Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od nejrom » 23 led 2012 22:32

Kdysi docela dobře fungovali knihy přání a stížností, teď stačí sednout k netu a mluvit o čemkoli a někdy i stylem O nás bez nás.
Také nebývá výjimkou, že "sem tam oživí" vlákno konkurence.
Můj kolega koupil zbraň na černý prach jenž nebyla na 100%. Nechal to v sobě doutnat, k prodejci to máme daleko a jelikož trpí počítačovou negramotností, tak se ani na netu nemohl vyplakat. Flinta ležela ve skříni přes tři roky.
To mi přišlo líto, protože je to fakt super chlap.
Přišel jsem tam, požádal o možnost komunikace s majitelem prodejny, mimo jiné žádný prodavač mi o život neusiloval, ale to je možná těmi mými 130 kily, a majitel se mi začal věnovat, mimo jiné se jmenuje Brym a ne Brymo.
Já si myslím, že nejenže by jsme si neměli nechat s.´t na hlavu, ustupovat a vděčit se, protože jsme to právě my, kdo jim přispíváme na možnost platit daně a kupovat si chléb náš vezdejší, ale také by jsme neměli nadávat do tmy a vykřikovat na webu.
Samozřejmě, že někoho popudím, když vidím nahoře názory některých mých kamarádů, ale není od věci se mezi námi střelci chovat jako lidi?!


Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Lanius » 24 led 2012 02:49

Proč je likvidovat?
Čím více konkurence mezi obchody, tím lépe pro nás co jsme zákazníky.
Ten kdo je dokáže přesvědčit, aby změnili přístup bude hrdina.
WarPig
Příspěvky: 2
Registrován: 24 říj 2011 11:28

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od WarPig » 24 led 2012 10:14

Hele, když se prodavač chová jako kokot, nechte si zavolat majitele / provozovatele né? Pokud nejsou přítomní, určitě bude na tyto existovat nějaký kontakt. Neříkám, že máte dělat "práskače," ale stačilo by majitele upozornit na zvláštní praktiky prodavačů, pokud není debil a jde mu o kšeft, srovná ty svoje ovečky do latě nebo najde oddanější kusy.
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od bradek džon » 24 led 2012 11:56

On bude taky problém v tom, sehnat kvalifikovaného prodavače. Ono je něco jiného prodávat televize, budíky nebo mrkev s květákem. Ono totiž je potřeba něco znát o zbraních a mít sk.D. Takže to pro majitele nebude nic jednoduchýho. Už takhle j mezi prodejcema dost diletantů. Znám jednoho (né u Brímů) co na mě vybalil termín "poloautomatická pistole ráže 45mm Norisko"
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od WohlmuthOta » 23 úno 2012 20:24

Tak se s Vámi musím podělit o svojí zkušenost s touto prodejnou zbraní. Někdy minulý týden jsem opět naštívil tuto prodejnu a obsluhovala mě vcelku příjemná paní, která i vypadala, že daným věcem rozumí. V půlce osluhy byla znenadání odvelena dozadu a namísto ní se objevil člověk, který ehm připomínal snad bezdomovce, no úplně jsem se leknul, kde se tam ten člověk vyloupnul v prodejně se zbraněmi, no potkat ho na ulici v noci, tak se mi plaší kapsa a lapám po dechu. Ještě k tomu vypadalo, že sám neví o čem mluví. Toliko moje zkušenost. :shock:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Alexxxus » 23 úno 2012 21:16

Tak to nejsi sám i já jsem se jednou pěkně vylekal. To je pan Brymo šéf.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Artifex » 23 úno 2012 22:08

Jé, toho jsem potkal také asi před 14 dny. Až na to že relativně vypadal obeznámeně s tématikou co jsem potřeboval a nepříjemný také nebyl, paní sice nepozdravila ani když jsem ji pozdrav vmetl do očí z bezprotřední blízkosti ale pak také vtipkovala takže jinak bych řekl OK, nemám si na co stěžovat.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od zaxxon » 24 úno 2012 19:50

:lol: my se tam s kámošem byli někdy před Vánocema mrknout na nějaký bouchačky a já ho tam bral spíš jako do divadla:-) vyprávěl jsem mu před tím o tom týpkovi co tam prodává, co to je za kašpara. Chodí tam oblečenej pomalu v taktický vestě, bouchačku za pasem a granáty po kapsách:-), obutej do kanad. Přesně jak to tu někdo psal, když po něm něco chceš ukázat, tak se tváří jak ho obtěžuješ, ale zároveň je pořád ve střehu. Vypadá, že čeká na nějakou alespoň minimální záminku, aby mohl tasit a vypálit po nějakém alespoň domělém zloději, kterého by v krámě moc rád potkal:-). Bude to takovej ten klasickej pošuk, co doma chrápe s pistolí a ukájí se představou jak by někoho sejmul. Ten podle mě jednou něco vyvede. Je ale prdel ho pozorovat. Ten jeho šéf, nebo kdo to byl se tam koukal na poči na nějaký střelecký video a slyšel jsem jak to tenhle týpek komentoval slovy "já bych ho do tý palice hned napálil", to už jsem se v duchu řezal:-). Podle mě je v tom krámě nevyužitej, ten by potřeboval někam do akce.
Rozhodně by ale měl ten přístup k zákazníkovi trochu přehodnotit, taky jsem si tam nic nekoupil a vždycky v Prg zajdu raději třeba do Alliancze, kde je prodavač pohodovej týpek.
luciemikes
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2012 09:46

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od luciemikes » 31 bře 2012 09:53

Absolutně souhlasím s nespokojeností na obchod Brymová, doufám, že se toto rozšíří co nejvíce, neboť neochota, neprofesionalita při poskytování avizovaných služeb je alarmující. Ražba psích známek
v sobotu nefunguje, uvedeno nastránkách, kde mají tuto službu jako number 1, to není a je jim úplně jedno, že jedete přes celou Prahu. Lucie
Filler
Příspěvky: 18
Registrován: 08 dub 2011 23:15

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Filler » 10 srp 2012 07:59

Včera jsem se chtěl na něco poptat v této prodejně. Předemnou byl jeden pán, paní prodavačka před ním počítala různé náboje něco si povídala pro sebe a tak jsem si říkal, pán kupuje hodně střeliva, počkám. No jo, ale po 15 minutách pán odchází se slovy, "to jsem ještě nezažil". Paní prodavačka nejevila vůbec žádný zájem, druhý prodavač stále telefonoval (naprostá ignorace zákazníka). Tak ani já jsem nevydržel a z obchodu jsem odešel.
Pokaždé, když jsem v této prodejně něco kupoval měl jsem vždy pocit, že je velmi obtěžuji a po včerejší návštěvě už tam nikdy nepůjdu, ať mají sortiment jakýkoli.
Z mého pohledu je toto unikátní příklad toho, jak by to nemělo vypadat. Jsem z této prodejny znechucen!
Smazaný uživatel 3736

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 10 srp 2012 17:47

My musíme v robote dosť často podpisovať kódex slušného správania, alebo skôr všelijaké dodatky k nemu. Pokiaľ by sme ho porušili, bola by sťažnosť, tak si to pekne obserieme. A verte, že takéto podpisovačky niektorých kolegov pekne "skrotili". Takéto niečo by som dal podpisovať asi každému, kto je v styku so zákazníkom. Horšie je, pokiaľ sú to takéto malé rodinné podniky. Tam si asi nikto z nás nepomôže.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Alexxxus » 12 srp 2012 16:47

To je fakt masakr, ale kam v Praze ?
BVS je super krámek ale nemají všechno.
Alfa Tactical ... tam je to také mega silně ultra omezené.
Supra Praha jen na drahou munici Fiocchi, na kulaťáku v Dejvicích mám svůj názor poté co zákazníkům vnucují vzduchovky označené Germany jako super věc.
Arms-Cz poté tam jen Diana a ostaní drahé že tam nakupují jen pání v drahých vozech.
Detex ... mnooo ochota sama.
Zbraně Husitská .... podle mne měl prodavač při poslední návštěvě ženské problémy - chtěl jsem mu dojít koupit Always s křídelky aby odletěl.

Na střelivo už používám téměř výhradně Beareka ...

Kam ? Kam ? Kam ?
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od cover72 » 12 srp 2012 23:45

Já nakupuju ve Zbraně Dave - v té samé ulici u Hlaváku, co je podniková prodejna CZUB, nenechej se odradit slovem "western", mají i novoty a bezkonkurenčně nejlevnější malorážkové střelivo - a AllianCZE, kde mají v porovnání s konkurencí malé marže a pan Karda je fajn chlap, akorát je to pro mne hodinová zajížďka přes Želivského, mno.
Mimo to asi začnu chodit do BestPatron poblíž Budějovické, ti mají také dobré reference i ceny a je to co by kamenem dohodil z mé bývalé práce :)
Gobey
Příspěvky: 27
Registrován: 06 zář 2011 22:14

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Gobey » 13 srp 2012 16:59

u Dave mám také jen positivní zkušenosti. Nejen s reklamací prasklé hlavně u Coltu 1911, ale i s přístupem obecně.
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od markr.5 » 13 srp 2012 19:33

u Dave se mi taky líbilo. a byl jsem tam svědkem toho, jak se prodavač dobře přes 15 minut věnoval jednomu fešákovi co zatím neměl ani ZP, ale už si vybíral bouchačku vhodnou na nošení :roll: ... chvíli jsem tam na ně koukal a za tu dobu co jsem tam byl mu prodavač předvedl 5 kousků a myslím, že tím zdaleka nekončili. řekl bych, že s podobným přístupem se fešák dlouho zase neshledá, ještě když navíc na sebe práskne, že ani nemá zbroják.
Odpovědět