Zimni pohar v HFT v Milovicich 5.1.2013 - zavod c.1

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

doveda
Příspěvky: 521
Registrován: 09 lis 2010 20:45
Bydliště: Klatovy

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od doveda » 06 led 2013 09:52

Existuje


LP 300
LG 300 HFT
LG 300 ISSF
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od Martin K » 06 led 2013 12:24

přátelé, kamarádi, děkuji za slova díků ( to se hezky čte :lol: ), já se včera bál, že budu spíše kamenován a že mi nebudete moci přijít na jméno kvůli obtížnosti tratě- fakt to nebylo úplně jednoduchý!
jinak si myslím, že takováto příprava závodu má hodně do sebe. od oka, hodinu před startem, jako jsme to dělali dosud, to není úplně ideální... pokud vychytáme ty dětské nemoci, které nás včera při stavbě trati provázely, tak to bude naprosto OK. už mám i pár nápadů, jak toho docílit :wink: . A jsem rád, že se nepotvrdilo, že kdo vyměřuje trať má výhodu oproti ostatním :D . není to pravda - upřímně, jediná vzdálenost kterou jsem si pamatoval, bylo 7.20 m na druhém stanovišti, ale to pozná každej, že ta sklopka není daleko :D .

mám takovou představu do budoucna- mě by se líbilo, kdyby jsme se rozdělili na pár skupinek, které bydlí v okolí lokací kde střílíme ( já, Srambo, Hellboy- Milovice, Kubajzz a pražáci - PB, Doveda a plzeňáci- Hadačka ) a ty 2 hodinky v týdnu před závodem tomu věnovali a trať si s dálkoměrem prošli a vyznačili tak, jako jsem to udělal já včera. Dělal jsem to sám, a bylo to za 3 hodiny hotové. myslím, že příště už to budu mít i rychleji, jde jen o cvik :D ...
Naposledy upravil(a) Martin K dne 06 led 2013 19:19, celkem upraveno 1 x.
dycky STEYR
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od JuroNR » 06 led 2013 16:05

Ozaj pekna trať,ale aj pekne prostredie, škoda že je to tak daleko.
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od Marcela » 06 led 2013 17:13

Taky tiše závidím... (teda né zrovna ten deštík). Tak snad příště už budu provozuschopná :)
Uživatelský avatar
Srambo
Příspěvky: 510
Registrován: 02 lis 2010 13:25
Bydliště: Nymburk

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od Srambo » 06 led 2013 19:17

Martin K píše:...mě by se líbilo, kdyby jsme se rozdělili na pár skupinek, které bydlí v okolí lokací kde střílíme ( já, Sramo, Hellboy- Milovice, Kubajzz a pražáci - PB, Doveda a plzeňáci- Hadačka ) a ty 2 hodinky v týdnu před závodem tomu věnovali...
Tohle je urcite vyborny napad. Pokud se chceme posunout nekam dale, tak tohle je urcite jedna z moznych cest. Zaroven bych zitra mel vedet vice informaci ohledne nove lokace. Ale prvotni informace jsou zatim takove, ze VS dostala dotaci na znovuobnoveni strelnice, ktera by se v pristim roce mela otevrit pro sluzebni potreby...takze doufam, ze dotaci nekdo ztopi a z tohoto planu sejde :twisted:
Slavia S631 + pevná mířidla
Lov 2
Kartofelkanón cal. 50mm
http://srambo.rajce.idnes.cz/
_________________
JÁ TO NEBYL!!! :-D
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní pohár v HFT v Milovicích 5.1.2013 - závod č.1

Příspěvek od Kubajzz » 06 led 2013 23:04

Já jsem si tam ten pozemek VS včera prošel a podle mě můžeme být ještě pár let klidní... :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět