak ho znám tak kafe jim určitě nevaří. :D
Uživatelský avatar
Tomáš Musil
Příspěvky: 43
Registrován: 10 čer 2005 22:09
Bydliště: "v dobrým okresu"

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Tomáš Musil » 30 lis 2009 13:18

Jim píše:No jo, málokdo si s náčelníkem tyká. :wink:
Tak bohužel nebo bohudík si s náčelníkem zatím netykám,je to chlap ve věku tak mého otce,nicméně on tyká všem.Je to asi takový místní šerif :D Nicméně musím zopakovat,že dle zjištění mám výjimku na zbraně na okrese pouze já(ostatní se asi lekli prvního ne a bu,bu,bu-potom k Vám můžeme kdykoli na kontrolu :( Jsou prý ještě nějací držitelé (asi tři) ještě na držení zakázeného střeliva,ale tam jsou neustálé problémy s uložením dle vyhlášky(nemají ani schválenou schránku,něco se jim ztratilo....)Jinak já to nemám na to,abych to mohl někde vyprávět,já to mám asi jako někdo akvarijní rybičky nebo kočku-když mám náladu a čas,tak se s tím jdu pomazlit :lol: Pokud bych si tím chtěl zvyšovat nějaké svoje ego,tak si radši koupím nějaké super auto,ale po tom zdaleka netoužím jako po nějaké nové "hračce"-ať už semiauto,opakovací nebo full auto(těch mám jen malý zlomek z celkového počtu)Stejně si většinou mnoho lidí kolem myslí,že kdo má doma zbraň,tak je nebezpečný svýmu okolí-takže já jsem jenom ta malá šedá myška schovaná doma,která to ukazuje jenom stejně "postiženým" pacientům.Když bude někdo někomu chtít ublížit,stačí aby najel na zastávku autem a mrtvých a zraněných bude víc,než si kdo myslí.Pokud to bude někdo konkrétní,tak nůž na chleba má doma asi každý,kovovou trubku si pořídíš taky poměrně rychle!Ostatním pouze přeji,ať si každý může koupit co chce a na co má náladu.
Mám rád zbraně,což se o některých lidech říct nedá!
Uživatelský avatar
Tomáš Musil
Příspěvky: 43
Registrován: 10 čer 2005 22:09
Bydliště: "v dobrým okresu"

Re: získání automatické zbraně

Příspěvek od Tomáš Musil » 30 lis 2009 13:22

open píše:
golfkiller píše:a jak ti zkontrolujou kolik máš prachu a zápalek :roll: to neni domovní prohlídka . Ta kontrola je jen na uložení zbraně . Přijdou ,kouknou kde ji máš. Potěžkaj si jí daj si kafe pokecaj a zase jdou . :D
Jak sem slyšel tak píšu asi to má vedle zbraní v trezoru/jasně zápalky odděleně/-oko vidí. Jak ho znám tak kafe jim určitě nevaří. :D
Já jim naopak rád kafe uvařím a musím říct,že není nic lepšího než vstřícný přístup(a to neplatí jenom vůči komisařům z oddělení "zbraní"),protože pokud se k nim člověk chová slušně,tak oni se chovají také maximálně slušně.Trochu změním Švejka-"Lidi,neblázněte,vždyť jsme všichni jenom lidi!"
Mám rád zbraně,což se o některých lidech říct nedá!
Odpovědět