Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Akcnek
Příspěvky: 95
Registrován: 05 kvě 2009 17:28
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Akcnek » 19 led 2012 19:41

Zdravím všechny
Oživím toto téma ,ale bohužel nemám nic nového asi před týdnem jsem navštívil tuto prodejnu
a pán s paní jsou stále stejně protivní a otrávení přítomností každého zákazníka a běda zákazníkovy položit jim nějaký neodborný dotaz.To z vás udělají potom úplného debila.
Přes to všechno jsem koupil nějaké náboje a dovolil jsem si chtít ukázat nějaké pistole z komisního zboží,ale to jsem tvrdě narazil, pán sice dotazovanou zbraň přinesl,ale z výrazu jeho tváře jsem pochopil,že pro další už nepůjde.Tak jsem usoudil,že moudřejší má ustoupit.Je to škoda protože tento obchod má velký sortiment střeliva i zbraní jak nových tak použitých.Závěrem mohu říct,že k Brymový ano ,ale pouze s jasnou představou co chci koupit na nic se zbytečně nevyptávat zaplatit a vypadnout.(Přece si nenechám zkazit náladu takovou dvojicí ......)


Carloss
Příspěvky: 97
Registrován: 31 pro 2011 12:10
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Carloss » 19 led 2012 20:07

Moudřejší nikdy ustupovat nemá!!! To by ta moudrost šla zu gundt... Kdepak... Nechat si ukázat jednu.. Bych ho asi pěkně prohnal... ;-)
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Matěj » 20 led 2012 08:50

Nakupoval jsem tam před Vánočními svátky a normálně, ač jsem kliďas, jsem byl chováním toho floutka za pultem donucen poměrně dost zvýšit hlas a dát mu najevo, že on je tam pro mě, ne já pro něj. Byl očividně zaraženej a něco si mumlal, ale pak už kmital tak, jak by to mělo v obchodě být.
Ta paní na mě tak nějak divně pokukovala, ale neříkala nic.


Vážně nechápu, že se majitelka nebojí odlivu zákazníků, který může vlivem jejich „podavačů“ nastat.
Pokud to obsluhu nebaví, ať jde dělat někam do „kolbenky“ a neotravuje svým jednáním a svými kyselými ksichty slušné lidi ( zákazníky )

No chystám se tam znovu v úterý a pokud se jejich chování ke mně bude opakovat, pravděpodobně ještě kousek přitvrdím.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Lanius » 20 led 2012 12:31

Tak tam se musím jít podívat.
Zatím jsem ještě nepříjemné lidi za pultem obchodu se zbraněmi nepotkal.. :lol:
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od markr.5 » 21 led 2012 09:02

Matěj píše: No chystám se tam znovu v úterý a pokud se jejich chování ke mně bude opakovat, pravděpodobně ještě kousek přitvrdím.
tak dej vědět jak jsi dopadl :D
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od cover72 » 21 led 2012 13:26

Přihodím svou historku. Před lety jsem si tam kupoval plynovku-revolver do sbírky. Doma jsem zjistil, že se jedná o takovou kvalitku, že jsou 2 komory nábojového válce vrtané tak těsně, že musím do vyhazovače ťukat kladivem, abych dostal nábojky ve. I sebral jsem se a šel na reklamaci.
Kde mne Brymová opravdu vyšokovala- odpověď na styl: "no jo, to jsou plynovky, u těch nemůžete čekat, že to bude fungovat. Reklamaci neuznáváme. Ale můžete si doplatit na jinou." Takže jsem se, v mírném šoku, nechal dokopat ke koupi toho samého modelu od sesterského výrobce, v té samé povrchovce - o dvě stovky dráž*. Když jsem si chtěl vyzkoušet, jestli má nový kousek komory v pořádku, dívali se na mně tak divně, že jsem si tu krabku nábojek raději koupil.
Kamarád si tam kupoval malorážku a doporučili mu, ať si ji maže WD-40 (sic!)

Tak jsem se rozhodl, že budu hlasovat peněženkou a pokud mi nepůjde o život, tak si v Brymové už nikdy, nikdy nic nekoupím, byť by to měli dvakrát levněji.
__________________
*nakonec to ani nebyl důvod k lítosti - vyjma chování prodejce -, protože jsem se takto dostal k sériovému číslu 000049. Paráda. Asi to tam měli dlooouho.
Naposledy upravil(a) cover72 dne 22 led 2012 18:25, celkem upraveno 1 x.
Carloss
Příspěvky: 97
Registrován: 31 pro 2011 12:10
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Carloss » 21 led 2012 13:41

Já tam byl teď dopoledne. Ale taky min. týden. Je zvláštní, jak to bylo neba a dudy. Min. týden.. jsem se tam producíroval, vokukoval, babča se tam s kýmsi bavila za pultem, tak jsem si stoupl k pultu... a tak po pěti minutách si mě teda jako někdo všiml... Koupil jsem si pouzdérko a šel... Ta votrava byla evidentní. Tento týden tam byl sám takový vyzbrojený cvalík. Někomu tam vysvětloval cosi o čemsi... pak jsem se slušně zeptal, jestli se tam mohu pohrabat v bedně, v pohodě. Pčišla paní s nějakým papírováním, tak to spolu dávali dokupy, nad něčím jsme se společně zasmáli... Pak se věnoval mě, co bych si jako ještě přál.. V naprostý pohodě. Tak nevím.. Asi to budu dělat tak, že když, tak tam zajdu a podle toho, kdo bude u pultu buď nakoupím, nebo se otočím na podpatku a půjdu jinam (mám malý zbraně dvě zastávky od baráku. Jsou ale fakt malí. Munici ale maj...). Tak si tak... Nebo to vočíhnu a když se mi bude chtít, nechám si ukázat několik (spíš více) položek.. a pak půjdu... Ale to abych byl poslední, páč po mě budou otrávený na n-tou. :-D
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Alexxxus » 21 led 2012 18:27

Jen na okraj ta paní co tam běhá není majitelka :-) je to normální prodavač. Majitel je Brymo toho neuvidtě za celej den ten je zalezlej v zádveří .....
Majitelka paní Brymová je už dlouhou dobu na pravdě Boží.

A pokud není někdo s tímehle obchodem spokojenj může jít jinam .... ale kam kurňa :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Jim » 21 led 2012 18:46

Jelikož jsem přespolní, tak jsem u Brymové nakupoval zásadně přes internet. To si nemůžu stěžovat ani náhodou. Vždy obratem poslali vše, co jsem chtěl, dokonce uznávali reklamaci na základě jen dopisu. Pravda, šlo o piston, ale je to kolem stovky. Taky sortimentem jim asi sotva může někdo konkurovat. (tedy mám na mysli věci kolem předovek). Pokud znáte někoho, kdo nabízí víc, tak mě prosím opravte, okamžitě si ho přidám do záložek. Ceny jsou běžné a narozdíl třeba od BVS si nemusím objednávat zboží za 500, což je pro mimopražany úplně v řiti. Takže já nemám vůči této firmě jedinou výhradu, spíše jen chválu.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Uživatelský avatar
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od bradek džon » 23 led 2012 08:38

Před dvěma lety jsem tam kupoval Walthera P22. Protože jsem tam do té doby nikdá nebyl, neznaje poměrů jsem předem zavolal:
Já - "Máte P22?"
On - "samozřejmě, proč?"
Já - "Bych si jí chtě zarezervovat" ve strachu abych nejel 120km zbytečně
On - "prosím vás, máme to tady skladem"
Přijel jsem, a povídám
Já - "Brý den, jsem si tady u vás rezervoval P22"
On - "cožééé?... jak rezervoval?"
Já - "no prostě přišel jsem si jí koupit"
On - "no tak to řeknu néééé"
kyselej jak angrešt v květnu s arogantním postojem. No a co že jsem si šel koupit flusačku z plastu... i kdybych si šel koupit bouchací kuličky tak jsem zákazník.

Ne... prostě ne. Jsem zvyklý, že v této branži jsou prodejci laskavý a rádi za každýho kumčafta. Dost mě mrzí, že si pan Bríma kazí jméno největšího prodejce jen tím, že si špatně vybírá personál.
Vzkazuji panu majiteli aby udělal řádnou čistku... ať se vám to líbí nebo ne, jste totiž kapitalista a na to nezapomínejte. Socializmus je pryč. Zákazníky ztratíte hodně rychle a když se o tom mluví na střeleckých fórech, kde je ve velkém soustředí vaše cílová skupina... je to pak v hajzlu
Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
Akcnek
Příspěvky: 95
Registrován: 05 kvě 2009 17:28
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Akcnek » 23 led 2012 16:11

Pan Brymo to tu zřejmě nečte jinak by s takovým personálem dávno vyrazil dveře.(správný obchodník by to určitě udělal)
V dnešní době internetového prodeje třeba ani odliv zákazníků nezaznamenal po síti se ta arogance a namyšlenost tamních prodavačů asi tolik nešíří.
Uživatelský avatar
Butch Cassidy
Příspěvky: 42
Registrován: 02 zář 2010 15:50
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Butch Cassidy » 23 led 2012 19:17

taky přidám trochu hany na Brýmovou ;) byl jsem tam celkem asi 5*, buď kupovat, nebo se na něco ptát. Jelikož vystupuji slušně, po "zásluze" jsem byl ve 4 z 5ti případů odměněn neuvěřitelně drzým chováním. Musím říct že už jsem zažil leccos (žijeme v Česku, kde je spousta zakomplexovaných lidí že), ale chování personálu v Brymové se dostalo do mého personálního top 10 (v negativním slova smyslu). Člověk se tam necítí vítán, když jsem si tam kupoval podpažní pouzdro, které mám na sobě poprvý v životě, tak ze mě prodavač dělá kokota, no hrůza. Nemluvě o házení ZP a zboží na pult. A to jim tam člověk nechává útratu v řádu stovek a tisíc. Mají kliku, že jsou na dobře dostupném místě a konkurence není až tak velká, ale já už tam nepáchnu.

PS: arogance těch prodavačů, co se jen naučili sortiment nějakého krámu a mohli by stejně tak makat ve zverimexu, je hloupá a nepochopitelná. rozhodně nejsou odborníci.
Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch.
Lubo
Příspěvky: 70
Registrován: 12 dub 2006 10:27

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Lubo » 23 led 2012 21:41

A nebylo by lepší panu Brymovi poslat mail nebo přeposlat odkaz na vlákno, než si jenom stěžovat na webu? Třeba žije v bludu. Pravda ovšem je, že vzhledem k tomu, že má vcelku dobré ceny a nabídku, tak tam většina frflalů stejně dorazí znova. A to asi oni bohužel vědí.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Jim » 23 led 2012 22:09

Dost možná, že jsou ti ochotní prodavači z rodiny, případně mizerně placení, takže výsledek stížnosti? :roll:
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Akcnek
Příspěvky: 95
Registrován: 05 kvě 2009 17:28
Bydliště: Praha

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Akcnek » 23 led 2012 22:29

Vůbec nejlepší bude ani k nim nechodit! Zbraně měnit nehodlám a střelivo mají i jinde a levnější a dokonce i s úsměvem.Já myslím, že by každého obchodníka mělo zajímat co si o něm zákazníci myslí a jestli jsou spokojení,takže psát majiteli mail je asi nesmysl.A nebral bych to jako stěžování spíš jsou to informace pro ostatní tady na fóru.
Odpovědět